31. Okt 2014 @ 23:33 (bez virsraksta)
Man laikam visu laiku vajag kaut ko jaunu, kādas pārmaiņas. Ir pagājis pusotrs gads un es jūtos tā, ka mazliet stāvu uz vietas. Mani mierina doma, ka šoreiz arī atlicis tikai pusotrs gads.. nevis četri.
About this Entry
[info]picums
31. Okt 2014 @ 16:41 (bez virsraksta)
Because in certain situations I would, if pressed.
About this Entry
[info]platformene
31. Okt 2014 @ 16:27 (bez virsraksta)
Šodien sāku strādāt Zoodārzā. Sākumā tagad pie putniem - fazāniem, dzērvēm, stārķiem, pelikāniem un jūras kraukļiem, bet drīz pie zebrām un zirgiem. Esmu diezgan sajūsmināta. Tikai nogurusi gan.
About this Entry
[info]psiihe
31. Okt 2014 @ 11:09 objectify me through compliments, you big bad gangsta
Garastāvoklis:: blargh
Mūzika: Muslim Jazz

starp citu, šis bija ļoti jauks viģiks - soc.eksperiments, kur meitene iet caur ņujorku un tiek filmēts, kā viņai visu laiku piesienās vīrieši. džeki, protams, pēc tam uztaisīja parōdiju ar jauno cilvēku, kas iet pa ņujorku :)) un jā, kā meitene varu tikai apstiprināt, ka nav pareizās atbildes, kad tev piepišās vai bļaun nopakaļus. lai ko tu šajā situācijā darītu, viss ir slikti. tu vari flirtēt pretī un tad jāreķinās ar sekām, ka tā saruna labākajā gadījumā var būt nebeidzama. vari ignorēt un tādējādi uzzināt par sevi daudz kā jauna [what a bitch, too cocky to talk, you cunt? utt.], kas var eskalēt arī līdz vardarbībai. tāda it's a jungle out there sajūta drusku. laikam jau ir tomēr iemesls nēsāt tās parandžas un hidžābus, ne, un tas taj's progresīvajos attīstītajos rietumos, mkēj. jū es end eja gan ir sevišķi īpaša ar savu atvērto mentalitāti. lai arī ir gadījušies arī tādi latvieši, drusku tomēr viņu tādu mazāk.

nesen piefiksēju, ka es nekad, vispār nekad nelietoju vārdu "vecene". man tas vārds riebj jau no dziļas bērnības un tam ir lauķīgas un jēlas viskādas konotācijas. ja tā ir domāta sieviete gados, tad šis vārds tiek lietots, lai vienlaicīgi nerespektētu gan vecumu, gan dzimumu - ar vienu vārdu 2 zaķus, ja. ja tas tiek lietots attiecībā pret jaunu jaunkundzi, tad nerespektēts tiek tikai dzimums. tāds nievājošs vārds, neviens to nedomā kā ļoti cienījamo vai augsti godājamo vai mīļo veceni, izklausās pēc ar-dakšiņu-pa-stiklu oksimorōna. ir vēl pāris vārdu, ko nelietoju nekad, lai arī esmu rupja balamute un vārdi man dara prieku, bet tie ir tik besīgi, ka es pat nepieminēšu. un, ja padomā, tad tie visi ir saistīti ar būšanu par sievieti un siev.dzimuma degradēšanu. bērnībā feminisma nemaz nezināju, bet izskatās, ka pamati paši sevi jau bija ielikuši.
About this Entry
[info]neoplasm
31. Okt 2014 @ 10:22 our figures are slipping
Garastāvoklis:: pacilāts
Mūzika: NTS Radio Throwing Shade - Muslim Jazz [tik skaisti, ka sāp]

esmu ielūgta uz kaut kādu ļoti apšaubāmu helovīnpārteju. ballēties jau patīk un es zinu, ka varētu saģērbties par dexteru - kargō biksēs, melnā pogājamā topiņā, timberland zābaciņos un no kartōna izgrieztu nazi un tas man viss neko nemaksātu, jo tas viss man jau ir. bet man prāts nenesās uz ballēšanos, gribās normāli atlaist[ies] - mājās ar draudziņu un kīnō mincīšu čupiņā, kā parasti. izgāšnedēļas nogalē jau bijām 2 ballītēs. katrā pa kādām 10 minūtēm :)) iepazinos ar vienu poļu tetovētāju, tāds pretīgs glumjš tipiņš, kas tādā centīgā britu akcenta atdarinājumā stāsta, ka dzīvo kopenhāgenā un ir afigenns mākslinieks, d'you knowha'amean? un piekoļījas pie mana kāša un sāk piepisties ar savu huiņu un vai man kaut ko ieliet un vai es arī negribu tetovēties. nah, thanks, man, šitāda lohatrōna klātbūtnē izģērbties?! you should be so lucky. otra ballīte bija ar latviešu urļikiem, tāds kolka cool irl. ar draudziņu pa nakti skeitojām mājās un visu ceļu ņirdzām. tas bija diezgan foršs, savi urlas tomēr tuvāki nekā poļu, vai ne :)) es tikai klausījos tajā latviešu valodā un pie sevi smējos un laboju, prātā ar sarkanu piltušku kā tāda latviešu valodas skolotāja [tikai high].

