26. Maijs 2016 @ 17:28 Trivia
Uzminiet izstādes tēmu
123
About this Entry
[info]soul_embraced
26. Maijs 2016 @ 17:29 Fire walk with me
About this Entry
[info]vikuks
26. Maijs 2016 @ 14:13 (bez virsraksta)
pēdējā laikā tāda ļoti izteikta sajūta, ka mana viduvējā personība dzīvos savu viduvējo dzīvi visu atlikušo laiku. Nekas slikts un nekas īpašs. Citiem pienākas vairāk, labāk un (kas svarīgi) vieglāk. Neskauž un negaužos, tāds distancēts sajūtas novērojums, bet mazliet sametās sevis žēl, kā jau viduvējībām pienākas.
About this Entry
[info]klusais_okeans
25. Maijs 2016 @ 20:49 (bez virsraksta)
Archive - Again (Long Version)
About this Entry
[info]stradnieks
25. Maijs 2016 @ 14:04 (bez virsraksta)
Tik lieliski dzīvot iekšpagalmā, ik pa laikam izslēdzu laptopa mūziku, lai paklausītos, kā čivina putni aiz loga. Dažkārt padūdo arī apakšstāva kaimiņu ārā izvestais zīdainītis, tad vispār laime pilnīga.

Un vēl man vakar sen neredzēta paziņa pateica, ka es izskatos atpūtusies - es! atpūtusies!, parasti man ikdienā jautā, kādēļ esmu tik skumja vai dusmīga, vai kaut kas noticis un vai sen neesmu gulējusi. Ikdienā. Kad tiešām esmu nogurusi un nelaimīga, ar mani vispār baidās runāt (jāiet uz kaut kādiem pareizo sejas grimmašu kursiem).
About this Entry
[info]klusais_okeans
25. Maijs 2016 @ 12:19 (bez virsraksta)
Tags:

izrādu pasīvo agresiju darbā:

ja kāds, manuprāt, nav pelnījis savu amatu, tad darba telefonā saglabāju numurus: zīmola "vadītāja", projektu "vadītāja" utt.
About this Entry
[info]visu_vai_neko
25. Maijs 2016 @ 02:20 maijs
Tags: , ,

akmeņi manās kabatās )
About this Entry
[info]inese_tk
24. Maijs 2016 @ 22:07 people are people and boys will be boys
Garastāvoklis:: daudz jautājumu nāk.gadam
Mūzika: Kate Bush - Running Up That Hill

uzzināju, ka vincents kādreiz bija meitene, kas mani mazliet pārsteidza. par anju puikas man pateica īsi pirms iepazīstināšanas, līdz ar to nebija iespējas vai vajadzības pašai spekulēt. vincents ar anju ir mājasbiedri un kādu laiku bija arī iesaistījušies viens ar otru attiecībās, bet man nebija ienācis prātā, ka bārdainais vincents kādreiz būtu varējis būt sieviete. kas interesanti, izrādās, ka arī lgbt komūnā diskriminācija nav sveša [es tiešām nezināju] un vincents, kā ieinteresēts biseksuālis, mēdz niekoties ar grinder'i, kas ir geju tinderis, un tur viņu mēdzot diezgan rupji atšūt un lamāt taisni aiz tam, ka viņš ir transgender. bet tas ir mans persōnīgais ideālistes naivums, kas līdz šim bija licis domāt, ka apspiestajiem vajadzētu zināt un kultivēt līdzcietību un toleranci. būtu jau jauki, vai ne.

