16 June 2019 @ 12:14 am
Traktors ar traktoristu kurš stumj un krauj.  
Sveiki Cibiņi,

Varbūt kādam no jums ir pazīstams traktorists Ventspils pusē kurš vēlas palīdzēt par samaksu?
Pirms došanos uz nomas punktiem, ienāca prātā piedāvāt privātajam. Privātās pazīšanās varbūt nākotnē noder :)

Tātad par darbu - Uz aptuveni 600 m2 liela zemesgabala jāsastumj zālē ieauguši būvgruži/sadzīves atkritumi un jāiekrauj 7 m3 lielā konteinerī.
Zemes gabals atrodas pārventā, tajā rajončikā kur atrodas publiskā pirts. Gribētu to izdarīt pirms Ligo.

Ceru uz veiksmi
 
 
Noskaņojums: busy
 
 
15 June 2019 @ 04:21 pm
Avio biļešu cenas  
Sveiki, biežceļotāji!

Kā tur īsti ir - ja tagad, skatoties uz sev tīkamiem reisiem novembrī (Madride + lokālais no Madrides) man tīkamās biļetes maksā 302 eiro turp-atpakaļ, vai, sagaidot tos maģiskos 2 mēnešus pirms lidojuma, šiem pašiem reisiem biļetes būs dabūjamas lētāk?
vai arī tas ir mīts, tomēr?

UPD. Paldies par pieredzēm! Pirksim tagad.
 
 
15 June 2019 @ 09:54 am
Deklarētā adrese un nekustamā īpašuma nodoklis  
Jautājums ļaudīm, kas kaut ko saprot no nekustamā īpašuma nodokļiem.

Situācija šāda: ir mazpilsētas māja, kurā mēdza dzīvot omīte, diemžēl nesen nomira. Tagad mājā neviens nav deklarēts, kas nozīmē, ka vienam manam radiniekam, kuram māja pieder, būtu jāmaksā augstāki nekustamā īpašuma nodokļi.

Tad nu jautājums - vai ir svarīgi, vai tā ir fiziska vai juridiska persona, kas deklarējas? Tobiš, vai tur var piereģistrēt firmu, maksāt nodokļus savai iecienītajai pašvaldībai un tādējādi vienlaikus samazināt šī mana radinieka NĪ nodokli?

Principā radinieks tur varētu deklarēties arī pats, bet nepārzina likumdošanu un baidās, ka zaudēs kādas privilēģijas Rīgā, kur pamatā dzīvo un strādā. Uztraucas par medaprūpes pieejamību, bet, cik nu zinu, deklarētā adrese diez vai kaut ko maina, ne? Radinieks taču varētu turpināt iet pie saviem dakteriem Rīgā? Vai ir kādi zemūdens akmeņi?

Paldies!
 
 
15 June 2019 @ 12:30 am
 
Vai ir iespējams konstatēt, kas (tavā) cibā lasījis tevis postēto infu - konkrēti ieejot tavā postā, tā unique adresē? Iedomājos, ka varbūt kaut kur saglabājas IP, kā tas ir norādīts komentāros iekš jebkura tava posta (ja tu esi šo "save I.P." ieslēdzis cibas opcijās, utt.) adreses un to var redzēt.
 
 
14 June 2019 @ 09:35 pm
čili stādi  
izauga vairāk nekā plānots un nav vairs vietas, tāpēc var iegūt divu šķirņu stādus - ne pārāk asos bart chilli, kurš ir aptuveni halapenjō stiprumā, lieli, sarkani augļi, krūms var ibūt 1,5m augstumā, ražas apjoms nepieviļ. kā arī urubu, kas ir mazi, dzelteni, ļoti ražīgi un stiprāki par bart. teorētiski krūms var izaugt cilvēka augumā, taču eksemplārs, kam poda izmērs pagājšgad nebija lielāks par 5 litriem, bija tikai pusmetra augstumā. no katras šķirnes pieejami 15 stādi, kas prasa diezgan steidzamu pārstādīšanu lielākos podos/zemē siltumnīcā. gatavi nāks uz septembra beigām/oktōbri.

