24. Jul 2016 @ 22:59 (bez virsraksta)
nu beidzot pienācis laiks dažiem gabaliem, kurus var nospēlēt bez kompja.
About this Entry
[info]platformene
24. Jul 2016 @ 09:49 (bez virsraksta)
labot disharmonijas mūzikā, labot kļūdas angļu valodā - vai tiešām man ir lemts pavadīt vairāk laika labojot kļūdas, nevis radot materiālu?
About this Entry
[info]platformene
23. Jul 2016 @ 23:01 Jūlijs
Garastāvoklis:: Audēju iela 8
Mūzika: Pulkstens tikšķ
Tags:

Pēc nelielas iziešanas vakarvakarā (nekas liels - kaņepe, 2 ali un viens negaršīgs kokteilis, nedaudz tehnotresīšanās), šodien evakuējos uz Smilteni. Apmēram aiz Siguldas jutu kā Rīgas taustekņi sāk atlaisties un var atkal dzirdēt galvā savas domas. Visu atlikušo ceļu konstanti nāca raudiens. Par to, cik viss aiz loga skaisti un par to, ka, lai gan es vienmēr esmu zinājusi, ka šai galā jūtos pa īstam labi, nekad neesmu meklējusi ceļu uz šejieni

Pa taisno braucu iemērkties Niedrājā un jutu kā milzu čaumala nokrīt nost un izšķīst ūdenī. Sēdēju krastā un tērzēju ar svešu tanšu famīliju. Vecākā tante stāstīja, ka Niedrājā esot vēži (naktīs ar lukturīti varot redzēt kā šie pie krasta rosās), zuši, vieta, kurā varot pāriet ezeram ar kājām (t.i. ūdens nav pāri galvai). Tai galā esot jāņtārpiņu kolonija, bet no rīta visas kopā tepat esot salasījušas pāris spaiņu baraviku, apšu beku, gaileņu un melleņu.

Ļoti jocīgi liekas, ka es pirmo reizi mūžā esmu atbraukusi uz šo māju viena. Saēdos cukurzirņus, guļu gultā, lasu un graužu sēmenes. Ilgojos pēc kādiem 7ha zemes un maza namiņa, kaut kur Igaunijas pierobežas mežos.
About this Entry
[info]inese_tk
22. Jul 2016 @ 23:07 (bez virsraksta)
https://mobile.twitter.com/agirecudi
About this Entry
[info]basta
22. Jul 2016 @ 15:34 Kāds sakars IPA ar Indiju?
One idea to provide sailors with beer was to brew on ships using condensed wort extracts, just like some modern home brewers. Unfortunately, the conditions in tropical seas made it difficult to produce palatable beers for the sailors. Some London brewers tried to bottle flat porter and export it to India, hoping that the beer would condition on the journey. This method met little success.

At the end of the 18th century, an enterprising brewer named Hodgson, motivated by the wide-open Indian beer market, solved the problem. He invented a new style of beer, brewing it to a high alcohol level and using more hops than any previous beers. While there is not enough alcohol in any beer to offer serious protection from microorganisms, having more of it will certainly not hurt. The real genius of his recipe is in the hops.

High hop levels can preserve a beer’s flavor in two ways: they have a limited ability to protect beer from spoilage by some microorganisms, and, more importantly, their bitterness can mask stale flavors. While the beer arriving in India would certainly have suffered from oxidative staling during the long voyage, it could still taste acceptable because of the masking effect of alcohol and hops.
About this Entry
[info]soul_embraced
22. Jul 2016 @ 10:37 jūlijs
Garastāvoklis:: sēžu mājās ar krāšņu meistaru
Mūzika: Alva Noto
Tags:

dienu pirms es aizbraucu ekspedīcijā, bet K. tūrē, izmetām loku - Ķemeri - Kaņieris - Lapmežciems

ilustrācijas )
About this Entry
[info]inese_tk
21. Jul 2016 @ 23:12 mācos nerakstīt zem atslēdziņām un actiņām
Garastāvoklis:: viss labi
Mūzika: M83 - Wait

