J. S. Badger [userpic]

Ūdens rēķins 2

June 27th, 2022 (11:56 am)
Tags:

Es jau rakstīju, ka sīkā saplīsušā poda dēļ mums kanalizācijā aiztecēja diezgan daudz ūdens pa taisno, un pēdējais rēķins bija £899.
R. tik ilgi zvanījās pa telefonu un pielietoja savas apvārdošanas spējas, kamēr mums samazināja rēķinu līdz £369(!!), kas joprojām ir nepatīkams cipars, bet tuvāk tam, ko tāpat būtu nācies maksāt par pusgadu bez saplīsušā poda :)

Šorīt sīkais kavēja skolu, jo nevarēja atrast skolas bikses. Piektdien atnākot no skolas ar dubļainām biksēm, jo ar draugiem vazajās pa upi pēc stundām, viņas nevis ielika veļas maisā, bet uzmeta uz sava skapja, aizmirsa, šorīt pilnīga panikā nevarēja atrast, prasījām, kur otras skolas bikses, viņš arī pat nezināja, ka viņam vispār tādas ir, lol, es beigās atradu arī otras uz viņa skapjaugšas, blakus pirmajām, arī visas dubļainas, lol :D, nu neko, gāja ar dubļainām, galvenais, vēl vakar viņam smuki mācīju, kā lietot veļasmašīnu, visas pārējās viņa drēbes izmazgājām :D cirks gatavais :D

Comments

Posted by: t ([info]tiga)
Posted at: June 27th, 2022, 02:12 pm

wow, apsveicu! ievērojams summas samazinājums! tas, kas man vēl ienāca prātā, piegādātājs jau varētu arī ziņot, ja ir netipisks patēriņš - tomēr ūdens ir svarīgs planētas resurss un tā. bet ko nu par to. galvenais tagad, ka vismaz nav jāmaksā tie visi 900 :)

Posted by: J. S. Badger ([info]217)
Posted at: June 27th, 2022, 02:16 pm

viņi mūs pabrīdināja - atnāca sms, ka būs lielāks rēķins nekā parasti, viņi ņem rādījumus 1x pusgadā, pirms izsniedz rēķinu, mums ļoti noveicās, ka tas bija tieši ļoti drīz pēc tam, kad pods saplīsa, citādi mēs paši būtu palaiduši garām un vēļ vairāk būtu bijis jāmaksā

Posted by: t ([info]tiga)
Posted at: June 27th, 2022, 02:18 pm

tiešām noveicās!

3 Read Comments reply