bet man patīk tā nesaudzīgā atklātība, kas starp mums valda. roudtripa laikā bijām piestājuši atpūsties un, kamēr pārējie puikas aizskrēja pēc kafijas un bulciņām, kriss sēdēja pie stūres un stenēja kamēr es no muguras viņam masēju plecus un spogulī skatījos uz viņa baudkārē pavērto muti un aizvērtajām acīm [un teicu don't worry, i won't tell ross you're actually straight hahā]. man liekas, mēs tur sēdējām un gaidījām veselu mūžību un viņš man tikmēr izstāstīja, kā ziemassvētkos viņa ģimene atradusi viņa vectēva līķi. krisam ir traks onkulis, kurš bija aizbraucis vectēvam pakaļ, lai vestu tradicionālajās z-svētku vakariņās zem eglītes, bet atradis viņa kādas 3 dienas veco [nepārprotami] līķi un meties to glābt, tur masēt sirdi un elpināt. cilvēki mēdz būt tiešām jocīgi, piemēram, iepazinos ar džeku, kas nesen iznācis no cietuma, jo bija sašņaucies kokaīnu un sakodis policistam seju. ross ir tik saudzīgs, ka kādā momentā pa kluso man piedāvāja mašīnā sēdēt priekšā nevis blakus tam džekam, jo es biju palikusi tāda klusa un viņš domāja, ka man varbūt bail. es vienkārši biju bēdīga, jo esmu nodrāzusi savu dēli, kā rezultātā jāmaina pāris detaļas, un smējos par viņa piedāvājumu, lai arī žestu ļoti novērtēju, mani tik sen neviens nav sargājis. bet no džeka man nebija bail, jo viņš no manis ļoti kautrējās un acīmredzami nervozēja, un/vai man varbūt ir salūzis pašsaglabāšanās instinkts.

vispār skatos uz puikām un priecājos, vienkārši par to, ka mīlestība, acīmredzot, vēl kaut kur pastāv. bet tad skatos uz sevi un domāju, ka man vairs nekad nebūs attiecību, jo es nezinu, vai es vēl kādreiz spēšu kādam piekāpties un vai manī pietiktu maiguma sevi kādam atdot. un šajās pārdomās nav vispār nekādu skumju, man nekā netrūkst, man drīzāk kaut kā nemanot ir nobrukušas visas attiecību idejiskās konstrukcijas un es pēkšņi vairs nesaprotu, kāpēc cilvēki to dara un nafig savulaik arī es. tā nav kaut kāda kategōriska nostāja, es vienkārši neatceros. cik dīvaini.
About this Entry
[info]neoplasm
23. Maijs 2016 @ 12:42 wuthering heights
Garastāvoklis:: skreju jau, skreju
Mūzika: putni pilsētā

forši, ka puikas pielauza. vienā pusdienpārtraukumā izskrēju uz veikalu ap stūri un nopirku telti un guļammaisu un ogļraču lukturīti un 6dien, saspiedušies puiku mazajā mini līdz asinsrites traucējumiem, aizbraucām uz longbōrdsacensībām londōnas ziemeļaustrumu laukos. nesaprotu, kā mēs tur pieci idiņi vispār tajā mazajā mašīnītē salīdām, tā kā klauni apmēram, un katram vēl pa somai kājstarpē un uz galvas un uz jumta uzsieti visi dēļi ar visādām parpalām, aj jezus, lai sasper jods visus tos guļošos policistus. bija šausmīgi forši, protams. otrajā dienā es aiz labas sirds pieteicos brīvprātīgajos un sēdēju pie finiša ātrhujārīšanas sacensībās, kur man principā nekas nebija jādara - sēdēju saulītē, sūcu prosekō, braukājos ar dēli un smaidīju atpakaļ smukpuisīšiem vai dirsos pretī, kā nu kuro reizi. viena no manām mīļākajām braucējām bija dāma uz 45-50, īsiem matiem, tāds normāls mammuks, kas hujārīja diezgan agresīvi un bremzēja ar visu ķermeni, tā sirsnīgi izplājoties pa asfaltu, bauda skatīties. vispār baudas bija daudz, tiešām ahujenna redzēt, kā tik daudz un dažādas vecumgrupas katrs brauc pa savam, bet visi ar prieku un atdevi [and so much weed]. bija arī viena ļoti skaista dejotājčiepiņa, kurai kājas vienkārši pure muscle un, taisot trikus, visas muskuļu darbības redzamas kā anatōmijas grāmatā. pēc tām sacensībām, kuras palīdzēju uzraudzīt, lielā trase tika slēgta un visi devās uz balvu pasniegšanām kamēr es, piesūkusies saules un prosekō, ielavījos un izbaudīju to perfekto fokin' trasi viena pati, kas bija mans persōnīgais hajlajts, uzstādot pašai savus persōnīgos ātrumrekordus, izbraucu kādus 4 apļus un aiz laimes smējos. tagad vienīgi saulē iedegušas saulesbrilles, a la reverse panda, bet gan jau birojā akaliņ izbalēs.