vēl paskatījos, kādi interesanti darbi tikai nav manā apkaimē pieejami. detektīvdarbs pilsētas domē ar ļoti neskaidru darba pienākumu aprakstu. jādibina kontakti ar vietējiem jauniešiem no nariku un beigto prostitūtu rajōna, kas mums te netālu. un tad jaunieši jāmēģina izvest uz taisnā skaidrās apziņas ceļa un paralēli jāapkaro narkōtiku tirgošana, jāmāk iemantot jauniešu uzticību un tamlīdzīgi. nebūtu bijis iebildumu pamēģināt, lai gan droška nekvalificējos ne es pati, nedz arī manas urīnanalīzes. vēl bija ideja pieteikties salvation army pūznī, kas mums šepat pāri ielai, jo izskatās, ka viņiem tur jautri tusiņi [izņemot, bēres]. ja darbs tik tuvu mājām, es būtu gatava pat tēlot kristieti, uz tādiem meliem un divkosību es esmu spējīga, prikaļi? :)) un kā gan tas atšķiras no visiem pārējiem darbiem, kur man kaut kas svešs jāpārstāv un jātēlo rātns pilsonis? tas pats vien ira. vēl patika kaut kāds soc.darbs, kur palīdz veciem un jauniem un ar alcheimeru slimiem, labdarība īsāk sakot, bet tur vajag tādu kvalifikāciju, kuru var iegūt tādos un tādos kursos. un tos kursus var iet tad, ja strādā šajā jomā. bet, lai strādātu šajā jomā jāiziet tie kursi, ja, kurus tātad var iet, ja strādā jomā.. u wot, m8?
About this Entry
[info]neoplasm
31. Okt 2014 @ 10:12 (bez virsraksta)
jaunais krešs uz mani sāka skatīties tādām dievinošām acīm brīdī, kad ierunājos par savas personības destruktīvajām nosliecēm. nu kāpēc es nevaru iemīlēties normālos cilvēkos.
About this Entry
[info]klusais_okeans
31. Okt 2014 @ 08:52 (bez virsraksta)
Ilgi gaidītā piektdiena ir klāt.
Dažas stundas "jāpastrādā" un tad atpūta.

Esmu max excited par Novembri, jo būs daudz brīvdienu un Rūdim jauns darbs!
About this Entry
[info]visu_vai_neko
30. Okt 2014 @ 23:51 (bez virsraksta)
rezultātā drīzāk cepumi nekā mafini - kaut kāda iemesla pēc neuzbrieda. bet kopumā ļoti ok
http://knucklesalad.com/chocolate-habanero-muffins-just-in-case/
Pipariņi
About this Entry
[info]soul_embraced
30. Okt 2014 @ 22:51 (bez virsraksta)
ārā bieza migla, es iekšā viss tāds plāns un sekls. kaunīgi + vīns runā
About this Entry
[info]neverklever
30. Okt 2014 @ 22:39 (bez virsraksta)
arvien retāk, bet tomēr aizdomājos vai tie muļķīgie nozagtie mirkļi vairs būs ar/par mani. žēl, ka fiziski kutinājieni vairs, šķiet, nestrādā. 90% tas mani neinteresē, pārējos 10% man šķiet, ka tomēr ir jābūt kaut kam vairāk. kaut kāds tāds "rāmi lēnām".

jā un skaidrs vienīgi, ka sagādāt prieku man vairs nekad nebūs tik vienkārši kā agrāk. tagad ir citi prieki.
piemēram, kā tu parādi ka tas viss ir manis pašas vaina. sašutums, dusmas un pārmetums un tad smiekli, prieks.
About this Entry
[info]neverklever
30. Okt 2014 @ 20:47 Helovīnam
Elles karstumiņš briest!
Mafins
About this Entry
[info]soul_embraced
30. Okt 2014 @ 17:00 ar kaklu pret kaklu
beigu nebeigas
About this Entry
[info]redz
30. Okt 2014 @ 00:31 (bez virsraksta)
Tagad jauns režīms:

Naktī 3-4h ilgs miegs, caurs, jo pārsvarā plānota celšanās ap 5:30 vai pats, pats vēlākais 7:00.

Vakarpusē aptuveni 1,5 h laika posmā no 17:00-18:00.