fak, mans dzīvokļbiedrs ir tik pretīgs. viņš tās pāris nedēļas bija pazudis un tas bija lieliski, bet tagad viņš ir atgriezies. pirmos vakarus es vēl slēpos savā guļamistabā, jo man totāli negribējās parunāties, bet vakar viņš mani beidzot noķēra virtuvē. viņš vienmēr runā skaļi un nervōzi knosās, nesakarīgi pārvietojas pa telpu, krekšķ un runā huiņu, kas viss ir normāli, liela daļa cilvēku tā dara. bet šovakar es nevarēju atrast savus galdapiederumus. var gadīties, ka man ir drusku ocd - es nespēju ēst ar dakšiņām&kō, kas nav ērtas un smukas un preferabli manas [lasi: tīras]. mēs visu metam vienā atvilknē, bet es savējās pazīstu un lietoju tikai tās, un šodien nebija nekur atrodamas. un tad es tā kā šausmenēs klusiņām un lēnām, sirdspukstiem paātrinoties, pārkāpu visus juniversa noteikumus un ielavījos dzīvokļbiedra apartamentos. un ievēmu sev mutē, jo apkārt savandītajai gultai pa perimetru mētājās visādi aizvēsturiski trauki ar pārtikas atliekām un galdapiederumiem. stulbais sūds. pie ievākšanās viņš man taisni piekodināja, ka meklē par dzīvokļabiedru meiteni, jo meitenes esot tīrīgākas. itkā higiēnas paši pamati viņam vispār būtu pazīstami. pret viņa sūdu kārtu jau mans tīrīgums nepalīdzēs. grūti arī uz viņu dusmoties, kādu laiku domāju moš cilvēkam depresija vai kas, bet nē - diezgan tāds dzīvespriecīgs lempis, grib tarkšēt un kopā skatīties filmas, un dažreiz aicina iedzert [kaut kā vienmēr atsaku gan] un vispār pret mani ir jauks. bet tas skats ar traukiem [un katliņu!! āāā], kā tāda asiņaina noziegumvieta, mani vajās vēl ilgi.

alsō, paņēmu pagarinātu ned.nogali, lai varētu slapstīties pa kaktiem un nerunāt ar cilvēkiem, bet kas man deva. draudziņi priecīgi sasita plaukstas, sak', 2reiz garākā ned.nogalē salien 2reiz vairāk ballīšu [and they're not wrong]. rītdien gejbārs, 6dien bārbekjū, 7dien droška pedžaira un videōspēles, un 1dien? ē, nesakiet mammai, bet randiņš. man būs tinderblenderrandiņš, prikaļi? precīzāk skeitdeits un nē, tas ir nesaistīti ar personāžu no iepriekšējā ieraksta, tas mani nogarlaikoja, kas, kā smejies, ir diezgan standartprakse komunikācijā ar cilvēkiem, kas sevi raksturo kā cool.

starp citu, tinderi var salinkot ar instagrammām, ko es, protams, izdarīju. un nevajadzēja! jo noraidītie kazanovas, kas izskatās pēc mežā vedējiem un zem eglītes apracējiem, pēc tam sūta ziņas caur instagrammām, pavei, cik ērti!
About this Entry
[info]neoplasm
21. Jul 2016 @ 20:25 jūlijs

man nelikās, ka būs tik grūti. es taču esmu centra meitene, augusi uz Tērbatas ielas bruģa. man patīk dzīvoklis, bet pa dienu vispār negribas iet ārā. manliekas, ka viss ir skaļš, smirdīgs, smacīgs un nomācošs. ka nav telpas, kur būt, nav gaisa, ko elpot.
ļoti pietrūkst dzīvnieku.
About this Entry
[info]inese_tk
21. Jul 2016 @ 01:39 jūlijs
Tags:

