26. Jul 2017 @ 00:01 (bez virsraksta)
nepabeigto darbu nakts. šis kā priekšpēdējais.
toreiz bija tā, ka nolīgtais taksists nospēra blakus noparkotā nomas auto kalpakus un pa ceļam uz trinidadu lūpoja dziesmu. uzinstalēju shazam un varu ar to padalīties. dalos.
About this Entry
[info]basta
25. Jul 2017 @ 14:05 pensija
Šodien darbā Bergs vecākais un Toms Kreicbergs stāstīja par INDEXO. Informatīvi, bet neko revolucionāri jaunu neuzzināju salīdzinājumā ar to info, ko iepriekš ievācu. Tāpat jau pāris nedēļas atpakaļ pievienojos un maiņa iespējama tikai vienreiz gadā. Bet tas tā. Pārsvarā runāja Toms un ik pa brīdim pakomentēja Normunds. No visas prezentācijas man visvairāk palika atmiņā Normunda izmantotā frāze lielu nepatikšanu apzīmēšanai - "sūdi ventilatorā". Ļoti labi!
About this Entry
[info]soul_embraced
24. Jul 2017 @ 23:44 afišu stabs
Tags: ,

aicinu pievienoties kucēnu slīcināšanā, jeb uz Līgu skābā projekta "Līgas ph3" pirmajiem koncertiem:
1) 27.07. ~21/22 Aptiekā
2) 5.08. Labā dabā, 15:30 uz Eža skatuves

tīzeris:
šobrīd taisu dziesmu tekstu un piezīmju špikeri. pa 11 dziesmām var atrast šādus vārdu savienojumus - vara ķēdes, zelta nazi, nazis nolūzdams, kalējam nomirstot, zelta āķi, irbju šauti, sidrabiņa šķipelītes, sīpolus sēja, aizadega Daugaviņa, gaida mani nomirstam, situ koku, utt.
visi dziesmu teksti autentiska folklora, melodijas ar pa lielam, tik apdarinājums Līgas + Kārlis.
būs 6 balsis, el.ģitāra+pedāļi, bandžo, akordeons, ģīga, pērkons, bunga.
About this Entry
[info]inese_tk
24. Jul 2017 @ 21:13 (bez virsraksta)
black light smoke: Screws In My Head

Black light smoke - Screws in my head
About this Entry
[info]stradnieks
24. Jul 2017 @ 02:06 jūlijs
Garastāvoklis:: jāizkar vīgriezes un jāguļ
Tags:

pēc tiem 2000+ nobrauktajiem km, joprojām normālais agregātstāvoklis liekas sēdēt mašīnā un braukt. nu vai nebraukt, bet dirnēt robežpunktā. pārējie stāvokļi (piemēram, būt mājās vai jāt ar zirgu) šķiet tādi tikai "pagaidām".
About this Entry
[info]inese_tk
24. Jul 2017 @ 01:40 jūlijs
Tags: ,

IESAKU
About this Entry
[info]inese_tk
24. Jul 2017 @ 00:30 (bez virsraksta)
izlasīju "Latviešus Sibīrijā meklējot. Veloekspedīcija Rīga-Vladivostoka. 1975".
About this Entry
[info]elektroliize
23. Jul 2017 @ 20:55 (bez virsraksta)
braucu ar vilcienu. jūrmalā stāvot rindā pēc pusdienām gandrīz, gandrīz divreiz paģību. labāk būtu mājās sēdējusi :(
About this Entry
[info]elektroliize
23. Jul 2017 @ 19:38 (bez virsraksta)
😁 veikalā paprasīja dokumentiņus.
Jej 😂
About this Entry
[info]coletya
23. Jul 2017 @ 14:55 (bez virsraksta)
jālaiž uz jūrmalu. stop dumjās domas.
About this Entry
[info]elektroliize
23. Jul 2017 @ 12:18 jūlijs
tava dzīve manā internetā mana dzīve tavā internetā
About this Entry
[info]inese_tk
23. Jul 2017 @ 11:39 Bastojam Līgo!
Mēs nolēmām Līgo svētkus nesvinēt tā vietā aizdoties uz Vedzes dabas taku. Pa ceļam apskatījām arī Ķeipenes stacijas monumentu.

Pašu dabas taku jau esam vienu reizi izstaigājuši, tāpēc šoreiz bridām pa pašu Vedzes upi, kas bija daudzreiz interesantāks pasākums.

