30. Jul 2015 @ 00:13 Latvija nav iebrauktuve
Esmu ievērojis, ka Dambi ļoti bieži uzskata par tādu kā Latvijas Peniju Rimbaudu.
Nu, nez... lai arī abi ir garmataini mākslinieki un viens no viņiem sevi par anarhistu sauc, otrs tomēr ir homofōbisks, žīdus apmēram tikpat cik nēģerus nīstošs, baltkrievu izcelsmes kristīgais latviešnacists.
Un tikai nesaki, ka tu to nezināji.
About this Entry
[info]basta
29. Jul 2015 @ 23:59 (bez virsraksta)
Tags:

manam klabiņam šodien 10 gadu jubilejs. tāda mazliet savāda sajūta
About this Entry
[info]inese_tk
29. Jul 2015 @ 19:26 (bez virsraksta)
Tags:

"pirms miršanas seko vecums"
About this Entry
[info]inese_tk
29. Jul 2015 @ 18:48 (bez virsraksta)
Tags:

"Nedzeriet mani strjomā"
About this Entry
[info]inese_tk
29. Jul 2015 @ 10:49 (bez virsraksta)
welcome back to life
About this Entry
[info]platformene
28. Jul 2015 @ 23:53 (bez virsraksta)
tēvs, dēls, pirmā pudele.
About this Entry
[info]basta
29. Jul 2015 @ 00:44 Vakara pasaciņa
Tags:

Vienai māsai nav bijis govs, viņa gājus pēc piena [pie] otras māsas. Kādreiz māsa teikus, ka viņai piena nav, bet lai pagaida – viņa ies pagādāt, un aizsteigusies uz namu, kur atradies iemūrēts pods (katlis). Namā iegājus, sasaukus visādus rāpuļus: vardes, krupus, kurmus, čūskas un citus, kuri sarāpušies uz poda malu un visi vēmuši podā. Kad visi bijuši izvēmušies, pods bijis tik pusē. Tad viņa aicinājus kādu citu lielu rāpuli, kurš nav gribējis iet. Viņa lūgusies: „Nāc nu manu zilgalvīti, nāc nu, beidzot ar paklausījis un uz poda malu uzkāpis to pievēmis pilnu. To slepu noskatījusies viņas māsa, iegājus namā, iesitus tai pa degunu no kura izsitus asinis, un teikus: „Nu tu mani ar krupu un čūsku vēmekļiem diezgan esi barojus, bet vairāk nebarosi. Krupu un čūsku saucēja ar turpat nomirus.

Vācējs: Bukums, Kārlis
Glabātuve un Nr.: LFK, 23,3780 Vlm Koku pag./ Koku, Veļķu un Vaidavas pag.
About this Entry
[info]inese_tk
28. Jul 2015 @ 21:26 (bez virsraksta)
nopirku biļeti uz napalmdēsu.
peļķēs ir megaspēcīgi magnēti, kas iedarbojas uz noteiktu vecumgrupu un kazlēniem.
About this Entry
[info]basta
28. Jul 2015 @ 23:19 Indijas riekstu "biezpiena" krēms ar svaigām ogām
Tags:

1 glāze indijas riekstu (var pirms tam drusku pamērcēt);
sula no puscitrona;
saldinātājs - manā gadījumā medus;
vaniļa;
šļuka ūdens;
pāris tējkarotes kokosriekstu piena biezās daļas (optional)

pāris sauju svaigas ogas.

visu, izņemot ogas, sablendē krēmīgā masā. daļu ogu iejauc masā, daļu uzber kā dekoru. var vēl uzkaisīt drupinātas kakao pupiņas. ēd.

ilustrācija )

p.s. šitais krēms dievīgi garšo ar pankūkām. un, ja tam pieliek kokosriekstu eļļu, to labi var izmantot kūku garnēšanai (ja pieliek vēl arī kakao, sanāk šokokrēms).
About this Entry
[info]inese_tk
28. Jul 2015 @ 13:11 (bez virsraksta)
Alise Brīnumzemē.

"Lai tikai paliktu uz vietas, ir jāskrien, cik vien ātri varam. Bet, ja vēlamies kaut kur nokļūt, ir jāskrien vēl divreiz ātrāk."

Bet šis gan neattiecas uz visiem pēc kārtas :)
About this Entry
[info]emiilia
28. Jul 2015 @ 06:41 good luck and don't fuck it up
Garastāvoklis:: :)
Mūzika: ārija taisa murrāšanas koncertu ar burleskas elementiem

vai es jau teicu, cik ļoti man patīk instagrammas? es tur sekoju ed templeton, kurš brīnišķīgs un leģendārs skeitbōrdists, mākslinieks un fotogrāfs, un viņš tur bija iepostējis bildi, kāda man arī nesen stipri līdzīga bija gadījusies, un tāda viņam varēja gadīties tikai tad, ja viņš būtu sēdējis vilcienā, kurš brauc manu darba maršrutu un tiešām! es jau redzēju, ka eds dauzās pa londōnām, bet tagadiņ bija braucis augšup uz ziemeļiem un pa ceļam nobildējis vienu no maniem mīļākajiem industriālajiem skatiem :)) un pēcāk no sava edinburgas viesnīcas numuriņa loga bija uzfilmējis kaut kādus bomžus izveicam fellāciju, i bet he's enjoying his eurotrip :))

vēl es mēģinu tikt vaļā no visiem mazajiem pašdestruktīvajiem ieradumiņiem. būt par cilvēku vispār ir magic, ar tiem iekārieniem par visām varītēm izdzīvot, bet arī mazdrusku pašiznīcināties. eross un tanatoss, saka onkuls zigis [freids].