Besis, zajobs, stress, dusmas un bailes miksējumā notur acis vaļā, citreiz kafija ir totāli lieka.*Note to myself - beidz lekt augstāk par savu pakaļu (tā varētu būt jaunā gada apņemšanās).
About this Entry
[info]emiilia
29. Okt 2014 @ 23:49 (bez virsraksta)
http://dangerousminds.net/comments/transgender_women_of_paris_in_the_fifties_and_sixties
About this Entry
[info]platformene
29. Okt 2014 @ 22:40 (bez virsraksta)
Šodien padevās ļoti labs nakts tirgus baklažānu un pastas sautējums ar papriku, ķiplociņu un, protams, kajennas piparkiem
Nakts Tirgus
About this Entry
[info]soul_embraced
29. Okt 2014 @ 21:23 (bez virsraksta)

reads: "this doesn't compare to the feel of your skin"
About this Entry
[info]platformene
29. Okt 2014 @ 16:05 (bez virsraksta)
About this Entry
[info]platformene
29. Okt 2014 @ 10:38 pārmaiņu vējš manos matos
Garastāvoklis:: kafija un mincīši man visur:))
Mūzika: Blur - Girls and Boys

darba aģentūra man par viennedēļ nostrādāto vieno dienu atsūtījusi pa pastu čeku. lol čeku. pa pastu. ta' vakardien meklēju monokli, pasūtīju sulainim pajūgu un lūdzu ormani nogādāt mani pie vietējiem augļotājiem, bļeģ, jo aģentūrai tā būtu neiespējama pārpūle beidzot penetrēt 21.gadsimtu un veikt pārskaitījumu pa taisno manā kontā. jaunais cilvēks bankā ļoti gribēja būt izpalīdzīgs un ņēma manu čeku un pats visu salika pašapkalpošanās naudas aparātusā un saspieda pogas, dudināja viss tāds laipns itkā es pati nevarētu. bet labi, labi, viņam tāds darbs un apkārt kameras. tagad, kad esmu nokrāsojusi matus kaut kādus pelēkbrūnus un izskatos pēc zolīdas bizneslēdijas, tad es izveicu tādu kā eksperimentu. aģentūra notingemā, kur biju kādu nedēļu vai divas apukaļ iesprukusi darba lūkot, man uzreiz rādīja durvis, sak', nēnē, mums te nekā nav, mēs vispār neko nezinam un cilvēkus iekšā nelaižam, visu pa jēpastu vai zvani, galnais, pamet mūsu viesmīlīgās telpas. un visu laiku skatās uz to manu zaļo pačku, ja. vakar akaliņ ieeju pa jaunu, visi tādi smaidīgi un laipni, bļeģ, še tev blankas, mana dārgā, iedo' savus papīrus mums, lūdzu, mēs tevi uzreiz uz vietas intervēsim un mums ir viena tāda vakancīte inženierbirojā, vai tu, lūdzu, negribētu izmēģināt? sučkas, nu. uz atvadām tā viena vēl komplimentes bēra, mhm, nu tikai draudzēsimies uz vella paraušanu. ja varētu, čista kafijā viņām iedročītu.

citās ziņās, mincītis tirjānītis pamazām kļūst par suni. vateskociņu fetišs ir uzņēmis jaunus apgriezienus - viņš to puļķīti ir pasācis man pienest gultā un tad es viņu metu prom un mincītis uzreiz man viņu pienes akaliņ. no sākuma lepni situ pie krūts, sak', kurš teica, ka kaķi nepakļaujas dresūrai? vēl bišķi un i will ride him into battle! bet tad naivums izvēdinājās un sapratu, ka izdresēta esmu es, jo nevaru vairs nemest.
About this Entry
[info]neoplasm
29. Okt 2014 @ 10:58 (bez virsraksta)
About this Entry
[info]platformene
29. Okt 2014 @ 08:09 pavadonis 2
19.gs. amurekāņu salons, kāpnes vijās uz 2. stāvu un krēslu. kandelbārs/sveces/pēcnakts. novākta lete. saules stari gar putekļiem un dzeltenām papīra žalūzijām. viss tāds notonēts, apputējis, pamīdīts.
viņi tajā.
atgāzušies reiz tādā kā sarkanā sofā brīžam švīko kājas, skatās nezin kur. viņam zamšādas josta, viņai krūtīs mežģīnes. grūti izšķirt - vai tās nobremzētās gaismas ōre ventilātora spārna ēna - bet acis jau nevar redzēt. pie sienām mušotas fotogrāfijas vai driskas ar pagātnes piesmaržu.

tepat blakus, bet neredzams, stāv brilijantcaurspīdīgs kristāla briedis un aug acīmredzami. iesprakšķās.
visi gaida.
About this Entry
[info]iokaste