30. Mar 2015 @ 20:01 (bez virsraksta)
tagad esot taa, ka riit dzhekinjsh braukshot pie traveleru princha un sarunaashot visu manaa labaa.
About this Entry
[info]basta
30. Mar 2015 @ 19:05 (bez virsraksta)
Garastāvoklis:: lūru debesīs, ne savā besītī

vienlaicīgi saule, lietus un mēness
About this Entry
[info]platformene
29. Mar 2015 @ 23:12 (bez virsraksta)
Ej dirst, realitāte! Es tevi nepazīstu un negribu iepazīt. Liec man mieru. Ar labunakti.
About this Entry
[info]emiilia
29. Mar 2015 @ 14:09 (bez virsraksta)
Vakar aizgāju gulēt piecos pēcpusdienā, šorīt pamodos astoņos - izgulējusi iepriekšējās nakts maiņas miedziņu ^^. Pamodos gan arī vienreiz, jo labā roka atkal naktī tirpst un šoreiz ilgi neatgāja. Bet tagad es gribu kino un picu. Gribu arī Ķemeru purva taku un botaniskā dārza tauriņus, bet to Lieldienu brīvajās dienās. Kaut dumi - trīs brīvas dienas, bet pārējais mēneša grafiks pilnīgs meh.
About this Entry
[info]sieviete_tanks
29. Mar 2015 @ 11:36 (bez virsraksta)
mani fascinē ziņu aģentūra LETA, kas katru gadu publicē ziņu ar šādu virsrakstu: "Latvijā veiksmīgi ir notikusi pāreja uz vasaras laiku". vai kādreiz ir bijis citādāk? nu piemēram šādi:

Latvijā neveiksmīgi ir notikusi pāreja uz vasaras laiku

Rīga, 29.marts, LETA. Naktī uz svētdienu, 29.martu, Latvijā neveiksmīgi ir notikusi pāreja uz vasaras laiku - pulksteņa rādītāji plkst.3 tika pagriezti par vienu stundu uz priekšu, bet ne visur tas noslēdzies sekmīgi, informē Ekonomikas ministrija (EM).
Kā informē Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA), atsevišķos novados laika griešanas rezultātā, iespējams, kādas kļūmes dēļ skolotāju frizūras iestrēgušas 80'to/90'to gadu mijā, un šobrīd nav zināms, kā šo situāciju labot.
Savukārt Talsu novada televīzija, neprecīzi izpildot pārejas uz vasaras laiku instrukcijas, nonākusi vakardienā, un reģionālais medijs vēsta tikai par notikumiem, kas norisinājušies vairākas dienas atpakaļ.
Nedaudz citādākas problēmas vasaras laika ieviešana radījusi vairākiem Latvijas rakstniekiem, kuri, pārcenšoties ar laika griešanu uz priekšu, šobrīd atrodas nākotnē, bet pārējie Latvijas iedzīvotāji, kuri atrodas ierastajā vasaras laikā, viņu daiļradi nesaprot.
Visbeidzot, neuzmanīgi rīkojoties ar laikrādi, Olga Rajecka-Miglieniece un muzikālā apvienība "Turaidas roze" nonākusi alternatīvajā vasaras laikā, kur vakarā ir rīts, kur piepūsts ods pūš tauri un ziloņi kur sīc, kā arī kur kuģis vagu ar un traktors stāv uz enkura pa ziemu šovasar.
Par pāreju uz vasaras laiku un atpakaļ Latvijā atbildīgā institūcija ir EM, kas šobrīd ķērusies pie problēmu risināšanas.
About this Entry
[info]hotai
29. Mar 2015 @ 11:12 prokrastinācijas piezīmes
Jo ilgāk kaut ko novilcini, jo vairāk šķiet, ka tā paveikšanai ir paredzēts kāds mistisks "īstais brīdis", kurā arvien vairāk baidies "netrāpīt".
About this Entry
[info]klusais_okeans
28. Mar 2015 @ 22:38 (bez virsraksta)
When I start doing everything you say, you start doing everything I think 
About this Entry
[info]platformene
28. Mar 2015 @ 03:18 (bez virsraksta)
Ir sūdīgi, kad sāc skaitīt, cik stundas vēl tomēr varētu pagulēt, ja izdotos aizmigt tagad.
About this Entry
[info]lietuveens
28. Mar 2015 @ 01:10 (bez virsraksta)
Lūk, ja kaut kas mani spēj īsā laikā stipri satracināt, tad tie ir cilvēki, kas mani aizgūtnēm mēģina pārliecināt un pārkliegt, cik sūdīgi ir dzīvot Latvijā un cik labi dzīvo kaimiņi, kuri aizbraukuši uz Norvēģiju, Angliju un velnsviņzinkur. Bet, sasodīts, ko tu pats esi darījis, lai tavās paša mājās būtu labāk?! 9-17 darbs pie "ļaunā, skopā priekšnieka" un gaudošana par dzīvi atlikušajā brīvajā laikā, manuprāt, ir nekam nederīga stratēģija, lai kur tu dzīvotu. Īpaši kaitinoši to ir dzirdēt no cilvēkiem, kuriem vajadzētu saprast, ka salīdzinoši viņi dzīvo ārkārtīgi bezbēdīgu dzīvi. Neapstrīdot to, ka Latvijā dzīvot nav viegli, - mannā putra nekrīt no gaisa nekur pasaulē! Visur valdības zog, visur cilvēkiem kaut kā trūkst - visbiežāk diemžēl smadzeņu.
About this Entry
[info]lidot
27. Mar 2015 @ 11:52 (bez virsraksta)
fat cat art )
About this Entry
[info]sieviete_tanks
27. Mar 2015 @ 10:14 (bez virsraksta)
Tags:

