21. Aug 2014 @ 14:47 (bez virsraksta)
ā, un gatavoju ēst es arī kādu reizi nedēļā, jo "nav laika". Ceru, ka atradīsies kāds, kas man uz Tvaika ielu nesīs sojas pienu. Labi, ka ir laiks cibā ierakstīt.
About this Entry
[info]klusais_okeans
21. Aug 2014 @ 14:22 (bez virsraksta)
Šī vasara izvērtās tik aizņemta, ka noskatītās filmas nepārspīlējot var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem.

Pēdējā bija Vesa Andersona Budapešta, njā, nepiedodami plakans sižets, bet Broudijs, Broudijs! Kā viņš tur izskatās! To filmu nedrīkst skatīties pirms gulētiešanas, visu nakti mani "mocīja" erotiski sapņi un pie tā vainojams melnais Dmitrijs, neviens cits.
About this Entry
[info]klusais_okeans
21. Aug 2014 @ 11:44 (bez virsraksta)
About this Entry
[info]platformene
21. Aug 2014 @ 11:42 (bez virsraksta)
piektā diena, un man ir jāuzmanās neuztvert dzīves plānus nopietni
i taču nekas nav paredzams, bet gribas
About this Entry
[info]platformene
21. Aug 2014 @ 11:18 (bez virsraksta)
šajās dienās varētu lietot vārdu savienojumu "anxiety ridden", bet tas jau norm jaunā vietā, citādāk es sāktu brīnīties, kāpēc TIK labi ieplūstu jaunajos ritmos.
nu jā, mini sociofobija
About this Entry
[info]platformene
21. Aug 2014 @ 07:32 (bez virsraksta)
Laikam būs jauns tetovējums.
About this Entry
[info]platformene
20. Aug 2014 @ 18:14 (bez virsraksta)
Es tikko notiesāju vegiburgeri.
About this Entry
[info]platformene
20. Aug 2014 @ 12:43 (bez virsraksta)
About this Entry
[info]platformene
20. Aug 2014 @ 06:22 (bez virsraksta)
rīti ir ļoti grūti // un sāpīgi
About this Entry
[info]safe
20. Aug 2014 @ 04:02 (bez virsraksta)
.vakara rezumē par pasaules netaisnībām -
vīrieši depresīvos brīžos var atļauties piedzerties vai uzaudzēt bārdu, pie kam abas šīs izpausmes (mērenās robežās) viņu pievilcības līmeni var pat paaugstināt, kamēr attiecībā uz sievietēm netiktu ar jūsmu uzņemts ne reibums, ne epilācijas trūkums.
About this Entry
[info]katze
19. Aug 2014 @ 21:54 divorce is the privilege of the married
Garastāvoklis:: apmierināts
Mūzika: The Distillers - Drain The Blood [ar tādu balsi šitādu sūdu]

