29. Nov 2015 @ 00:23 rudens
Mūzika: Jānis Krūzītis
Tags:

lai beidzot tiktu līdz Indijas atskaitei (un ieviestu arī kaut kādu kārtību uz desktopa), jūsu uzmanībai piedāvāju rudens ilustrācijas no pirms un pēc Indijas periodiem.

ilustrētais rudens )
About this Entry
[info]inese_tk
28. Nov 2015 @ 23:57 (bez virsraksta)
Tags:

fundametālists
About this Entry
[info]inese_tk
28. Nov 2015 @ 23:50 (bez virsraksta)
Mūzika: Jānis Krūzītis - Atmiņu Lietus
Tags:

labāk būt bailīgam, nekā gļēvam
About this Entry
[info]inese_tk
28. Nov 2015 @ 16:04 kad zāle bija zaļāka
Tags:

LEDUS
About this Entry
[info]inese_tk
28. Nov 2015 @ 05:02 (bez virsraksta)
Garastāvoklis:: Wtf

After all, I've only got six different performances within the next two weeks. Kur ir laiks dzīvot. R saka, ka es vēlāk būšu pateicīga, ka jaunībā izmantoju visas unikālās iespējas paspīdēt, pastrādāt. Okei, ar labu nakti. Sildu gultu un gaidu.
About this Entry
[info]platformene
27. Nov 2015 @ 23:45 (bez virsraksta)
morphine. biju dzirdējis, bet nebiju klausījies. lieliski.
About this Entry
[info]basta
27. Nov 2015 @ 22:57 (bez virsraksta)
jāieraksta atmiņu kladē, ka tik daudz naudīnas cik šorīt bija manā bankas kontā, tagad ļooooti ilgi nebūs, ja vispār.
About this Entry
[info]basta
27. Nov 2015 @ 21:59 (bez virsraksta)
Vienā galā raksta, ka pedagogi streiko, a pēkšņi otrā galā 4 miljonus atdod Turkiem un palielina ministru algas.
Pedagogi var iet mājās. Latvija nebeidz pārsteigt.
About this Entry
[info]coletya
27. Nov 2015 @ 20:06 (bez virsraksta)
mans pēdējā laika mīļākais epastu draugs ir viens somu kurators, kādreizējais Helsinku mākslas akadēmijas direktors, kurš jau pirmajā atbildes e-pastā bagātīgi (bet ar mēru) lieto "fucking" un "cunt", vienlaikus nezaudējot draudzīgumu un labvēlību pret mani. Es gan joprojām viņam atbildu kā drostaliņa laimdotiņa uķi puķi. Un vēl viņš salīdzināja kultūras kanona ideju ar feikajiem orgasmiem, visu piedodu.
About this Entry
[info]klusais_okeans
27. Nov 2015 @ 17:41 (bez virsraksta)
Tags:

Tu atdevi mīlestību bailēm
Bailes izauga un apēda mani
Tagad es dzīvoju bailēm vēderā
Tur ir gulta, mazs galdiņš, skapītis
Un pusnaktīs zvana zvani
About this Entry
[info]inese_tk
26. Nov 2015 @ 12:03 (bez virsraksta)
un vēl par literārajām paralēlēm - lasu grāmatu, kurā Nadja lēnām mirst no diloņa, bet man pašai tikmēr ūdensrožu sajūta plaušās (gluži kā Kloē "Dienu putās") un īpaši nepatīkams klepus
About this Entry
[info]klusais_okeans
26. Nov 2015 @ 00:34 novembris
Mūzika: pa rādiōnaba iet lv estrādes klasika
Tags:

