30. Mar 2017 @ 17:29 (bez virsraksta)
Svarīga jautājuma risināšanai jāpalūdzas, ļoti svarīga - jāpagavē. Na zametku!
http://www.tolstovs.lv/2017/03/liels-lugums.html
About this Entry
[info]soul_embraced
30. Mar 2017 @ 16:15 marts
Tags:

ja blogs ir emuārs, tad vlogs ir vemuārs?
About this Entry
[info]inese_tk
30. Mar 2017 @ 15:03 (bez virsraksta)
man drausmīgi riebjas vārdu salikums "pašmāju muzikālā apvienība"
About this Entry
[info]inese_tk
29. Mar 2017 @ 22:54 (bez virsraksta)
tikmēr House votes to restrict EPA’s use of science
About this Entry
[info]basta
29. Mar 2017 @ 19:48 marts
Garastāvoklis:: interesanti
Mūzika: putnu tiešraides kameras
Tags:

tikko mūsu kaimiņu, saslēgtu rokudzelžos, noveda pa trepēm 2 čaļi un 1 čiksa, civilajās drēbēs, iebāza parastā škodiņā un aizveda
About this Entry
[info]inese_tk
29. Mar 2017 @ 15:22 (bez virsraksta)
Apjautu, ka dzīvoju vientuļā pasaulē, kurā es nerecenzēju izstādes, koncertus, mūzikas albumus, dzeju, prozu vai teātri, jo nejūtos gana kompetenta, lai par tiem spriestu, taču absolūti visu šo jomu pārstāvji gan uzskata, ka ir pilnvērtīgi kino recenzenti.
About this Entry
[info]jim
28. Mar 2017 @ 22:51 marts
Garastāvoklis:: pusrakstu/pusprokrastinēju
Mūzika: Venetian Snares
Tags:

ja maģistrantūrā es iestājos izklaidējošos nolūkos un uz lekcijām gāju ar prieku un līksmību, tad maģistra darba rakstīšana liekas kā pamatīgas paģiras pēc tās izpriecāšanās.
bet gribas pabeigt, kaut vai principa pēc.
About this Entry
[info]inese_tk
28. Mar 2017 @ 20:08 marts
Garastāvoklis:: pusprokrastinēju
Mūzika: Amen Dunes - Song to the Siren

Ja Dobeli varētu pielīdzināt īstai un glītai Kurzemes skaistulei, kas dziļā vientulībā pošas un rotājas un, savām sapņainām acīm tālumā raudzīdamās, gaida sirds princi, tad Saldu nevar citam pielīdzināt, kā īstās žīdietes Jaunjelgavas māsai, kas palikusi turklāt vecmeitās, kaut gan žīdietēm, ari nesmukām, šāda klizma gadās gaužām reti. Bet šai nu tāda nelaime gadījusies, jo ārkārtīgam nesmukumam pievienojies vēl daudz svarīgāks trūkums precinieku acīs — kroņa (pūra) naudas trūkums, tā ka viņu pat ne paunas žīds nav gribējis ņemt. Un tā nu viņa sēd pinkaina un netīra, īgnuma un žults pilna, Ciecēres upītes- malā saņurcītā un nosmulētā uzvalkā un raugās nekautrīgi apkārt, kā pasakainam putnam līdzīgā Fama, kam tikpat acu, ausu un mēļu, cik spalvu, jeb, kā mūsu tauta savā spēcīgā izteiksmē saka — īsta žīdauka.
Bet kauču veca, neglīta, īgna un pretīga — viena viņai netrūkst: apbrīnojamas ēstgribas. Un kad viņa no plašā apkārtnē izsūktās zemes sulas un taukiem gatavo šabu vakariņas — visa pilsētiņa pludo degušu tauku un sagruzdušu sīpolu un svētiņu smacīgos tvaikos.

