anta ([info]softdb) rakstīja,
@ 2009-04-25 17:23:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Mūzika:TV

Nesaprotu, kāpēc, bet man šitā spēle liekas nepareiza, nereāla, kkāda ne tāda. Pati spēle. Bet sākums foršs. ^^

Update pēc otrās trešdaļas. Iespējams, ka tas ir tāpēc, ka uzkodu vietā man ir nu jau pustukša Rafaello kastīte un ķiršu dzeramais. Ne gluži tipiskā paika. Bet nu tā, par spēli runājot - kopš pēdējā čempja neesmu hoķi skatījusies, bet, ņemot vērā to, ka tā tomēr ir Amerika, domāju, ka Lv spēlē pietiekami labi. Totalizātōrā liku uz 2:4 ASV labā - moš būšu uzminējusi. ^^

(Ierakstīt jaunu komentāru)

[info]devian
2009-04-25 18:58 (saite)
Pietiekami labi? Esmu ar Tevi pretējās domās.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)

[info]softdb
2009-04-25 19:38 (saite)
Kamōn, tā tomēr ir ASV. Viņiem hokejs bišķi ausgtākā līmenī kā mums. Varēja būt daudz sliktāk, es takš nesaku, ka labi.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

2009-04-25 19:46 (saite)
Tu teici, citēju, "pietiekami labi". Tā tomēr ir kaut kāda labuma pakāpe :P
Mūsējie to spēli nopļukāja. Lēnā garā čubinoties nekas labs nebūs arī turpmāk.
Un pat, ja ASV - neizšķirtu jau tiešām viņi varēja dabūt. Pati zini, ka uz to viņi ir spējīgi.

Peace, Mikij.

2009-04-25 19:56 (saite)
Pietiekami labi tomēr ir pakāpi zemāk nekā labi. Nevar gribēt, lai Lv pēkšņi sāk spēlēt labi. Es laikam esmu pesimiste, bet domāju, ka neizsķirtu nevarēja dabūt gan. Ja nu vienīgi neļautu pēdējos 2 vārtus iesist, jo uz beigām jau parasti nekā laba nav. Vismaz labi, ka iesāka ar vārtiem, nevis vārtu zaudējumu - kkāda pozitīva noskaņa ir. ;]

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)

[info]bridget
2009-04-25 19:52 (saite)
es apzinos,ka pēc šī pār manu galvu nāks lāsti,bet manuprāt,īstā darbība lielākajā daļā hokeja spēļu risinās tikai 3.periodā.
Nez,manuprāt,bija vēl vismaz vieni vārti,kurus varēja iesist,bet ,salīdzinot ar pagājušo gadu,ir labāk. ^^

2009-04-25 19:57 (saite)
Uz beigām wnk var redzēt, kam izturība labāka - gan fisiski, gan morāli. :D Njā, progress ir. Redzēs, cik ļoti zviedriem pakāsīsim.

2009-04-25 19:59 (saite)