24. Maijs 2015 @ 00:48 septembra beigas

savā apzinātajā dzīvē neatceros nevienu tādu pavasari, kurā būtu nācies nosalt tik bieži un ļoti, kā šajā. arī neatbilstoši ģērbtai - t.i. ļoti biezi un ziemīgi.


attēlā: absurds

p.s. manliekas, ka ir iestājies mūžīgais rudens. pēc apmēram pusgadu ilguša novembra ir pienākušas septembra beigas. es ceru, ka vismaz visas polārās mitrenes dej laimē. pagājšgad jūs dabūjāt jūniju, šogad esat sagrābušas jau maiju.
About this Entry
[info]inese_tk
23. Maijs 2015 @ 22:43 (bez virsraksta)

ja pagājušais gads bija tāds "wow, arī tik ļoti var sāpēt", tad šis ir tāds "wow, arī šis mani vairs īpaši nesatrauc"
nē nu gadās arī sāpītes, bet ādiņa bieza un sirsniņa aiz deviņām atslēdziņām ieslēgta
About this Entry
[info]klusais_okeans
23. Maijs 2015 @ 18:50 (bez virsraksta)
referenduma rezultāts bija iepriekšparedzams - tas nebūs īrs, kas laidīs garām iespēju redzēt lidojošas ugunsbumbas.
About this Entry
[info]basta
23. Maijs 2015 @ 17:04 (bez virsraksta)
Man ļoti patīk, ka mēs mainām vides, bet joprojām tas pats apskāviens, kurā ieplūst
About this Entry
[info]platformene
23. Maijs 2015 @ 08:38 (bez virsraksta)
Es biju pilnīgi pārliecinăta, ka dzērājtante nebūs paskatījusies grafikā un nomainīs mani devinos (kā parasti), nevis astoņos. A nekā, braucu jau mājās. Šodien izskatās, ka būs foršs laiks, varbūt jāizbrauc ar riteni.
About this Entry
[info]sieviete_tanks
22. Maijs 2015 @ 21:42 maijs

ārā viss tā smaržo, ka bezmaz galva griežas.
un lakstīgalas!

es gribētu, lai maijs ir vismaz 2 mēnešus pēc kārtas. nafig novembris var vilkties nezcik mēnešus, bet maijs nevar?
About this Entry
[info]inese_tk
22. Maijs 2015 @ 19:15 jūnijs
Tags:

jogot pludmalē ir tik debešķīgi. man agrāk likās, ka tas ir tā vnk stilīgi, bet tas ir reāli ērti un forši. un mums ļoti paveicās ar laikapstākļiem (un lakstīgalu blakus krūmā).
un ļaujiet jums padevīgi ziņot, ka sākot ar jūniju, trešdienās 10:00 no rīta, Jūrmalā (visdrīzāk Dzintaru/Majoru rajonā), notiks bezmaksas jogas nodarbības (t.i. uz Jūrmalas domes rēķina) mana pasniedzēja Arņa Siliņa vadībā. visi velkomēti.
oficiāls info sekos, kad [info]elina apstrādās šodien sabildētās bildes.
About this Entry
[info]inese_tk
22. Maijs 2015 @ 19:15 (bez virsraksta)
Atpakaļ civilizācijā! Yo yo yo
About this Entry
[info]platformene
22. Maijs 2015 @ 11:56 (bez virsraksta)
Šodien patērējos Dabasbodē. Nopirku žāvētas plūmes (patiesībā gribējās aprikozes, bet to nebija), godži ogas, eko kanēli (katru rītu pieberu pie aplietajām auzu pārslām), dārzeņu čipsus pamēğināšanai un kkādus zirņu kraukšķīšus, jo bija lēti un kāpēc ne.
Laiks tik brīnišķīgs, ka sagribējās iet kājām mājās. Un beidzot saņēmos piezvanīt trīs meitenēm, ar kurām sen nebija runāts, bet agrāk daudz komunicēts. Vienai nr bija aiznemts, otra teica ka pārzvanīs, ar trešo jauki nopļāpāju. Un tad arī iet apnika.
About this Entry
[info]sieviete_tanks
22. Maijs 2015 @ 09:45 have fun or don't come
Garastāvoklis:: pardon, bet brīnušķīgs
Mūzika: neklausos nevienā

pamazām iemīlos roksijā, kas varenjauki. viņa beidzot ir pieņēmusies prātā un sapratusi, ka nav īsti neviena pārliecinoša iemesla mani nīst. man šausminoši riebjas, dziļi aizvaino un lauž sirdi čiepiņas, kas mani [vai jelkuru citu] ienīst tikai aiz tam, ka fellow čiepiņa. man nav tādu sāncensības rezervju, es tā nemāku un ceru, ka nekad par tādu rūgtu veceni nekļūšu. kad uz viņu iepriekš par šito dusmojos, pie sevis saucu par resnu. kāda viņa arī ir, tā uz centneru. bet es neesmu akla un redzu arī visu skaisto - cik forši viņai vasarraibumi, cik nenormāli skaisti, gari mati, cik mums pretīgas un saskanīgas humorizjūtas, cik viņa inteliģenta un apķērīga, cik normāla, izpalīdzīga un laba viņa ir, neskatoties uz savu smago pagātni. es ceru, ka viņa to visu jau zina, jo es jau nekad nesadūšotos pateikt sejā :))