šon laikam atradu terapeitu, kas man patīk un liekas jēdzīgs
About this Entry
[info]inese_tk
20. Jul 2016 @ 19:54 me flirting: uhh do you like bread?
Garastāvoklis:: ķiršu pilna mute :)
Mūzika: alt-J - Tessellate

visas mazas sakritības. vakardien caurkrita visi mani jau tā pēdējās minūtes vakara plāni, jo gejdraudziņi aiz priekiem hiperventilējās. mēs drusku piepisāmies un es tiku piereģistrēta tinderī, saprotiet, un tad puikas visu vakaru ar vīna glāzēm lūrēja man pār plecu un ņirdza. man liekas, ka man uz pirksta ir tindertulzna. cipariski, es teiktu,  ka no visiem tiem simtiem nabaga vīriešu, ko esmu izbrāķējusi, bija kādi 4, kurus novērtēju apstiprinoši. plus vēl tie 2, kurus apstiprināja gejdraudziņi kamēr biju iesprukusi dāmistabā, huļigāni tādi, līdz ar ko biju spiesta apgūt arī bloķēšanu funkciju. vispār briesmīgs tas tinderblenderis - ieskatījos savos tumšākajos un seklākajos bezdibeņos un riebumā novērsos. puikām, protams, liekas, ka man ir briesmīga gaume. toties uzjautrināja sakritība - profilbildē man rokā dzēriens, kura autōrs man tinderī pieteicās [kakjux, brittany, roskild - no mūsu mīļākā bāra šepat ap stūri]. vārds pa vārdam un viņš, izrādās, arī longbōrdo, sevišķi pa manu veco rajōnu. viens no tiem cilvēkiem, kam droška 200 reižu esmu pagājusi garām neatskatoties. kā jau "neglābjama romantiķe" painteresējos, vai netirgo pa lēto kādu no saviem vecajiem dēļiem, am i doing this right?

un tad no skaidras debess nokrita arī seržs, ar kuru neesmu runājusi gadus 2 un piedāvāja rudenī tikties kaut kur itālijā, kur filmēta viņa mīļākā filma. mēs daudzus gadus atpakaļ noslēdzām paktu, ka kurā tur gadā viens otru precēsim, ja sametīsies vientuļi. es gan droška sajuktu prātā ar tādu mākslinieku, jo mums ir tās diametrāli pretējās mentalitātes. bet zemapziņa kaut kādus jokus tomēr spēlē, jo viņš vienmēr atraksta tādos aizdomīgi precīzos momentos, kad emocionāli kaucu pret mēnesi. feromōnus es vēl saprotu, bet, kā cilvēks otrā zemeslodes pusē saož manas skumjas, čist nesaprotu.

kaut kāda sūda pēc atrakstīja arī tas nu jau senais vienas nakts sakars. nav vērts pat dusmoties, šoreiz ir vienkārši kaut kā skumji viņa vietā. visi vārdi jau sen izrunāti, bet cilvēks vēl nespēj likties mierā.
About this Entry
[info]neoplasm
20. Jul 2016 @ 21:51 (bez virsraksta)
Optimisms ļauj pieļaut "kļūdas", no kurām var mācīties vai arī.. nemācīties un po!
About this Entry
[info]platformene
20. Jul 2016 @ 20:06 (bez virsraksta)
Mana frendliste laikam ir pārāk pieaugusi kopdzīvei komunālajos dzīvokļos, bet, pirms šēroju publiskajās kopienās, varbūt zināt kādu, kas meklē istabiņu?

Mums augusta vidū atbrīvojas istaba (18 m2 dzīvojamā platība) 3istabu dzīvoklī pie Bērnu pasaules. Līdz šim katra esam maksājušas 130 e vasarā, ap 150 e ziemā (tagad ar to 21 % likmi būs nedaudz dārgāk). Istaba nemēbelēta, bet visa nepieciešamā sadzīves tehnika dzīvoklī ir (un pīpētava), vairāk mājdzīvnieku diemžēl vairs nevaram atļauties ielaist, jo te jau mājo divas kaķjaunkundzes. Dzīvojam saticīgi un pārsvarā mierīgi (lai kā te varbūt no malas izklausās :) ), dažos sestdienu rītos pārvekoties no čomska ar bariņu vēl iedzert gribētāju -laikam pavisam bailīgiem mājāssēdētājiem tas varētu nepatikt.