Atpakaļceļā apciemojām mūsu komrādu Reini ar ģimeni un iečekojām Moskābeli un DIY brīvdabas kinozāli, kuru bija sagatavojis saviem vasaras saulgriežu viesiem.
----------------------------------------------
Saite uz video: https://www.youtube.com/watch?v=LtvIhgvWBH8

YOUTUBE_4
----------------------------------------------
Mūzika:
Bandmaster - https://www.facebook.com/bandmastersound
Āres - https://www.facebook.com/aresarehere/
Satellites.lv - https://www.facebook.com/satelliteslv/
----------------------------------------------
Latvija UZ krekla: http://shop.skatkartes.lv/
Apskates objekti Latvijā: http://www.skatkartes.lv/karte/
Foto blogs par Latviju: http://www.skatkartes.lv
About this Entry
[info]freakart
23. Jul 2017 @ 10:21 (bez virsraksta)
Mūzika: Hybrid Theory

Bija forša grupa.
About this Entry
[info]coletya
22. Jul 2017 @ 12:57 jūlijs

mēs tipa braucām uz Depeche Mode koncertu Kijevā, bet spilgtākais, kas man no šī brauciena uz mūžu mūžiem paliks atmiņā ir mirklis starp Baltkrievijas un Ukrainas robežu agrā trešdienas rītā. pēc 3h čakara uz BEL robežas (neliels robežpunktiņš pie Slavečnas, nevis tradicionālais, kas ir uz Gomeļas štrāses) tikām palaisti pāri. gaidījām, ka tūlīt būs Ukrainas postenis, bet tā vietā mēs apmēram 16 km braucām slalomu pa šauru, līkumainu un neticami bedrainu (lielas, dziļas, asrobainām malām) ceļu. lēnām svīda gaisma, vietām starp kokiem un krūmiem plivinājās spokaini miglas plīvuri. patiesībā spokaina bija nevis migla, bet koki - sarkani, sausi un nedzīvi spoku koki, miris un sastindzis mežs. kad pēc ~16 km iebraucām Vistupoviču robežkontroles punktā, mašīnai bija jāizbrauc cauri skalošanas iekārtai.
Putna lidojumā starp Vistupovičiem un Pripeti ir krietni mazāk nekā 100 km.

p.s. skaidrības labad, jāpiebilst, ka ne viss mežs tur bija tāds, tikai vietām. bet arī dzīvie koki neizskatījās pārāk veselīgi.
About this Entry
[info]inese_tk
21. Jul 2017 @ 11:50 sensory overload aka holiday
Garastāvoklis:: mieks nāk
Mūzika: darps

vot tā, samirkšķini acis un atvaļinājums pazibējis kā padirstā jaunība. šis laikam bija mans intensīvākais trips latvijā, jo katru dienu paspēju saķert un sagrābt vēl vairāk nekā iepriekšējos gados kopā ņemtos. trekns paldies visiem mīļiem cibiņiem, kas man visu ko palīdzēja, izkārtoja un mani visādi izklaidēja - jū nō hū jū ār. klusas bučas arī baložu pilniem pagalmiem; piksīšiem, līdz kuriem vēl nekad nebija izdevies tik tuvu izlauzties, pat portō ne, bet latviešu jaunatne pati uz priekšu baigi nelauzās, pa ceļam pat vienam bērnam paspēju muti noslaucīt [trū storī]; un get your gun, kas uz skatuves ļoti bēdīgi un blondi, bet aiz skatuves ķiķinoši flirtīgi dāņu puikas.

visu hrōniku pierakstīšanai man nebūs spēka nekad un vispār drusku priecājos būt atpakaļ darbā, jo te, atšķirībā no atvaļinājuma, var atpūsties, bet reku pāris epizōdes:

1) kāpēc man besī lidot no šīs lauku lidostas? jo rajenērs, protams, jā, bet alsō no šejienes lido visi reģionālie latvieši, piemēram, tās 2 kūricas, kas man sēdēja blakus un skaļi [un latviski] sašuta par to, kā es tērēju savu naudu, jo neiedomājās, ka es, tāpat kā 95% pārējo nelaimīgo pasažieru, arī esmu latviete un saprotu visu, ko viņas par mani mēģina aizmuguriski dirst :)) alsō, uz geitu skrienot, satiku ex-draudziņa labu draugu, kurš man gribēja pastāstīt, ka viņa sieva līdz septembrim ir latvijā, tā ka viņš man varētu kaut kad piezvanīt vīnk vīnk, projektīli vemju;

2) radu sanākšana bija diezgan briesmīga, bet alsō aizkustinoša. to vienīgo zupu, ko es varēju ēst, viesmīle aiznesa atdzisušu, jo starp tostiem un jautājumu ložmetējiem nemaz nedabūju paēst. satiku visādus radus un viņu bērnus, ko nebiju redzējusi ļoti daudzus gadus. man, protams, visvairāk piepisās par a) neprecēšanos, b) bērnu netaisīšanu un 3) tetovējumiem, tur meklējot arī kaut kādu korelāciju. tie, kam nebija iekšā paprasīt sejā, bija jau prasījuši brālim, vai neesmu gadienā homō - tādas, vot, blaknes cienījamam vecumam hohohō[mō] :)) takta izjūta manā ģimenē joprojām popuļarnostju ņepoļzujetsa;

