29. Maijs 2017 @ 16:07 #lol
Taisni kad Renčiks jau sev dzīvokļa atradis, es novēloti nolēmu izlikt uz pārdošanu savējo. Pirms metu ss-a hiēnām, varbūt te vēl kādam draudziņam ar pirktspēju vajaga dzīvesvietu? Nav liels, bet tomēr divām izolētām istabām, smuks, blakus Viesturdārzam :)
About this Entry
[info]jim
28. Maijs 2017 @ 20:29 maijs
Mūzika: The Crooked Jades - Black Sun
Tags:

ko darīt, ja ledusskapī mirst bakližānītis, ir pāris saujas valriekstu un iesākta tomātu sula?

sagriež bakližānīti gareniskās šķēlēs, drusku ieziež ar eļļas, garšaugu un balzamiko maisījumu. iekārto cepamtraukā.
ņem valriekstus, burkānu, sīpolu, 2 ķiplokdaivas, mazliet spinātu (man bi saldēti), garšvielas un sablendē - ne pilnīgā pļurā, bet tā graudaini. saziež uz traukā izkārtotajām bakližānīša šķēlēm. pārkaisa ar paprikas gabaliņiem (man bija saldēta), baziliku, rauga pārslām. pārlej ar tomātu sulu (tā nepārspīlējot, nevajag, lai skalojas pāri - drīzāk bakližānīša šķēļu biezumā vai mazliet virs). liek virsū vāku un cep kamēr vārās pilngraudu fusili un tiek griezti redīsi un gurķīši salātiem.
baigi garšīgi. ja būtu mājās, būtu pievienojusi arī tomātšķēles, bet nebija. tas blendētais un saceptais zieķis baigi labi varētu garšot arī atsevišķi - kā pastēte. būs jāpamēģina. bilžu nav - jau apēdām.
About this Entry
[info]inese_tk
28. Maijs 2017 @ 19:45 maijs
Garastāvoklis:: rarararakstu
Mūzika: Bob Wayne - Blood to Dust
Tags: ,

Saļikā karstā laikā gribējās klausīties indiešu rāgas, Rīgas dzīvoklī kaut kādu dark bluegrass. smiltis, putekļi un redneki un Āgenskalns.
About this Entry
[info]inese_tk
27. Maijs 2017 @ 02:14 maijs
Mūzika: Santa Ratniece - Libellueles
Tags:

tas ir tik ļoti forši, ka ir tāds Sansusī un Sansusī vakari Rīgā. tā kā šogad nav paredzēts lidot ar vecu pasi uz Šveici, tad cerams nokļūšu uz Sansusī Aknīstē. bet līdz tam apmeklēju Sansusī Zunda dārzā. ļoti, ļoti forši, tikai varēja būt siltāk (pēc Kiršfelda braucu mājās vilkt ziemas parku).
About this Entry
[info]inese_tk
26. Maijs 2017 @ 16:19 (bez virsraksta)
Mūzika: Tapetenwechsel - Feel you
Tags: ,Man trakoti,
nu jau gadu niez nagi pamēģināt vadīt lidaparātu.
35 minūtes, Piper 28-151, 300 eiro.
Ak! Kā sasodīti niez!
Uz dzimšanas dienu sev varētu.
About this Entry
[info]coletya
26. Maijs 2017 @ 14:05 how to dirty thirty
Garastāvoklis:: much love vienkārši
Mūzika: Ladytron - Seventeen [is thirty when they bury you?]

man bija ļoti forša dzimšanas diena. darbu kavēdama nolēmu, ka nokavēts ir jau tik un tā, tā ka var mierīgi iet beķerejā un pirkt visiem kūkas un brokastis, pofiks taču. kaķutante, kā jau galnais parādes diriģents, pa tam bija pielikusi visu nodaļu pie balōnpūšanas lol. visādu svētku svinēšanās vispār nemaz neorientējos, godīgi sakot, un visu laiku blandoties pa pasauli parasti pie svinēšanas un apdāvināšanās esmu vai nu ļoti mazā kompānijā vai arī pati ar sevi, līdz ar ko vakardiena jo sevišķi aizkustināja. sēžu iespiesta starp balōniem vēl šobaltdien, viss galds nobērts kaut kādu spīdīgu zvaigznīšu huiņu, zem galda ugunsdziru pilna tara, kartiņu-dāvanu lauks, končas, viss līdz acīm. izvedu darbakolēģus vakardien pusdienās, biju norezervējusi galdiņu puslīdz tradicionālā iestādē vecpilsētas klusumā taisni pretī pilij un robinhudam. laikapstākļi pavisam trōpiski sametušies, līdz ar ko tie pāris pusdiendzērieni tiešā saules svelmē nopļāva visus. mana mīļā keita bija man izcepusi ginesa alus-šokolādes kūku, kas bija viens resns un nekad iepriekš nemēģināts piedzīvojums, zelta rokas un medālis manai keitai. un tonijs arī atskrēja, par spīti brīvdienai, kas mīļi, un iečukstēja ausī "you can do fuck all today, it's your birthday" un priekšniecība taču jāklausa, vai ne. šodien mirstu. pa ceļam uz darbu vēmu apmēram 3-4 reizes un darbā ne mazāk, vecums nenāk viens - vecums nāk visiem vecajiem [alkō]grābekļiem un pedžairu rotājies.

