| 0 - 25 |  
f [userpic]
by f ([info]f)
at 28. Marts 2023 (21:30)

pēdējos vakarus izklaidējos ar dr. dray (nē, ne dr. dre).
kaut gan sākotnēji vienkārši interesējos par vitamīna c serumu.

porcelāna lellīte [userpic]
by porcelāna lellīte ([info]neraate)
at 28. Marts 2023 (20:16)

sestdien uz svētkim atbrauca mamma. tad gulēju diendusiņu, svētdien veselas divas, vakar bija žāksts ar bērnu psihologu, it kā labi, bet mājās uznāca kratīklis un triceklis, draudēja migrēna, iedzēru zāles un pagulēju diendusiņu, tad viss vakara cēliems un mācīties ieskaitei šodienas pēcpusdienā. to laikam ar Dievu uz pusēm uzrakstīju. šorīt nevarēju saprast kas i ko nevar brokastis ieēst, kafiju arī ne pārāk gribējos. tad, kad bija pagājis bezgalīgi ilgs laiks visu ko darot un pulkstenis pie sienas pa vecam rādīja pusdeviņi mani ķēra atklāsme. tas grozītais laiks ir tas, kas mani moka. es jau pagājušajā nedēļā ātrāk pirms septiņiem nevarēju no gultas izsvempties

f [userpic]
by f ([info]f)
at 27. Marts 2023 (19:11)

šodien biju ar E uz viņa futbola treniņu, like, omg, viņi visi tik mīlīgi savās formās. daži vēl mazi tur ņemas savā nodabā. treneris saka - mest bumbu šite, a viens paņem bumbu un aiziet vispār citā virzienā, can't be bothered.
E, savukārt, nodarbības beigās sabēdājies saka, ka grib būt ātrs un stiprs, un tagad tāds neesot.

f [userpic]
by f ([info]f)
at 27. Marts 2023 (18:55)

nez ko viņi raksta tajos maximas darba sludinājumos - ja tev patīk kaitināt klientus, izliekot nepareizas cenu zīmes vai arī neizliekot tās vispār, un ja vienaldzīga vai pat viegli rupja attieksme pret klientiem ir tava stiprā puse - tu esi tieši tas, kas mums vajadzīgs?
bet nu ne tikai mūsu maxima izceļas, arī citi.
atceros, kā druška atlidoja ciemos, un aizgājām cigaretes nopirkt narvesenā, kur uzreiz tāds: "ko vajag?" no uzlakotas pārdevējas.
druška pagriežas pret mani: "tagad jūtu, ka esmu latvijā."

vanga [userpic]
Frizētava "Grieze"
by vanga ([info]vanga)
at 27. Marts 2023 (18:57)
Tags:

Dārgie zinātāji, vai "Griezē" ir kāds griezējs, ko jūs noteikti ieteiktu vai noteikti neieteiktu?

Paldies!

f [userpic]
by f ([info]f)
at 25. Marts 2023 (22:01)

visi jau to zina, bet es arī zinu - i'm so vain.

zimbardo [userpic]
by zimbardo ([info]zimbardo)
at 25. Marts 2023 (20:48)
mūzika: Bass

Padalieties,lūdzu, ar sinonīmiem vārdam urla. Interesē tieši visādi dīvainie lokālismi. Manā galā urlas sauca par kalbasiem.

porcelāna lellīte [userpic]
by porcelāna lellīte ([info]neraate)
at 25. Marts 2023 (18:17)

pēc ilgas gaidīšanas ciemos ieradās māte. foršs ņiguņegu, sagriežu torti, noliekos pagulēt ar karstu dvieli uz acīm, jo pēc saspringtiem periodiem jūtu kā acīs spazmējas asinsvadi. piezvana vīramāte, uznāk ar puķi. ņiguņegu visi runā reizē. kas mani trigerē, bet cenšos samenedžēt un paciesties. uzdāvina krējuma trauciņā no zem vecajiem kokiem netālu no rajona privātmājas izraktus sniegpulksteņus. un arī kaimiņiem zem logiem sastādīja pušķīšus. iznāca no tās mājas vecis, sāka mani lamāt, es tiešām nesaprotu kas viņam žēl, tas tak nav viņa zemes gabals, ko lamā, ka atstāšu bedrīti. man šitas uzdzen tikpat lielu besi kā tā reize, kad viņa no skolas teritorijas diezgan tuvu ieejai izraka hortenziju, aizveda uz saviem laukiem un nobendēja, jo ne bija zeme sagatavota, ne laistīja, a bzdinkš viņai uznāca karstajā laikā
nevaru, kā trigerē šitā gara nabadzība. un ir tik grūti atcerēties, ka zīmogs uz pieres nevienam nav uzspiests. ja cilvēks ratiņkrēslā, trūkst vienas rokas vai kājas tu saproti kas ir kas. a šitie izskatās pēc parastiem cilvēkiem. tā, protams, ir mana problēma ka es nevaru distancēties, bet es vienkārši nevaru gara invalīdus. un ja tā atklāti nemaz i negribu varēt

