LiveJournal for The one on the two wheels.

View:Par lietotāju.
View:Draugi raksta.
View:Kalendāra skats.
View:Izlase.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Friday, January 15th, 2016

Doma:ola
Pulkstens:10:01
Posted by:darkz.
Labdien,
kur vislabāk izvilkt "līdz galam neizvelkamu" olu no šosejnieka diska?
tb kur vislabāk Rīgā taisno diskus, pārspiekošu visu tāpat.
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, September 29th, 2015

Pulkstens:16:11
Posted by:ieva.
hei, velocilvēki - ir kādi ietekumi riteņa slēdzenei? skaidrs, ka U-lock, bet konkrētāk nezinu. proti, paskatījos dažus video, kur lauza vaļā, nu, no tām, ko pārbaudīja, protams, skaidrs, kuras izturēja. taču cik viens cilvēks var tos viģikus noskatīties, u know - vācu informāciju, īsāk sakot, tak što, lūdzu, neturiet sveci zem pūra. paldies!

p.s. būtu labi, cena ja nepārsniegtu 50EUR, bet vienlaikus galvenais tomēr, protams, lai mans ričuks būtu un paliktu mans.
4 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, August 22nd, 2014

Pulkstens:09:52
Posted by:chaika.
BBC: The 10 most beautiful bicycles
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, May 15th, 2014

Pulkstens:09:43
Posted by:roncijs.
kur lai peerk taadus siikumus kaa velo sasleegu, bagazhas grozinjus un vel dazhus meeslus?
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, May 29th, 2013

Doma:Kritiskā Masa - katra mēneša pēdējā piektdienā!
Pulkstens:21:38
Posted by:blieztunmaukt.
lūk, šāda iniciatīva internetos mētājas:

http://rigaskritiskamasa.tumblr.com

"Kritiskajā Masā, mūsu pašu radītajos velo svētkos, mēs Rīgā pulcējamies jau desmit gadus, ikreiz arvien kuplākā skaitā un ar arvien vairāk pozitīvām emocijām.

Rīkojam svētkus biežāk!

Dodamies ielās katra mēneša pēdējā piektdienā, reizē ar daudzu citu pasaules pilsētu velodraugiem!
Tiekamies pie Dailes teātra sešos vakarā!

Brauciena izdošanās ir arī tavās rokās!

Aicini draugus un padod šo ziņu tālāk, kā vien vēlies - sociālajos tīklos, vai arī ar kādu flaijeri vai plakātu!"kā jūs uz šo raugāties, velocibiņi?
5 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, August 16th, 2012

Doma:Novērošanas kameras
Pulkstens:10:34
Posted by:guru.
Vakar man nozaga šitādu


Tieši tādu, tik sēdeklis zemāk bija nolaists.
Svarīgākais ir tas, ka bija pieslēgts pie Zelta boulinga zem video kamerām. Bet kameras tur, izrādās ir butaforjas.
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, June 28th, 2012

Doma:šodien mācies droši braukt - par brīvu
Pulkstens:10:45
Posted by:eermaniitis.
28.jūnijā visiem interesentiem ir iespēja pārbaudīt-nostiprināt savas iemaņas velobraukšanā speciāli aprīkotā laukumā Baložu vsk., Ķekavas novadā (apm.8-9 km no Rīgas), kā arī pārrunāt drošas velobraukšanas principus ar speciālistiem šajā jomā. Izbraukšana ar autobusu plkst.18.00 no Strēlnieku laukuma, atgriešanās atpakaļ starp plkst.20.00-20.30. Velosipēdi būs pieejami uz vietas.

Pasākums tiek rīkots projekta CARMA ietvaros un ir bezmaksas.

savus velo var novietot pie domes velostatīva (pat diviem ja nemaldos) video novērota! ;)
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, May 9th, 2012

Doma:vēlreiz par mieru, draudzību un košļeni velo un auto starpā
Pulkstens:14:17
Posted by:blieztunmaukt.
"Lūk, tāpēc mēs ienīstam velosipēdistus!"
raksts. video. komentāri.

http://aculiecinieks.delfi.lv/news/auto/luk-tapec-mes-ienistam-velosipedistus-video.d?id=42337246
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, April 24th, 2012

Doma:velobrauciens Kritiskā Masa 01.05.2012.
Pulkstens:14:11
Posted by:blieztunmaukt.