kas man atgādina par to, kā mans mincītis tirjānītis vienurīt pārvērtās majestātiskā lidvāverē. guļu tāda, ja, ķisenārijā un pa tumsu pusnomodā ar vienu aci redzu, kā mans tiržužū [tas ir viņa french name] uzkāpis veļasžāvētāja pašā galotnē, tādām drebelīgām ķepiņām tur tirinās, "izpleš spārnus" un lec man tieši virsū no pašas augšas, ja, fokin' betmens. nēnu, paldies par sirdstrieku, vējamāt <3 ja jūsējie jums kāpj uz galvas, tad ir acīmredzams, ka manējie jau ir sasnieguši pavisam citu līmeni.
About this Entry
[info]neoplasm
28. Jul 2015 @ 03:48 (bez virsraksta)
Tags:

About this Entry
[info]klusais_okeans
28. Jul 2015 @ 02:32 (bez virsraksta)
noskatījos jocīgo nastavševa piena filmu un jau kādu desmito sundu klausos tikai abbu. vispār jau piestāv manai dzīvei kā tādai, tāds smieklīgs dramatismiņš (abbas mūzikai un dzīvei manai)
About this Entry
[info]klusais_okeans
27. Jul 2015 @ 08:02 (bez virsraksta)
man prasīja, un prasīja vai esmu slima. vai jūtos labi. bet laikam šie cilvēki nekad nebija redzējuši, ka atpušos.
About this Entry
[info]platformene
27. Jul 2015 @ 02:17 joikasundainas
Tags: , ,

gribas uzrakstīt atskaiti par nometni, tā, lai pašai priekš sevis būtu, bet nesaprotu, ko lai raksta.

karoč, bija ļoti kruta. ierodoties atradu zemē vairākas stārķa spalvas. tā laikam kļūst par tradīciju - pirms kaut kādiem foršiem notikumiem atrast zemē lielas, tīras un skaistas putnu spalvas. joikošanas (sāmu tradicionālā dziedāšana) meistarklase varbūt nebija īpaši laba no izglītojošā viedokļa - pasniedzējs pats ir brīnešķīgs joikotājs ar ļoti skaistu balsi + ļoti jauks cilvēks, bet pedagoga talanta, vismaz joikošanas ziņā, viņam īsti nava. visvērtīgākais laikam bija, kad pēdējā dienā uz kādu laiku bija pieslēgusies Zane Šmite un mūs drusku pamocīja. enīvei - lai gan es nevaru teikt, ka es iemācījos joikot, laiku es pavadīju labi.

sāmu šamaņi gan bija ļoti jaudīgi. viens bija tāds introvertāks un dziļāks, atvērtāks, bet līdz ar to likās tāds ar vairāk dzīves smagumu plecos. otrs distancētāks, ekstravertāks un ar tādu, hmm, zinātniskāku pieeju. man patika nodarbības pie abiem, lai gan tuvāks un uzrunājošāks bija pirmais. nebija arī nekādas šizotērikas tajā visā. ainas, vīzijas, tēli un vietas, kas uzbūrās šamaņu bungu pavadītajos iekšējos tripos bija visai interesantas. šis tas likās tāds pazīstams un saprotams, bet bija arī visādi pārsteigumi un negaidītības.

sabiedrība bija ļoti jauka, bija tikai pavisam daži kaitinoši cilvēki un tāpat tur pietika vietas, lai nebūtu jānodarbojas ar aizkaitināšanos un vajadzības gadījumā varētu aizplūst kaut kur nostāk. satiku arī cibiņu, kura par to visu bija uzzinājusi no mana klabja. pasākums notika Drabešu internātpamatskolā, kura ir blakus Drabešu muižai/Amatu mājai - tur tā vieta un apkārtne ļoti skaista. atkārtoti sajūsminājos par Āraišu baznīcu, kura joprojām turpina stāvēt vaļā un ir brīvi pieejama apmeklētājiem. peldējos Āraišu ezerā. sēdēju zem ošiem. gāju pastaigāties. tiku pie liepziediem, utt.

ilustrācijas )
About this Entry
[info]inese_tk
26. Jul 2015 @ 20:56 jūlijs

neskatoties uz to, ka pēdējās nedēļās esmu visnotaļ labi pavadījusi laiku, es jūtos totāli pārsocializējusies. ļoti gribas nekomunicēt nearvienu vispār un sēdēt mājās pilnīgā klusumā. diemžēl, tas nav iespējams, jo līdz augusta vidum pie mums viesojas brālis (ar kuru man jau tā nav īpaši harmoniskas attiecības) ar ģimeni (kas ietver vienu divgadnieku un vienu sešgadnieku).
About this Entry
[info]inese_tk
25. Jul 2015 @ 20:45 Naktsdzīve
Bijusī kolēģe ierosināja iet ekskursijā uz Rīgas klubiem. Tie būtu tādi klubi, kuros cilvēki dejo deju zālē, ir bārs, lāzeršovs un visticamāk mugurā jāvekl krekliņš ar gliteriem. Kādi ir jūsu ierosinājumi?
About this Entry
[info]c3po
25. Jul 2015 @ 15:39 (bez virsraksta)
apdroshinaashana.

liidz shim kantoris jau desmito reizi un peec kaartas gadaa maksaajaa '1x'. shogad muus aplaupiija un sanjeemaam kompensaacijaa '0.75x', taapeec no naakamaa gada apdroshinaashana buus '2.75x'.
About this Entry
[info]basta
25. Jul 2015 @ 14:09 (bez virsraksta)
Yèee, šovakar suši ballīte!
About this Entry
[info]sieviete_tanks
25. Jul 2015 @ 05:26 (bez virsraksta)
Tags:

No sākuma sabiedēja ar skrubināšanos, tad noskrēja foajē gar dīvānu - te ir pele.
About this Entry
[info]sieviete_tanks