22. Jul 2014 @ 19:48 (bez virsraksta)
Sodiena ir parmeribu diena.
No rita aizstaigaju uz c-tirgu, nopirku mellenes kg, kuras visu ritu edam, un krietnu gabalu lasa fileju, no kuras pusdienaas tapa loti trekns un loti garsigs sacepums. Tagad beigsu darbu un majas man ir pukes un divi baltvini, bet svetdienu gaida litrs ruma mohito taisisanai.
About this Entry
[info]sieviete_tanks
22. Jul 2014 @ 18:12 (bez virsraksta)
Wildersea
https://soundcloud.com/wilder-sea/speks
Nu re, ar laiku sanāks. Studio demo.
About this Entry
[info]platformene
22. Jul 2014 @ 16:30 (bez virsraksta)
Tags:

Viens ceļinieks, kas ziemā caur mežu gāja, ienāca kādā meža elka būdā un lūdzās, lai vēlot sasildīties. Tas elks, nekad vēl cilvēku neredzējis, uzņēma viņu labi, sakūra uguni un cienāja to ar siltu pienu. Kamēr elks darbojās, uguni kurinādams, tas nomanīja, ka viņa viesis pūš uz saviem pirkstiem. "Kāpēc tu tā dari?" viņš prasīja. "Lai sasilst," atbildēja ceļinieks. Kad nu elks tam pasniedza bļodu ar karstu pienu, ceļinieks atkal pūta. „Kāpēc tu pūt uz pienu? Vai gribi, lai viņš vēl karstāks top?” prasīja elks brīnodamies. "Nē," atbildēja cilvēks. "Tagad es pūšu, lai piens atdziest." "Ak! kad tā ir," izsaucās elks, "tad man nav nekāda daļa ar tādu būtni, kas no vienas pašas mutes var karstu un aukstu pūst!" Un elks izdzina ceļinieku no savas būdas.
About this Entry
[info]inese_tk
22. Jul 2014 @ 01:00 (bez virsraksta)
citas attieksmes jānis )
About this Entry
[info]basta
21. Jul 2014 @ 22:12 (bez virsraksta)
http://www.lifeadvancer.com/8-surprising-ways-music-affects-and-benefits-our-brains
About this Entry
[info]platformene
21. Jul 2014 @ 20:41 The White Swan
Mūzika: John Newman - Love Me Again
Tags:

londonā ievēroju "The White Swan" alus krogus, vairākus. nevarēju saprast - aiz kam tāds nosaukums? tad nu beidzot pieleca.

iedomāsimies klasisku rajona gaģušņiku, veikals pāris galdiņi. pie galdiņa sēž gūlbis, izgāztu vēderu, kārsta savu galvu ar dzērāja degunu alus kausā. raugās apkārt tūskā ieaugušām, stiklainajām dzērāja ačtelēm. kad uznāk pēkšņa iedvesmā - izplēš spārnus un kauko gūlbīgi skaidro.

labi, tas tā - lirika.

šon biju aizgājis uz strojku pielabot vienu parketu. tā es tur čubinos savā dzīvokļa galā, klausos sokolova muļķu skola (audiogrāmatu) un smejos brīžiem asaras slaucīdams. laiku pa laikam aizeju uz pīpētavu/tējotavu, uztinu smēķi un parunājos ar pārējiem strādniekiem. vārdsakot - viņi bija sapratuši, ka es visu laiku tinu zāli un smejos savā nodabā apsities kā cipars. un nostučīja šefam - nu kammmmmon - vīrieši saucās..
About this Entry
[info]iokaste
21. Jul 2014 @ 20:01 (bez virsraksta)
Protams, ka man zvana muzikālā koordinatorē, kuru sauc "Ieva"
Kā tad citādāk.
About this Entry
[info]platformene
21. Jul 2014 @ 17:09 \\\
bet vecmāmiņa laukos nebija īgna, tieši pretēji ,viņa ļāva man būt un tikai retu reizi ieminējās par kaut kādām tur "visiem ir jāstudē ,vajag darbu lai būtu nauda utt" šitu, bet no tā es veiksmīgi izvairījos //
visu pārējo laiku mēs runājām par suņiem un runci, par to kāds šodien būs laiks un kā pareizi audzēt rozes vai lasīt ogas,
tas ir labi, tie ir tie nonchalant topiki, kuri nenogurdina un pēc kuriem arī var mierīgi sēdēt zālē un neko nedomāt //
About this Entry
[info]safe
21. Jul 2014 @ 17:11 (bez virsraksta)
Garastāvoklis:: now

viss ir saulaini, ne jau nesarežģīti, bet tomēr ļoti, ļoti labi
About this Entry
[info]platformene
21. Jul 2014 @ 12:27 the widow syndrome
Garastāvoklis:: saguris
Mūzika: Blur - Tender