aizvakar biju uz vienām drusku getō kāzām, šogad jau otrajām štoļi? no rīta tik ilgi kasījāmies, ka nokavējām, jo čammājos milzu cerībā, ka tomēr nebrauksim, bet manām kārdinošajām runām par slinku pidžamm7dienu neviens neļāvās, jo kāzas, vispirmākāmkārtām, tomēr ir free food. tās bija latviešu-britu kāzas, bet ar spēcīgu krievisku un lauķīgu piegaršu. man laikam vienīgajai nebija ieveidoti mati, es vispār pēc visiem slāvu kanōniem izskatījos nerespektabli un jutos mazdrusku neērti. par laimi draudziņa brāli pusceļā nācās no autiņa izlaist, jo viņš iepriekšējā naktī bija aizsvinējies savu dzimšanas dienu un izkāpa uz ceļa izbaudīt eksesīvas uzdzīves sekas kamēr sapucētās ciemosbraucējas ar anālo, uzņēmīgo geju klukstēja un grozīja kaklus. pamatskolas ekskursija all over again - mēs trīs sliktie dumpinieki, kas nokavē un iekāpj ar peregara mākonīti un bez matulakas uz galvas [sēdējām pašā aizmugurē, protams]. kamēr bijām piestājuši, fiksi notīrīju tušas pleķus ap acīm, ceremōniju nenokavējām, par ko mazdrusku žēl. es parasti kāzās raudu, bet šajās, protams, nē. laimīgā līgava jau pa kluso izpļāpāja, ka tas tāpat uz 5 gadiem max., pēc ceremōnijas izdzenāja savus bļaujošos bērnus un kamēr fočējās, lika visiem citiem turēt savas aizdegtās cigaretes un vispār tāds baigais trash, man pat drusku patika. es laikam savā gangsta melnajā ādas kleitā tajā frīkšovā neslikti iederējos. nekas nebija īsti labi vai manā gaumē, toties izdejoju kleitā caurumu. pļaskas bija intensīvas, ar draudziņu gandrīz izdedzinājām dēnsflōrā caurumu, jo principā nekā cita darāma tur nebija. ballīte notika tādā klišejiskā baltā megateltī un pati ceremōnija koka lapenē. mēs tajā mežiņā aiz lapenes pa tumsu aizlavījāmies uzpīpēt zālīti, bet kāds no mazajiem skuķiem laikam bija pielavījies drusku tuvāk mežiņam un, dīvainās gaismiņas ieraudzījis, palaida nelabu spiedzienu, noķiķinājāmies līki. savā kleitā un vagabondos dļa bednih vēl uzhujārīju drusku fudbōlu ar mazajiem puikām. neticēsiet, bet platformenēs spēlēt ir pārsteidzoši ērti. izdejoto caurumu kleitā jau nosūdzēju asos'am, sak', ja kleita vienreizlietojama, tad aprakstā tā arī pasakiet. šie uzreiz pardon, pardon, sūtiet apukaļ, dosim jaunu, ja gribat, un reku vēl mierinājuma atlaide nākamam pirkumam, jūs tikai neturiet ļaunu prātu. draudziņš saka, lai ņemu jaunu tādu pašu nevis naudu, bet es vēl domāju.
About this Entry
[info]neoplasm
19. Aug 2014 @ 22:42 degeneration?!
Garām "noskrēja" tēva brāļi- (onkas zem 80, precīzāk 70o vidū). Nu tā kā pendeles zin. Vidējais gan pieklibo (redz joprojām volejbolu senioru līgā spēlē) un paspēja par mani iesmiet- nu tu jau kā visi izskaties (tas par matiem un viņs dzimtā vienīgais ķemmē kā Lukašenko tos pāris matus un staigā zelta brillēm uz zelta zobu ar', bet pārējie toties savējie). A mans oķis tb tēvs šķaudot izspļāvis protēzi pret dāčas betona pamatu un kā domā- uz pusēm ir.
Tā arī izskatās- it kā jaunākais, bet ne gluži. :(
Nu jā- pārējie nesēž caurām dienām pie tv...
About this Entry
[info]traffico
19. Aug 2014 @ 21:56 (bez virsraksta)
Tags: ,

Nedēļas nogale pa Liepāju un Karaostu. )
About this Entry
[info]la_cumparsita
19. Aug 2014 @ 20:33 (bez virsraksta)
.patīk latviešu priekpilnais pesimisms. tādās dienās kā šodien (saule+lietus vienlaikus), vienmēr atceros ticējumus par veļu kāzām (tik pat līksms jēdzienu apvienojums kā kapusvētki)
About this Entry
[info]katze
19. Aug 2014 @ 14:05 (bez virsraksta)
Viss norm, dzīvokļbiedriem pieder kaņepju veikals, audzētava. Esot legāli pārdot, nelegāli smēķēt.
About this Entry
[info]platformene
19. Aug 2014 @ 13:35 stuck
Sapratu, ka esmu iesprūdusi. Kopš atnācu uz Rīgu, viss kaut kā apstājies, man īsti nav kā izpausties. Ar akadēmisko vidi nepietiek. Vajag vēl. Vajag izpausties, vajag izlikt sevi, vajag spiest robežas tālāk, domāt un plānot vēlos vakaros un naktīs, īstenot idejas un paļauties uz komandu, kas stāv ar Tevis. Vajag knibināties, azartā mazliet nesaprotot, kur tā gribēšana rodas, bet turpināt meklēt, radīt, veidot un izveidot.
Kaut ko vajag.
About this Entry
[info]picums
19. Aug 2014 @ 11:51 (bez virsraksta)
Agrāk neapzinājos, ka man ir tāda tieksme sāpināt.
Ps. Manu maku tikko atrada, laikam zagts, braucu pakaļ.
About this Entry
[info]platformene
18. Aug 2014 @ 23:43 vasara beidzas ar Gaujienas kapusvētkiem

trips )
About this Entry
[info]inese_tk
18. Aug 2014 @ 21:12 (bez virsraksta)
Vis dien dungoj :D
Beidzot uzlik

https://www.youtube.com/watch?v=IRvGZffXhfk
About this Entry
[info]coletya
18. Aug 2014 @ 18:53 (bez virsraksta)
Priecīga noskaņojuma neitrālas dziesmas lūdzu
About this Entry
[info]platformene