27 November 2007 @ 10:56 am
 
vakar savai apņemšanai mācīt bērnam gulēt bez mammas blakus un zem segas atmetu ar roku. man viņas totāli pietrūkst. Tā jau bērnu dārzā pa dienu prom, i vēl mājās liegšu mīļošanos? man pašai šausmīgi gribas tā mīļi saritināties, padziedāt, pažūžot, just, kā bērns ieritinās manā līkumiņā, fonā kluss radio. Ek, nelaupīšu ne sev, ne Laurai šīs izjūtas. Vismaz ne tagad.

Braucot no bērnu dārza, atkal bija stopētājs. Puika, kāda 5 klase. Nokavējis pilsētas autobusu uz centru. Tā jau ir, tas uatobus nso pastendes baigi reti brauc. Nokavē un čušs. kamēr braucām, šis stāsta, lai tikai bērnu pastendes skolā nelaižot, jo tur esot nejauki skolēni. Bijis pat laiks (vēl ir?), kad vecāko klašu skolēni sarunā un piekauj to skolēnu, kurš ienāk skolā pirmais.

Un vaska svecēm dakts izdevās vienkārši brīnišķīga. Visamz tam sevces resnumam bija ideāaali.
 
 
( Post a new comment )
[info]jude on November 27th, 2007 - 11:03 am
Nu vo, tagad Tu saproti, ko es Tev gribēju pateikt vakar ;)
(Reply) (Thread) (Link)
phoenix[info]phoenix on November 27th, 2007 - 12:10 pm
nu re! doma, ka laura aizmieg no tā vien, ka sēžu blakus, man joprojām liekas vilinoša, bet vēl daaaaaudz foršāk ir gulēt blakus :))))))))) jā...
(Reply) (Parent) (Link)
[info]lapsa123 on November 27th, 2007 - 11:13 am
fū, nu tad beidzot miers un bērziņš bērna mocībām pirms miega. :)
es par to pirmo rindkopu. :)

viņi tik ātri aug, es ne pret ko nemainītu, tās vakara(pirmsaizmigšanas) mīļās kopā būšanas zem segas, un mēs vēl arī pupojam.
(Reply) (Thread) (Link)
phoenix[info]phoenix on November 27th, 2007 - 12:12 pm
ai, es ar itin bieži atceros pupošanu un to, cik ļoti man pietrūka, kad to pārtraucu. bet vajadzēja, vajadzēja :( savādāk bērnu galīgi savākt nevarēju, neko citu neēda, gulēja tik pie krūts, es biju nomocījusies bezrežīmā. nepratu uzreiz pareizajā gultnē visu palaist un begās sanāca tā, kā sanāca :(
(Reply) (Parent) (Link)
Lyr: zilas[info]lyrfeel on November 28th, 2007 - 01:32 am
Vakarā iedodu pudelīti, padziedu, un kamēr viņš paēd, tikmēr iemieg man uz rokām. Pieķēru sevi pie domas, ka varētu tā kaut visu nakti viņu turēt, un just viņa siltumiņu, dzirdēt smalko elpu, un viņa bēbīša smaržu, un priecāties, cik labi, ka viņš man ir, un ka viņš ir tāds, un ka viņam ir šobrīd labi, viņš čuč mammai klēpī... Bet nu pēc brīža nolieku viņu gultiņā, un viņš pat nepamostas. Ja naktī dažkārt pamostas, tad iedodu izkritušo kņuzi un viņš čuč tālāk.

Toties mums ir mode no rītiem tāda, ka viņš pamostas pirmais, kādu brīdi spēlējas savā nodabā, tad sāk bubināt, purpināt - modināt mani. Tad es uztaisu brokastu pudelīti un lieku viņu sev blakus, lielajā gultā. Brīvdienās pie sienas arī tētis guļ. Bet pārsvarā Ādams okupē 2/3 gultas, es nobloķēju viņa kājgaļa pusi ar segas valni, pati no ārmalas vaktēju, un paņemu kādu mantu, ko viņam paspēlēties. Tad viņu vispirms pabaroju, tad viņš paspēlējas ar pudeli, vai ar iedoto mantu, mēs izsmejamies, izspēlējamies - viņam gribas man matus plēst, degunā ķert, viņu uzjautrina "apčī". Tad ir pagājusi kāda stunda, viņam atkal nāk snaudiens. Tad samīļoju, iedodu kņzuzi, un viņš paliek man tur blakus čučot. Tā tik mīļa, mīļa sajūta, tik labi, ka viņš tik tuvu! Un pēdējā laikā viņš sāk saprast, ka var aizmigt uz sāniem, uz mammu skatoties, un viņš tik labi jūtas! Es arī aizmiegu otrreiz, un tā vēl stundu vai divas paguļam. Tad viņš atkal mani modina un tad sākas diena.

Es drusku baidos, kā būs vēlāk, kad viņš pats no rīta mācēs ierāpties pa vidu mums gultā, jo būs pieradis pie tādas ekstras. Man gribēsies pačučēt, teiksim, ja brīvdiena būs... Bet, pat ja tā viss būs, man tomēr liekas, ka tāpat priecāšos, kā tagad. Un šobrīd šo saikni ar bērniņu cenšos izbaudīt, jo zināms, ka kaut kādā brīdī bērni sāk rauties prom, atdalīties nost, un tad man pietrūks katra brīža, ko varēju izmantot, turot viņu sev cieši klāt. Daudzas mammas tā ar saka, ka tas vēlāk pietrūkst. Tad nu jāizmanto, kamēr ir iespēja! :) Un bērns, manuprāt, no tā arī ir tikai laimīgāks! :) Un kaut kādā brīdī jau viņš dabiskā ceļā kļūs pilnīgi patstāvīgs un neatkarīgs
(Reply) (Link)