Jau atkal drīz būs klāt 1.maijs, kuru mēs visi, kā ierasts, atzīmēsim ar kopīgu braucienu Kritiskajā Masā. Cerēsim, ka šogad mūsu pulks būs vēl kuplākā skaitā pārstāvēts, neskatoties uz to, ka šo tautas iedibināto tradīciju Rīgas dome un policija vēlas izskaust. Jā, tagad mums ir arī "Velo nedēļa" - tas ir apsveicami un priecē, bet mūsu visu iedibināto ikgadējo velo braucienu tādejādi nevar ņemt un iznīdēt, sūtot mūs uz domes rīkoto "Velo parādi". Jo kurš gan sevi cienošs cilvēks dotos svinēt svētkus nevis tur, kur un kā vēlas, bet tur, kur viņam liek kāds cits, ignorējot faktu, ka šis cilvēks šos svētkus patstāvīgi svin teju desmit gadus. Kritiskā Masa ir jau pārliecinoša ilggadēja tradīcija, kas patiesi atspoguļo mūsu pašiniciatīvu, saliedētību un mīlestību pret velo kultūru. Tā kā šogad mums jābūt vēl saliedētākiem, vēl stiprākiem un vēl vairāk jācenšas, lai padarītu šo dienu par patiesiem svētkiem.

Šogad tas ir jo īpaši svarīgi, ņemot vērā iepriekšējā gada rūgto pieredzi – ar policijas pastiprināto uzmanību un daudzajiem sodiem gan pamatotiem, gan strīdīgiem, jo kā paši policisti atzina, viņiem dotais rīkojums bija pēc iespējas vairāk iebiedēt masas dalībniekus, jo "vajadzēja braukt oficiālajā Rīgas domes braucienā".

Atcerēsimies būt uzmanīgi, lai lieki nepapildinātu policijas maka biezumu un nepametīsim nelaimē velo biedrus. Ja kādu ir aizturējuši – apstāsimies un painteresēsimies kādēļ, jo ne vienmēr policisti darbojas saskaņā ar likumu. Jo vairāk mēs būsim, jo vairāk ar mums rēķināsies! Nebaidies! Policisti ir, lai mēs justos droši un pasargāti – palīdzēsim viņiem pildīt šo pienākumu.
Neaizmirsīsim paķert līdzi savu foto/video tehniku, lai iemūžinātu skaistos brīžus un būtu ko atcerēties, kā arī lai būtu pierādījums tiem skeptiķiem, kas paši nebrauc ar mums, bet tikai kritizē, ka šis nav nekāds "huligānisms" vai "patvaļa", bet ir "velo brīvība". Šoreiz pildīsim arī mediju funkcijas – būsim radoši, jo Latvijas mediji – laikraksti, radio, televīzija un ziņu portāli ignorē mūs. Ņemsim lietas savās rokās un parādīsim Kritiskās Masas idejas pēc iespējas plašākam cilvēku lokam. NESLINKO!! Liksim aiz auss to, ka viss ir mūsu rokās! Jāatceras arī tas, ka likums mums ļauj iemūžināt policistus publiskā vietā. Un atcerēsimies, ka ar velosipēdu ir aizliegts pārvietoties pa ielas braucamo daļu, ja tai blakus atrodas velo celiņš.

Galvenais - atceries, ka tie ir svētki, ko pats sev vari uzburt, tāpēc, cenšoties izvairīties no centralizētas un hierarhiskas organizēšanās, ticot spontanitātes un dažādības spēkam, aicinām, katru piedalīties pasākuma (paš)organizēšanā- izplatot informāciju (padod ziņu tālāk), izdomājot savus idejiskos motīvus velo akcijai, šis ir tavs pasākums! Aktīvi līdzdarbojies velo brauciena norisē – piedalies maršruta un taktikas izvēlē, izdaiļo sevi un savu velo, ņem līdzi savu karogu, ņem savu skaņas ainavu (ņem līdzi svilpīti vai maģi/getto blāsteru/). Akcijai nav un nebūs līderu – neviens neteiks priekšā, ko darīt tālāk.

