19. Apr 2014 @ 18:06 (bez virsraksta)
Tags:

http://youtu.be/1dYzv8yzwTg

Par tēmu, ko darīt kad nav ko darīt?
Ieej koliņas burbulvannā :D
About this Entry
[info]coletya
19. Apr 2014 @ 13:45 (bez virsraksta)
Jēzus vienkārši neatradās īstajā laikā, īstajā vietā.
About this Entry
[info]basta
19. Apr 2014 @ 09:29 (bez virsraksta)
Garastāvoklis:: Death

Briesmīgā tīņu pasaule
About this Entry
[info]platformene
19. Apr 2014 @ 01:17 (bez virsraksta)
viņnakt izdomāju ausu aizbāžņiem dumpīgu reklāmas saukli - 'Noņem augšas!'
About this Entry
[info]basta
18. Apr 2014 @ 21:10 aprīlis
Tags: , , , ,

es tak jums teicu, ka Vilnīti vajag pārsaukt par Rakšasu - tas būtu daudz atbilstošāk. viņš šodien dzenāja nabaga Radžiņu pa dārzu. Sunim aste kājstarpē, austiņas nolaistas, purnā izmisums un kaķis pakaļ.
visādi citādi šodien bija lieliska diena. ierados stallī, kad tur notika neliels Laurudienas pikniks, kurā mani aicināja pievienoties. rezultātā piknikoja 4 cilvēki, 2 takši un 2 zirgi. mans zirdziņš uzvedās aristokrātiski pieklājīgi, izņemot to, ka iesūca mutē un steidzīgi norija banāna mizu. ar visu uzlīmīti. pēc tam devāmies 14km izjādē uz mūsu nesen atklāto Acones mežu un iemēģinājām jaunu taciņu. tas, ko mēs atradām man lika vienu brīdi domāt, ka esmu piknika laikā pīpējusi spaisu un par to paspējusi aizmirst. vispirms bija kaudzes ar betona blokiem, tad karjers (un joprojām betona bloki), tad mājas uz vistas kājām, tad milzīgs sudraba zirgs (un vēl betona bloki) un lieli skursteņi (stabi?) cilvēku formā.
karoč mūsu jaunatklātais mežs ir ļoti mitoloģiska vieta - tur ir Rūķu purvs, Sudraba zirga ceļš, pa kuru var aizjāt līdz Valpurģu ciematam un vietā, kur ceļš izved no meža pie Valpurģu ciemata, ir liels betona kubiks, nu tāds kā betona rāmis, kuram var izjāt cauri ar zirgu. nospriedām, ka tas droši vien ir Portāls, pa kuru uz raganu sammitiem ierodas viesi no paralēlajiem universiem.
noslēgumā vēl aizvedām zirgus paganīties pavisam jaunā un svaigā zālītē. viņi bija ļoti priecīgi. pašas sēdējām saulītē un ēdām ananāsu.

Lielā Piektdiena )
About this Entry
[info]inese_tk
18. Apr 2014 @ 20:25 (bez virsraksta)

Te alā auksti.
Un lēni rasktās.
About this Entry
[info]coletya
18. Apr 2014 @ 21:10 (bez virsraksta)
.šodiena sākās ar zemenēm un džārmuša "loveriem". lēni un garšīgi.

.tonāli un muzikāli tīkami plūstoši, bez vērā ņemama sižeta vai dinamikas, tāds nemirstīgo daily routine, ar kulturāla smōltōka ironiskiem iepinumiem.
baltais-melnais, iņ-jaņ, drusciņ uz pasaules malas. un izzināšana caur pieskārienu.
priecēja tilda. mazliet vairāk par režisoru parasti izmantoto tēlu-piedevu - androgīno savdabi. tāda kā džārmušam viņa bija vēl džārmenam.
About this Entry
[info]katze
18. Apr 2014 @ 19:47 (bez virsraksta)

Moderat "Last Time"