kā zināms starp es nevaru un es varu ir bezdibenis. vismaz mentālajā plāksnē, par realitāti mēs tagad nerunāsim. bet ir visai mierinoša doma, par to, ka iespējams uzburt tur tādu jauku drošības saliņu - es varu mēģināt (tikai, dieva dēļ, nevajag - man jāmēģina)
About this Entry
[info]inese_tk
26. Nov 2015 @ 00:00 apokačipši
Vienā slēgtajā internetgrupiņā vienas dienas laikā noticis pilnīgs haoss. Viena pazaudēja puncī esošo bēbi, otru vārda dienā ar 6mēnešu punčbēbi pameta līgavainis. Pa vidu pazuduši cilvēki, bēgļu krīze pasaulē un pēdējie 10 eiro uz mums abiem, kad nedēļas laikā jānomaksā interneta rēķins.
Ēdu amerikāņu pīrāgus un runāju par musulmaņiem, norvēģu pravietojumiem, militāro dienestu un vēl kaut ko. Puslīdz ciešami izturēju kompāniju, kad mani nespieda komunicēt. Un gribu kaut kādā vieglākā režīmā ieslēgt decembri. Jau ir līdz vienai vietai.
About this Entry
[info]picums
25. Nov 2015 @ 20:46 (bez virsraksta)
mani dzēruma izgājieni joprojām spēj pārsteigt mani pašu. Nesaprotu, tas ir labi vai slikti.
About this Entry
[info]klusais_okeans
25. Nov 2015 @ 11:26 novembris

ļm) vakar biju uz Ļubomiru Meļņiku. virtuozs jau apbrīnojams, skanēja skaisti, bet kaut kā dziļāk iekšā nelīda. laikam esmu pārāk samaitāta un drūma, lai noticētu tādam bezgalīgi naivam un tīram skaistumam;
g) pagājšnedēļ noskatījos Ēča Grimētavu un par šo faktu biju aizmirsusi jau īsi pēc iznākšanas no zāles. pārāk garlaicīgi nebija, bet jēgas arī nekādas. patika aktierdarbs (Tropa ritīgi kruta un arī Krūze šoreiz patika) un pāris vizuālie risinājumi (ņemšanās ar špickām). beigas vispār likās piekabinātas no kaut kāda līdzīga, bet cita darba.
About this Entry
[info]inese_tk
25. Nov 2015 @ 11:24 (bez virsraksta)
brīvība no brīvības
About this Entry
[info]inese_tk
25. Nov 2015 @ 10:00 lēciens tukšumā
cilvēks izsauca liftu, atvēras durvis bet kabīne nepienāca. Viņš ienāca iekšā un lidoja 6 metrus, atsitoties pret kabīnes jumtu. Pat nenomira un īpaši traki nesasitās.


About this Entry
[info]vikuks
25. Nov 2015 @ 08:52 skuju, skumjas!
Garastāvoklis:: najnanaj, tancujut vsje!
Mūzika: dušas plejliste khh

karoč, es tomēr izdzīvoju, bet bija tādi pāris momenti, kad likās, ka pašas ķermenis sevi novāks. manam vienajam liekajam kilogramam šobrīd ir aizskrējuši līdzi vēl daži brāļi, cik sveru - nezinu, bail kāpt uz svariem. uzzināju, kā bēdas spēj izpausties tīri fiziski, nu tur bezmiegs un nespēja ēst, rīstīšanās jau gatavošanas procesā un tad pilna miskaste ēdiena, spontāna vemstīšanās darbā un izlikšanās, ka nānanā, man viss kārtībā, jo es nevēlos par to parunāt utt. bet es to visu huiņu sakūlu sviestā un esmu diezgan izķepurojusies. iemācījos, ka it's the little things - pietupieni, džezs, ilgi un garšīgi gatavot, mūzika dušā katru rītu un miegaina vilkšana līdzi, katru dienu citas krāsas zeķubikses, mazāk cukura - fitter happier, īsāk sakot. palīdzēja arī kolēģi, kas mani principā nolika uz lāpstiņām un piespieda sevi mīlēt. deivs vienudien savā pusdienpārtraukumā vienkārši ieradās ar drošinātāju asorti un skrūvgriezi, un minūtes laikā atdzīvināja ledusskapi. un visas tās reizes, kad natālija mani ar čemodāniem un paunām vizinājusi mājās, un dažreiz vienkārši tāpat, ir nu jau nesaskaitāmas. natālija, saprotiet. viņa taču vispār nav mans cilvēks, skaļa tāda un besīga, ka tikai izlekt un vulgāri iznesties, bet arī viņu vairs nevaru nemīlēt. izgāšnedēļ viņa sazvērnieciski man pačukstēja, ka davaj paņemam šodienu brīvu un braucam uz ikea iepirkties, un tā mēs arī darīsim. tā ka var gadīties, ka ciemiņiem drīz būs, kur izguldīties, kas, savukārt, nozīmē, ka jāpagādā arī tātad tie ciemiņi [looking at you] ;)