Viss notiks kā vien tu to vēlēsies! Brauciena izdošanās ir tavās rokās!

Neaizmirsīsim par šo jauko pasākumu informēt radus, draugus, paziņas un visus citus interesentus, jo tikai kopā mēs esam spēcīgi. Tā ka tiekamies 1. Maijā, kā ierasts pie Dailes teātra 13:00! Un ja ne tagad, tad kad!? Un ja ne tu, tad kurš!?


pārpublicēts no http://kritiskamasa.blogspot.com/
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, April 23rd, 2012

Doma:tikšanās vietu mainīt nedrīkst
Pulkstens:00:48
Posted by:skazhy.


+ šeit ar visu tekstiņu, ko padot tālāk citiem :)

tiekās pirmajā!
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, March 22nd, 2012

Doma::)
Pulkstens:12:43
Posted by:lidot.
Tuvākajā laikā Rīgas pašvaldība atļaus bez ierobežojumiem un bez maksas pārvadāt velosipēdus sabiedriskajā transportā.

Pēc pašvaldības uzņēmuma SIA „Rīgas satiksme” ierosinājuma Rīgas domes Satiksmes un transporta komiteja izskatīs jautājumu par izmaiņām Pasažieru pārvadāšanas noteikumos, kas ļaus pārvadāt velosipēdus sabiedriskajā transportā bez ierobežojuma.

„Apspriežot velosipēdu pārvadāšanu ar „Rīgas satiksmes” speciālistiem, esam secinājuši, ka uzstādīt tā saucamos „ragus” sabiedriskā transporta ārpusē, lai uz tiem varētu novietot velosipēdus, ir pārāk dārgi un tie nav ērti lietošanā. Apsverot visus iespējamos variantus, esam nolēmuši atļaut pārvadāt velosipēdus sabiedriskajā transportā bez ierobežojumiem. No pieredzes zinām, ka sabiedriskajā transportā velosipēdi tiek pārvadāti tikai ārkārtas situācijās – ja ir gadījusies kāda tehniska kļūme vai tamlīdzīgās, līdz ar to šis lēmums neradīs neērtības pārējiem pasažieriem”, norāda. Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs

Kā zināms, šobrīd velosipēdus sabiedriskajā transportā ir atļauts pārvadāt tikai iepakotā veidā. Ar izmaiņām noteikumos šis ierobežojums tiks atcelts.
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, January 10th, 2012

Pulkstens:15:31
Posted by:antuanete.
Iespēja līdz atbildīgajai komisijai nogādāt viedokli par pēdējā laikā aktuālo tēmu "Salūzis velosipēds un Rīgas Satiksmes transportlīdzeklis".
http://xc.lv/mtb/forums/viewtopic.php?id=22022
Kam ir idejas un ierosinājumi - rakstiet uz topikā norādīto e-pastu.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, August 30th, 2011

Pulkstens:11:34
Posted by:goddes.
Ievadam, no rīta ārā mani noķēra kaimiņiene ar sētnieci un stāsts īsumā šāds. Jau otro nedēļu mūsu kāpņutelpā stāv divritenis (vai nav labs rajons Ķengarags, konkrētā vieta un māja?! citur 5min laikā ar visām ķēdēm norautu, te stāv nepieslēgts:D). Visi aptaujāti un nevienam nepieder un nekā nezina, es kā pēdējais un ar velo, šīs saka, lai vismaz pievācu pie sevis, jo trepjutelpā notiek remonts un traucē. Vispār atgaiņājos, bet kundzēm grūti atteikt un jau kavēju darbu. Vispār jau mistika, taču ir versija, ka kautkur zagts un bēgot vai kā citādi ievilkts, kamēr norimstas pakaļdzīšanās, minējumi. Tātad, ja nesen Tev vai kādam tavam draugam ir nozagts divritenis, kura rāmim ir sakars ar zilu toni, bet smalkāk un pārējās atšķirības zīmes zināsi, sazinies ar mani un abi būsim ļoti apmierināti!:)
4 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, July 20th, 2011

Pulkstens:22:39
Posted by:gaka.
Šodien, laikā no 17.00-19.00 Rīgā no Baznīcas ielas 5 pagalma, nozagts Merida Matts Sub 10.
Tādu modeļu Rīgā ir ļoti daudz, bet mans atšķiras ar šaurākiem Geax Street Runer apvalkiem.
Ja redzi kādā sludinājumā, lombardā vai kur citur, zvani 20249042(Gatis).
links uz foto
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, May 16th, 2011