pašsavākšana brasā, vakarpusē.  rakstiet uz ear3rd pie džīmeila vai īsziņu uz divi deviņi astoņi divi četri nulle nulle nulle
 
 
Skan: Prattyush Banerjee
 
 
14 June 2019 @ 06:23 pm
 
nais
 
 
14 June 2019 @ 01:06 pm
Skumbrija/makrele  
Tiem, kas iepērkas Centrāltirgū - vai zivju paviljonā var nopirkt jēlas skumbrijas/makreles?
Tags: ,
 
 
14 June 2019 @ 12:57 am
 
- Наша новая зубная щетка поможет вам почистить зубы даже в самых труднодоступных местах!
- Простите, но у меня нет зубов в труднодоступных местах
 
 
13 June 2019 @ 10:47 pm
oy vey  
Vai kāds man var atgādināt kādi bija apstākļi pie kuriem žīdi, atšķirībā no visiem citiem, nedabūja tiesības denacionalizēt sovoka laikā zaudētos īpašumus? Visādi juristi varētu zināt.
 
 
13 June 2019 @ 08:56 pm
 
to brookings: šis ir teicams dziesmas teksts, vai ne
(tā ir grupa no crass records)
 
 
13 June 2019 @ 02:52 pm
dotas autochess un BDA  
***tekstā sastopams neprofesionāls un konfesionāls žargons***

autočesā (ē, labākais, kas šogad ir noticis vispār?!) ir sačiņījuši pāris ne pārāk gudrus vizardus, kuri tagad, aptuveni citēju "tā vietā, lai cīnītos ar vienībām, kurām dotajā brīdī ir imunitāte, izvēlas citus mērķus"
žēl, aiziet vesela ēra. autošaha figūras vienkārši dievina gāzt savus spellus, teiksim, lanajas refrakšenā vai vivernas cold embrace'ā, kad viņa ārstē kaut ko ar savu eskimosu iglu). ak jā, arī pa personām, kas dotajā brīdī atrodas lidojuma fāzē. kas viņus met? tiņiks! lūk, viņš, kā pareizi izteicās kāds ķīniešu doteris, ir "varonis ar negatīvu ultimeitu"*. tiņika ultimeits autošahā ir "toss", tobiš, viņš tavu junitu aizlidina pa gaisu, un piezemējoties jūsu kareivis saņem trīs sekunžu ilgu stanu, kā arī nelielu demedžu. ja apkārt ir citi jūsējie, diemžēl stano arī viņus. bet kā gan tas izskatās uz reālā šaha dēļa?

šajā sakarā - viens no labākajiem gaismas un efektu šoviem iz manas pieredzes

esmu palicis ar vienu nabadzīti akašu aka queen of pain (barb. "kvopa"). oponentam resursu ir ievērojami vairāk - manu akašu ir iespiedis stūrī tiņiks ar diviem robotiem. diognāli pretējā stūrī bicepsu trenē admirālis kunka. un kaut kur pa vidu ganās līna. karoče, viss. admirālis izvelk no kabatas savu ultimatīvo īpašību - kuģi - un lūk jau spoku burinieks pa gaisu lido uz iesprostotās sāpju karalienes galvu, kad tiņiks nolemj "tas ir pārāk vienkārši, a davai pamētāsim cilvēkus", un met akašu...hm...PĀRI KUĢIM...tobiš, lūk, viņas - dotas slavenās black dragon airlines...respektīvi, kuģis vienā virzienā, kvopa pretējā...un pa viņu lidojuma laikā trāpa līnas lagūna, kas neizdara neko, jo karaliene ta lido...un akaša piezemējas tieši pie admirāļa kājām. kuram ir beigusies mana. dēļ kuģa. mīnus admirālis. pretējā stūrī stāv tiņiks ar robotiem un sejas izteiksmēm "mēs tā laikam negribējām", bet akaša dodas pie līnas. kurai ir beigusies mana. dēļ lagūnas. mīnus līna. un tālāk tiek apmeklēts pats diženais metējs tiņiks, kuram... dēļ tosa. mīnus tiņiks. strādā kriti. mīnus roboti. strādā bulletčats. WWWWWWTTTTTTTFFFFFFFF!!!

ja kas, man jau ir dafiga pieredzes autočesā, esmu eksperts un konsultants, varu mācīt citus
kā noliet uzvarētus mačus, kā loko refrešot, kā aizsargāties pret asassiniem "da paši tiks galā, ja reiz seriālā 24 stundas tika", uc
vienalga, lietotājs dunduks mani saliktu parastā šaha blicē, taču autočesa 30 sekundēs gājienam es domāju ātrāk un stratēģiski spēcīgāk, jou!
 
