Kopienas info

Informācija par kopienu
Lūk, zemāk ir informācija par "MP3 sharing" kopienu. Lai pievienotos šai kopienai, spied šeit.Tev jebkurā laikā ir tiesības brīvi satīt makšķeri un pamest kopienu.


Novērot kopienu (draugu lentā)  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:mp3sharing (6378)  
mp3 sharing
Vārds:MP3 sharing
Mājaslapa:MP3 sharing
Atrodas:Latvia
Par:
Vēlies kādu dziesmu mp3 formātā? Vienkārši pievienojies šai kopienai un palūdz to.
Lielākā daļa Cibas lietotāju ir jauki, un viņiem ir arī ne īpaši mazas mūzikas kolekcijas, no kurām lielākā daļa ir mp3 formātā.

Tātad, ja ir kāda dziesma, kuru tu nevari atrast internetā vai nolādēt DC++ vai kur citur, tu vari nākt šeit un palūgt kādam to tev aizsūtīt.

Nezinu, vai šeit vajadzētu būt kādiem noteikumiem vai kam citam. Vienkārši esi taktisks, un vēlies dalīties ar citiem, it īpaši, ja tu pats lūdz kādu dziesmu.

Kad tu prasi kādu dziesmu, lūgumam vajadzētu saturēt šādu informāciju (ja ir zināma):

01. Dziesmas nosaukums:
02. Albūms:
03. Epasta adrese:

Epasta adrese ir nepieciešama tādēļ, ka lielākā daļa cilvēku dziesmu nosūtīšanai izmanto YouSendIt.com.

Kad esi nosūtījis dziesmu, lūdzu nopostē linku, lai citi zinātu ka lūgums ir izpildīts un lai samazinātu atkārtotu lūgumu pēc tās pašas dziesmas rašanos. :)

Gadījumā, ja tu dziesmu nosūti/saņem caur AIM/Yahoo/MSN/Skype, lūdzu paziņo to, ka esi dziesmu nosūtījis vai saņēmis, lai kādam citam/citai nebūtu jātērē savs dārgais laiks.


Veiksmīgu šārēšānu! :)
Intereses:3: dziesmas, mp3, mūzika. [Pamainīt savējās]
Atbildīgais:1: emokiss
Locekļi ;):50: adelise, aiz, ally, anducs, beavis, blame, bri, bulletproof, calvincakes, chubb, coma, daarta, deep, dr_av, dusk, edene, emokiss, eovina, escimo, februar, fob, gee18, gxs, heartstripper, hereeza, jazaa, jim, jimmy, latvian_animal, lea, lyrfeel, mazaa_pele, narkoze, nausee, po, red_passion, redz, refused, rhubarb, sade, sammer, sb, seed, sieviete_tanks, snake, sonora_mexico, soul_embraced, tie_puteksni, tominja_opiitis, xerks
Štelli pielūko:45: adelise, anducs, angellore, anii, blame, bleedthrough, bri, bulletproof, calvincakes, chubb, coma, dr_av, dusk, edene, eovina, escimo, fadrian, failurrre, fob, gee18, gobish, godiigais, hereeza, ironbird, jazaa, jolly, latvian_animal, lea, miistika, narkoze, raivis_purins, red_passion, refused, riffly, sade, sammer, sbomzis, seed, snaiks, snake, sonora_mexico, soul_embraced, tie_puteksni, tominja_opiitis, xerks
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?