Doma:Jūrmalas velo maratons
Pulkstens:17:38
Posted by:guru.
Man ir iegādāta dalība Jūrmalas velo maratonā 60 km distancē, 21.maijā. Veselības,,, drīzāk jau slimības dēļ, nevarēšu piedalīties. Varbūt kāds grib pārpirkt par 5 LVL?
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, May 6th, 2011

Doma:tikšanās ar domi
Pulkstens:08:57
Posted by:eermaniitis.
bija ar kāds, kurš bija vakar uz to tikšanos ar ušakovu domes pārstāvjiem "Arhitektu un pilsētplānotāju diskusija par infrastruktūras uzlabošanu velobraucējiem" miiit'ā?

ir kādas atsauksmes dzirdētas?
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, April 29th, 2011

Doma:velo nedēļa
Pulkstens:11:13
Posted by:inese_tk.
eckur izrādās tiek rīkots kaukāds paralēls pieklājīgais pasākums Kritiskajai masai, turklāt 1. - 7. maijs skaitās Rīgas velo nedēļa

http://www.rigasvelonedela.lv/
6 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, April 20th, 2011

Doma:KM 2011
Pulkstens:08:49
Posted by:gg.
Ikgadējā Kritiskā Masa / 1.Maijs / 13:00 / Dailes Teātrissikāks info > http://veloprieks.blogspot.com
9 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Sunday, February 13th, 2011

Doma:Zelta rokas?
Pulkstens:23:35
Posted by:po.
Hei, baigi derētu kāds ar stāžu un smadzeni Rīgā, centrā, kurš varētu paskatīties uz manu ričuku, pateikt, kas viņam ir čupā, un varbūt arī palīdzētu sataisīt. Ideja ir atrast kaut ko lētāku par velo-bodēm un vispār - dzīvu, normālu, runājošu cilvēku, kas var pateikt, kas tur izskatās vai neizskatās.
Man jocīgā kārtā trūkst pārliecības par ričuka diagnozi - vai nu vnk izstiepusies ķēde vai moška salocīts dīreileris (srsly, es kaut kā nevaru saprast), vai moška abi, vai vēl fvz kas.
Nu tā... cerams, aptuveni ir saprotams, ko es te rakstu. Smadzenes jau aizmigušas (tie tad arī ir tie brīži, kad tiek izstrādātas rīcības stratēģijas un publicēti jautājumi cibās).
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, January 28th, 2011

Doma:CSN grozīs par labu velosipēdistiem
Pulkstens:19:27
Posted by:scope.
Rīgas Motormuzejā notikusi diskusija par gaidāmajām izmaiņām Ceļu satiksmes noteikumos, kas atvieglos velosipēdistu pārvietošanos pilsētas ielās.

http://tv.delfi.lv/video/a0csp7aT/
5 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, November 3rd, 2010

Doma:new order
Pulkstens:11:33
Posted by:eermaniitis.
Ar gandarījumu sirdī un spozmi sejā, paziņoju: ir iestājies vispārējs un nepārvarams PIZĢECS!

Grozījumi Ministru kabineta 2004.gada 29.jūnija noteikumos Nr.571
"Ceļu satiksmes noteikumi"

aktuāls citāts:

36. Izteikt 293.13.apakšpunktu šādā redakcijā:

„293.13. 413.zīme „Velosipēdu ceļš”. Atļauts braukt tikai ar velosipēdiem, kā arī pārvietoties gājējiem, netraucējot velosipēdu braukšanai.”
32 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Saturday, September 25th, 2010

Doma:pārdodas sieviešu velo
Pulkstens:11:35
Posted by:pleeka.
http://www.zip.lv/show/?i=1344544&search=3b01c6c1080ea29aaffb3668302b68a4&place=1
----
upd.: pārdots
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, September 16th, 2010

Pulkstens:19:20
Posted by:rasbainieks.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, September 29th, 2010