draudziņš atbrauca paciemoties pēdējoreiz londōnās, jo mana pēdējā nedēļas nogale še. pīpējām pie haļavnā portobellō kīnō 6dien un brīnījāmies, kur daudz bomžu un nariku var satilpt vienā mazā rajōna pleķītī. man pa priekšu vienubrīd gāja sieviete netīrā kleitā ar kaut kādiem krāsainiem pleķiem uz dibena, sasistām vēnainām zili lillā kājām, sen atpakaļ balinātu un speķainu matu ērkuli un ēē vintedž somiņu [droška no miskastes nevis no vintedža]. nevarējām to pop-up kīnō atrast, jo likās, ka esam vienkārši iekāpuši kaut kādā miskastē - visādi bomži tirgoja uz zemes sasortētus atkritumus, nu tur vecas tupeles un elektrōtehniku, bet nu tādā stāvoklī, ka to noteikti pirktu tikai citi bomži. aizlīdām aiz kaut kādas sētas un ielavījāmies telpā zem tilta, kurai trūka vienas sienas. gar pārējām sienām sakrautas kaut kādas grēdas ar krāsām un celtniecības materiāliem, telpai viducī zaļi ādas krēsli un milzonīgs ekrāns, bijām atraduši pareizi beigu beigās. sākās ar bomzīgu krievu sci-fi, kas bija jauks savā lētumā. tad vēl visādas filmas par bērniem no nabadzīgiem reģiōniem un viņu prieku un ciešanām. to, kas par gaiļu cīņām puerto rikō, es neskatījos, jo dzīvnieku nogalināšana for entertainment man liekas.. es pat nekomentēšu. tā tradīciju turpināšana aiz inerces man liekas absurda, bet kaut kā jau tā asinskāre, acīmredzot, cilvēkam jāapmierina [sarkasms]. ļoti patika šī un vēl viena, par kuru draudziņš teica, ka visi interneti viņu jau sen redzējuši, bet es, protams, nevaru atrast [tā bija par smokošu astronautu, ievainotu karavīru, slīkstošu zvejnieku un neizlēmīgu teicēju, kurš patiesībā runā par pirmo skūpstu]. bez bomžiem uz kīnō bija atnākušas arī 2 dāmas, kas starp filmām ļoti skaļi runāja par viena drauga jauno sievu un seksa daudzumu ar iepriekšējo sievu un viņas grūtniecībām un tamlīdzīgi. pēc tam šausmīgi piestūmāmies ļoti garšīgā mazā itāļu ēstūzī, kur, protams, bija arī kaudze itāļu un kārtējoreiz konstatējām, ka tā mentalitāte ir besīga un rada ļoti nogurdinošu vistukūts atmosfēru. ir biznesa plāns atvērt latviešu restūzi, kurā tev dod ēst tikai tad, kad tu proties aizvērties un sēdēt klusu, kā arī galdiņiem būtu sienas, lai nebūtu jāskatās un jāklausās savos rados un draugos vai pie citiem galdiņiem sēdošos un var netraucēti baudīt savus pelēkos zirņus ar speķi vai sklandrausi vai vārītās cūkupupas. es, starp citu, tādas izgāšnedēļ sev pagatavoju ar skābo krējumu un secināju, ka principā esmu diezgan viegli uzturams dzīvnieks.

vēl es esmu sākusi skatīties house of cards, kurš pēc true detective izraisītās modžō saplakšanas beidzot ir manī atgriezis interesi pret citiem serjāļiem. pēc true detective man bija zudusi cerība vēl jelkad izbaudīt kādu seriālu tik ļoti, viss likās slikts un nesmuks. piemēram, hanibāla kvalitāte likās vienkārši aizvainojoša un es briefly atgriezos pie multenēm un izlasīju 2 grāmatas [un skumji vilku šinedas nothing compares to you gūglējot bildes ar harelsōnu un makkonohiju]. now i'm back on t[c]rack.
About this Entry
[info]neoplasm
21. Jul 2014 @ 12:08 (bez virsraksta)
Vispaar izskataas, ka sii vasara ir taada, ka man cibaa buus jaapaariet uz savu otru identitaati, kura jau kaadu laiku staav klusu un sitas konts jaanofriizo ///
cik tad jau? 6 gadi wou
About this Entry
[info]safe
21. Jul 2014 @ 08:43 (bez virsraksta)
šonakt man bija ļoti dīvains sapnis par Grieķiju. Gribējās to visu no jauna izdzīvot, tāpēc atnākot uz darbu pirmais, ko izdarīju - ieslēdzu datoru un pārlasīju klabēs 2011 gada vasaras ierakstus.
Daudz, ko esmu aizmirsusi, bet labi (tiešām?), ka ir tādi ieraksti. Liekas, ka to nebūtu rakstījusi es.