Ja nu kas, rakstiet te vai uz ne_es inboxā
About this Entry
[info]klusais_okeans
20. Jul 2016 @ 14:46 jūlijs
Tags:

pasaulē tomēr valda mazliet taisnības. tā kā Kārlis nebija saglabājis saslēdzēja čeku, es uzrakstīju ražotājam un aizsūtīju bildi. atbildēja nekavējoties un solījās atsūtīt jaunu atslēgu.
About this Entry
[info]inese_tk
20. Jul 2016 @ 09:45 dzīve Rīgā

ne dienas bez pārsteigumiem. pieceļos, eju mazgāties. nav ūdens.
About this Entry
[info]inese_tk
20. Jul 2016 @ 00:32 jūlijs
Tags: ,

pēc nesenās atrakcijas ar velozagļiem, tika iegādāta resna ķēde ar glaunu atslēgu (drošības pakāpe - 8/10). šodien braucu uz jodziņu, pieslēdzu riteni, ņemu atslēgu un... izbirst visa serde, daudz, daudz mazi metāla aplīši. sākās drusku panika, vērsos pie blakus sēdošajiem jaunajiem vīriešiem pēc palīdzības, kuru viņi laipni neatteica. kaut kā pa visiem atčakarējām vaļā un mans ritenis nepalika uz mūžiem pieslēgts robertsbuk pagalmā. glaunā atslēga pagalam. un šī bija pirmā reize, kad viņu reāli lietoju.
jodziņā pirmajā stundā likās, ka nomiršu, otrajā palika ļoti labi. neatceros, kad iepriekšējo reizi darīju jogu. ā, nu jūnija beigās bijām uz pāru jogu, bet tā jau tāda izklaide un atpūta. kad iztērēšu savu urbanjōgas dāvankarti, jāiet ievērtēt piemājas dabajoga. nevar šitā bez kustēšanās dzīvot.

p.s. vēl pilnākai laimei - kad pēc jogas-kaņepes-miita uzsāku ceļu mājup, izrādījās, ka pakaļlampiņa nedeg.
About this Entry
[info]inese_tk
19. Jul 2016 @ 22:53 Dopethrone koncerts Rīgā.
Mūzika: Swain

Vienā klubā Rīgā notika koncerts. Uzstājās Dopethrone no Kanādas un Saturn's Husk.

Daži dzīvie video - Dopethrone 1 / Dopethrone 2 / Saturn's HuksPĀRĒJĀS FOTOGRĀFIJAS )
About this Entry
[info]aicisiv
19. Jul 2016 @ 10:49 Misty Waterflower.. GEDDIT?
Tagad ir vairāk iemeslu ieviest sev šādu frizūru (bet joprojām ar izskūtu sānu):

(pagaidām godīgi turos pretī, jo darāmā daudzums vnk neiet kopā ar populārās aplikācijas ielādēšana.. lai vai cik aizrāvos ar monstriem kad man bija 11)
About this Entry
[info]platformene
19. Jul 2016 @ 09:55 jūlijs

kad tu, cilvēks, jūties laimīgi ticis vaļā no remonta un grīdas slīpēšanas putekļiem, visu daudzmaz iztīrījis un sakopis, tā ierodas krāšņu meistars un palaiž sodrējus.
About this Entry
[info]inese_tk
19. Jul 2016 @ 05:50 that gash so proper it's pronounced gashé
Garastāvoklis:: bučas
Mūzika: Son Lux - You Don't Know Me

