Kopienas info

Informācija par kopienu
Lūk, zemāk ir informācija par "nostarsaeimu" kopienu. Lai pievienotos šai kopienai, spied šeit.Tev jebkurā laikā ir tiesības brīvi satīt makšķeri un pamest kopienu.


Novērot kopienu (draugu lentā)  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:nostarsaeimu (24281)  
Mums ir tiesības zināt visu
Jums arī ir tiesības zināt visu
Vārds:nostarsaeimu
Par:Komūna paredzēta diskusijām par vārda brīvību internetā sakarā ar Domu Policijas represijām sakarā ar provokatīvo lapu http://nostarsaeimu.ucoz.es/index.html

Cita starpā dzēsts cibas lietotāja svenskterror puksts, kurā bija iekopēts veblapas teksts ar pāris komentāriem (bez aicinājuma uz vardarbīgu valsts varas gāšanu). Šī nav pirmā reize, kad DP izceļas ar līdzīga veida centieniem ierobežot vārda brīvību, šī arī nav pirmā reize, kad DP rīkojas nesaskaņā ar Satversmes 100. pantu.

Atcerēsimies arī lietu ar tantuku, kura Kalvītim uzrakstīja vēstuli. Atcērēsimies Frīdenberga un Smirnova lietu. Atcērēsimies DP slavas vārdus cenzūrai, kā arī DP aktīvo pašcenzūras veicināšanu: "esam veikuši pārrunas ar daudziem cilvēkiem, lai izzinātu viņu rīcības motīvus un mērķus, (..) centāmies viņus pārliecināt, ka vienmēr ir jādomā, ko runā, kādu informāciju izplata, lai tas nevajadzīgi netracinātu pārējos". Vēl viņš pieminējis labos laikus, kad "cīņai pret baumotājiem bija ierocis — oficiāls brīdinājums"*.

Atcerēsimies DP pretlikumīgo rīcību un pārrunāsim to, jo mēs neesam ar mieru dzīvot valstī, kurā DP rīkojas tāpat kā Čeka vai Stasi.

* Avots: http://www.diena.lv/lat/politics/dienas_komentari/askolds-rodins-ierocu-zvadzinasana
Atbildīgais:1: tiesibsargs
Locekļi ;):5: degeneralis, kaads, osinsh, tamils, tiesibsargs
Štelli pielūko:8: degeneralis, indejaanis, kaads, oga_, osinsh, tamils, teddy, tiesibsargs
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?