Pulkstens:13:44
Posted by:marta_trauma.
Vakar pilsētā (lāčplēša ielā) nospēra manu ričuku - sieviešu pilsētas,ar 28" riepām. (Šur tur manāmas bildē redzamo uzlīmju  "victoria" pēdas, uzlīmju pašu vairs nav, citas "īpašai atpazīšanai" salīmēt vēl nepaspēju)
Izskatās tā:


Dinamo lampiņas nestrādā. šur tur krīt ārā skrūves, tās kas izkritušas, nomainītas ar ne-ričuku skrūvēm :)


1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, July 22nd, 2010

Doma:Iespējams, ka būs brīvprātīga velosipēdu reģistrācija CSDD
Pulkstens:12:25
Posted by:hessin.
http://www.ir.lv/2010/7/22/drizuma-velosipedus-varetu-brivpratigi-registret
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, June 14th, 2010

Doma:jauks braucieniņš apkārt skaistajam Burtniekam
Pulkstens:16:52
Posted by:lidot.
Visi velofani un aktīvas atpūtas cienītāji tiek aicināti sākt gatavoties un pieteikties 4. jūlijā Vecatē (Valmieras raj.) organizētajam velobraucienam "Apkārt Burtnieku ezeram". Dalībniekiem tiek piedāvātas dažādas distances: vienātruma velosipēdiem – 12km; meistarības un veselības klasei – 50km, kā arī bērnu distances. Piesakoties līdz 28.jūnijam dalības maksa pieaugušajiem tikai Ls 5,00, bērniem Ls 1,00.

vairāk info šeit:

http://www.sportlat.lv/?id=news&news_id=99&PHPSESSID=b34099c151b2dadab454f09551e2bafd
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, June 11th, 2010

Doma:www.veloreg.lv
Pulkstens:20:22
Posted by:lidot.
Piereģistrē savu velosipēdu!

Ieraksti sava velosipēda sērijas numuru, īpašnieka datus un pievieno bildi VeloReg.lv. Tas palielinās izredzes atrast savu velosipēdu, ja tas pazaudēts vai nozagts, jo šo datu bāzi izmanto arī Valsts policija. Fotogrāfija un velosipēda statuss ir pieejams publiski, līdz ar to datu bāzi varēs izmantot arī tie, kas apsvērs iespēju iegādāties lietotu velosipēdu un vēlēsies pārliecināties, ka tas nav zagts.
12 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, June 8th, 2010

Doma:Bagažnieks velosipēdam
Pulkstens:12:16
Posted by:guru.
Varbūt kādam cibiņam, cibiņa radiniekam vai draugam ir bagažnieks, kas paradzēts lietošanai virs velosipēda aizmugurējā riteņa, ko es varētu aizņemties/izīrēt uz šo nogali no piektdienas līdz pirmdienai?
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, May 6th, 2010

Pulkstens:12:41
Posted by:rasbainieks.
reku saņēmu šādu ziņu, varbūt kādu interesē apmeklēt un izteikties:

11.maijā plkst. 17.00 Eiropas Savienības mājas Sarunu istabā (Aspazijas bulvāris 28, Rīga) notiks Pilsoņu saruna par ceļu satiksmes drošību.

Tā ir lieliska iespēja padarīt zināmu Jūsu viedokli par ceļu satiksmes drošības situāciju Latvijā (ceļu stāvokli, korķiem, riteņbraukšanas iespējām utt.) pa taisno Eiropas Komisijas Mobilitātes un transporta ģenerāldirektorātam, jo diskusijas apkopojums tiks publiskots Eiropas Ceļu satiksmes drošības hartas projekta ietvaros.

Interesentus lūdzu dot ziņu par ierašanos uz nina.kuzmina at paueducation.com
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Saturday, May 1st, 2010

Doma:Šovakar veloballīte @ DirtyDealCafe, ar velo ieeja 0 Ls
Pulkstens:19:30
Posted by:blieztunmaukt.
Šodienas KM bija lieliska, bet ballīte nebeidzas!

Lūk, iekš Dirty Deal Cafe šovakar notiek šāds, velosipēdistiem īpaši draudzīgs karstu deju pasākums, ar velo ieeja bez maksas (tur ir iespēja novietot velo drošā iekšpagalmā)! Iesaku!


http://dirtydeal.lv/muzikas-pasakumi/1090-ritendejas

"1.maija nakts turpinājumā smagāka - daudz smagāka mūzika, lai pēc dienas ripināšanās ar riteņiem var kārtīgi izkratīties un iztrakoties!!!!! Šovakar Dj MOIRE un Cibrc .. 2step Electro, Bassline, New rave, French Touch, utt..