Workshops sanāca labs.
Kamera atnāca vēl jo labāka.
Darbu līdz ausīm un ziņās tik par sajukušiem pilotiem.
Ā, un vēl panesās diskusija par trīsgadīgu puisīti, kas uz bērnudārzu aizgāja kleitā, jo viņam vnk likās interesants apģērbs. Bet citu bērnu vecāki sāka braukt virsū, ka tā nedrīkst atļauties bērniem rādīt, ka puikas drīkst staigāt kleitās un kur nu vēl mainīt dzimumu tik jaunam esam. Like! Wut?! That escalated quickly.
Man liekas, ka pieaugušie vispār neko nejēdz no bērnu uztveres un patiesuma.
Pārējiem bērndārzniekiem likās pavisam ok. :)
About this Entry
[info]coletya
27. Mar 2015 @ 10:12 (bez virsraksta)
Nu jā.. Visu šito pavilkt...
About this Entry
[info]platformene
26. Mar 2015 @ 23:41 (bez virsraksta)
trijās dienās nobraukti >200km. pielēju klāt degvielai kaut kādu tesķī pirktu lētāko sprauslu attīrītāju, ja nu kas, bet nu tāpat viss pagaidām šķiet ok. gavilēs gan vēl ļoti piesardzīgs esmu, lai varētu droši lielīties, ka viss cauri, viss sataisīts un, ja nu vēl kādam tāda šaize gadās, varu dot daudz padomus un ~4h saremontēt.
labi, ka bāka no iekšpuses ir apšūta ar kaut kādu plastmasu - sērskābe nevar korodēt metālu, kā tas būtu vecākām mašīnām.
tik ilgi remontējies nebiju ļooooti sen. šķiet kopš tās reizes, kad reklāmisti uzspridzināja mersim radiāāātoru. bet ar degvielu laistījies nebiju kopš kolhōzu laikam, kad arī traktōristi un šoferi to vēl grāvjos lēja... drīz būs jaunais astoņdesmit septītais!
About this Entry
[info]basta
26. Mar 2015 @ 23:11 (bez virsraksta)
About this Entry
[info]vikuks
26. Mar 2015 @ 23:10 (bez virsraksta)
Šodien StockPot'ā nogaršoju vindalū ar pasaules oficiāli atzīto asāko piparu - Carolina Reaper. Diezgan tripīgi, bet tīri gardi.
About this Entry
[info]soul_embraced
26. Mar 2015 @ 18:49 (bez virsraksta)
iekšējais nospriegojums visu dienu tāds kā Mālera 4. simfonijas Adagietto 8. minūtē, kuru katru brīdi stīgas pārplīsīs un būšu pagalam
About this Entry
[info]klusais_okeans
26. Mar 2015 @ 15:38 (bez virsraksta)
Visu laiku esmu pa darbiem, bet brīvajos brīžos jūtos ļoti pazaudējusies un apmulsusi.
About this Entry
[info]sieviete_tanks
26. Mar 2015 @ 12:48 terror error
Garastāvoklis:: :))
Mūzika: džeimss nesaprot, ka neviens viņā neklausās