About this Entry
[info]plaukstas
18. Apr 2014 @ 18:12 (bez virsraksta)
Gribu pankūkas,bet man nav pannas.
About this Entry
[info]plaukstas
18. Apr 2014 @ 15:01 (bez virsraksta)
Viena no manām mīļākajām art-grupām par desmito Manifestu un ne tikai:
http://aroundart.ru/2014/04/17/i-veselo-i-strashno/
About this Entry
[info]klusais_okeans
18. Apr 2014 @ 10:23 (bez virsraksta)
strausa politika - tas laikam ir tā, taisīt romantisku mūziku un bāzt galvu smiltīs.
About this Entry
[info]iokaste
18. Apr 2014 @ 10:03 (bez virsraksta)
Ruda, ruda, pavisam ruda!
About this Entry
[info]la_cumparsita
18. Apr 2014 @ 03:00 (bez virsraksta)
.Markess.
100 tomēr nē.
žēl.
About this Entry
[info]katze
18. Apr 2014 @ 01:46 piezīmes

aktivitāšu liste tuvākajam laikam:
19.04. jābrauc eckursejā uz Ziemeļlatviju;
20.04. 11:00-13:00 uzstāšanās ar Saviešiem Oleru muižā, 14:00 uzstāšanās ar Saviešiem Rūjienā;
21.04. uz jūru(?);
22.04. meteorītu lietus;
25.05. Ūsiņdienas pasākums stallī;
26.04. Orientēšanās sacensības ar zirgu;
29.04. saules aptumsums (redzēt nevarēs, gan jau varēs sajust);
1.05. Tesa, Anna Kijevā un citas grupas Ādmiņu ielas mēģu telpā (koncis par godu Kritiskajai masai);
4.,5.05. trešās kāzu jubilejas brauciens uz Gulbenes pusi;
10.05. Tesa Jelgavā;
17.05. vārddienas ballīte dārzā(?);
24.05. Anna Kijevā Miera ielas svētkos;
29.05. Pēterbaznīcā Pētera Vaska koncerts;
30.05. Tesa Liepājā;
1.06. ar draudzenēm no zirdzinieku vides brauciens uz Mežavairogu patversmi staidzināt suņus.
About this Entry
[info]inese_tk
17. Apr 2014 @ 23:57 aprīlis
Tags:

kad mājās nekā nav, bet gribas kaut ko saldu un garšīgu, tad...
...ņem vienu mazu avokado, vienu banānu, šļuku auzu piena, 2 tējkarotes svaigi maltu linsēklu, 2 tējkarotes čia sēklu, 2 ēdamkarotes medus, trešdaļcitrona sulu, vairākas tējkarotes kakao un visu kārtīgi sablendē. sadala divās porcijās un pārkaisa ar drupinātām kakao pupiņām un mellenēm (vai ķiršiem!!!) no saldētavas.
ēd.

 photo DSC_9971_zps6e626efd.jpg
About this Entry
[info]inese_tk
17. Apr 2014 @ 22:55 aprīlis
Tags:

šodien notika brīnums - man labi gāja VIDā. man parasti ir vairākus mēnešus jāsaņemas, lai iesniegtu gada deklarācijas attaisnoto izdevumu atgūšanai, jo jebkura saskarsme ar VID manī rada bezcerīgi kafkīgu pazemojuma sajūtu. un vēl tās mūžīgās rindas. šodien - rindā priekšā tikai viens cilvēks un apkalpojošā ierēdne, lai arī nesmaidīja, bet vismaz bija iecietīga un nedusmojās par kļūdu, ko biju pieļāvusi aizpildot deklarāciju - mierīgi palīdzēja izlabot (man ir gadījies, ka līdzīgi sīkas kļūdas dēļ triec nost no lodziņa un pēc tam no jauna jāsēž rindā).
iespējams VIDā viss ir otrādi un uz turieni tieši vajag doties starpaptumsumu un traku pilnmēnešu periodā.
About this Entry
[info]inese_tk
17. Apr 2014 @ 19:09 (bez virsraksta)
Garastāvoklis:: :)

(Tas gan nemaina pasu faktu), bet vispar iepriekseja ieraksta autors nebiju es :> Sodien tada ista pavasara (redzeju pirmaas pienenes!) un pirmssvetku sajuta. Sonakt darbs nr2, mani te jau apsveica (ar hortenziju podaa :) ), taa negaiditi un jauki. Brivdienas gan saplanotas taa, ka aaAaAAaa, bet nedomaju ne uz ko iespring un vnk forshi atpusties. Un nokost kadam sokolades zakim galvu. Mhm :)
About this Entry
[info]sieviete_tanks
17. Apr 2014 @ 16:19 (bez virsraksta)
Vakarnakt piedzīvoju ļoti baisu sapni. Skumju un vientulības sajūta līdz fizisku sāpju mērogam, savā spilgtumā tā pārspēja pārējos sapņotos notikumus. Sapņa beigās staigāju pa nepazīstamiem dzīvokļiem, izlikdamās, ka kaut kur esmu satikusi šos nepazīstamos cilvēkus - tikai lai kāds ar mani kaut vai uz brīdi aprunātos un pabūtu blakus. Baisi.