šī nedēļas nogale bija visām nogalēm nedēļas nogale. tā vietā, lai 5diensvakarā klausīgi krāmētu somas roudtripam, es izgāju uz "vienu" pinti ar kolēģi un vēlāk ar gejdraudziņiem uz viena draudziņa sōlō pabā, kas beidzās skaicka citā pabā, kurā es laikam ievākšos, jo tur var pļēgurot un spēlēt veco segas bombermeni, wiiii. pāris stundas pagulēju un tad puikas atbrauca mani savākt mūsu roudtripam. šīs longbōrda sacensības bija vēl foršākas nekā iepriekšējās, bija karalistei netipiska svelme un man sejā ir ļoti skaidri iedegušas saulesbrilles. pieteicos timijam par brīvprātīgo, par ko man haļavnais kempings un, reģistrējot cilvēkus, varēju pasēdēt telpā ar gaisa kondicionieri, kačing, kā saka. un puikas timijam sirsnīgi ieteica mani paņemt par tiesnesi dejošanas sacensībās, par ko es uz viņiem lūrēju kaulainu aci, tip sgiņ, ņečistaja sila, pēc tam visādi balvas nedabūjuši un raudoši mazi tīņi mani lādēs 13 paaudzēs, bet beigās tiku pielauzta un īstenībā bija ļoti jautri, jo bija sabraucis prāvs pulciņš visādus jestrus trikus rubījošu ļaužu. beigās mani parāva fočēties arī tajā skumjajā saujiņā čiepiņu, bet skumjajā, jo skaitliski mazajā, meitenes tur noteikti neskumst, meitenes tur spārda dibuā. iepazinos ar pārīti nenormāli foršu zaķu, ieskaitot to dāmu ap 50, kas ne tikai hujārī no kalna kā manjaks, bet, protams, arī sērfo un kajako. var gadīties, ka tā biju es no nākotnes, jo viņai līdzi nebija ne partnera, ne bērnu un pie fočēšanās viņa mani tā mīļi apskāva, sak', nothing's gonna hurt you, baby. hahā, apskāva arī mazais stulbītis, kas ļoti negribēja mani par tiesnesi, bet beigās tomēr teica lielu paldies, jo bija jautri. ak jā, mūsu mazais konōrs visu savu muguras ādu ieberza asfaltā, jo, un es citēju, "i'm a man and i can skate topless". un tad viņš gandrīz katrā disciplīnā nokrita uz muguras, trejas reizes tātad, un šļūca pa asfaltu līdz human meatball stadijai. no rīta viņš no telts izlīda kraukšķīgu kreklu, ko pēc tam norāva ar visu ādu. pēc pēdējā kritiena medpersonāls viņam uzbindēja mazu krūšturīti, jo nebija jau vairs pie kā pielīmēt plāksteri. viņš ir pilnīgi reckless idiņš un to viņš tikai apstiprināja, ielienot ar degunu manā 2 dienas ar niagāras ūdenskrituma spēku svīdušajā padusē un paziņojot, ka nature's perfume's the best, bwēh. alsō, novedu krisu no kalna, viņam pēc pēdējā kritiena bija tik ļoti bail, bet to vienu reizīti ar mani tomēr nobrauca. un es ļoti mīlu savu mazo pop-up telti - katrreiz viņu pametot gaisā jūtos kā burvjumākslinieks, jo telts gaisā nočaukst un piezemējas kā gatavs apartaments kamēr puikas, kā sapinušies parašūtisti, pišās ar tām lupatām un kociņiem.

uz vecumu aug gan neirōžu pulciņš, gan pohuju. esmu sapratusi, ka man īstenībā nav laika vienmēr būt labam cilvēkam un vislabākajai sevis versijai un līdzcilvēkiem dažreiz jāzina, ka viņi ir sūdi, even if it stings. un visi diemžēl ir sūdi, kad mēģini nepīpēt :)) esmu tik viegli aizkaitināma, kas vēl tā, bet man ir arī nenormāli pazemināts asinsspiediens. ja parasti dzeru vienu kafiju dienā, tad vakar izdzēru četras - tīri tā, lai nenoģībtu. likumsakarīgi jautājums v stuģiju - vai ir kādi citi veidi asinsspiediena paaugstināšanai, kas mani nepadarītu par coffee junkie?
About this Entry
[info]neoplasm
19. Jul 2016 @ 00:45 (bez virsraksta)
Tags:

izglitibapieaugusajiem.lv: SPA speciālsists
About this Entry
[info]inese_tk