šis pantish ir juutami pazaudeejis maajas un kliist pie visiem, kas pusliidz sveikshanas cieniigi:

Lūdzu kaads adopteejiet to nabadzinju, citādi jau divas reizes pie manis nobristaam kaajaam un punkjainu degunu paspeejis viesoties:))

(Ierakstīt jaunu komentāru)

[info]alt
2004-12-25 14:44 (saite)
Laika apstākļi bija diezgan labi futbolam, un Mr Yous's Club of fun Arena laukumā spēli noskatīties bija ieradušies 16770 skatītāji. Amrijas taktika ietvēra interesantu 3-5-2 kombināciju. Sākumsastāvs: Rannal - Bikaunieks, Pokrovskiy, Belikov - Dzelzis, Zubrickis, Binklers, Colskär, Biedriņš - Vārtiņš, Kozlovskis.

Legal sāka ar 3-4-3 izvietojumu. Bija izvēlēti šādi spēlētāji: Ivanov - Čaks, Matveev, Kālis - Tuntulis, Cukurs, Malafeev, Berkāns - Väester, Karim, Falkbratt.

Legal centās uzbrukt no laukuma flangiem. Pēc viesu komandas labās malas aizsargu nepiedodamas nesaprašanās spēles 10. minūtē fani stadionā varēja gavilēt - 1 - 0! Vārtus guva Rojs Kozlovskis. Spēcīgs un precīzs tālšāviens Māris Bikaunieks (Amrijas) izpildījumā un rezultāts ir jau 2 - 0! Spēles 29. minūtē Rojs Kozlovskis pēc centrējuma no laukuma labās malas atbrīvojās no aizsarga un ar galvu raidīja bumbu vārtos, izvirzot Amrijas vadībā ar 3 - 0. Konstantin Ivanov kārtējo reizi izglāba savu komandu, kad spēles 35. minūtē Andrievs Vārtiņš no laukuma kreisās puses raidīja īstu lielgabalšāvienu. Eduard Belikov rīkojās kā pilnīgs zaļknābis pie sava soda laukuma spēles 36. minūtē, kad viņu kā bērnu apspēlēja pretspēlētājs. Amrijas palielināja savu pārsvaru līdz 4 - 0, kad pēc centrējuma no laukuma labās puses Eduard Belikov ar galvu raidīja bumbu vārtos. Skanot Amrijas fanu svilpieniem, Rojs Kozlovskis saņēma dzelteno kartiņu par nesportisku rīcību. Pēc pirmā puslaika rezultāts bija 4 - 0. Amrijas kontrolēja bumbu - 72 %.

Spēles 50. minūtē fani stadionā pielēca kājās, kad Rojs Kozlovskis izpildīja sitienu, ko mistiskā kārtā ar pirkstu galiem spēja atvairīt Konstantin Ivanov. Skanot Legal fanu svilpieniem, Tālivaldis Berkāns saņēma dzelteno kartiņu par nesportisku rīcību. Pēc lieliska individuālās tehnikas demonstrējuma un vēl lieliskāka tālšāviena spēles 70. minūtē Amrijas bija jāgūst vēl vienus vārtus, taču Konstantin Ivanov neticamā veidā atvairīja šo sitienu. Legal spēlētājs Egil Karim saņēma dzelteno kartiņu par bīstamu spēli. Māris Bikaunieks pēc neveiksmīgās piezemēšanās salauza žokli un tika nonests no laukuma. Brīdi vēlāk, pēc izcilas saspēles laukuma vidū bumbu saņēma Amrijas spēlētājs Kristofers Zubrickis un raidīja to vārtos 5 - 0. Spēles gaita izmainījās, kad Amrijas izlēma atkāpties un sagaidīt pretiniekus savā aizsardzības zonā. Brīdi vēlāk, pēc izcilas saspēles laukuma vidū bumbu saņēma Amrijas spēlētājs Rojs Kozlovskis un raidīja to vārtos 6 - 0. Šie trešie vārti garantēja Rojs Kozlovskis "hat trick". Pēc dažu izteiksmīgu žestu demonstrēšanas Amrijas komandas spēlētājs Teodors Rēvelis saņēma dzelteno kartiņu. Spēles 83. minūtē Voldemārs Binklers pēc centrējuma no laukuma labās malas atbrīvojās no aizsarga un ar galvu raidīja bumbu vārtos, izvirzot Amrijas vadībā ar 7 - 0. Lai arī nestuves nebija nepieciešamas, tomēr tiesnesis bija bargs un Legal spēlētājs Illarion Matveev saņēma dzelteno kartiņu. Amrijas bija jāizdara maiņa, jo Kristofers Zubrickis tika savainots, kad pretinieka spēlētājs no aizmugures ar taisnām kājām ielēca viņam kājās. Amrijas dominēja šajā cīņā, sasniedzot kopējo bumbas kontroles laiku - 78 procenti.

Un Amrijas spēles varonis, bez šaubām, bija Voldemārs Binklers. Andrievs Vārtiņš, no otras puses, šodien bija īsts neveiksminieks. Un Legal spēles varonis, bez šaubām, bija Aksel Väester. Konstantin Ivanov, no otras puses, šodien bija īsts neveiksminieks. Spēle beidzas 7 - 0.