vakarvakaru noslēdzu piknikā pie upes ar džonatanu, kur viņš man uzjauca džintōniku ar mellenēm [ātri mācās jaunais cilvēks] un mēs tur tā sēdējām vēl ilgi pēc saulrieta. kad sāku tirināties, viņš pārkāpa pāri ēdienam, lai tiktu man blakus, iecēla klēpī un ietina savā džemperī. ja diabētu nedabūšu no kūkām, tad no viņa jau nu čista <3

šis bija viens no labākajiem gadiem manā mūžā, starp citu. ļoti daudz visa kā skaista man nokritis no gaisa un es to tiešām novērtēju. pēc dažām stundām jau mētāšos akaliņ uz jahtas un tā līdz 1dienas vakaram. pusotru gadu apukaļ nekas par šādiem pavērsieniem scenārijā neliecināja. bučas arī cibai, paldies jums, mincīši.

About this Entry
[info]neoplasm
25. Maijs 2017 @ 23:11 (bez virsraksta)
rubīju fišku, bet neko negribu darīt. neuztrauc, a it nemaz.
youtube visu dienu - mierīgi.
About this Entry
[info]elektroliize
25. Maijs 2017 @ 16:19 Ciniķi
Tags:

vakar biju uz pirmizdrāzi. man liekas būs ļoti labi. būs. vakar bija labi pirmie divi cēlieni, bet trešajā aktieru pārgurums un pārslodze lika sevi manīt - pazuda dinamika, temps, likās, ka aktieri spēlē tādā kā slow motion. vizuāli ļoti, ļoti skaista. milzu skaļrunis jau no paša sākuma asociējās ar Melanholiju (Trīra), bet, kad Guna 3. cēlienā sāk runāt par eksistenciālajām skumjām, tad pavisam salikās kopā. tā vispār - tas, ko Vlaģiks visās savās izrādēs (vismaz tajās, ko esmu redzējusi) sauc par mīlestību, vispār nav mīlestība, bet ego un tāpēc arī tur viss vienmēr notiek tik destruktīvi.

jāaiziet kkad noskatīties vēlreiz 3. cēliens un no kādas tālākas vietas, vakar sēdēju 2. rindā, bija forši, bet manliekas, scenogrāfiju labāk var izbaudīt no attāluma.

p.s. vispār, zinot Vlada problēmas ar dedlainiem, jāatceras iet skatīties viņa jaunās izrādes jau kādā 2. vai 3. blokā
About this Entry
[info]inese_tk
25. Maijs 2017 @ 14:10 (bez virsraksta)
Mūzika: Compact Grey - S.A.Y.
Tags:

27 gados bijušas 15 adreses.
About this Entry
[info]coletya
25. Maijs 2017 @ 10:04 (bez virsraksta)
bijām vakar uz "Ciniķiem", nebiju domājusi, ka kādreiz to teikšu par Nastavševu, bet - ļoti garlaicīgi un neveikli, atstāja pavisam negatavas izrādes iespaidu. Dažas foršas ainas gan lika domāt, ka pēc pāris mēnešiem varētu būt labi.
About this Entry
[info]klusais_okeans
24. Maijs 2017 @ 10:07 Lido zivis Kuldīgā

Nav jau tā, ka viņas paceļas spārnos un aizlido 20 metrus, bet zivtiņu uzcītība ir apbrīnas vērta. Lec gan viņas dikti neprecīzi.. nez kāda līdz augšai arī tiek?