Deju sākums +/- 23:15
Ar ričukiem ieeja bez maksas, bez ričuka 0.50 Ls. "

pirms dejām tur tāds mierīgs koncerts, arī tajā ieeja ar velo bezmaksas:

http://dirtydeal.lv/muzikas-pasakumi/1036-sigma

" 1.maijā, sestdien 'Dirty Deal Cafe' uzstāsies kluba komandas pēdējā laika patīkamākais Latviešu eksperimentālā pop/rock jaunatklājums grupa 'Sigma'. Koncerta sākums +/- 22:00

Domājam gaidāms sirsnīgi skaists vai skaisti sirsnīga pievakare! .. pirms vētrainās nakts!!!

Par 'Sigma' dibināšanas gadu uzskatāms 2006.gads, lai gan pirmsākumi meklējami 2005. gada nogalē, kad trīs no grupas Punch dalībniekiem pēc tās izjukšanas vienojās par jauna projekta radīšanu. Kopš dibināšanas grupas sastāvs nedaudz mainījies un šobrīd grupu muzikāli un idejiski balsta trīs personas: Jānis Ozoliņš (klavieres un vokāls), Kaspars Lastovskis (basģitāra) un Uģis Eihvalds (bungas).

Iepriekš gūtā plašā pieredze kā modernajā, tā klasiskajā mūzikā ļauj paplašināt redzesloku un zināmā mērā sapludināt dažādos mūzikas elementus, dzeju un filozofiju.

Grupas stils būtu raksturojams kā eksperimentāls pop/rock. 'Tas ir sintēzes meklējums, lai radītu jaunas formas, kā arī padarītu interesantākas jau pastāvošās'.

Grupas dalībniekiem nav vienotu autoritāšu, tomēr par būtiskām tiek atzīti trīs muzikālie virzieni, kas veido grupas estētiskās kvalitātes: avangards, džezs un, protams, laikmetīgā mūzika.

Visi grupas dalībnieki ir muzikāli izglītoti, atzīstot par labu esam citas izglītojošas nodarbes kā mākslas zinātni, psiholoģiju un mūzikas pedagoģiju.

Tikmēr paklausāmies 'Sigmas' ierakstus: http://draugiem.lv/sigma

'Dirty Deal' iemīļotākie skaņdarbi:
Neatskaties
Sazaroto taku dārzs
Paliec tepat

Ieejas maksa 1.00 Ls , ar ričuku bezmaksas. "

BALLLĪĪĪTĒĒĒHHHH!!!
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, April 27th, 2010

Doma:Radošā Masa
Pulkstens:16:00
Posted by:gg.
kā ievads 1.maija Kritiskajai masai...

