Paldies par laba vēlējumiem. Uzskatiet tos par bumerangiem. - [entries|archive|friends|userinfo]
aborigens

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Jun. 8th, 2026|12:16 am]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
LinkLeave a comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]ctulhu
Date:June 8th, 2026 - 11:24 am
(Link)
Nu nez, galējs antisemītisms komplektā ar mizogīniju reti kur iederas, ja vien tā nav romantisku jūtu izpausme pret otro šāda veida personāžu sc.
[User Picture]
From:[info]kochka
Date:June 8th, 2026 - 12:45 pm
(Link)
Šis bija nedaudz samežģīts domu gājiens. Paskaidrošu. Lai gan g. nepazīstu un visu par viņu nezinu, bet no cibas radies iespaids, ka viņa pamats (piederība) ir pretstāve, kas pāraugusi aklā radikālismā, jo viņš asi pārdzīvo netaisnību un relatīvismu.
[User Picture]
From:[info]aborigens
Date:June 8th, 2026 - 01:13 pm
(Link)
Nujā, ja pasaule tiešām būtu tāda kā viņam rādās un to kontrolētu visaptverošs rafinētu noziedzinieku tīkls, tad milzīgs sašutums un izmisums, ka citi to neredz, būtu pilnīgi normāla reakcija.
[User Picture]
From:[info]kochka
Date:June 8th, 2026 - 02:35 pm
(Link)
+
[User Picture]
From:[info]ctulhu
Date:June 8th, 2026 - 02:48 pm
(Link)
Man arī patīk visādas konspirācijas teorijas un nostāsti bet nu 1) vajag prast pieiet kritiski un 2) pilsonis ir izvēlējies pašu prastāko un novazātāko.