5. Jul 2015 @ 23:16 (bez virsraksta)
Vispār, kāds varētu zinātniski izpētīt jauniešu tieksmi pāroties publiski un 3x biežāk festivālu laikā.

About this Entry
[info]coletya
5. Jul 2015 @ 20:34 (bez virsraksta)
pļurk
About this Entry
[info]platformene
5. Jul 2015 @ 16:01 jūlijs

saļikā raiņielas malā mētājās drēbju kaudze, kas izskatās tā, it kā cilvēks būtu izkusis, bet drēbes palikušas
About this Entry
[info]inese_tk
5. Jul 2015 @ 08:00 (bez virsraksta)
viss-nakts apskāviens ir pats labākais
About this Entry
[info]platformene
3. Jul 2015 @ 18:24 (bez virsraksta)
Aww, mani tikko pārsteidza - atnesa uz darbu sadējumu ^^
About this Entry
[info]sieviete_tanks
3. Jul 2015 @ 12:21 (bez virsraksta)
Roberts Klimovičs par vīr-siev redzes atšķirībām
About this Entry
[info]basta
3. Jul 2015 @ 12:21 (bez virsraksta)
Turpmāk uz katru - vai cik tu tieva, atbildēšu - vai cik tu resna.
About this Entry
[info]la_cumparsita
3. Jul 2015 @ 06:44 you're all small and unimportant
Garastāvoklis:: negribās uz darbu
Mūzika: -

sāku "lasīt" dōkinsa selfish gene [vilcienā braucot klausos audiōgrāmatu]. nekur tālu jau vēl neesmu tikusi, jo viņam patīk gari ievadi un paskaidrot paskaidrojumus, bet uzrunāja jau ievadā pieminētās atsauksmes par to, kā šī grāmata dažus dzen depresijā un rauj naktī augšā sēdus, ja vispār pēc šitā visa ir izdevies uz brīsniņu iesnausties. un man tikai liekas, ka dōkinss runā par to, par ko man jau sen bijušas aizdomas, bet ko, protams, nemāku empīriski pierādīt. tb visiem, kam ir depresija, ir taisnība - nekam tiešām nav jēgas, nedz planētai zeme [mēs neesam izredzēti, vien nejaušība un misēklis], nedz pašam juniversam, arī cilvēcei nav nekādas misijas, tāpat kā tādas nebija dinozauriem un nav cūkām. es to apzinos viegli un man tas netraucē, tas drīzāk atbrīvo no visādām apgrūtinošām pienākuma sajūtām un atbrīvo vispār. ir labi zināt, ka tu neko nevari salaist sviestā un ir jocīgi redzēt, ka citi cilvēki domā sāvādāk, pat diametrāli pretēji. tā misijas apziņa, kas pavada praktiski visas reliģijas, ir tikai tāds burkāns, ko iekar ēzelītim virs deguna, lai viņš iet un iet un neapstājas - burkāns, kas dod cerību un izdzīvošanas spēku [likumsakarīgi, pasargājot gēnu no izmiršanas]. mums ir tik daudz aizsargmehānismu un dieva ražošana pelēkajā vielā ir tikai viens no. ne velti cilvēki "dievu atrod" dzīves tumšākajos posmos un tad jūtas glābti un apgaismoti, māmiņa evolūcija par visu padomājusi, bet ne jau tāpēc, ka mīloša māmiņa, bet tamdēļ, ka viltīga pēc vella. es domāju, ka grāmatā būs arī par to un es pēc tās izlasīšanas droška čučēšu tikpat saldā miedziņā, kā līdz šim.

runājot par kosmosu, man pilna saldētava ar speismafiniem un ta' vēl viens trauciņš ar sviestu, no kuriem vēl kādas 2 partijas mafinu sanāk. mafini izdevās tik ķermojaģerni, ka ievēlos kā dārzenis ķisenārijā un pat nepaspēju piesprādzēties, kā tiku violently edžektēta kosmosā, jēziņ. nekad vairs svētdienā. pirmdien vēl visu dienu izstaroju zen un darbā ļoti aktīvi tēloju normālu cilvēku [nu tā kā, kad pie katra soļa sev saki, kura kāja tagad jāliek priekšā]. labprāt padalītos :))
About this Entry
[info]neoplasm
3. Jul 2015 @ 00:11 jūlijs
Tags:

nāc nākdamis mīļais karstum, es jau sen, sen Tevi (nepacietīgi) gaidu.