starp citu, jūs man nakarkaļi - vakardien hrenažierzālē visi bija saulstariņi un laipni da smaidīgi laida pie visiem trenažieriem, pat drostaliņas. un atklāju, ka spēju pret sevi būt diezgan nežēlīga. toties novēroju kaut ko man pilnīgi nesaprotamu - jo tālāk pār plecu karājas mēle un jo nepieveicamākas šķiet trepes, jo laimīgāks un tukšāks man prāts. pēc laba treniņa man ir tik smaidīgs zen galvā, ka nekas nespēj mani sašūpot. dzimšanas dienā gan atļaušos kādu kuplu dūmu zaļumu :))

About this Entry
[info]neoplasm
21. Maijs 2015 @ 10:46 (bez virsraksta)
Vakar radās 2cilvēku sekta "3dienas adventuristi".
About this Entry
[info]lietuveens
21. Maijs 2015 @ 09:16 (bez virsraksta)
izbārstu smagumu un tad varu atkal just, tad mīlu, mīlu
About this Entry
[info]platformene
20. Maijs 2015 @ 20:15 (bez virsraksta)
About this Entry
[info]vikuks
20. Maijs 2015 @ 05:44 (bez virsraksta)
Neforšā kolēğe piezvana, lai pateiktu, ka man šodien brīvdiena, tikai tagad - no rīta. Labi vēl, ka neaizbraucu un neuzzināju to klātienē.
(Es tikai izliekos, ka īgņojos, patiesībā uzgatavošu brokastis gultā mīļotajam, pavadīšu uz darbu un tad... gulēšu, gulēšu, gulēšu.)
About this Entry
[info]sieviete_tanks
20. Maijs 2015 @ 01:20 (bez virsraksta)
Say fuck the politics Crimea is Russia Max Cavalera
About this Entry
[info]basta
20. Maijs 2015 @ 01:25 (bez virsraksta)
Ja vien pasaule varētu būt tik tīra un šķīsta kā tāds Branislav Marković akvarelīts.
About this Entry
[info]c3po
19. Maijs 2015 @ 22:13 dumbassery at its highest
Garastāvoklis:: varētu paēst :)
Mūzika: Sade - No Ordinary Love

es joprojām esmu sašutusi. nebiju ar māti runājusi pāris mēnešus, tikai aizsūtīju kaut kādu naudu, tip biznesam, aj, tur sūdainam piramīdshēmas tipa mēslam, bet manai mātei nav vērts tādas lietas skaidrot, katram savi grābekļi kāpjami, bez tam es biju briesmīgs tīneidžeris, tā ka tas tagad normāli, ka piķis aiziet indulgencēs. enīvej, tiku skajpiski iepazīstināta ar mātes jauno draudziņu. viss brīnišķīgi, māte priecīgi ķiķina, braucot kopā makšķerēt, pa naktīm vazājoties pa diskotēkām, viņš tāds sportisks un gatavo, viss skaisti un zajebis. līdz viņš mani apsveic ar 9.maiju un sāk piepisties, vai ta' es tur jūkejā nesvinot, jo [u]roģinai taču svētki. māte, pēkšņi saspringtu žokli, raidīja manā virzienā nepārprotamu skatienu - mājienu sapratu un pieklājīgi atklanījos. bet ir tā, ka vasarā būs jābrauc ciemos un es nezinu, kur jums jātur īkšķi, lai tas nebeigtos ar kautiņu. bļeģ, vecāki, grow up.

bet ir arī skaistais dzīvē. šodien ieejot hreniežierzālē gandrīz vai balsī aptrallinājos, jo new order, saproties. trenažierzāle taču še slavena tuvu un tālu ar savu drausmīgo non-stop klubu desu un te pēkšņi blue monday. bēdīgais ir tas, ka man ir īpašs gym rage, jo es no visas sirds ienīstu tās fokin' vistas, kas sasēž uz trenažieriem un kūko ar pirkstu telepurķī, jo man ir programma un baigi derētu tās 90 sekunžu pauzes starp vingrojumiem ievērot, bet es nekad netieku klāt vajadzīgajiem aparātusiem pareizajā momentā. nēnu, es saprotu, suck it up, princess, un vai ta' muskuļi vispār aug, ja kačāšanās faktu nedokumentē feisbuķī, instagrammās un vēl live tweet'o, nēnu, translējiet elsas kaut pa rādžiņu un ierāmējiet sasvīdušās apenes virs altāra, bet plīz plīz plīz nemaisieties man pa kājām. kas nomierina, though, ir sadancošanās 4atā ar draudziņu pie regeja virtuvē, kad katram pa mincītim opā, it's the little things :3
About this Entry
[info]neoplasm
19. Maijs 2015 @ 21:27 (bez virsraksta)
man ir depresija par to, ka man ir depresija
About this Entry
[info]platformene
19. Maijs 2015 @ 21:01 (bez virsraksta)
About this Entry
[info]redz
19. Maijs 2015 @ 14:34 (bez virsraksta)
Es tikai atzīmējos - esmu ļoti laimīga.
About this Entry
[info]sieviete_tanks