Ar līdzīgu sajūtu pamodos un nodzīvoju visu dienu līdz pat teātra izrādei, kas beidzot izgaiņāja apokaliptisko noskaņojumu.
About this Entry
[info]klusais_okeans
17. Apr 2014 @ 12:34 fatality serbian style
Garastāvoklis:: tēja tēja ūdens ūdens vēl tēja
Mūzika: NIN - Find My Way [kur daiļi]

vakardien tusēju bulkas savā vecmeitas alā, kad izdzirdēju normālu jandāliņu aizdurvē. mortal combat: franču madmazēles vs spāņu sladkaja paročka. spāņiem ir kaut kāds aušvices režīms, kur viņi ceļās 4 naktī un iet uz darbu, līdz ar to iet gulēt uzreiz pēc panorāmas vai kaut kad ap to laiku. francūzietēm tā nav pirmā ziņa, līdz ar to tiešām nesaprotu, porkē bija jāstāv tieši pie spāņu istabas durvīm un karstasinīgi jāvārās par, nezinu, bagetēm vai eifeļu torni vai ko nu tur francūži ikdienā apspriež. nuvot, un diršanās bija pamatīga. alsō, uzjautrinoša, jo angļu valoda švaka abās frontēs. tad lejā nokāpa serbs slavkō un mierīgā basā nodārdināja, kas te par lietu. tagad laikam noskaidrots, kurš šajsmājās ir alpha, jo jandāliņš ar steigu noklusa. spāņu čikse, ja kas, ir midžets. aizvakar viņu redzēju pirmoreiz pa visu manu šito rezidences laiku. iegāju virtuvē un gandrīz sabradāju. tāda uz puzotru metru vai drusku zem un ar laikam tikai suņiem sadzirdamu balsi, jo es tik augstas frekvences jau vairs uz vecumu lāga nepiedzirdu.

itāļu mājasbiedram tagad paradums pa vakariem klauvēties man pie durvīm, vienmēr atron iegansta bezjēgā patarkšēt. pārsvarā aicina uz pļēgurošanām vai arī piedāvā man pagatavot vakariņas. ne reizi vēl neesmu piekritusi, bet viņš vēl nemet plinti krūmos. ja nekā savādāk, tad dažreiz atver durvis un iemet man ar šokolādi. vakar iemeta ar salčuku. nēnu, paldies, vējamāt, bet sūrā dzīve mani jau ir izmācījusi un skaicka, ja tev tiek dots, tad kaut kas tiek arī gaidīts pretī. var jau cerēt, ka tas ir tāds tīrs un šķīsts draudzīgums, bet es diemžēl nevaru ekspektēt no citiem sava līmeņa naivumu.

alsō, jūtos ārkārtīgi appista. pie durvīm klauvē 4 dienu brīvdienas, reku ķepiņas stiepiena attālumā, pāris stundiņas vēl un skrien brīvs pār pļavām, noguli sānus plakanus midziņā vai dzenā kamolīti, bet nē, taisni šodien man ir temperatūra un jūtos uz miršanas robežas. rumpis strikes again, atvaļinājums romā 2 - rādās, ka arī šajā atvaļinājumā esmu izpelnījusies darvas pilienu pusspaiņa izmērā. ko lai tādu sadzerās, lai nosistu temperatūru? ja būtu jāsēž darbā, tad jau pofig, bet man ir lieliski un aizraujoši plāni 4 dienām. kurš ta' cits ceps spejsmafinus un hujārīs ar dēli? un nē, es negribu gulēt un lai par mani rūpējās, gribu dauzīties un smiet, saulē actiņas žmiegdama.
About this Entry
[info]neoplasm
17. Apr 2014 @ 14:33 (bez virsraksta)
pārlieku uzmanīga laika skaitīšana mani paralizē
About this Entry
[info]platformene