Failu hostings

Šogad Kritiskajā Masā brauksim ar vel lielāku jautrību un krāšņumu- uzrīkosim sev velo karnevālu, pie reizes parādot sabiedrībai savu nostāju par mūsu mīlestību pret velo kā vislabāko un videi draudzīgāko pārvietošanās līdzekli. Lai visi beidzot mūs redz un sadzird, lai apkārtējiem vairs nerodas jautājumi-kāpēc mēs esam izbraukuši ielās? Tāpēc tiek veidota šāda radošā darbnīca, kurā mēs visi kopā izdaiļosim savus ripojošos draugus un paši sevi-ar tekstiem (Lai saprot par ko mēs iestājamies ,piem., „Viena mašīna mazāk ,jo braucu ar velo!”, „Velo Spēks it visur ielās!”, „Ar velo braukt ir jautri-pamēģini!” utt.), ar dažādiem zīmējumiem par velo vai kādu citu tēmu, vai vienkārši bez nekādas domas, lai tik ir jautrāk, košāk un pamanāmāk! Nosvinēsim šo dienu uz goda, padarot šo braucienu par īstiem svētkiem sev un citiem! Tik jāatceras, ka tikai mēs paši ar savu aktīvo līdzdalību un idejām spēsim radīt šo braucienu, kā arī darbnīcu labāku un pilnveidotāku ! Neviens neko nedarīs tavā vietā-dari to pats! Darām to kopā! Tā kā tiekamies 10:00 iekš VEF indoor skeitparka ar līdzpaņemtiem materiāliem (krāsām, kartoniem, papīriem, karogiem, līmlentu utt.), idejām, kostīmiem un tavuprāt visu nepieciešamo, kas varētu lieti noderēt šajā darbnīcā gan tev, gan citiem un tad jau jautrā gaisotnē gatavosimies Kritiskajai Masai! Galvenais nāc un piedalies! Varēsi uztaisīt sev karogu, izdaiļot sev kreklu, iedvest dzīvību savā metāla draugā, vārdu sakot, ļauj ne tikai velo, bet arī savam radošajam garam izlauzties brīvībā! Lai tad uz 13:00 mēs varētu pilnā prieka un svētku ekipējumā doties visi kopā uz Dailes teātra laukumu, kur mūs gaidīs pārējie velo draugi! Nāc un piedalies! Draugiem ar informāciju padalies!
P.S. Vien kopā, katram ieguldot savu darbu un ņemot aktīvu kopdarbību lietās, kaut kas notiks un labāks kļūs!
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Pulkstens:11:39
Posted by:antuanete.
Info par velonovietnes atklāšanu pie "Alfas" un konkursu par velosipēda noformējumu. Notiek gan darbdienas vidū, bet varbūt kādiem brīvmāksliniekiem noderēs :)

Ja līdz ar silto laiku Tavs pārvietošanās līdzeklis arvien biežāk ir velosipēds, tad tieši Tu esi aicināts piedalīties tirdzniecības parka „Alfa” organizētajā konkursā „Es un mans velo – nešķirams tandēms”.

Piektdien, 30.aprīlī, pulksten 15.00 pie tirdzniecības parka „Alfa” tiks atklāta plaša velosipēdu novietne un kā viens no svinīgās atklāšanas pasākumiem ieplānots konkurss velosipēdu lietotājiem. Konkursa idejai kalpo moto „Kāds velo, tāds saimnieks!”, lai pierādītu, ka velosipēds pilnībā atbilst tā saimniekam, gan funkcionalitātes, gan ārējā izskata ziņā.
... tālāk ... )
5 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, April 26th, 2010

Pulkstens:18:30
Posted by:hessin.
http://ir.lv/2010/4/26/piesaka-karu-velosipeedu-zagljiem
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Pulkstens:09:42
Posted by:brr.
Sveiki!

Piedāvāju divu velosipēdu spoguļu komplektu. Lūk! )
7 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, April 20th, 2010

Doma:MASSA » 01/05/10
Pulkstens:14:23
Posted by:f8.
ziņa no ziņotājiem:
1. maijs, Dailes teātris 13:00

Tāpēc, ka maijs izsens ir bijis laiks, kad cilvēki svin pavasari un dzīvo.Tāpēc, ka velobraucēji joprojām netiek uzskatīti par pilntiesīgiem satiksmes dalībniekiem .atceries: mēs nebloķējam satiksmi, mēs esam satiksme! Tāpēc, ka pieaugošais auto skaits nopietni apdraud tavu un apkārtējās vides veselību- satiksmes negadījumi, izplūdes gāzes, kari naftas dēļ. Tāpēc, ka ir nepieciešams atgūt publisko telpu, kuru mums atņēmušas ne tikai automašīnas, bet arī striktais sadalījums, ko kur drīkst darīt . Pakļausim publisko telpu savām vēlmēm, nevis savas vēlmes publiskajai telpai vai varas un kapitāla interesēm. Tāpēc, ka citādāka pasaule ir iespējama un tā sākas ar tevi!

Cenšoties izvairīties no centralizētas un hierarhiskas organizēšanās, ticot spontanitātes un dažādības spēkam, aicinām, katru piedalīties pasākuma (paš)organizēšanā- izplatot informāciju (padod ziņu tālāk), izdomājot savus idejiskos motīvus velo akcijai, šis ir tavs pasākums! Aktīvi līdzdarbojies velo brauciena norisē- piedalies maršruta un taktikas izvēlē, izdaiļo sevi un savu velo, ņem līdzi savu karogu, ņem savu skaņas ainavu (ņem līdzi svilpīti vai maģi/getto blāsteru/). Akcijai nav un nebūs līderu- neviens neteiks priekšā, ko darīt tālāk. Vienvārdsakot- viss notiks kā vien tu to vēlēsies
Akcijas izdošanās ir tavās pašas rokās!

