Informācija par lietotāju

Informācija par lietotāju
Zemāk ir redzama informācija par kobrita. pielabot profilu.


Pievienot šo lietotāju saviem draugiem  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:kobrita (7285) kobrita
Kobritas stāsti uz cinīša piesaulītē
... arī daži no lietainām dienām
Vārds:kobrita
Atrodas:Rīga, Latvia
Dzimšanas diena:1980-09-28
Yahoo! ID:Yahoo status kobras_jaunkundze (Pievienot lietotāju, Nosūtīt ziņu)
MSN lietotājvārds:SparklingDragonfly
Bio:Patiesība jau pats fakts, ka es esmu un varu par sevi pastāstīt, ir apbrīnas vērts. Mana māmiņa dabūja ar mani uz saglabāšanu iet, un beigās es vēl piedzimu ar nabassaiti ap kaklu un bija pārāk sīciņš cilvēciņš šai pasaulei... Piedevām es, trīs dienu mazs ķipars, saslimu ar plaušu karsoni. Ir tā drusciņ, vai ne? Laikam jau Dievs ir tiešām ļoti gribējis mani šajā pasaulē. =)
Nu, kopš tā laika man ir gājis visādi, bet dzīva esmu, vesela - daudz maz, bakalaurs man ir, draugi arī... Ar katru gadu topu gudrāka, bet laika paliek arvien mazāk - diez, kur šis liekas? Toties dullu ideju vesels lērums! Ja vēl tās VISAS īstenotu - tad būtu čābīgi... Labi, ka Dievs mani piebremzē, kad vajag!
Neņemiet ļaunā, ka reizēm nošaudu tādu dzēlīgu kobriņas mēlīti. Man tā sanāk... nejauši... Nu, šad tad arī jauši! =) Bet tikai šad tad.
Man šķiet, ka es nemaz nevarētu nemīlēt cilvēkus. Ikviens ir tik ļoti īpašs, gribēts un vajadzīgs šai pasaulē, ikviens ir patiess mākslas darbs. Ik pa brīdim man ienāk prātā: ja reiz Jēzus mūs VISUS ir tik ļoti mīlējis, ka pats labprātīgi ir miris mūsu dēļ, kādas tad man ir tiesības nemīlēt tos, kas ir bijuši šā upura vērti? Nu, ir jau brīži un eksemplāri, ar kuriem jāpacenšas, bet pārsvarā jau man sanāk. Tikai... kad cilvēciņš no manas dzīves aiziet, lai cik īsu brītiņu viņš tur arī nebūtu pavadījis - tomēr sametas skumji un ir maza sāpīte sirsniņā. Bet tā nu viš i'.
Rezumē - esmu laimīga! =)
Intereses:11: dejošana, diskusijas, dziedāšana, lasīšana, pasaciņas, pasākumu organizēšana, rokdarbi, runāšanās ar cilvēkiem, uzstāšanās, valodas, zirgi. [Pamainīt savējās]
Draugi:
People8:_sinner_, aivars_liepa, dachux, eziic_miglaa, mirdza, riitarasa, rudis, vilks_vienacis
Communities2:sc_news, twilight
Feeds1:garfield_daily
Mutual Friends:6: _sinner_, aivars_liepa, dachux, eziic_miglaa, riitarasa, vilks_vienacis
Also Friend of:4: kirsic, madmazellj, peggija, xena
Ņemās iekš:1: twilight
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?