Kopienas info

Informācija par kopienu
Lūk, zemāk ir informācija par "reklāma/antireklāma" kopienu. Lai pievienotos šai kopienai, spied šeit.Tev jebkurā laikā ir tiesības brīvi satīt makšķeri un pamest kopienu.


Novērot kopienu (draugu lentā)  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:add (15573) add
Vārds:reklāma/antireklāma
Par:Kommūnas darbības princips ir vienkāršs-reklāma/antireklāma. Par visu un par neko. Par lielām lietām un sīkumiem. Izsakies tā, lai pašam prieks un citiem noder. Sava pieredze/viedoklis jāiekļauj obligāti.

Izveidoji jaunu kommūnu un gribi par to pastāstīt citiem? Paēdi vakariņas kādā mazpazīstamā restorānā, kurā bija pārsteidzoši laba apkalpošana un cenas? Iepirkies veikalā, kurā pārdevējs bija laipns un kompetents? Vēlies ieteikt kādu iestādi citiem? Esi informēts par kādu pasākumu, par kuru vēl netiek informēta pārējā sabiedrība? Bet varbūt vēlies pakritīzēt kādu jaunatvērušos bāru?
Šeit Tu vari izteikties publiski! Šī ir kommūna, kurā Tu vari izteikt pozitīvas un negatīvas atsauksmes par iestādēm, pasākumiem, ieteikumiem un citām lietām, kas tavuprāt būtu jāzina arī citiem.

Noteikumi: katrs savs izteikums, apvainojums, slavējums jāpamato. Jāievēro pieklājības normas. Aizliegts ievietot copy-paste reklāmu, galu galā parastās ikdienas reklāmas mēs redzam nu jau tā par daudz.
Atbildīgais:1: valium
Locekļi ;):15: aiz, arch, jim, juror, liene, lordramex, melnalksnis, papalisij, playgirl, raivis_purins, reptilja, rhubarb, soul_embraced, valium, zhagata
Štelli pielūko:18: arch, burunduks, coma, dejavu, juror, lordramex, maruta, melnalksnis, missalise, papalisij, playgirl, raivis_purins, reptilja, siiciits, soul_embraced, vaivars, valium, zaljsh
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?