Padod tālāk!

Wikipeedijas infolinks http://en.wikipedia.org/wiki/Critical_Mass

++++

Vakarpuseee koncerts Andrejsalaaa Komutatoraa (kulturas garazhas)

Durvis vaļā no plkst. 20:00

Uzspeleessss Kastete, Silards, Bikes Against The Machines, D.O.J., 9horizont, Cacophonics, Beyond The Borders, VipP Basbočka +citas muzikālas izvirtības!!

Riepas kauc un rumbas čīkst, velo prieks it visur ielās! Par godu 1.maija darba svētkiem mēs atpūtīsimies un nemaz par darbu nedomāsim, bet leksim katrs uz sava minamā drauga un tiksimies, kā ierasts katru gadu-kkur iekš Rīgas ielām. Pēc šādām pabraukāšanām protams izklaidi vajag turpināt, tāka visi-ar vai bez velosipēdiem tiek aicināti ap plkst 20:00 uz Andrejsalas garāžu-kultūras centru "KOMUTATORS" kur risināsies tāda kā velo sezonas atklāšanas pēc-ballīte ar daudzām un dažādām grupām, muzikāliem pārteigumiem, dejām un negaidītām-spontānām izklaidēm un priekiem! Nesēdi-nāc pats un paķer draugus līdz!

IEEJA: BEZMAKSAS!

+++

Un veeel 30 aprilii NIGHTRIDE nakts brauciens pa riigas ielaaa, savaksanaas pie Kongresa nama 20:00, kaaa tas izskataas vidjiks klik http://vimeo.com/1036556
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, April 7th, 2010

Pulkstens:11:24
Posted by:hessin.
http://drosiba.pudele.com/2010/04/bike-theft-riga/
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, December 3rd, 2009

Doma:Nozagts ritenis!
Pulkstens:15:22
Posted by:graafs.

man nozaga richuku, ja kas ziņojiet - ja manāt uz ielas
RockMachine Volcano - 2005 gada. Vispār nopirku melnu, bet biju pārkrāsojis dzeltenu ar zilām detaļām.
Pašu RockMachine emblēmu biju pārtaisīijis un uzlīmējis  atpakaļ.


bildē redzēsiet visas krāsotās detaļas.
fraags@gmail.com
28655309tālāk )

5 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, November 9th, 2009

Doma:Serviss
Pulkstens:15:39
Posted by:po.
Derētu noservisot riteni. Nomainīt zobus/ķēdi, saspieķot dažas dienas atpakaļ pieminēto ratu. Vistuvāk iznāk TREK, bet kur jūs ieteiktu (labāk, lētāk) vērsties (vai moška te ir kāds malacis ar zelta rokām)?
11 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, November 5th, 2009

Doma:Spieķi
Pulkstens:09:11
Posted by:po.
Konstatēju, ka ričukam pakaļējā ratā atsprāguši 2 spieķi. Viņi tipa tur pie rumbas, kur stiprinās, ir atnākuši vaļā - acīmredzot, ir "noplīsuši" tie "galiņi", kas turas rumbas caurumos. Pēc leksikona redzat, ka neesmu spieķu meistars.
Šito vajadzētu salabot. Tātad: spieķus var nopirkt pa vienam un mājas apstākļos iespieķot? Ja nē, tad cik naudiņas TREKā varētu izmaksāt tāda rata atjaunošana?
5 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, November 3rd, 2009

Doma:velonovietne ķīpsalā
Pulkstens:16:45
Posted by:eermaniitis.
ir informācija:
http://veloriga.lv/box/images/draudzigsvelosipedistam/picture3.jpg
ka ķīpsalas autostāvvietā ir velonovietne - segtā!

Jautājums garām ejošiem/bruacošiem, kāds ir šīs velonovietnes piepildījums?
Vasarās studenti pa laukiem a ziemās sals - vot kā ir tagad un kā bija citkad?
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?