Kopienas info

Informācija par kopienu
Lūk, zemāk ir informācija par "pastaiga ar kedaam" kopienu. Lai pievienotos šai kopienai, spied šeit.Tev jebkurā laikā ir tiesības brīvi satīt makšķeri un pamest kopienu.


Novērot kopienu (draugu lentā)  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:kedulji (4493) kedulji
Vārds:pastaiga ar kedaam
Atrodas:Latvia
Par:Kedas nebūt nav padomju laiku fizkultūras skolotāju izgudrojums. Vairāk kā 85 gadus kedas ir bijušas daudzu cilvēku ikdienas sastāvdaļa. Šobrīd klasiski melnbaltās kedas ir attīstījušās, iekļaujot garderobē ikdienišķos apavus kā stila elementu. To krāsas, audumi atspoguļo pašreizējās modes tendences, turklāt tās nav zaudējušas komfortu un ērtību.
Mazliet no vēstures. Pirmās gumijas zoles kurpes tika izstrādātas un saražotas jau 19.gs beigās Amerikas Savienotajās Valstīs. Tomēr kedas nav tā dēvētas vienmēr. Sākotnējais nosaukums, bija Peds, kas latīniski nozīmē pēdas, tomēr vairākas firmas jau bija paguvušas izmantot šo nosaukumu. 1916. gadā bija palikušas vēl divas iespējamā nosaukuma alternatīvas – Veds un Keds, līdz beidzot tika izvēlēts pārliecinošāk skanošais Keds, kuru nosaukums Latvijā ienācis no krieviskā kedi.
(jelgavas vidusskolas avize "Musha Meduu")
Intereses:14: all star, alternative, draugi, emo, hc, indie, kedas, kedu saieti, kerzi, mūzika, old school, oldskuul, pīrsings, screamo. [Pamainīt savējās]
Atbildīgais:1: schizophrenia
Locekļi ;):10: aliisha, bagatinna, briiwdomaataajs, eeverggeeliiba, gobish, lotele, monzy, nihy, schiz, schizophrenia
Štelli pielūko:13: _elfa_, _skyhell_, aliisha, bagatinna, briiwdomaataajs, dimensija, eeverggeeliiba, egii, moiaio, monzy, nihy, schiz, schizophrenia
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?