23. Nov 2017 @ 12:29 (bez virsraksta)
Atceros, kā iepazināmies. Kā runājām ko ļoti virspusēju, dažreiz sasmaidījāmies un viss. Prātā nav palicis, ka Tu man iepatikies, šķiet, ka par to neaizdomājos. Vispār, par Tevi domāt sāku tikai, kad apciemoji mani darbā. Ļoti taktisks gājiens, jo sajutos īpaša. Neilgi pēc tam jau sēdējām manā gultā, skatījāmies filmu (pat neatceros, ko toreiz izvēlējāmies skatīties) un vēl neilgāk pēc tam, kad visu nakti biji pavadījis guļot manā gultā, mēs beidzot bučojāmies. Neatceros, vai bija labi, bet man patika. Bučojāmies daudz, to atceros. Atceros arī nenormālo mulsumu, itkā darītu visu pirmoreiz. Laikam tāpēc, ka Tev viss bija jauns un maz pieredzēts. Pirmos mēnešus pārāk neatceros, bet spilgti iespiedusies atmiņā pirmā reize, kad šķīrāmies uz ilgāku laiku - kad braucu uz praksi, laikam 3 nedēļām. Biju ļoti ļoti samīlējusies, ļoti ļoti ilgojos. Tava seja bija man uz fona attēla un katra īsziņa bija svētlaime.
Arī vasaru neatceros. Bija Jāņi, jā, bija mana vārdadiena laukos, tad es devos uz festivālu, uz Horvātiju. Es biju uzticīga, ilgojos, rakstīju. Biju laimīga, jā, arī, bet galvenais - jutos mīlēta un bija mierīgi.
Septembrī, Tu nezināsi, bet man bija lūzumpunkts. Es kādu noskūpstīju, protams, reibumā un roķenē, bet tas notika. Tas mani ļoti mulsināja, bet es sev piedevu. Tomēr jau tobrīd attiecības purgājās. Strīdi, piekasīšanās, rutīna. 18.novembris, jaunais gads, viss paskrēja un kaitināja. Strīdi kļuva ar vien skarbāki, daudz asaras, pārmetumi. Un protams - no manas puses tas viss, tās dusmas un pārmetumi. Vēl tagad, kad iedomājos par mūsu laiku kopā pēc rozā briļļu perioda, jūtu savu neizskaidrojamo niknumu pret Tevi. Es neredzēju atpakaļ ceļu, risinājumu savai uzvedībai. Tu biji pārāk Tu un es biju pārāk es, un tas nederēja. Jaunais darbs un jauni cilvēki dzīvē, pa virsu bakalaura darbam un pavasarim, rezultējās nopietnās pārdomās, nedomāšanā un attiecības izvēlējos pārtraukt pēc vairāk kā gada. Pēc Tavas mammas vēža mēnešiem, pēc iepazītām ģimenēm, pēc nākotnes plāniem.
Es zinu, ka nenožēloju, ka izšķīrāmies, ar to man vajadzētu sākt. Bet man ir žēl, ka tā, žēl to reižu dēļ, kad bijām draugi, žēl to joku dēļ, kas mums bija, žēl to nepiepildīto plānu dēļ, žēl Tavas ģimenes sieviešu dēļ, jo viņām ļoti patika redzēt Tevi laimīgu. Manis pašas dēļ žēl man tomēr nav, jo vēl tagad citu risinājumu tam nespētu rast. Tas tāpēc, ka svēti ticu - mēs neesam viens otram tie cilvēki, ar ko kopā būt un kopīgi attīstīties. Mēs bijām labs mierinājums viens otram uz to brīdi, kad bijām kopā, bet es sev nepiedotu, ja nemeklētu ko vairāk par mierinājumu.

Nezinu, vai šis stāsts būtu jāiekļauj manā grāmatā. Varbūt, ka tas lasītājam no malas ir bezgala garlaicīgs.
About this Entry
[info]divpadsmit
22. Nov 2017 @ 19:33 novembris
Tags:

man ir ļoti foršs ginekologs. ginekoloģiskā apskate un psihoterapijas seanss vienlaicīgi.
About this Entry
[info]inese_tk
22. Nov 2017 @ 15:48 (bez virsraksta)
Nē, man tiešām sāp, kad cilvēks var izmantot melus, lai celtu sevi pāri citiem, pāri konkurencei. Agresīvi vedinot domāt ka.. kopēju es? Vai tiešām šis cilvēks mani vēro tik cieši, jo katrs mans komentārs vai ieteikums (gan brīvprātīgus izteikumus, gan tur kur prasīts mans viedoklis) tiek ņemts vērā un lietots praksē jau gandrīz divus gadus. Vai es vēroju šo cilvēku tik cieši? Nedomāju, man liekas man vienkārši sāp, tāpēc visu negatīvo atceros. Šis cilvēks konkrēti vēlās būt ne tikai veiksmīgs, bet veiksmīgāks par mani. Kāds gan tur sakars ar mani, ka nevar man ļaut dzīvot, bet mani ir jānospiež kaut kā?

