Members

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
undoing piezīmes
“For a lot of people their comfort zone ends where they have to stop doing and start being”

kā arī - dūmskrollojot uzzināju, ka viens no key apmācības momentiem trenējot dienesta suņus ir mācīt sunim neko nedarīt

* * *
Patīk kā pagraba dzīvokļus tagad nez kāpēc sauc par mansarda dzīvokļiem.
* * *
maija lietiņš uz koncertu steidzas
un pats nepamana, ka beidzas
* * *
Vaļējais laiks kā atkusis ezers
* * *
praviešu un ķēniņu un svēto vīru attiecības ar Dievu Bībelē ir bipolāras. vai drīzāk borderlainīgas. katrā ziņā, dramatiskas. lielā mērā kristietības valdzinājums, kad tā ienāca manā dzīvē, bija šajā dramatiskajā dramaturģijā - tā atspoguļo, validē kaut kādu emocionālo profilu, kaut kādu absolūtismu attiecībās ar dzīvi. un tāpat tas ir ļoti jaudīgs moments, kā šajā binaritātē ienāk Kristus un piedošana un gaisma, kas izdedzina visas ēnas. "jā, bet tomēr es esmu slikts tādā un tādā ziņā..." - NĒ. "Bet tomēr šis cilvēks ir mazliet neiederīgs..." - NĒ. Politics aside, ja Kristus mācību skata no emocionālās nobriešanas naratīva, tā vairs neatstāj saliņu kur patverties pašdestrukcijas estetizācijā. tā ir pilna apmēra atbildības uzņemšanās mācība. tev vienkārši nav iespējams izdarīt neko sūdīgu, lai tu varētu grimt savā kaunā un pašnosodījumā. kā ir iespējams atpazīt alkoholiķus, kas sāk iet AA - viņi vienā brīdī ar tevi sazinās un sāk atdot naudu.
* * *
Burnout Bībelē
Bet pats viņš vienas dienas gājumu devās uz tuksnesi un apsēdās zem paegļa krūma, un viņš savā dvēselē vēlējās mirt. Un viņš sacīja: “Nu ir gana, Kungs, ņem manu dvēseli, jo es neesmu labāks kā mani tēvi.”

Un viņš apgūlās un aizmiga zem kāda tuksneša krūma, bet te, redzi, eņģelis stāvēja viņa priekšā, un tas viņam sacīja: “Celies un ēd.”

Un viņš raudzījās, un redzi, pie viņa galvgaļa bija plācenis, kas cepts uz karstām oglēm, un apaļa krūze ar ūdeni; un viņš ēda un dzēra un apgūlās.

Un Tā Kunga eņģelis atnāca pie viņa otru reizi, pieskārās viņam un sacīja: “Celies un ēd, jo garš ceļš tev ir priekšā.”

- - - - - - - -

our surrender will get us further than our control

* * *
Dārgie cibiņi, varbūt kādam ir vēlme un iespēja jūlijā vienu nedēļu izmitināt savās mājās pundurtrusīti? (nav manējais)
* * *
Ziemeļblāzma (jā, arī es vakar redzēju, koši sārtu un pulsējošu kā svaiga rēta), kā mums māca latviskā dzīvesziņa, ir karā kritušo dvēseles, kas pēc inerces turpina cīnīties arī debesīs. Skaista, bet asiņaina zīme, jūnouv, saka d(D)ieva eņģelīši, nebūs miera šai zemē.
* * *
ka dzejnieks dzīvo valodā, nevis pasē
* * *
"may the dark ignorance of sentient beings be dispelled"
* * *
protams, ka burnouts ir arī garīga mācība, un tā ir šāda:
God can do more with your surrender than you can do with your control
* * *
vakar neaizgāju uz atklāšanas ballīti, toties šodien dabūju biļeti no tiem, kas pēc vakardienas ballītes šodien nespēj atnākt uz "Elias Sanbar (°1947, Haifa), one of the most distinguished contemporary Arab writers and historians" publisko lasījumu.

atnācu stundu par agru un tagad sēžu ar viņu pie bāra, dzeru labu kafiju un pļāpāju ar šo Eliasu.

* * *
“Allistics preferring smoothness over clarity”
* * *
* * *
Latviešu popmūziķiem patīk ostīt savus pirdienus.
* * *
der Mensch ist künftig indem er das Da zu sein übernimmt
TAs ir psc cik Heidegera idejas ir tuvas somatiskajam feminismam. Apsveru iespēju izveidot esamības stāvokļu oracle kārtis. Daseinserinnerung meets experiential anatomy
* * *
mušmirīte
* * *
* * *
Gotta get my eyes checked and my lui viton.
* * *
dārgā liepāja, pie jums mēdz kaut kur publiski un kolektīvi skatīties eirovīziju? tb vai ir iespēja ceturtdienas vakarā ielīgot kādā lokālā un palūrēt pusfinālu? draugs prasa (pa īsto, ja kas, bet es arī iešu)
* * *

Previous