f [userpic]
by f ([info]f)
at 25. Marts 2023 (09:32)
Tags:

noskatījos black bird, kas esot inspired by true events, un kaut kā man šis saistās ar the mindhunter, un vēl es domāju, ka, no offence, nezināmie aktieri, kas atveido sērijveida slepkavu vispār nesaņem pietiekamu atzinību par savu veikumu. nu, varbūt saņem, bet vienīgais, kas man tagad nāk prātā, ir hīts ledžers, bet viņš jau tāds holivudas sweetheart bija, tā ka tas ir pavisam citādi.

f [userpic]
by f ([info]f)
at 23. Marts 2023 (19:18)

baigi nepatīk, kad jāstāsta par to, kā man labi iet, un kāds manas labās īpašības, un ko tik visu nemāku. tad nākas teikt par sevi labus vārdus, slavēt savas prasmes un zināšanas, un pēc tam kā likts ir klāt darbiņš, kas liek apšaubīt visas savas spējas un prasmes, un baidīties, ka tūlīt visi atklās, ka es neko neprotu, un vispār - kā es esmu tikusi līdz šejienei. un kā tas ir - nekad nešaubīties par sevi? droši vien forši.  mierinu sevi, ka tikai muļķi nekad nešaubās un visu zina. nu, un pusaudži. standartiņš, you know.

porcelāna lellīte [userpic]
by porcelāna lellīte ([info]neraate)
at 23. Marts 2023 (16:15)

saliku abus blakus un tiešām Hozier Work Song sākums ir kā akustiska Depeche Mode Condemnation versija

f [userpic]
by f ([info]f)
at 23. Marts 2023 (12:34)

mans iecienītākais pusdienu ēdiens līdzņemšanai tomēr ir risoto. nevajag ne mērci, ne salātus, viss vienā pārtikas uzglabāšanas traukā un nekādas ņemtnes.

f [userpic]
by f ([info]f)
at 22. Marts 2023 (19:04)

un es neteiktu, ka suši torti pagatavot ir vieglāk par suši.
pamēģini uzsmērēt krēmsieru uz rīsu lauka.

porcelāna lellīte [userpic]
by porcelāna lellīte ([info]neraate)
at 22. Marts 2023 (16:48)
Tags:

šodien spermatozoīdiem liku atzīmītes par smukumu
nē, tas nebija sapnis

f [userpic]
by f ([info]f)
at 22. Marts 2023 (12:38)

kad kaut ko remontē un kāds pasaka, ka šis stāvēs gadus desmit, vai arī kāda iekārta darbosies gadus piecpadsmit, tas agrāk likās tikpat tālu kā mūžība, tāpēc, ja šis kāds vēl piebilda, ka uzstādīšana sanāca ķēpīga vai arī sanāca kaut kas ne tik labi, kā bija gaidīts, tad tas cik ātri ienāca, tik ātri arī pa ausīm izgāja.

un tad paiet tie desmit vai piespadsmit gadi, un ir pienācis laiks nomainīt to lietu, un tu skaties un domā, nu, vot, kāds atmorozoks, pardon, domāja, ka šitā to likt bija baigi labā ideja? man te ir viens tualetes pods, kura eksistence maitā man dzīvi jau entos gadus, jo viņam gan poda vāka stiprinājumi sabojājās (un jauns maksā ap 100 eur, btw, un nav arī vairs internetā atrodams, so there's that), gan ūdens nolaišanas poga ne vienmēr fiksējās, un no tā tur jau neatmazgājamas līnijas ieēdušās. un to sasodīto podu nomainīt sarežģīti, jo viņam jāatbilst vairākiem parametriem (viens no kuriem, lai tas maksā mazāk par 200 eur; tas nav tik vienkārši; nespēju noticēt, ka es saku tādu summu, runājot par tualetes podu, hesus). bet it kā ar to nebūtu gana, vēl arī ūdens viņam ir pievienots tā, ka, lai to atslēgtu vai noslēgtu, tev vajag būt kā tam gumijas cilvēkam no fantastic four. turklāt, trīspadsmit gadu laikā tas ūdens padeves krāns nav aiztikts (no wonder, viņu fiziski var aizsniegt tikai noņemot podu vispār; piedodiet, bet es esmu diezgan lielā šokā par šādu meistarību), kas arī nekam nepalīdz.

