26. Okt 2016 @ 21:27 (bez virsraksta)
Man ir makans progress lidošanā.
About this Entry
[info]basta
26. Okt 2016 @ 19:08 (bez virsraksta)

Bārā TAKA šovakar 21:00 dažu manu filmiņu retrospektīva. Pašas jaunākās filmas gan tur nebūs, toties būs septiņas citas (dažas no tām tikai pāris minūtes garas), to skaitā gan "Četri mielasti" un "Zeme ir visvientuļākā planēta", gan Sibīrijā uzņemtā dokumentālā filma no 2008. gada. Filmas tiks rādītas hronoloģiski, līdz ar to varbūt būs interesanti apskatīties, cik strauji astoņu gadu laikā ar Sony Z1 filmētas studentu etīdes 4:3 formātā pamazām pāraugušas 2K formāta īsfilmās. Visām filmām būs arī angļu subtitri. Dažās lomās arī daži cibiņi.
About this Entry
[info]jim
26. Okt 2016 @ 15:07 oktobris

ja jājot pa mežu vērīgi skatās krūmos, tur var pamanīt acis. ja skatās vēl vērīgāk, var ieraudzīt, ka acis nāk komplektā ar stirnu. pajāju viņai garām pāris metru attālumā, visu laiku saglabājot acu kontaktu.
About this Entry
[info]inese_tk
25. Okt 2016 @ 19:45 (bez virsraksta)
Garastāvoklis:: taisu mājaslapas, gaidu ēst

tomēr nespēju nociesties un vēl pēdējo reizi iecepties, ka notika cenzūra- no "ej dirst" uz "ej cirst" - tas performancei piešķīla īpašu uguni, kuru savā veidā izjūtu joprojām attiecībā uz festivāla "mammu"...
lai vai kāds vecums un sev piešķirtais statuss, ja runā patvaļīgi, ir jāturas pie vārda, piemēram, nevar man stingri (un pat teatrāli) pārmest, ka lietas neuztveru nopietni, ja kā organizatore, šī "mamma", neiepazīstas ne ar grupu, stilu vai sen iesniegto dziesmu sarakstu, bet to izdomā to aizliegt pavisam (nenospēlēt), to paziņojot - skrienot man pakaļ pēc soundcheka, bet vēlāk, vēl pirms pasākuma, skrienot pakaļ lai samīļotu, bet pateiktu, ka "ir vieta tādai mūzikai, bet te nē - te viss ir tāds jauks, bet jūsu dziesma "nāk virsū"", uz ko es atbildēju, ka tā jau tas ir domāts!un, cerams, ar šo ierakstu es noslēdzu savu cepienu un pārstāju par to vispār domāt.
About this Entry
[info]platformene
25. Okt 2016 @ 19:06 (bez virsraksta)
About this Entry
[info]runcis
25. Okt 2016 @ 16:46 oktobris

aizvedām Vilnīti atpakaļ uz Salaspili. viņš nav piemērots dzīvoklim, viņam te bija drausmīgi garlaicīgi. spēlēties ar mantiņām viņš atteicās ar skatienu - "es neesmu nekāds zīdainis, tu ko" un, tā jau ir jā, kāpēc gan lai kaķis, kurš ķer žurkas un pa naktīm dzīvojas ārā, pēkšņi gribētu tupēt dzīvoklī un spēlēties ar mantiņām.
pagājšsestdien viņš (manuprāt, no stresa) saslima. visu dienu notupēja zem gultas, bet, kad izlīda, izrādījās noraudājies un nopuņķojies, ar burbuļojošu elpu. svētdien no rīta vedām pie veta.
pa dienām jau viņš uzvedās pavisam jauki - gulēja, staigāja apkārt, draudzējās, kārtīgi nokārtojās kastītē, cimperlējās ar ēdienu utt. - viss, kas kaķim pieklājas. bet naktīs brēca pie ārdurvīm, karājās atslēgu saišķī, plūkāja kājslauķi vai drūmi skatījās pa logu.
baigi tukšs tagad dzīvoklis liekas.

vēl, izskatās, ka Trīne kaut kad ļoti drīz jāeitanizē. viņai ir audzējs vēderā, visa tāda uzpūtusies, milzīga, grūti staigāt. atvadījos no viņas. jācer, ka vecāki drīz saņemsies to nokārtot.

Nikolajs gan pilnīgi parasts un normāls. mīļš, ar īgnu seju, resns, smags un slinks. nelikās pārāk priecīgs par Vilnīša atgriešanos.

Radžiņa tāda tīri neko, bet ar tām pakaļkājām nav baigi labi. ātri piekūst un gaita nav tīra.
About this Entry
[info]inese_tk
25. Okt 2016 @ 01:45 (bez virsraksta)
Tags:

TVNET: Latvijas iedzīvotāji šokā: kas brīvdienās noticis ar mūsu jūru?
About this Entry
[info]inese_tk
24. Okt 2016 @ 18:15 (bez virsraksta)
Garastāvoklis:: gribu gribu mīlu