“I’ve always thought that art and crime are very closely related. Crime is incredibly creative. There’s the bank. If I buy that site next to the bank, I can dig a tunnel, break up the floor, take the money out, go back through the tunnel, and no one would know I was there. That is exactly what art is like.” - John LeKay

Jāskatās prom, jāturpina savas gaitas.
About this Entry
[info]platformene
22. Nov 2017 @ 13:59 (bez virsraksta)
Ja Tallinā un Viļņā visas interesējošās izstādes vienas dienas laikā apskatīt teju nav iespējams, tad Rīgā visbiežāk vispār nav kur aiziet un jādodas inerces, nevis intereses dēļ (diemžēl Purvīša balvas dēļ tagad jāvazājas uz visu pēc kārtas). Un viss kļūst tikai sliktāk, piemēram, pēc dažu (it kā jau) profesionāļu kritikas par NNN izstādi, pārņem paranojiskas nojautas, ka cilvēki te vairs vispār neko nesaprot un uz jebkāda formāta mākslas pasākumu nāk kā uz Borisa Bērziņa aktu izstādi, pēc tam sūdzoties, ka neatbilst viņu mistiskajām ekspektācijām. Varētu aiziet uz Skaņu Mežu un tad sūdzēties, ka neviens nav spēlējis Raimonda Paula melodijas.
About this Entry
[info]klusais_okeans
22. Nov 2017 @ 13:09 (bez virsraksta)
aizpildot šīgada ienākumu deklarāciju vajadzētu ailīti, kurā aprēķina, cik daudz naudas man ir ietaupījusi neinterese par Nika Keiva koncertiem
About this Entry
[info]klusais_okeans
22. Nov 2017 @ 00:47 (bez virsraksta)
Garastāvoklis:: take a chance you stupid hoe

Kad daudz jāpaveic -
https://www.youtube.com/embed/yWA4uJOXF-g
About this Entry
[info]platformene
21. Nov 2017 @ 19:48 (bez virsraksta)
Tags:

LA.lv: Murkšķi Alsungas pusē nevar aizmigt un dusmīgi svilpj
About this Entry
[info]inese_tk
21. Nov 2017 @ 12:56 (bez virsraksta)
Mūzika: H. Sīmanis

Neprātīgā romantika.
About this Entry
[info]divpadsmit
21. Nov 2017 @ 00:03 novembris
Tags: ,

vakar beidzot aizvedām manu mammu uz kino. viņa pēc tam nakšņoja pie mums. sēdējām divatā virtuvē ar tēju un viņa pēkšņi sāka runāt par lietām, par kurām biju sen gribējusi uzzināt ko vairāk, bet nebiju varējusi sadūšoties pajautāt. piemēram, par viņas pirmo laulību, kura bija īsāka par gadu un par kuru zināju no dažām bildēm (kurās nogriezts jaunais vīrs), kaut kādiem dokumentiem un pāris aprautiem teikumiem. tagad zinu gan to, gan vēl viskautko ļoti, ļoti bēdīgu. piemēram, detaļas par mana brāļa pašnāvības mēģinājumu 1995. gadā. ir labi, ka es to zinu, bet es nezinu kā to visu tagad apstrādāt un procesēt savā iekšienē, tā lai tas tur neiegultos, kā kārtējā sacementēto sajūtu/smaguma kārta.
About this Entry
[info]inese_tk
20. Nov 2017 @ 17:11 (bez virsraksta)
katrreiz no jauna pabrīnos, cik laimībā ir daudz skumju
About this Entry
[info]klusais_okeans
20. Nov 2017 @ 14:51 (bez virsraksta)
Pēdējā laikā tik daudz pārdomu, ka bez maz vai jāatsāk rakstīt. Mani šobrīd nodarbina divi jautājumi:

  • Kas īsti ir ētiska konkurence, kādas ir tās formas, un kāpēc man tā liekas svarīga? (Uzsvaru uz ētisko daļu)
  • Ja ar Tevi aprīkojās cūcīgi, vai Tu drīksti apgriezties pa 180 grādiem un izdarīt vienu lielu (savu pirmo) cūcību, kas to visu izbeigtu. Bet tomēr cūcību. Jo, ja to neizdarīsi, Tev nākamos divus mēnešus būs jācieš, jo pats neko vērtīgu negūsti, tiec izmantots, un Tu to pieļautu tikai kaut kādu savu ētisko principu dēļ.
About this Entry
[info]platformene
19. Nov 2017 @ 17:05 novembris

jāsāk skaitīt bāri, kuros esmu dzērusi pēc to slēgšanas:
A-iela, Depo, Teātra bārs, Aptieka, kaut kāds bārs, kurš kādreiz bija pretī Ailavjū, Pils un, kopš vakardienas, arī Aleponija.
vispār man liekas, ka bija vēl, bet šobrīd neatceros.

