Kopienas info

Informācija par kopienu
Lūk, zemāk ir informācija par "Bendžamina Daunlauda Klubs" kopienu. Lai pievienotos šai kopienai, spied šeit.Tev jebkurā laikā ir tiesības brīvi satīt makšķeri un pamest kopienu.


Novērot kopienu (draugu lentā)  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:torments (23021)  
Bendžamina Daunlauda Klubs
Atrodas:Kiribati
Par:PAMATPOSTULĀTS

Šī ir kopiena, kas ir veltīta tiem failiem, kas atrodas torentos un subjektīvu iemeslu dēļ mums šķiet aizraujoši. Specializācija - viss jaunākais, svaigākais, krutākais!

BIEDRA KARTE

Šajā kopienā ierakstus var izlasīt tikai tās locekļi. Lai kļūtu par kopienas locekli, ir nepieciešams kļūt par kopienas locekli.
Tam domāta ir poga "pievienoties kopienai", kuras nospiešana apliecina to, ka esat vismaz septiņus gadus vecs/-a, jau protat lasīt latviešu vārdiņus un burtiņus, un esat izlasījuši visus Kopienas Noteikumus.

NOTEIKUMI

I Kā iekļūt konkursā "Starpplanetārais Mudaks"?

1. Visvieglākais ceļš, kā to izdarīt, ir uzdot postu ar jautājumu "Kas ir torrents? Kā man nokačāt to vai citu spēli? Kāpēc es spiežu, bet man spēle nenāk uz elektriskā kompjūtera?" Tā ir NEINFORMĒTĪBA.
Redakcija atbild: tam visam ir domāta speciālā literatūra, ar kuru ir pilns internets. Iespējams, ka kāds no guru šeit veltīs opusus tehnoloģiskām torentu izmantošanas īpatnībām, taču visu iespējams atrast tīmeklī. Ja nepalīdz, griežaties klīnikā. Šādi posti tiks dzēsti nekavējoties, autori ierakstīti Dzeltenajā Grāmatā.

1.b Uz vēl smagākām šāda tipa jautājumu modifikācijām, autori tiks ierakstīti Dzeltenās Grāmatas Brūnajās Lapās, un pametīs mūsu komūnu līdz brīdim, kamēr neatnesīs izziņu no Poliklīnikas.

2. Posti ar aicinājumiem "Eu, iedodiet linku uz to vai šito!" ir REKVESTI, un tiks dzēsti nekavējoties, autoram tiks parādīta Dzeltenā Kartīte. Katrā gadījumā atbildam: ierakstot Googlē vēlamā darba nosaukumu un pievienojit vārdu "torrent" panākumi ir garantēti kādos 95% gadījumu. Lai saglabātu komūnas tīru informativitāti ar šādiem jautājumiem var vienmēr griezties komūnā "pajautā", kur starp citu jūs arī uzskatīs par slinku tizleni.

3. Ierakstu komentāri ar faktoloģiski nepamatotu aizskarošu saturu "Kas tā par hujņu? Autor, tu esi mudaks!" tiek uzskatīti par GOVNOSRAČU, un komentāru autors atrodas drošā ceļā uz Autobanu No 66. Tikai Administrācijai ir tiesības noteikt, kurš te ir Mudaks.

4. ŠEIT ir kategoriski aizliegta jebkādu invaitu uz slēgtajiem torentu trekeriem dīkšana, šādas lietas lūdzam kārtot privātā ceļā. Mums ir pretenzijas pret publiskām asarām un neromantiskām mīlas vēstulēm.

II Par ko būtu jāraksta Foršam Učasņegam?

1. Filmas. Uzsvars tiek likts uz aktuālāko. Lūk, vakardien parādījās puslīdz aktuāla filma torentos, kaut vai skrīneris - mēs par to gribam zināt. Kad visiem apriebies skrīneris un iznācis sengaidītais DVD Rips - arī par to mēs gribam zināt, tas nekas, ka par skrīneri jau bija. Nekautrējieties.

1.a Tāpat ir pieļaujamas arī filmas no arhīviem - šeit ir vairāk svarīgs paša posta autora pamatojums. Varbūt brīnišķīga veca filma, kuru noteikti neviens nav redzējis, bet ir vērts! Tikai pastāstiet pāris teikumos - kāpēc!

2.b. Margināļiem nav vērts baidīties - ja torentos ir parādījies pēc jūsu domām graujošs specifiska animē seriāls, komūna ir atvērta. Tikai pastāstiet, ka tas ir tiešām reāli graujošs Kaut Kas.