/Valdis "Kurzemē" (1928)/
About this Entry
[info]inese_tk
28. Mar 2017 @ 11:55 (bez virsraksta)
Vakar vēstniecība nosponsorēja latviešu filmu.
http://www.imdb.com/title/tt1783254/?ref_=nv_sr_1
Pilnīgi varu ieteikt.
Sakarīgi aktieri.
About this Entry
[info]coletya
27. Mar 2017 @ 23:58 marts
Tags:

haha, pie mums šonakt nakšņo čalis, kurš dzīvo Valmierā. atbraucis uz Rīgu paklausīties Crowbar (tur bija padaudz cilvēku, bet mazāk nekā orgi cerēja). tagad stāv un skuļī, par to, ka cilvēki nenāk uz končiem. tb pats inicēja šo tēmu, ne mēs. šams ar nodarbojas ar konču taisīšanu.
About this Entry
[info]inese_tk
27. Mar 2017 @ 20:42 (bez virsraksta)
ailiitee 'adrese', mans peedeejais cv saka 'kurentlii in vaithors'.
About this Entry
[info]basta
26. Mar 2017 @ 22:02 marts
Garastāvoklis:: pohas
Mūzika: David Lang - Depart
Tags:

man bija visai sociāli aktīva nedēļas nogale un ir čupa ar pārdomām par to visu. sākšu ar mazāk personiskajām. pēdējā laikā daudz runāts par to, ka cilvēki/jaunieši vairs nenāk uz koncertiem. FB eventos ir miljons "going", bet reāli uz konci ierodas daži. 5dienas vakarā aizgājām paklausīties Židrūnu Nabaklabā - tur it kā bija bariņš cilvēku, bet pārsteidza tas, ka cilvēki netresījās. nu, manā jaunībā pie Židrūna notiktu ļoti aktīva tirināšanās, kratīšanās un lēkāšana, pat, ja uz konci būtu atnākuši maz cilvēku. bet 5dien tirinājās vien daži, piemēram, mēs ar K. tajā pašā dienā skrollējot savu FB ņūzfīdu ievēroju virsrakstu, par pētījumu, ka mūsdienu jaunajiem cilvēkiem ir krietni mazāk seksa, nekā viņu vecākiem bija viņu vecumā (avots, ja nemaldos, bija portāls Psychology Today) un tas kaut kā ļoti salikās kopā ar to netresīšanos. bet, kāpēc tā ir? tāpēc, ka cilvēki vairāk dzīvo virtuālajā realitātē? vai cilvēki ir vnk depresīvi (nu, piem, kad man bija visdepresīvākais dzīves periods, man negribējās ne seksu, ne tresīties)?
About this Entry
[info]inese_tk
25. Mar 2017 @ 21:49 (bez virsraksta)
Nu ko, topogrāfiju esmu sarunājis, bija jau arī uzmērīt, tagad tikai jāgaida rezultāts, un varēšu tālāk darboties.

Pirmā cena, ko man piedāvāja, bija 363 eur. Man mazliet žoklis atkārās.. Pēc papildus meklēšanas atradu arī pa 250 eur. Ok, katram savs darbs jādara. Kremt vien, ka tā topogrāfija derīga tikai 1 gadu, tā vismaz man būvvaldē paskaidroja. Ja gribēšu kaut ko papildināt pēc 1 gada, tad jātaisa jauna. Nu vienkārši %$#&*^ :( Es vienīgi ceru, ka varēšu ar pašreizējo mērnieku ko sarunāt 'izmaiņu konstatēšanas' stilā, nevis visu pa jaunam. Redzēs.. pagaidām man būs 1 gads, lai ieplānotās lietas iespiestu saskaņošanā. Birokrātijas darbi :(
About this Entry
[info]runcis
25. Mar 2017 @ 15:18 (bez virsraksta)
Mūzika: Portishead - Small
Tags:

TVNET: Viņš esot nobijies no automašīnas un uzskrēja tramvajam.

/no vilka bēgsi, lāča nagos.../
About this Entry
[info]inese_tk
24. Mar 2017 @ 10:00 alternative approach
Garastāvoklis:: labiņš
Mūzika: Beck - Loser

tonijs vakardien uz darbu atnesa savu bēbīti alfiju, viņam ir kādi 5-6 mēneši. smieklīgākais moments laikam bija, kad priekšniece turēja alfiju un teica "look at kate, look at kate" un bēbītis sāka projektīli vemt, uz ko visi korītī uzreiz "don't look at kate, don't look at kate!!" :)) ānē, smieklīgi bija arī, ka tonijam bēbīšsomā nebija iepakotas nedz salvetes, nedz vate vai kas tamlīdzīgs, lai iztīrītu bērnam iekaisušo aci, līdz ar ko aunty neō šai procedūrai ziedoja no kosmētikas maka izķeksētu tampōnu, ko mēs izjaucām un veiksmīgi utilizējām. tagad mans menedžeris [vīr.dz.] man ir parādā tampōnu, that's a first. alsō, man joprojām bail no tādiem pavisam maziem cilvēkiem, es ar viņiem labprāt paākstos no attāluma, bet rokās nekad neņemu, jo liekas, ka ņems un izjuks.