YT_TH_K
private picture hosting


Video skatāms šeit: https://www.youtube.com/watch?v=iM6SMWxeqiI

About this Entry
[info]freakart
24. Maijs 2017 @ 01:11 (bez virsraksta)
Mūzika: Low

mīļās sinhronitātes
About this Entry
[info]inese_tk
23. Maijs 2017 @ 23:05 (bez virsraksta)
Tags:

29/112
About this Entry
[info]inese_tk
23. Maijs 2017 @ 22:05 (bez virsraksta)
Mūzika: Disciples - Daylight

Mati sajūsmā par keratīna šampūnu ^-^
Es arī.
About this Entry
[info]coletya
23. Maijs 2017 @ 14:42 (bez virsraksta)
kurš grib uz jauno Vladķiku šovakar? ir ielūgumi 2 pers
About this Entry
[info]inese_tk
23. Maijs 2017 @ 12:19 st. gravity and her disciples
Garastāvoklis:: pavisam priecīks, štoļi? :)
Mūzika: Super Furry Animals - Juxtaposed With You <3

izdevās vislabākās longbōrd-sacensības ever, miniatūrs festiņš jau drīzāk, jo neviens tur nopietni neko nesacenšās, palaiž kāsīti uz riņķi un tad hujārī ķiķinādami, rociņās sadevušies [trū stōrī]. noķēru vislabāko adrenalīna apdolbījienu - izmēģināju to drusku sarežģītāko trasi, sasniedzu jaunu persōnīgo ātruma rekordu un nenomiru, au contraire, mon ami, nobraucu vienureiz un tad vajadzēja vēl kādas reizes četras, tīri lai pārliecinātos, ka es čist tur nevaru nosisties :)

dabūju arī izbaudīt, kā tas ir, kad bērns sit kanti. 21 gadu vecs bērns, bet tomēr, jezus atfpestī. un ļoti oriģināls pick-up line - vienkārši mani ieraugot, bļaut "ginger master race!!". alsō, apjautājās, vai man ir 20 gadiņi. es tik ilgi smējos, ka palaidu garām, ka bērns nejoko, bet piecas dienas pirms lielas resnas dzimšanas dienas bija patīkami redzēt, ka kādu mana seja vēl spēj apmuļķot. es nekad nemeloju par savu vecumu, jo man nav kauna, bet bērns turpināja nelikties mierā, uzbūvēja savu telti blakus manējai, sak', nāc pa nakti sildīties vīnk vīnk un, ja nav auksti, atnāc vienkārši parunāties, tāds sīkais nekauņa. no rīta atripināja man bundžiņu kafijas no savas telts uz manējo, jauks un smieklīgs tāds, vienīgi man jūtas stipri mātišķas šādos gadienos.

ar džonatanu viss iet kā smērēts. palūdza, lai skeitodama nenositos, uz ko atbildēju, ka mēģināšu izkārtot, bet pretī man vajadzēs masāžu [jo pārskeitojusies/pārkačājusies/pārstiepusies rampas stīva], līdz ar ko vakardien uzrīkoju mums pidžammrandiņu ar vakariņām un american gods un iekasēju masāžu. un tas viss joprojām brīvi un nepiespiesti un viņš mani nebesī ārā ar stulbiem jautājumiem, vispār nekāda spiediena no viņa puses, i think i'm in love.

About this Entry
[info]neoplasm
22. Maijs 2017 @ 17:55 (bez virsraksta)
Kad ārā atkal jau ir +40°C
bilde ar asfaltu )
About this Entry
[info]torch
23. Maijs 2017 @ 03:51 maijs
Garastāvoklis:: rakstu
Mūzika: Mona de Bo - Nenotiks
Tags:

LTT 32401: Velns dirs jaunā mēnesī
/K. Jansons, Plāņi/

hmm, nav ilgi jāgaida līdz Velna diršanai - jauns mēness būs parīt
About this Entry
[info]inese_tk
23. Maijs 2017 @ 00:59 maijs
Tags: ,

tikko pa Slokas ielu aizskrēja lapsa
About this Entry
[info]inese_tk
22. Maijs 2017 @ 11:01 (bez virsraksta)
nezinu kāpēc iepriekšējais ierakst ir tāds pārdomu pilns un nedaudz pat negatīvs savā ziņā?
Lai nu kā aizmirsu pieminēt, ka brūnumiņš sāk jau nedaudz pieķerties pie ādas, vasaras piedzīvojumi un izbraucieni jau ir sākušies. Gaidu pusgada bonusu/prēmiju, lai naudiņu var tērēt ceļojumos, sevis un nedaudz :) Rūda lutināšanai.
About this Entry
[info]visu_vai_neko