un gatavojos vegan pīnatbatera salčuks )
About this Entry
[info]inese_tk
2. Jul 2015 @ 17:30 (bez virsraksta)
braucu uz jogas nometni ar sastieptu kaut ko ap ceļgalu, sāpošu potīti, savainotu kāju pirkstu un sāpīgām mēnešreizēm. ā un vēl pilnmēness tam visam pāri. jūtu, garlaicīgi nebūs.
About this Entry
[info]klusais_okeans
2. Jul 2015 @ 06:48 mans vilciens vēl nav aizgājis
Garastāvoklis:: kafija :))
Mūzika: Curve - Fait Accompli

vakardien bija šovasar karstākā dienā šajkrajā, atļāvos pilnīgi darbā ierasties zandalēs. mana kaķutante janice ar partneri pēc darba pieteicās mani aizvest līdz vilcienstacijai, lai pa ceļam neieģībstu kādā krūmā. sirsnīgi pateicos un berzēju ķepiņas, jo domāju, ka nu tikai sprukšu nevis savā ierastajā vilcienā, bet vienā pirms, jo vakars vēl agrs. tomēr kā normāls happy-go-lucky, kas nebūtiskiem sīkumiem lieku uzmanību nepievērš, iekāpu kaut kādā pilnīgi nepareizā vilcienā. un pati vēl pa ceļam priecājos, kur brīnišķas ainavas aiz loga skrien, kur neredzētas! un ar otru aci tikām lasu ziņas telepurķī un tikai braucu, izrādās, nezināmā virzienā. kaut kādā momentā jau sāka tā kā apnikt braukt [karstuma dēļ, vilcieni paši ir viens pirmšķirīgs izgudrojums, prīmā] un tad pēkšņi nezināmā pieturā, kam chesterfield vārdā, gluži kā bērnībā kūpinātiem smēķiem, tomēr lecu ārā. tuvākais vilciens uz mazmiestu visu laiku kavējās un kavējās, nu tā, ka līdz riebumam - tip tūliņ tūliņ būs, mašīnists gandrīz vai jau glūn ap stūri, un tad pēkšņi atkal dāma skaļrunī saka, ka pardoņķe, vēl 2 minūtiņas. bet tā man bija maza bēda, jo man pa to laiku jau bija piekoļījies kaut kāds mazs puisītis ar lielu mugursomu, kurš ceļoja no pašas mančesteras, un priecīgs mani informēja, ka esot ļoti sasvīdis un studē reliģiju, biolōģiju un vēsturi. un tā viņš uz mani ilgi runāja kamēr es sajutos sprukās un sāku izveikt tādu ieturētu smōltōlku pretī. tā mēs tur notērgājāmies līki līdz beidzot pienāca viņa vilciens, uz atvadām teica, ka būtu lieliski mani vēl kādureiz satikt [18 gadiņi puisītim, ja], uz ko es teicu jājā, protams un pamāju ar rociņu. es gan viņam jau biju paskaidrojusi, ka esmu diezgan veca, bet viņš man tikai no platformas rādīja baznīcas šķībo torni un šarmēja ar savām vēstures zināšanām. atpakaļ ceļš bija gleznainu ainavu pārbāzts, pilnīgi gribējās citiem pasažierim dunkāt sānā un jūsmīgi sēkt uz loga pusi. secinājums tāds, ka taj's zaļās buktētās birojbiksēs tomēr kaut kas ir - izgāšnedēļ tām salutēja skinhedi, šonedēļ jau viens maziņš puisītis [sajūta, starp citu, drausmīga].

btw, orphan black jau esat redzējuši? par sensātu-kondensātu [sense8] toč labāks, vismaz 2 grami mazāk siera, lai gan tematika stipri līdzīga. 
About this Entry
[info]neoplasm
2. Jul 2015 @ 03:00 jūlijs
Tags: ,

