epiks feils ([info]affair) rakstīja,
@ 2008-11-09 16:20:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Mūzika:Dashboard Confessional - Hands Down

tātad - pagājušajā nedēļā biju aizdevies uz Cinamon kinoteātra atklāšanas pārtiju un jaunā Bonda Latvijas pirmizrādi. viens nu ir skaidrs - esmu apzinājis cilvēku kopumu, ko nevaru ciest vēl vairāk par urlām un reperiem - tie ir jauni pseidobagātnieki, wannabe slavenības un citi mēsli, kas apmeklē šādus pasākumus. sanākuši bariem PR kantorīšu pridūru, kuri, apbruņojušies smaidīgiem viepļiem un citātiem no pēdējā Rīgas Laika dodas paspīdēt zem prožektoriem. bet, kā smejies - visus jau neapmānīsi - mēs tāpat zinām, ka naktīs, pēc tam, kad dabūjuši no mātēm pa mizu par vēlu ierašanos mājās, viņi zilina dūrē, skatoties midžetpornu. jā, atgriežoties pie domas - sprādziens, pareizā vietā un pareizā laikā, atbrīvotu Latviju no vienas no pašām lipīgākajām sērgām. tad paliktu tikai mēs - normālie, hehe.

par pašu kinoteātri un filmu - sucks. abi. ķinītī mežonīgi maz vietas, tādēļ krēsli neiedomājami tuvu bildei - sēdēju kādā sestajā rindā (citur viss bija aizņemts) un bilde kā kopums nebija uztverama. krēsli absolūti idiotiski, jo atzveltne galvas daļā lauž pušu sprandu. vienvārdsakot - SUCKS. bet Bonda režisoram un operatoram vajadzētu nedaudz atgriezties to the basics, kad actions tika panākts ar labu un pārdomātu darbu, nevis histērisku kameras kratīšanu visas filmas garumā. tāpat jau uz tā sūda ekrāna nekā saskatīt nevar un situāciju uzlabo wtf kameras kratīšana, kas liek aizmirst, kurš gadsimts. mjā - šķiet, ka pirmā filma, kuras laikā kinoteātrī iemigu - tas par kaut ko liecina.

kaut kad vēlāk uzrakstīšu arī par Diseldorfu.

P.S.
Daniels Kreigs visu laiku savelk lūpas kā guido.(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]santa_be
2008-11-09 17:27 (saite)
par bomndu īsti nepiekrītu, jo bonds tas ir seksīgi! bonds tas ir stilīgi, un sižetu es no viņa nemaz neprasu. toties krēsli jā- superduper neērti un vēl citas lietas, ko tu ejot kā lūgtais viesis nepieredzēji, liek man domāt, ka īpaši biežs viesis, es šajā ķinītī nebūšu!

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?