Šodienas vilšanās - Ienāku darba virtuvē pēc kafijas, bet tur priekšniece. Domāju, ka viņai šonedēļ atvaļinājums.
About this Entry
[info]visu_vai_neko
21. Jul 2014 @ 08:19 (bez virsraksta)
kārtējā darba nedēļa sākusies. Izrādās, ka pagājušonedēļ negāja e-pasts.
Tāpēc man neviens neatbildēja, jo neviens nav saņēmis neko.
Šonedēļ garndrīz visi kolēģi ir atvaļinājumā, tāpēc otrajā stāvā esmu pilnīgi viena, izņemot IT.

Es arī gribu atvaļinājumu.
About this Entry
[info]visu_vai_neko
21. Jul 2014 @ 00:46 (bez virsraksta)
toč )
About this Entry
[info]basta
21. Jul 2014 @ 00:44 (bez virsraksta)
kemtreiļseb )
About this Entry
[info]basta
21. Jul 2014 @ 02:11 Lietuvija
Tags: ,

Tesa bija otro gadu pēc kārtas uzaicināta uz Velnio Akmuo un mēs gluži tāpat kā pērn, izmantojām to, lai mazliet paeksplorētu braļuku zemi. tā kā festivāla pilsētiņu - Anikšķus izpētījām jau pagājšgad, tad šoreiz bija plāns doties uz Molētas reģionu - Lietuvas ezeru zemi + apmeklēt Etnokosmoloģijas muzeju.
doma bija izbraukt 4dien pa dienu un kko paekskursēt pirms Shining konča, bet mēs aizsēdējāmies Trīs pavāros, kur mūs dzirdināja ar limonādēm, baroja ar maizēm un zupām (nekur nebija bietes) utt., tāpēc izbraucām tikai ap sešiem. ieradāmies Devilstounā tieši uz Shining. tā bija vienīgā grupa festivālā, par kuru mums bija kaut cik neliela interese un vēlme dzirdēt. jāatzīst, ka pirms 6 gadiem Skaņu Mežā viņi likās daudz krutāki. pirmo nakti nogulējām festivālā, bet no rīta, kad saule sāka pārvērst telti siltumīcā, fiksi savācām mantiņas un laidāmies projām.

Leitijā )

karoč, rezumējums tāds - Austrumaugštaitijas daba ir brīnumskaista, bet leišiem vajadzētu mācīties no igauņiem kā attīstīt nelietuvietim draudzīgu tūrismu. un mācīties arī valodas. un celt zināmu inteliģences līmeni (igauņiem teltsvietas/atpūtas vietas dabā ir daudz kārtīgākas, tīrākas, sakoptākas un apgreidotākas. 95% vietu ir pieejama informācija vairākās valodās, tūrisma informācijas centros dabūjamās kartes un bukleti ir daudz jēdzīgāki un ar izvērstāku informāciju, turklāt lielākā daļa pat tīrā latviešu valodā). vispār man ļoti gribētos apmeklēt etnokosmoloģijas muzeju igauņu izpildījumā. kas attiecas uz inteliģences līmeni, man vēl nekur līdz šim nebija gadījies, ka veikalā, pie kases maksājot, veikala darbiniece mēģina mani nogalināt ar iepirkumu ratiem iespiežot šaurajā ejā un šo savu izdarīšanos vēl pavadot ar bubināšanu (un tā pat nebija Maksima).
About this Entry
[info]inese_tk
20. Jul 2014 @ 21:55 3 km
Zem tilta uz asfalta uzraksts - CHOOSE LIFE.
Padomāju un skrēju mājās.
About this Entry
[info]la_cumparsita
20. Jul 2014 @ 21:19 (bez virsraksta)
beidzot nopeldējos lielupē, itkā upe būtu baznīca.
biku žēl, ka nebija kompānijas, pareizāk sakot stāvēja krastā un: tu jau zini, es nepeldu.
About this Entry
[info]iokaste
20. Jul 2014 @ 20:19 stārķu karšun pienāca diena, kad stārķi dzīrās vest karu pret cilvēkiem. tie pulcējās lielos baros un cēlās spārnos, lai planēdami riņķotu zilajās vasaras debesīs. drīz vien to karadraudze bija savākusies tik liela, ka to platie spārni pilnībā aizsedza sauli un diena tapa par nakti. vareno spārnu vēzieni sacēla tādu vētru, ka viss, ko cilvēki bija gadiem ilgi cēluši, tika noslaucīts no zemes virsas vienā rāvienā. bet spārnu švīkstēšana un garo knābju klabināšana lidojot, bija tik skaļa, ka katrs, kurš to dzirdēja, uz līdzenas vietas kļuva kurls.

karš )
About this Entry
[info]inese_tk
20. Jul 2014 @ 19:23 (bez virsraksta)
un laukos vispār bija super forši ,\
tur pat nav daudz ko par to rakstīt ,, tieši tik forši
About this Entry
[info]safe