Tu teici, ka neatzīsti un nesaproti un nicini tinder iepazīšanās, jo tad cilvēkiem nav iepazīšanās stāsts un tas brīdis.
ha, nu tad mēs esam kas vairāk kā atbilstošs Tavām pāru prasībām, jo mums ir nedaudz par daudz stāsta, tā, ka neviens nemaz negribētu klausīties, tā,ka kauns stāstīt un tā, ka bail atcerēties un tā,ka Tu stāsti čomam un viņš aizpeld galvā uz visām savām trakajām sieviešu pieredzēm un kā toriez viņš nokrāpa draudzeni un kā tai filmā tur nebija vispār necik lemts un viss beidzās ar sprādzienu un tad happily ever after. ha, jā, mums par stāsta trūkumu vispār nulle stress
About this Entry
[info]divpadsmit
24. Okt 2016 @ 14:46 oktobris
Mūzika: Anna spēlē Šopēna noktirnes
Tags:

šim dzīvoklim nenormāli piestāv dzīvā klaviermūzika
About this Entry
[info]inese_tk
24. Okt 2016 @ 14:36 (bez virsraksta)
ko es noteikti negribu Ziemassvētkos: http://www.jrt.lv/jaunaja-rigas-teatri-top-agatas-kristi-stasta-lakstigalu-maja-iestudejums
About this Entry
[info]klusais_okeans
24. Okt 2016 @ 12:47 oktobris
Mūzika: vējš
Tags:

liekas tik jocīgi, ka ir azarts un izaicinājums veganizēt ēdienus, kuri man nevegāniskajā versijā nekad nav interesējuši vai garšojuši. piemēram, man nekad nav interesējusi majonēze un vienmēr ir riebušies visi majonēžainie salāti un mērces. bet, kad ir iespēja īzīpīzī uztaisīt ļoti krutu vegan majonēzi no pupūdens (aquafaba), labas nerafinētas eļļas un garšvielām, tad es to daru ar lielu līksmi un man tā arī garšo (nelielos apjomos). nu, vai ar visādiem klasiskajiem gaļas ēdieniem - arī, kad vēl ēdu gaļu, man nepatika visādi ēdieni, kur gaļa samačkāta, samalta, samērčota, ietīta, satīta, visādi cepeši un galerti utt. bet tagad patīk taisīt "maltās gaļas" mērci no sojas granulām, vai seitana cepeti uz svētkiem (to gan taisa Kārlis, bet vatever). tāpat man nekad nav garšojušas zivis (ok, es kādreiz reizēm ēdu mazsālītu lasi vai žāvētu mencu), bet tagad man patīk cept tofzivs filejas un taisīt svaigēdāju viltotā tunča smēriņus. un vēl miljons tamlīdzīgas lietas.
gaidu, kad atkārtoti saņemšos pamēģināt fermentētos riekstu sierus. 1x mēģināju, bet kaut kas nesanāca un nesafermentējās. siers gan man vienmēr ir garšojis un garšo vēl līdz šai baltai dienai.
About this Entry
[info]inese_tk
24. Okt 2016 @ 12:44 (bez virsraksta)
all i want for Christmas is: http://www.artnews.com/2016/10/20/christies-will-sell-gun-that-verlaine-used-to-shoot-rimbaud-at-auction-in-november/
About this Entry
[info]klusais_okeans
24. Okt 2016 @ 00:55 Oktobris
Garastāvoklis:: Jāguļ
Mūzika: Halucinācija

Citi vīri nevar nodrošināt savas sievas ar kažokiem un briljantiem, Kārlis nevar nodrošināt mani ar piemēriem.
About this Entry
[info]inese_tk
23. Okt 2016 @ 22:17 (bez virsraksta)
Tags:

Imants Taksis
About this Entry
[info]inese_tk
23. Okt 2016 @ 21:30 (bez virsraksta)
soļi kļūst tik smagi, kad es dodos prom no Tevis,
man ir jāiet un ir jāņem visu to, ko esi devis
About this Entry
[info]divpadsmit
23. Okt 2016 @ 21:10 (bez virsraksta)
biju mājās. braucu mājās. viens vien abi.
viņš vai nu mani saplosīs gabalos vai saliks visu pa plauktiņiem. stulbā stulbā mīlestība, tik grūti atvadīties.
About this Entry
[info]divpadsmit
23. Okt 2016 @ 15:54 (bez virsraksta)
Viss it kā tikumīgi, bet šodien bija tā, ka gūglēju 'pupi palermo'
About this Entry
[info]basta
21. Okt 2016 @ 11:11 (bez virsraksta)
vakar nosapņoju, ka ieliku stulbu postu cibā, kuru no rīta būtu obligāti jāizdzēš lai neciestu apkaunojumu.
About this Entry
[info]platformene
20. Okt 2016 @ 23:30 (bez virsraksta)
No rīta izplūcos ar pārkinga pieskatītāju, un tad ar bračku 3.5 stundās uzbraucām ~2880 augstuma metrus. Biju domājis, ka varēs augstuma slimību just, taču nē, nebija ne vainas. Tagad galva mazliet sāp, bet tas drīzāk no kubiešiem. Iepriekšējais straujākais kāpiens laikam bija ~2000m, siliguri - dārdželinga. Vakarā izplūcos ar piciniekiem.
About this Entry
[info]basta
22. Okt 2016 @ 12:38 4. daļa
Garastāvoklis:: zobiņš sāp
Mūzika: GY!BE
Tags:

no iepriekšējās nedēļas nogales pastaigas

Āgenskalns. Flora, fauna un faktūra )
About this Entry
[info]inese_tk