gudru ziņu šodiena man bija paņemta brīva - kamēr žūst telts, var iziet ar puikām atkal paskeitot hahā.
About this Entry
[info]neoplasm
22. Maijs 2016 @ 22:11 maijs
Tags:

vakariņās salāti ar smiltīm un līdz galam neizvārīti kartupeļi
About this Entry
[info]inese_tk
22. Maijs 2016 @ 19:48 maijs
Tags:

sākās viss ar to, ka priekšmeta par totalitārismu kontekstā, dienas kārtībā aktualizēju savu vecvectēvu Otto. tad epastā parādījās ziņa no svešas sievietes, ar tekstu, ka viņa esot, mums nezināmas, Otto krustmeitas meita, atradusi mani caur myheritage. tālāk saruna ar profesoru Briedi, kuras galvenā tēma bija Otto, turklāt Brieža, nevis manis inicēta. nu, un tagad Otto man uzglūn pat no svešiem instagrama kontiem https://www.instagram.com/p/BFrbg3BP7uw/
diez kas sekos tālāk?

/Junga sinhronitātes/
About this Entry
[info]inese_tk
22. Maijs 2016 @ 19:39 maijs
Tags:

kas vēl noticis manā dzīvē neskaitot brīnišķīgo akadēmijas salidojumu un drausmīgas pohas visas vakardienas garumā?
4dien atkārtoti noskatījos B/B. sēdēju caurlaides mēģī 4. rindā pa vidu kā kungs un pētīju Mišas sejas. iepriekš skatījos no kādas 10. rindas - lai gan sejas no turienes tā neredz, bet kopskats kaut kā foršāks.
vakar bijām uz Iemūrētajiem. lai gan opera kā žanrs mani pilnīgi un vispār neuzrunā, šī par brīnumu ļoti patika. un patika, pat neskatoties uz manu pēc-LKA nožēlojamo fizisko stāvokli. scenogrāfija ļoti skaista.
About this Entry
[info]inese_tk
22. Maijs 2016 @ 18:13 (bez virsraksta)
kad noliec klausuli skaipā un uzreiz sāc raudāt, tad atkal uz sevi sadusmojies un ej skriet.
About this Entry
[info]elektroliize
22. Maijs 2016 @ 10:48 (bez virsraksta)
About this Entry
[info]vikuks
22. Maijs 2016 @ 01:15 (bez virsraksta)
About this Entry
[info]vikuks
21. Maijs 2016 @ 12:50 maijs
Garastāvoklis:: pohas
Tags:

es pēdējā laikā drusku mokos ar visādiem anksietijiem utt., bet vakar LKA salidojumā biju tik priecīga, kādu neatceros sevi bijušu ļoti, ļoti sen. tāda pure priecīga. turklāt man izdevās dabūt profesoru Briedi uz vairāk nekā stundu tikai un vienīgi sev. tas gan nebija viegli, bet ļoti tā vērts. viņš visu laiku man stāstīja par to pašu revolucionāru Otto Grīnbergu, par kuru es te pēdējā laikā bieži rakstu.
About this Entry
[info]inese_tk
20. Maijs 2016 @ 15:38 (bez virsraksta)
Mūzika: Aly & Fila, Roger Shah feat Adrina Thorpe - Perfect Love