3) visbiežāk no visiem purniņiem dabūju redzēt vienu sanarkojušos prostitūtu, kas stāv uz šosejas salaspils virzienā. vienudien, no milzīga džipa izmesta, viņa atmuguriski pa zombijmodei staigāja pa autōstāvvietu, ceļgalos ieliekusies, un tad aizgāja pagulēt autobuspieturā. nākamajā dienā viņu joprojām nevāji smērēja, bet visa tāda darbam gatava tik un tā mēģināja ceļa malā nostāvēt, īkšķi izstiepusi. man bija jau paveicies aizmirst par šādiem cilvēkiem;

4) atpakaļlidojot nebija labāk - debilais rainis kavēja visu pagastu uz vienu geitu aizsūtot 2 varzas cilvēku, kas lido uz 2 dažādām vietām [tukšu geitu, starp citu, lidostā netrūka]. taluonu čekotājai kliboja manieres, jo, uzrādot biļeti, pretī dabūju sašutušu "skatieties, kur stāvat, gribat uz līdsu aizlidot, vai?", tāds sūds. mans lidojums kavēja minūtes 40, kas itkā nav nekas traks, bet neviens no raiņa par to pat neiepīkstējās, neatvainojās un vispār izlikās, ka nekas nav noticis. un 40 minūtes pret mūžību tiešām nav nekas, bet ir tomēr diezgan daudz minūšu, ja jūkejā ielido pirms vai pēc pusnakts, jo ietekmē sab.transporta noķeršanas iespējas bļeģ [man ļoti paveicās, jo džonatans bija sailgojies tiktāl, ka bija veselu gaisa gabalu atpēries mani sagaidīt]. bija arī izklaidējošais moments - viens potenciālais pasažieris bija tiktāl sadzēries un visus nobesījis, ka 2 minūtes pirms iekāpšanas, caurvējā šūpodamies, tika apsarga eskortēts nafig. karoč, ryanair - where peasants go to die;

5) pēc ilgu gadu panisku baiļu lēkmēm un paralīzes, esmu pēkšņi sākusi draudzēties ar visiem pasaules suņiem un viņi mani mīl pretī, nekad nebūtu ticējusi, ka tas kādudien notiks;

6) sajutos ļoti mīlēta un apčubināta, visos galamērķos. nepietiek ar nenormālo latvijas labumu pārēšanos, kaķutante ir pārņēmusi visu manu ģimenes sieviešu stafeti un mani baro jau otro dienu. vakardien ar keitu man pagatavoja salātus ar veģ. desiņām un attiecīgu burgeri, un šodienas meņū sola siera-pupiņu zupu, zomg, es vairs nevaru paiet.