esmu arī uzsākusi aktīvu soc.dzīvi, jo ziema var iet dirst. 7dien ar prāvu bariņu random svešinieku nogāju 9 jūdzes gar kanālu un izdzēru 2 puspintes alus abos galapunktos. paldies kakjux par meetup.com reklāmu khehe :) šovakar eju uz zinātnisku vienu diskusiju bāriņā, rītvakar uz meditāciju [sekulāro] un 6dien ar dalmu uz čigāniskām pļaskām, esot še kaut kādi vietēji gogol bordello domubiedri. dalma ir ungāru čiepiņa, ko satiku 7dienas pārgājienā - mēs, protams, esam dzīvojušas vienā londonas rajonā, bet tiekamies pirmoreiz šeit :) karoč, viss būs.

About this Entry
[info]neoplasm
25. Nov 2015 @ 08:46 (bez virsraksta)
Tags: , ,

Nācās meklēt citu instruktoru, jo manējais salauza muguru :\
Vakar biju pie viena frīka. Lai nu kā tur būtu esmu nolēmusi pie viņa iet tikai tāpēc, lai iemācītos braukt. Negribu vairs meklēt citu.
Esmu tik šausmīgi piekususi. Ne jau tā, ka gribas braukt mājās un gulēt, bet gribas braukt mājās un gulēt nedēļu.

Paņēmusi 3 brīvas dienas decembrī. Tad kopā sanāk 10 brīvas dienas ar visiem svētkiem. Precīzi mēnesis vēl. 21 darba diena. 4 īsās dienas (piektdienas) un viena saīsinātā darba diena (pirmssvētku diena). Nu re un visi saka ka matemātika nekur nenoder. Džīzas, neatceros, kad pēdējo reizi būtu kaut ko tā gaidījusi. Iešu kafiju uztaisīt. Žēl, ka darbā nav zefīri. Tikai čipsi, dafiga čipsi.
About this Entry
[info]visu_vai_neko
25. Nov 2015 @ 00:59 (bez virsraksta)
Konflikti jau neizceļas oriģinālāku iemeslu dēļ kā tā pati vecā labā fight or flight reakcija. Katrs sitiens no sitēja perspektīvas ir tikai "sitiens pretī", tikai aizstāvēšanās, uzbrucējs vienmēr ir otrs. Mazliet brīnos, kāpēc visi šie refleksijas un mērķtiecīgās, lai arī nesistemātiskās psiholoģiskās pašizglītošanās gadi nav iemācījuši konflikta brīdī izslēgt automātiskās ķirzaku smadzenes, dziļi elpot, noskaitīt līdz desmit vai piecdesmit, atdarīt acis un ieraudzīt, ka abi "uzbrucēji" patiesībā guļ sarāvušies kamoliņā un raud, bet turpina dūšīgi un sekmīgi pievilt otru, ka ir lieli un bīstami, tieši tikpat lieli un bīstami kā izbīļa pārņemta kaķa piepūstā aste.
About this Entry
[info]jim