 
13 June 2019 @ 01:51 pm
Padomi kvalitatīvam ilgstošam miegam  
Sveiki!

Kā var aizmigt uz nedēļu legāli, bez anesteziologa palīdzības?

Ir kādi ieteikumi?
 
 
13 June 2019 @ 11:43 am
Borhesa stāsta tulkotājs/a  
Sveiki! Vai kāds, kam ir mājās Borhesa "Stāsti", varētu paskatīties un pateikt, kurš no vairākiem grāmatā iekļauto stāstu tulkotājiem ir tulkojis stāstu "Nemirstīgais"? To reizēm mēdz norādīt. Man slinkums iet uz bibliotēku.
 
 
13 June 2019 @ 11:40 am
Ceļošana Nīderlandē  
Kādam nav nesena pieredze ar to, kā vislabāk nokļūt no Amsterdamas uz Eindhovenas lidostu? Lidostā jābūt 8:00 no rīta.
 
 
13 June 2019 @ 08:49 am
kuda blin?  
To Dublin.

Sen nebiju lidojis ar Ryanair, piepilsétas buss, tikai lidojosh, kájám vietas nav, josta ap vidukli ciet neiet.
Liels pluss, ka piezeméshas laiká NEVIENS neaplaudéja, un, lidmashínai ripinoties, tikai viens pieleca kájás un kéra bagázhu (polis starp citu, kurva).
45min jau var pieciest :)

Priekshá 3.5h ar starppilsétu busu, ripojosho ;)
 
 
12 June 2019 @ 08:02 pm
Vertikālās žalūzijas  
Ja nu kādam mētājas vai liellogu ofiss taisās remontēties, mēs izrādes scenogrāfijai meklējam vertikālās jeb biroja žalūzijas 2,50 - 2,70 m augstas un 1,50 - 2,50 m platas. Platums var būt arī lielāks galvenais, lai nav īsas. Baltas/gaiši pelēkas/gaišas.
 
 
12 June 2019 @ 04:45 pm
 
vai esat pēdējā laikā veikalos manījuši kādu noderīgu sadzīves priekšmetu ar vardītēm? vajag dāvaniņu varžu fanei, kaut kādu štrunta figūriņu/krāmu negribas vest
 
 
11 June 2019 @ 11:53 am
?  
Interesanti, eermanitis un unpy izdzēsušies - vai būtu metušies uz politisko darbību? ;)
 
 
11 June 2019 @ 11:34 am
plūdums  
Cik reizes var iekāpt tajā pašā upē?
Un cik reizes var atgriezties iepriekšējā darbavietā?

Ideja par NBS gan vairs aktīvi netiek cilāta, BET - ienācās cits sludinājums.

Dzimtajā rajonā esošais lielais gateris meklē elektriķi, alga no 1000k.
Maiņu darbs, protams.
Kā parasti, ir pāris problēmas - esmu tur jau strādājis gatera pirmsākumos (celtniecība, operators, elektriķis) - nav zināma gatera politika šajā jautājumā, un man vairs nav LV derīgu elektriķa papīru (1000k kursi, un viss notiek).
Ņemot vērā situāciju ar darbiem rajonā, rinda gan jau būs cilvēki 100 uz vietu ;)

/tas tik tā, nostaļģijai.
 
 
11 June 2019 @ 11:30 am
Krāna ūdens kvalitāte  
Cik zinu, Rīgas Ūdens defaultā nodrošina, ka krāna ūdens ir dzerams. Ja tā nav, tad tā droši vien ir mājas trubu problēma un pārvaldnieka atbildība?
 
 
Skan: Strung Out