About this Entry
[info]neoplasm
21. Jul 2017 @ 10:51 (bez virsraksta)
Tas, ka visādas dumjas pīarščicas pēdējā laikā par savu atalgoto hobiju padarījušas vizuālo mākslu, nav nemaz tik nevainīgi smieklīgi, kā man mēģina iestāstīt, kad kārtējo reizi kaut ko "snobiski" burkšķu. Jo, piemēram, kaut kādiem bezgaumīgiem tetovējumiem tiek tērēti lielāki intereses resursi nekā mākslas izstāžu pamatfunkcijām - nodrošināt darbu eksponēšanu, pieejamību skatītājam. Pat šis palicis par sarežģītu, vai. Nesen, piemēram, tika publicēta mana ne pārāk glaimojoša recenzija par izstādi, kura (kā krietni pēc teksta publicēšanas izrādījās) tehniski nedarbojās. Visu pusstundu, ko pavadīju izstādes zālē, neatradās arī neviens, kas mani par to pabrīdinātu. No vienas puses, protams, sīkums, jo kurš gan vispār vēl lasa un kuru interesē - recenzijas ir tikai publicitātes ķeksītis kkf atskaitēs. No otras puses, to 2-3 cilvēku dēļ, kuru priekšā man ļoti negribētos izskatīties pēc pilnīgas duras, esmu izgāzusies un performējusi ar tehniski nederīgu viedokli, par kura kļūdainības iemesliem neviens neuzzinās. Stulbie tetovējumi, īsāk sakot.
About this Entry
[info]klusais_okeans
20. Jul 2017 @ 12:49 (bez virsraksta)
Sastrīdējāmies par Nolana "Dankērku", kā jau bija gaidāms (ja atskaita viņa karjeras sākuma darbus, es šo režisoru dziļi nicinu). Pirms seansa bija ļoti interesanta vēstures doktora Kārļa Dambīša lekcija, tā man patika, vēl ļoti patika skaņas dizains (šo filmu ar nolūku kā visus blokbāsterus gājām skatīties Scape zālē ar Dolby Atmos skaņu, un sēžam ierasti pēdējā rindā, kur liekas, ka skaņas viļņi noraus galvu) un attēla dziļums (filmēts uz lentes). Par visu pārējo - pie tekstiem "izcila filma" gribas sarauties, jo neredzēju ne tikvien izcilību, bet pat to, ka tā būtu filma, nevis vienkārši priekšnesums, experience. Man izdevās formulēt divas prasības, ko sagaidu no filmām: 1) vai darbs man kaut ko iemāca par dzīvi? 2) vai tas man ko iemāca par kino? Tā kā "Dankērka" (un citi Nolana darbi) nespēj kvalificēties nevienā kategorijā, priekš manis tā nav filma. Laikam īpaši kaitina tas, ka Nolans pašpozicionējas un šajā industrijā tiek pozicionēts kā autorkino veidotājs blokbāsteru teritorijā, bet patiesībā ir vienkārši hotdogu cepējs. Es te to vienkārši gribēju piefiksēt, lai kaut kādās potenciālās tērzēs, sastopoties ar sarunbiedra jūsmu par "Dankērku" kā par "izcilu filmu", varētu vienkārši gurdi māt ar galvu un neiesaistīties neauglīgos šīs tēzes atkārtotos atspēkojumos.
About this Entry
[info]jim
20. Jul 2017 @ 12:07 (bez virsraksta)
nepārejošais Austrumeiropas kolonizācijas sindroms - rediģēju vienu Tate izdevuma tulkojumu, tur jau oriģinālā ikoniskais Viļņas Ļeņina pieminekļa demontāžas foto atributēts kā Bukarestē notiekošs.
2015. gda izdevums.
Nez, cik ilgi vēl?
About this Entry
[info]klusais_okeans
20. Jul 2017 @ 08:44 ceturtdiena pirms brīvdienas

Šodien pati pirmā ienācu kabinetā no rīta, jo 2 no 3 maniem kolēģiem ir atvaļinājumā, bet Anastasijai ir jauns loveris tāpēc no rītiem viņa uz darbu nesteidzas (tas mums ir kopīgs). Es jutos tik pacilāta! Atcerējos to sajūtu, kad iepriekšējā darbā man bija pašai savs kabinets, cik brīva un laimīga jutos, strādājot pati savā telpā un tempā. Man kā intravertam cilvēkam ir ārkārtīgi svarīga privātā telpa un pilnīgi piekrītu apgalvojumam, ka open space ofisi varbūt arī bija laba doma kādus 20 gadus atakaļ, taču dzīvē tas nedarbojas un no visa, kas nedarbojas ir jāiet prom. Runājot par prom iešanu, kādas 3 reizes dienā eju cv.lv skatīties, kas labs ir piedāvājumā, taču vasaras periods, daudziem atvaļinājumi, tāpēc šobrīd baigi neceru, tomēr acis uzmetu - un ja nu. Ņemot vērā savus ilgtermiņa plānus, esmu iestājusies maģistros! Nu gandrīz iestājos, šodien braucu līgumu parakstīt, bet iestājeksāmens ir nokārtots un pats galvenais, ka esmu super excited! Rīt braucam uz manas bērnības draudzenes kāzām, jācer, ka laiciņš būs foršs. Ber vispār negribu pat runāt par laika apstākļiem šovasar, jo tas ir ļoti ļoti bēdīgi :(
About this Entry
[info]visu_vai_neko
19. Jul 2017 @ 22:09 Zemeņu laika diēta
Dermatologs man uzrakstīja uz lapiņas:
Dieta
1) Šokolades
2) C vit.
3) ass ēdiens
4) vīns, alus
5) sarkanie augļi
6) sarkanie darzeņi

Izklausītos lieliski, ja tas būtu viss, ko es drīkstu ēst, bet kā jau jūs sapratāt ir otrādāk. Man vēlāk radās divi jautājumi- kā viņš iedomājas zemeņu un ķiršu laikā kaut ko tādu atļauties aizliegt? Un vai es varētu apiet likumu, ja es būtu daltoniķe? Bija tik grūti iet cauri Nakts tirgum un griezt muguru višņām un čerešņām, toties sapirkos gurķus, salātus un puķkāpostu, un tagad sēžu un graužu visu zaļu, zaļu. Igors varētu ar mani lepoties.
About this Entry
[info]c3po