fuj, es taču nečīkstu, viss ir ļoti interesanti. no mums 3, kas te nozīmēti dirnēt, un izolēti no oriģinālās komandas [temporāri izmesti no mothership'a], mani vienīgo oriģinālais kolektīvs šovakar aicina secret vakariņās, par kurām man jāklusē kā partizānam, lai puikas neapvainojas. es ļoti novērtēju, ka viņiem pofig, ka neesmu vietējā ražojuma, viņi mani ļoti iekļauj un velk iekšā tajā kodolkomandā. arī priekšnieks ir atklājis man savu emocionāli inteliģento pusi, ar kuru īsti nezinu, ko iesākt, jo es tādu auklēšanos nesaprotu. ok, pāris reizes nosauca par kuci, bet mums visādi ir gājis. tagad viņu visu laiku interesē, kā es jūtos un vai man viss ir labi. protams, ka man viss ir labi - pēc darba aizeju vēl bišķi uz darbu [otru biroju], paēdu tur saldumus, atnāku mājās, uzlieku uz galvas mincīšus un aizmirstu all about it!

 

to, ka māku iekārtoties, uzskatāmi parāda arī tukšā misene, ko paspēru zem galda, lai ir, kur uzlikt ķepiņas :)) aj, un tak atguvu rižumu arī, nava tikai biudžiņas nevienas.

About this Entry
[info]neoplasm
26. Mar 2015 @ 12:11 how do you spell your name with half a brain
Garastāvoklis:: dzīva jau, dzīva
Mūzika: pirduki mērcē ūsas tējā un omulīgi smej, sak', mums sapulce

šodien beidzot līst, kas man ir svētki, jo var no rīta nepisties ar matu ieveidošanu, jo tāpat pa ceļam uz darbu viss uzfēnotais lepnums saplok vai tiek aizpūsts pa gaisu. uz darbu vairs arī nekrāsojos un nenēsāju kleitas, jo jaunais kolektīvs ir vieni vienīgi puikas, līdz pašam horizontam puikas vien. izgāšnedēļ pieļāvu kļūdu un atnācu kleitā - vecie pirduki pēc tam vēl 4 dienas nevarēja izdomāt, pie kāda darba lai mani pieliek. ka' jau smuka, ta' noteikti duma kā minimums. vakardien atrakstīja priekšnieks, viņam kāds jau esot "pasūdzējies", ka es labi strādājot, uz ko es pavisam atklāti atbildēju, ka that's bullshit, nevienam te nav ne mazākās nojausmas, kā es strādāju un ko es vispār te visu dienu daru. visi tikai nāk iepazīties, daži pat pa divi lāgi un tad aizskrien ķiķinādami. jau pasūtīju pāris kartupeļmaisīgus pidžamkreklus - mēģinu izrēķināt, cik tieši slikti man jāizskatās, lai mani ņemtu pierē. mierina fakts, ka this too shall pass un, ja resnais klients ar biezo maku uzķersies, pēc 4 nedēļām varēšu atgriezties iepriekšējā komandā.

 

man uz rokas ir rēta, kur 3 gadu vecumā apdedzinājos ar karstu spuldzi. 6dien vēl pirms brokastīm piededzināju to pašu rētu pa jaunam, velkot brokastis ārā no cepeškrāsns. viss jaunais ir labi aizmirsts vecais, eh.

About this Entry
[info]neoplasm
26. Mar 2015 @ 10:38 (bez virsraksta)
Latvijas stila aprindas, kas propagandē šādas lietas, vispār kādreiz ir gājušas pārgājienos?
http://www.whimsicalagnesiga.com/wish-you-were-here
About this Entry
[info]soul_embraced