vēl man pms'a sakarā bija histērija darbā - tas ir tā, ka es aizeju uz dāmistabu, ieslēdzos, man nobirst veselas 2 asaras un es eju atpakaļ strādāt. tas pat nebija stresa sakarā, vienkārši hormōni, bet es totāli vairs nemāku raudāt. varētu domāt, ka i'm just dead inside like that, bet nē - prieka manī ir daudz. pat neskatoties uz to, ka darbs pamazām kļūst par sūdu - aleksa nedēļu apukaļ iesniedza atlūgumu, jo nevarēja vairs to čūsku midzeni izturēt. tonijs tagadiņ prasa, vai negribu iet viņas vietā, jo daudz naudas un man ir atbilstoši nervi, uz ko es atbildu, ka es nemaz negribu daudz naudas, ja tas nozīmē dahuja stresa un strādāšanu iespiestai starp priekšnieci un natāliju. zinu, ka natālijai patīku un mums tādu problēmu nebūtu, bet viņai ir tieksme profesionālo dzīvi jaukt ar privāto and i want none of that. viņa ir pārāk alkatīga un varaskāra, kā arī pilnīgā bezsakarā lec augstāk par savu dibuā un cenšas visiem uzmesties par priekšnieci - man tas cilvēkos ļoti riebjas. tur vēl bōnusā visa tā neraža, ka viņai nav vispār vairs nevienas draudzenes, līdz ar ko ir bijušas situācijas, kur natālija vēlā naktī zvana aleksai [cilvēkam, kam viņa izmisīgi mēģina uzmesties par priekšnieci un regulāri nesmuki pret viņu izturās] un raud klausulē, ka šķirās no sava vīrieša u.tml. huiņas, klausies tagadiņ un mierini, ja. diezgan neadekvāts cilvēks, mkēj, un man nav laika un pacietības tādiem izgājieniem, maksā man, cik gribi.

About this Entry
[info]neoplasm
24. Mar 2017 @ 11:40 marts

nodzīvota pirmā ziema dzīvoklī ar malkas apkuri un pirmā ziema ar dīzeli. kas attiecas uz apkuri - viss ir ļoti kruta, kamēr nav A vējš, kamēr mājās ir kurināmais (vēlams sausa malka) un kamēr visās tirdzniecības vietās neizbeidzas normālās briketes. kopumā man patīk malkas apkure, īpaši tāpēc, ka man gandrīz nekas nav jādara - K. pirms darba iekurina, es tikai pieceļos un aiztaisu šīberus. ēst gatavošanu uz plīts izmēģināju tieši vienu reizi - cepot kabačus.
runājot par dīzeli - man bija bail no mīnusiem un kā būs pielaist ne pārāk jaunu, ārā stāvošu dīzeļmotoru, bet nevienā no izteikti aukstajiem periodiem nebija vispār nekādu problēmu. man vispār nemainīgi ļoti patīk mūsu mašīna. gada laikā nav sagādājusi nekādas lielākas problēmas, toties ir sagādājusi iespēju visai komfortabli gulēt visādos izbraucienos un pārvadāt reizēm pat vieglajam auto neticama izmēra priekšmetus.
About this Entry
[info]inese_tk
24. Mar 2017 @ 00:14 (bez virsraksta)
Tags:

TVNET: Ģirta Ķestera lēciens tajā nezināmajā, ko sauc par kāju vēnu mūsdienu operāciju
About this Entry
[info]inese_tk
23. Mar 2017 @ 19:20 Tenkas no teātra
Mūzika: Kaspars runā uz skatuves
Tags:

Lembis skatās Kārklus. Aktieri nezina.
About this Entry
[info]inese_tk
23. Mar 2017 @ 16:26 (bez virsraksta)
sperts no kāpē:


About this Entry
[info]basta
23. Mar 2017 @ 14:37 marts
Tags:

pārcēlām dziedāšanas mēģinājumu uz parku. ~2,5h dziedājām kalniņā ar skatu uz Torņkalna staciju. redzēju pirmo tauriņu. dzeltens.
About this Entry
[info]inese_tk