zirdziņi guļ diendusu u.c. )
About this Entry
[info]inese_tk
1. Jul 2015 @ 20:26 (bez virsraksta)
Kaspar Buendía Bindeman:
Es jau Ievai vairākkārt esmu skaidrojis, taču viņa spītīgi izliekas nedzirdam to, kas ir zināms katram, kurš vairāk, vai mazāk orientējas vēsturē, filosofijā un garīgos jautājumos, proti, runa ir par patriarhāta un matriarhāta pamatprincipiem. Valda virspusējs uzskats, ka patriarhāts ir saistīts ar vīrišķo un matriarhāts - ar sievišķo. Taču tā ir tikai aisberga redzamā daļa. Patriarhāts ietver sevī arī inetelektu un garīgumu, savukārt matriarhāts - matēriju, materiālo un emocionālo. Kādreiz, ļoti sen, kad pasulē vēl viss bija kārtībā, dominēja patriarhālais - pasaulē kārtību noteica priesteri (nejaukt ar mācītājiem un citiem reliģioziem fanātiķiem) - viedi vīri, kuru pakļautībā bija valdītāji u.t.t. Vērtību skalas augšgalā bija saprāts un garīgums, savukārti šīs piramīdas pats zemākais slānis bija ar materiālo saistītie cilvēki - tirgotāji u.t.t. Sievietes netika pakļautas, pazemotas, vienkārši, katram bija sava vieta un savs uzdevums. Tas, ka vīrieši ir fiziski spēcīgāki, arī nav nejaušība, tāpēc, ka viņiem, savukārt, bija sava vieta un uzdevumi. Un tad vienā brīdī (neesmu reliģiozs, taču pieļauju, ka šis brīdis Bībelē aprakstīts, kā Ievas un Ādama ābola storijs) šīs vērtības sāka mainīt polaritāti - prāts un garīgums (patriarhālais) tika novirzīts zemākajos slāņos, materiālais un emocionālais (matriarhālais) kļuva par noteicošo. Tie, kuri agrāk dzīvojās pa apakšu un, lai nokļūtu piramīdas augšgalā, viņiem vajadzēja sevi garīgi un intelektuāli pilnveidot, tagad vienkārši kūla cepuri, pakļaujoties saviem zemākajiem instinktiem.
Tā ir visa mūsu zināmās vēstures virzība un šobrīd šis ārprāts jau sasniedzis savu apogeju. Tas, ka vīrieši vairāk ir valdībās un citos augstos amatos, nebūt nenozīmē, ka mēs dzīvojam patriarhātā. Visus šos kundziņus vada sievišķi spēki. Izklausās primitīvi, taču, ja paanalizējam, kāpēc vīrieši uzvedas kā idioti? Lai izpatiktu sievietēm. Sievietes vada vīriešus neredzamiem grožiem. Visas šīs klasiskās frāzes, piemēram, "strādā un nes mājās naudu" un tādā garā. Sievietes kļūst aizvien vīrišķīgākas, vīrieši sievišķīgāki. Sievietes raujas pie varas, lai gan viņu psiholoģija nav piemērota šādu jautājumu risināšanai. Pie varas ir tirgotāji, kuriem tāpat ir maz kopīga ar garīgo un intelektuālo. Tāpēc nav jābrīnās par mūsu civilizācijā arvien progresējošo ārprātu un bardaku.
About this Entry
[info]basta
1. Jul 2015 @ 20:55 (bez virsraksta)
Ir diezgan jauki plikām kājām aiziet līdz jūrai, izdzert pa alēnam, papriecāties par sauli, pa ceļam turku veicī nopirkt arbūzu un plikām kājelēm atpakaļ uz dzīvotvietu.
Vasariņa.
Bet solītos 29 grādus svētdien būs grūti pārdzīvot. Jāstrādā būs vannā ar ledu.
About this Entry
[info]coletya
1. Jul 2015 @ 18:37 (bez virsraksta)
te lāči ēd
About this Entry
[info]basta
1. Jul 2015 @ 15:32 Sudraba putekļiem klāts tumši zils krekls
Sāpīgākais šodienas zobārstes apmeklējumā bija Laura Reinika dziesma pa radio.
Tik jauka anestēzija, žēl tikai, ka nedod galvā, kā tajos amerikāņu video. Kamēr gaidīju līdz iedarbosies zobārste paņēma žurnāliņu un teica, ka ies ar kolēģēm parunāt par kūku cepšanu. Es tikmēr aizvēru acis un mazliet pagulēju, jo vakarnakti nevarēju aizmigt līdz 5iem.
"Un tagad divas nedēļas lai zobiņš veseļojas, kamēr es lasīšu ķiršus", sacīja zobārste.
About this Entry
[info]c3po
1. Jul 2015 @ 14:29 Darkness
Man vienmēr ir neenormāli patikusi šī dziesma, bet šis varētu būt kosmosā sliktākais videoklips, kādu jebkad esmu redzējusi.
About this Entry
[info]c3po
1. Jul 2015 @ 12:32 (bez virsraksta)
Mūzika: www.youtube.com/watch?v=DonHa4pySsM
Tags:

Nu ko, sāku Phd pieteikšanās procesu.
2 mēneši un KALNI lasāmvielas.
Atkal kāds mērķis pārmaiņas pēc.
About this Entry
[info]coletya
30. Jun 2015 @ 13:15 (bez virsraksta)
Kā jau parasti viena nedēļa LV bija par īsu.
1300km nosēdēti, Jāņi forši nosvinēti,
visi ļautiņi apciemoti
un atpakaļ jau darbos.
About this Entry
[info]coletya
30. Jun 2015 @ 10:41 (bez virsraksta)
vakar ierakstu studijā visu dienas otro pusi, šodien laižu uz londonu - uzstāties
About this Entry
[info]platformene