Visiem Latvijā ieteiktu mācīties nevis vācu vai krievu valodas, bet gan kādu no skandināvu valodām.
Ļoti daudz kompāniju izvēlas 'outsourcēt' uz Baltijas valstīm.
Jau trīs reizes man no LV zvanīts un piedāvāts LV strādāt ar DK zināšanām.
About this Entry
[info]coletya
20. Maijs 2016 @ 11:08 dear dyslexic psychopaths, let's walk into a bra or five
Garastāvoklis:: laburīt
Mūzika: Blur - Coffee And TV

18.jūnijs tātad, dāmas - brittany? kakjux? roskild? a night to forget, anyone? izguldīšu un pabarošu :) datums fleksibls, varam ballēties arī sākot ar 17o.
About this Entry
[info]neoplasm
20. Maijs 2016 @ 12:31 (bez virsraksta)
man pirmo reizi pēdējo 3 gadu laikā bija atpūtas nedēļa - nekādu steidzamu darbu, tikai daži sīkumi, kurus izdarot, visu atlikušo dienu var atvēlēt pēc sirds patikas. 3 gadu laikā!
Kopumā lieliski, vanna ar Mocartu un Škrovecki dienas vidū, dzīvoklis smaržo pēc visādām garšīgām indiešu zupām, pastaigas līdz krampjiem kājās un visas tās mazās lietiņas, krogus un alkoholus vispār negribas. Tikai vēl neesmu atradusi vietu, kur ceriņus iespējams saplūkt mana auguma cilvēkam. Laikam nepaspēšu. Beidzot prāts skaidrs [skaidrāks] un jūtas brīvas [brīvākas] no visādiem saduļķojumiem. Centos vēl satikt sen nesatiktos draugus, bet izskatās, ka tīri labi esam iemācījušies dzīvot vieni bez otriem. Šis man, par laimi, sanāk arvien profesionālāk.
About this Entry
[info]klusais_okeans
20. Maijs 2016 @ 09:19 it's just a bag o' digs for you to suck, mr bouncer
Garastāvoklis:: :)
Mūzika: Depeche Mode - It's No Good

vaj un mani taču pirmoreiz mūžā izmeta no bāra, wiii!! gejdraudziņi vienvakar izvilka mani pižāmā ārā. bet čist tikai uz vienu dzērienu, darbadienas vakars un viss tāds, teica godīgais pilsonis neō, kamēr draudziņi viņai lēja jau trešo un piekto. un man kā vienmēr mugursoma, jo mugursoma forever, un ar to manu mugursomu mūs vienā bārā atteicās laist iekšā. bija jau krietni vēls un viss cits bija ciet, līdz ar ko mēs tam bāram pielavījāmies no mugurpuses un iegājām caur ieeju ar laipnāku apsargu hahā. bet tad tas nelaipnais mugursomu nīdējs, ārkārtīgi nepatīkams tips, pieķēra mūs smēķētavā un sāka sašust, ko tā mugursoma te dara. piedūra arī tas, ka viņš visu laiku runāja ar gejdraudziņiem, itkā viņiem pār maniem pleciem, kuros karājās vainīgā nelegālā imigrante mugursoma, būtu kāda nebūtu mistiska aizbildniecība. kamēr viņi strīdējās es mēģināju iestarpināt, ka man nebūtu ne mazāko iebildumu, ja viņš manu mugureni pārmeklētu, bet vēlāk tiku informēta, ka ģošajiem apsargiem licence neatļauj svešas mantas grābāt, tamdēļ viņi cilvēkus pa taisno metot ārā. un viņiem tur taisni nedēļu apukaļ kāds jauneklis bija tik labi pavadījis laiku in their fine establishment, ka pārdozējis un tagadiņ apsargiem visi izstoties pēc narkōdīleriem. acīmredzot, ierastie fizikas likumi bāros kaut kad tikuši atcelti un narkōtikas ielikt, piemēram, rokassomiņā ir absolūti neiespējami, narkōtikas liek tikai mugursomās, gotcha. bet līdzsvaram - pabiju gōtu bārā, kur dāmistaba aiz grāmatplaukta :)
About this Entry
[info]neoplasm