+

vakar noskatījos Nemīlestību. baigi jaudīgi. man ļoti patika.
About this Entry
[info]inese_tk
18. Nov 2017 @ 13:32 (bez virsraksta)
atsaucoties uz.

Lohi saeimā, valdībā un knābā. Lohi šoferi, riteņbraucēji, gājēji un ratiņstūmējas. Lohi krievi, urlas, gansы, visādi tur mellie, čurkas un dvieļugalvas. Lohi geji, pidaribļe, mačo, feministes un mazliet lezbietes. Lohi priekšnieki, baņķieri, slinki strādnieki, lūzeri un čīkstētāji. Lohi dirsēji, skolotāji, pasta darbinieki, ārsti un bezdarbnieki. Lohi dzimtenes nodevēji, aizbraucēji, mājās sēdētāji un lauķi. Lohi godmanis, parādnieks, ušakovs un leftardi. Lohi dukuri, futbolisti un Rīgas Dinamo.
Lohatrons.
About this Entry
[info]basta
17. Nov 2017 @ 08:54 Novembris
Tags:

Man vienīgajai liekas jocīgi, ka pie Veselības ministrijas nav kur pieslēgt riteni?
About this Entry
[info]inese_tk
15. Nov 2017 @ 21:31 novembris
Garastāvoklis:: mamamamamamandarīni
Tags:

mans iekšējais pulkstenis dzīvo 4 darba dienu ritmā. katru trešdienas vakaru man ir sajūta, ka rīt būs pēdējā nedēļas darbdiena un katru ceturtdienas vakaru man ir sajūta - viss, darba nedēļa beigusies. un tad nāk piektdiena. kā maiss ar laukakmeņiem uz pleciem. pirmdienas totāli nav problēma. piektdienas ir problēma.
tāpat bija arī muļķīgi iedomāties, ka pārejot uz "parasto cilvēku" darba režīmu man uzlabosies sociālā un kultūras dzīve, jo būs brīvi vakari un nedēļas nogales. vakaros man vienkārši gribas pēc iespējas ātrāk nokļūt mājās, aizvērt visas durvis, logus un iebarikādēties savā safe place (tāpēc arī mans kačalkas eksperiments ir cietis diezgan lielu izgāšanos). kas attiecas uz nedēļas nogalēm - man pēc darba nedēļas gribas (vajag!) vienu dienu, kurā es atpūšos mierā un klusumā (ļoti normāla vēlme beisik introvertam cilvēkam) un tad, kad varētu iet ārā, darīties, ņemties un tikties, tad jau ir svētdiena un nākamajā dienā atkal uz darbu.
šodien biju līdzi uz filmēšanu. sapratu, ka jaunajā ikdienā ļoti trūkst dinamikas un pārmaiņu. es negribu 40 stundas nedēļā sēdēt uz viena un tā paša krēsla. joprojām necik nenožēloju aiziešanu no teātra, bet sāku drusku nožēlot, ka nepieņēmu Keitas piedāvājumu strādāt Šmita filmā.
About this Entry
[info]inese_tk
15. Nov 2017 @ 14:34 izvēles
Mūzika: edavārdi

Pieņemt sāc savas izvēles, un tad sākas izspēles
Vairs prāts nav pie sistēmas, mums nav tādas iztēles
Lai veiktu labas izvēles, un tad sākas izspēles
Vairs prāts nav pie sistēmas, mums nav tādas iztēles
Pieņemt sāc savas izvēles, un tad sākas izspēles
Vairs prāts nav pie sistēmas, mums nav tādas iztēles
Lai veiktu labas izvēles, un tad sākas izspēles
Vairs prāts nav pie sistēmas, mums nav tādas iztēles
Rītdiena dirsā, tai virsū misenes vāks
About this Entry
[info]divpadsmit
15. Nov 2017 @ 14:17 (bez virsraksta)
Mūzika: MGMT - the youth

žēl, ka neizdevās MGMT ziedu laikā apmeklēt kādu koncertu. sava maģija tur ir nedaudz
About this Entry
[info]divpadsmit
13. Nov 2017 @ 23:10 (bez virsraksta)
Luftwaffe today bombed the Shetland Isles in northern Scotland- 1st German bombs to fall on British soil. Germans missed their targets (British warships), but killed 2 rabbits. Song "Run Rabbit Run" by music-hall duo Flanagan & Allen suddenly very popular; Britons are singing it to mock Luftwaffe's failed raid on Shetlands:
https://youtu.be/SXmk8dbFv_o
About this Entry
[info]basta
13. Nov 2017 @ 18:53 (bez virsraksta)
dzīve izdevusies..  )
About this Entry
[info]runcis
11. Nov 2017 @ 00:50 (bez virsraksta)
Nezkāpēc, bet bieži atceros kā agrajos deviņdesmitajoss darbnīcās sprāga stipri pārlādētais pašvirpotais pistoles stobrs, lauskām caursitot tikai vācieša (kas kombains) blekjus, ne šāvēja galvu. Fortanula.
About this Entry
[info]basta