23. Jun 2018 @ 00:40 jūnijs
Tags:

ārā ļoti skaisti sudrabainie mākoņi
About this Entry
[info]inese_tk
22. Jun 2018 @ 21:24 (bez virsraksta)
Līgo bija vakar.
Viss pārējais ir kaut kāda parodija un tautas nodzirdīšana.
About this Entry
[info]la_cumparsita
22. Jun 2018 @ 14:30 (bez virsraksta)
paskatījos zvanu vēsturi - pēdējoreiz kādam no sava telefona esmu zvanījis 11.februāri.
About this Entry
[info]basta
22. Jun 2018 @ 12:58 (bez virsraksta)
Barausis pagāšnedēļ bija ciemos atbraucis. Skatījāmies futbolu un kādus ~600km viņš nominās kamēr es darbos.

Interesanti, ka, ap šo laiku pirms 20 gadiem (kā vēlāk teikās runāja un Gatis tur pie bungām bieži sēdēja) par gaļas ēšanu tiku izmests no Kurukšetras, bet tagad katrs no savas puses skatījāmies ziemeļamerikas podkāstus, no kuriem 'cilvēki ar augstu sociālo atbildību' iedvesmu smeļas. Tā man bija pilnīgi nepazīstama pasaule, kurā un kuras jaunrunas limbo orientējos tik maz, ka pat nesapratu tādas, it kā iepriekš vienkāršas lietas, kas par liberāli un kas par kreiso tiek saukts. Pilnīga aizspogulija. Nu, cīnieties, cīnieties.

Nezinu ko mēs ar Gati būtu darījuši. Ķūķi vēl tā īsti tad nepazinu
About this Entry
[info]basta
22. Jun 2018 @ 03:31 (bez virsraksta)
Tags:

jauns.lv: Vīrietis Stacijas laukumā provocē garāmgājējus uz kautiņu, jo tie izskatoties pārāk garlaikoti
About this Entry
[info]inese_tk
21. Jun 2018 @ 12:50 (bez virsraksta)
Vismaz uz 28 dienām visvisjaunākie laiki arī līdz manīm ir atnākuši un pirmoreiz mūžā internets telefonā ir arī starp mājām un darbu. Tagad, sēžot spēļlaukumiņā, uzinstalēju flightradar24.
About this Entry
[info]basta
21. Jun 2018 @ 12:08 jūnijs
Tags: ,

nekad līdz šim nebiju pirms Jāņiem lasījusi skābos ķiršus Ziemeļlatvijā. vakar salasīju spainīti, ~1kg ieliku saldētavā, 2kg izvārīju zaptē ar apelsīniem, šokolādi, vaniļu un ievārījumu cukuru. kamēr nodarbojos ar atkaulošanu, fonā ziņkāres vadīta uzliku Džimlai-rūdi-rallallā!. tas tik bija kaut kas - SO SAD! šausmīgi.
About this Entry
[info]inese_tk
20. Jun 2018 @ 12:06 (bez virsraksta)
Neesmu redzējusi vispār neko no šogad iznākušajām latviešu filmām, tagad, kad beidzot ir brīvs laiks šādam izklaidēm, kinoteātros noslēdzas sezona. Vai būs kādas citas aplūkošanas opcijas? Kaut kādi brīvdabas kino, kaut kas tāds? Galīgi neorientējos.
About this Entry
[info]klusais_okeans
20. Jun 2018 @ 00:13 jūnijs
Garastāvoklis:: besī prokrastinēt un anksēt
Mūzika: Trentemoller

turpinot prokrastinēt random jūnijs )
About this Entry
[info]inese_tk
19. Jun 2018 @ 18:26 Nancy monologue WORK
I got what the world would call a normal, boring job.
I wake up in the morning, get dressed, drive myself to work, put on a name tag, take my brain out of my skull, and place it in a drawer.
I spend the next nine hours smiling at people, pretending to be interested in their happiness, tolerating the company of my co-workers, staring at the clock.
At the end of the day, I take my name tag off, open the drawer, reach for my brain, plop it back inside, walk to the employee parking lot, drive myself home.
And it's really, really, really boring.
It looks like I'm gonna be doing it for a long, long time.
About this Entry
[info]divpadsmit
19. Jun 2018 @ 17:19 (bez virsraksta)
Gāza visu laiku, kamēr bijām ciemos uz izlaidumu, tīri nopriecājos, ka nebūs jālaista šovakar. Pēc tam sāka pūst, kad pārbraucām atklājās, ka viena no mazajām, nesen ieaudzētajām petūnijām no poda ir vienkārši aizpūsta prom.
About this Entry
[info]katze
19. Jun 2018 @ 16:32 Andy's BLAH speach
Life is just blah, blah, blah . You hope for blah , and sometimes you find it, but mostly it's blah. And waiting for blah. And hoping you were right about the blahs you made. And then, just when you think you've got the whole blah damn thing figured out, and you're surrounded by the ones you blah, death shows up. And blah, blah, blah.
About this Entry
[info]divpadsmit
19. Jun 2018 @ 15:12 jūnijs

