Informācija par lietotāju

Informācija par lietotāju
Zemāk ir redzama informācija par dzejasdienas. pielabot profilu.


Pievienot šo lietotāju saviem draugiem  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:dzejasdienas (6909) dzejasdienas
Vārds:dzejasdienas
Mājaslapa:www.dzejasdienas.lv
E-pasts:dzejas_dienas@delfi.lv
Bio:Šogad Dzejas dienām četrdesmit sestais gads!

Latvijas Rakstnieku savienība jau kopš Raiņa simtgades svinībām 1965. gadā rīko ikgadējās Dzejas dienas. Šogad Dzejas dienās – 30 pasākumi 14 dienu laikā. Tas ir vērienīgs starptautisks dzejas festivāls – Latvijas kultūras dzīves vizītkarte un svētki ne tikai 23 ārvalstu viesiem, kas šoreiz aicināti piedalīties, bet arī pasākumu dalībniekiem un klausītājiem visos valsts novados.

Dzejnieks ir cilvēks, kuram lemts skatīties nevis valodai cauri, bet tieši acīs. Tas, kas citam tik pašsaprotami lietojams, bet netverams, dzejniekam ir viela, sasmaržojama, mīcāma, sagaršojama, mīlama un veidojama. Citādi viņš neprot. No vienas puses, tīrā sodība, no otras – dzejnieks kārto attiecības ar valodu mūsu visu vietā. Tā notiek diendienā, bet tikai reizi gadā – Dzejas dienās – esam aicināti tā pa īstam paskatīties uz pašu dzejnieku. Ieklausīties, kā viņš valodu sablīvē, padara saredzamu, apbrīnojamu, izpleš sazin cik dimensijās, uzspridzina un šauj gaisā – lai tiek visiem. Ķersim ciet – kā brūtes pušķi!
Dzeja pa gaisu!
Intereses:31: agita draguna, agnese krivade, amanda aizpuriete, andra manfelde, anna rancāne, dagnija dreika, dzeja, dzejas dienas, dzejnieki, eduards aivars, edvīns raups, festivāli, ingmāra balode, juris kronbergs, jānis rokpelnis, knuts skujenieks, kristaps vecgrāvis, kultūra, kārlis vērdiņš, literatūra, liāna langa, ludmila azarova, marts pujāts, milena makarova, māksla, māris salējs, pēters brūveris, ronalds briedis, simona orinska, uldis bērziņš, ērika bērziņa. [Pamainīt savējās]
Draugi:
People11:affair, chimera, dienasgramata, girgs, ingaile, mirror_image, nez_kas, prox, silence_queen, stepes_vilks, teja
Communities1:t_dzeja
Esmu draugs:1: girgs
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?