Kopienas info

Informācija par kopienu
Lūk, zemāk ir informācija par "Nirsti vai mirsti." kopienu. Lai pievienotos šai kopienai, spied šeit.Tev jebkurā laikā ir tiesības brīvi satīt makšķeri un pamest kopienu.


Novērot kopienu (draugu lentā)  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:dumpster (15774)  
garbage in
garbage out
Vārds:Nirsti vai mirsti.
Par:Musari, miskastes, dampsteri, atkritumu konteineri, svalkas... cilvēki ir izdomājuši visādus vārdus, kuros dēvēt vietas, kur tiek novietoti priekšmeti, kurus iztēles spēja vairs nespēj nekā darīt pielietojamus. Visi šie vārdi ir vairāk vai mazāk pielādēti ar smagām, nepatīkamām noskaņām - tos raksturo ne vien smaka vai netīrība, bet arī fakts, ka šīs lietas nav raksturojamas naudiskā izteiksmē (kas ir pagalam neizdevīgi sabiedrībā, kuras locekļi cits citu kā arī lietas ap sevi vērtē naudiskā izteiksmē). Taču šajās vietās mēdz nokļūt pavisam labas lietas (kuru izmantošanai daudz iztēles nevajag), kā arī visai draņķīgas lietas (tādas, kuru produktīvam pielietojumam nepieciešama plaša un drosmīga iztēle).
Iztēle, fantāzija, izgudrotspēja - tas viss raksturo cilvēku (protams, arī daudz kas cits - Mīlestība, Laime utt.) Tāpēc, ja esi cilvēks, ja esi radošs cilvēks (atvainojos, par blakusstāvošiem sinonīmiem!), tad dalies ar citiem cilvēkiem, kuru daļa esi tu un kuri ir tava daļa (jo visi esam viens). Tev pat nav jāatdod lietas, tikai informācija par to, kur atrodamas kādas iztēles nabagu ne-lietas.
Ja kaut kur ir izmestas kādas labas lietas, ko tev pašam nevajag, bet, kas varētu noderēt kādam citam, ieraksti vietu (adresi, orientierus, u.c.), kur tās atrodamas (P: Zaļā plastmasas misene pie K.Valdemāra 72), un varbūt kādam tās noderēs.
Ja esi atradis kādu vietu, kur var iegūt izmestu pārtiku, dalies informācijā!
Ja atrodi vēl kaut ko foršu, ko pats nevari/negribi savākt, ļauj zināt arī citiem!
Atbildīgais:1: po
Locekļi ;):8: agnostic, gribu_gribu, jogijs, konstruktors, lje, platformene, po, sekste
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?