2. Spēles. Monitorējam un izliekam visu jaunāko. Trešu var izlaist. Ar spēlēm no arhīviem ir tāpat, kā ar filmām, tikai nevajag uzskatīt mūs par idiotiem un izlikt "Starcraft" vai "Doom 2". Ja ir kāds rets, noteikti neredzēts, bet pēc paša viedokļa lielisks gabals - welcome!

3. Grāmatas. Grāmatas vajag. Labu grāmatu kolekcijas noteikti vajag! Skanēti žurnālu gadagājumi - der!

4. Warez - nē, izslēgts.

5. Mūzika. Principā jau arī nevajadzētu, jo mums te jau ir 100 komūnas, kurās viss tiek plus mīnus atspoguļots. Vērts būtu pievērst uzmanību dažādām kompilācijām, pilnām artista diskogrāfijām un "re, koncerts, kurā Kurts Kobeins pālī nespēj izrunāt nevienu vārdu".

6. Komiksi, mākslas darbu kolekcijas, plakāti n stuff - tas viss ir pilnīgi pieņemams. Tikai pārliecinieties par piedāvātā satura kvalitāti no sākuma paši!

7. PrOn - nafig. Domāju, šo funkciju varētu uzņemties komūna "xxx_saites", ja moderatori tam piekritīs.

8. Emule un tamlīdzīgie - tikai vienā gadījumā. Ja runa ir par Mūzikas Koncertiem, kuru torentos hroniski pietrūkst. Mēs būtu par to priecīgi.

9. Redakcijai nav nekas pretī, ja šeit tiks publicēta arī informācija par pamanītiem jauniem torentu trekeriem, vai arī par to, ka kāds slēgtais trekeris ir kļuvis publisks, utt. Ziņojiet!

10. Administrācijai ir tiesības rakstīt komūnā niknus, zaimojošus un iznīcinošus postus par cilvēku nepilnīgo dabu.

III Pareiza posta noformēšana

1. Ierakstam ir OBLIGĀTI JĀBŪT FRIENDS ONLY režīmā.

2. Virsrakstā pirmajam vārdam jābūt faila satura kategorijai, piemēram "games: vai books: ", tālāk seko darba nosaukums. Ja ir iespējams minēt gadskaitli, miniet iekavās gadskaitli.

3. Tālāk ieraksta ķermenī seko links uz torenta vietni. Atkārtoju: uz TORENTA VIETNI, nevis PAŠU TORENTU, jo mēs gribam izlasīt taču arī visu sīkāko informāciju par to, kā arī citu vilcēju komentārus. Piemērs:
http://www.mininova.org/tor/1770659 - tā raksta Malacītis
http://www.mininova.org/get/1770659 - tā raksta Mudaks

4. Mēs neticam, ka linka ielikšana paņem jūsu pēdējās dzīvības sulas, vai arī jūs postējiet no Afganistānas ierakumiem karadarbības laikā, tādēļ veltat vismaz kādus pāris teikumus satura apraksta. Puņķus, elsas un stenēšanu mums nevajag. "Ļoti laba itāļu komēdija. Abas ar māsu piedzērāmies un zviedzām kā trakas" mūsu izpratnē ir visai normāla anotācija. protams, ja gribat lietotājiem iemest āķi lūpā, var uzrakstīt arī šo to vairāk.

5. Postos ir KATEGORISKI AIZLIEGTS LIKT BILDES. Tā vietā, lai tērētu savu laiku un enerģiju daiļamatniecībai, labāk tērējiet to, lai zem "anotācijas" ieliktu linku filmai uz IMDB, mūziķim - uz vietni maispeisā, grāmatas autoram - uz vietni vikipēdijā, spēlei - uz recenziju tam paredzētās vietās.

6. To pašu vārdu, kuru jūs kā pirmo ierakstat virsrakstā, lūdzu, ierakstiet arī tagos. Books, Movies, Games, Music, etc.

Pareizi noformēta posta šablons:Join And Exploit!
Intereses:5: brūķēt, lādēt, pumpēt, vilkt, šārēt. [Pamainīt savējās]
Atbildīgais:1: martcore
Locekļi ;):33: aabols, bagdarama, baltie_zushi, brock, cokolokolo, drink_not_war, el, garamgajejs, hashtreck, jim, kinskis, liene, magone, makarons, mako, marikena, mart_com, martcore, mazheks, morloku_karalis, noisiite, paraprosdokian, pati_viena, pirx, prtg, ruukjelis, skakri, snark, spotty_flyer, str, ts, v00d00, zivs
Štelli pielūko:23: bagdarama, baltie_zushi, brock, bullshit, drink_not_war, el, hashtreck, magone, makarons, mart_com, mazheks, morloku_karalis, osinsh, paraprosdokian, pati_viena, phz, pirx, raivis_purins, semiole, snark, str, ts, v00d00
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?