kāpēc nevar vienkārši ņemt uz izdarīt kaut ko kārtīgi?

bolero_10 [userpic]
by bolero_10 ([info]bolero_10)
at 21. Marts 2023 (20:49)

Mīļie cibiņi, vai kāds varētu pastāstīt, kur Rīgā var nopirkt Indijas sīpolus audzēšanai.
Esot ļoti ārstnieciski. Paziņai apsolīju to noskaidrot.

porcelāna lellīte [userpic]
by porcelāna lellīte ([info]neraate)
at 20. Marts 2023 (23:02)
Tags:

mazā jaukā meitiņa no plastalīna uztaisījusi suņa kaku un ielikusi brālim gultā

brookings [userpic]
by brookings ([info]brookings)
at 20. Marts 2023 (10:00)

How to clear the room


aai [userpic]
Urban backpacks
by aai ([info]aai)
at 19. Marts 2023 (21:49)

Sveiki,

Iesakiet, lūdzu, kādus labus urban backpack (vīriešu/unisex, zem 20L) zīmolus.
Ikdienai - tāda, kurā ietilpst 14" (un mazāks) laptop, kāds lunch box, austiņas, ūdens pudele/thermo krūze, kāda grāmata, 250ml Red Bull un banāns.

Dizainiski kkas starp šiem

https://nordace.com/en/product/nordace-siena-smart-backpack/
https://johnny-urban.de/products/canvas-rolltop-rucksack-adam-medium?variant=42603489558745
https://www.peakdesign.com/products/everyday-backpack?variant=29743300870188
https://johnny-urban.de/products/tagesrucksack-mika?variant=40784442130628

f [userpic]
by f ([info]f)
at 18. Marts 2023 (20:56)

donnas tartas slepenā vēsture nav tulkota latviešu valodā? what?!

aborigens [userpic]
by aborigens ([info]aborigens)
at 18. Marts 2023 (14:35)

Atdodu "Asiņainā rītausma Parīzē. 1789. gada revolūcija kā mediju notikums." /D.Hanovs, V. Tēraudkalns

Savākšana centrā, nekur nesūtu. Var rakstīt pa taisno uz epastu profilā.

f [userpic]
by f ([info]f)
at 18. Marts 2023 (13:31)

mans līgums ir noslēgts līdz septembrim. sākumā likās - nu i štrunts ar to, ka līdz septembrim, daudz kas var notikt līdz septembrim. tagad, savukārt, liekas (un ja liekas, var sasisties, jā), ka i kinda like it here, un ko gan es darīšu, septembrim iestājoties? sākumā bija saruna par to, ka ja viss labi, tad septembrī līgumu varētu pagarināt, bet tādu oficiālu apstiprinājumu es tam neesmu saņēmusi, drīzāk - gluži pretēju, tā nu esmu neizpratnē par to, kam ticēt, bet baigi pašai bakstīt arī negribās, jo, galu galā, līdz septembrim tomēr vēl daudz kas var notikt.

porcelāna lellīte [userpic]
by porcelāna lellīte ([info]neraate)
at 16. Marts 2023 (20:16)

Jau otro nedēļu mērķtiecīgi trenēju mazos palīgus trauku mazgāšanā. Šodien gan laikam pārsteidzīgi nopriecājos ka gandrīz visus dienas traukus nomazgājuši. Tā es nodomāju izspļaujot to, kas palicis mutē pēc trīs krietniem malkiem auksta putaina ūdens. Jāiemāca arī kārtīgi izskalot
Atkal šķebī un sevis ļoti žēl

t [userpic]
by t ([info]tiga)
at 16. Marts 2023 (18:16)

Kur varētu pasūtīt garšīgas (pārbaudītas) minikūciņas priekš jubilejas? Ne tādas, kur puse no kūkas ir mākslīgais putukrējums, un ne makarūnus? Ideāli būtu Rīgas centrā vai vismaz centra pusē Daugavai.

f [userpic]
by f ([info]f)
at 16. Marts 2023 (17:34)

tik patīkami - tu beidz darbu, un ārā ne tikai gaišs, bet pat saulīte spīd, un tu jau esi mājās.

  | 0 - 25 |