tagad pūš tā, ka gan jau nolauzīs un sakapās visu par ko es vakar sūdzējos un būs miers
About this Entry
[info]inese_tk
19. Jun 2018 @ 13:14 jūnijs
Garastāvoklis:: prokrastinēju un gaidu malku
Tags:

tā kā man šobrīd jātaisa haltūra, es izmantošu laiku lietderīgi - tb prokrastinēšu un papostēšu bildes. sāksim ar Cērteni

pie spārēm )
About this Entry
[info]inese_tk
19. Jun 2018 @ 00:03 (bez virsraksta)
... tālāk ... )
About this Entry
[info]runcis
18. Jun 2018 @ 17:21 jūnijs
Garastāvoklis:: jābrauc uz stalli
Tags:

ekspresekskurija Nr.2 - Grundzāles muiža, Vidaga. kopumā jau skumīgi - ārprātīgi skaistas vietas, grausti un drupas. bet Vidagā ir superīga Vizlas dabas taka, kurā noteikti gribēšu atgriezties.

ilustrācijas )
About this Entry
[info]inese_tk
18. Jun 2018 @ 15:16 jūnijs

ziniet, man ir pārāk vāji nervi, lai nodarbotos ar dārzkopību. lielo, skaisto rozi noēda, vispirms zaļi tārpi, pēc tam utis. pūtu pepsi un zaļās ziepes, a šiem vienalga. beigās atbrauca mamma sapūta ar kkādu elles ķīmiju un tagad zied daži paglābušies pumpuriņi. nupat skatos, ka uz cūkupupām utis sametušās. lietus par maz, viss kalst un vīst, žēl skatīties, ar laistīšanu nevaru baigi izvērsties, jo sūdīgs sūknis un akā var beigties ūdens. vakar priecājos, ka daudz ķiršu un jau gandrīz gatavi. šodien klāt migrējošie strazdu bari. gandrīz nositos mēģinot šur un tur uzklāt agroplēves gabaliņus. piparmētru plantācijai arī kaut kāds sūds - kā izlien lapiņas no zemes, tā visas ar kkādiem punktiņiem un lielākas ar negrib vairs augt. redīsi bija tārpu pilni, vairs nesēšu. spināti izdīga, bet no karstuma un sausuma (es viņus laistīju!) uzreiz izdomāja spiest ārā ziedus, lapas tā arī neizauga. vienā dārza galā sākušas masīvi vairoties Kanādas zeltslotiņas. dažās ābelēs un ķiršos iemeties tinējs. un klinģerītes pilnas ar sīksīkiem melniem kukainīšiem. neliekas, ka viņām tas baigi traucē, bet es tak nevaru tādas vākt tējām.
About this Entry
[info]inese_tk
18. Jun 2018 @ 11:17 tikai vienu, bet spainīti
Garastāvoklis:: :)
Mūzika: fangs'n'stuff

dzērienu, anyone? es 3dien kāpju raiņa sūdportālā un ceļoju apukaļ uz savu dimensiju.
About this Entry
[info]neoplasm
18. Jun 2018 @ 01:15 (bez virsraksta)
Iekārām vēl divas kastes balkona ārpusē. Liekas, ka esmu drusku tikusi ārā no tā elles loka, kas paredzēts dārzniekiem-entuziastiem - sēt-piķēt-pārstādīt-pārstādīt. Pat samazināju podu skaitu par nepilniem 30. Aizvācu/iztukšoju pēdējās kastes no pārcelšanās. Ja neskaita vēl 4 sagruntētus audeklus, šķiet neko sevišķi vairāk mēneša laikā neesmu izdarījusi. Pēc uzkopt, savākt, novākt maratona vakarā aizrakos arī līdz ritenim un nosvinēju finišu ar sezonas pirmo izbraucienu.
Tagad man ir tieši pāris dienas visā šajā sakoptībā pastrādāt, pirms atkal sākas šurpu turpu pārbraucieni starp galvaspilsētām.

Un man ļoti patīk mājāsnākamais ceļš ar maijrozītēm gar žogiem, ielas bez ietvēm, asfaltētas gan, bet citādi kā kurā katrā ciemā. Tas drusku piegludina manu nepatiku pret galamērķa izskatu.
About this Entry
[info]katze
16. Jun 2018 @ 14:47 jūnijs

hehe, pasūdzējos par tiem ciemiņiem un uzradās sieviete, kas no manis pirka jāšanas bikses. atbrauca pēc biksēm, uzprasījās uz kafiju un palika ~2 stundas, lai nepārtraukti runātu. es tagad zinu visas rajona zirdzinieku tenkas. ļoti noguru.
+ vēl viens foršs čalis pieteicās ciemos šovakar vakarā.
About this Entry
[info]inese_tk