« previous entry | next entry »
Maijs. 2., 2012 | 01:28 pm
posted by: alison in pajautaa

cik ilgā laikā būtu normāli sadzīt (ne pārāk stipri nobrāztam) celim?
(es te ar tādu jau vazājos pusotru nedēļu, un nesadzīst līdz galam, un mani sāk pārņemt paranoja, jo šķiet, ka jau pa pāris dienām vajadzēja :D)

# | jā, ir doma! | Add to Memories


Comments {14}

slinkukakis

from: [info]anima_de_nera
date: Maijs. 2., 2012 - 02:52 pm
#

parasti līdz kāzām sadzīstot ;D
bet ja nopietni - no briesmīgi daudz kā atkarīgs, cik ātri dzīst - no tā, kāds, cik dziļš nobrāzums, tīrs vai netīrs , ko ēd/dzer/lieto, pat no mēnesfāzēm man arī liekas, jo citreiz mazs pušumiņš nesadzīst vairāk kā mēnesi, a tavo liels pušums nedēļas laikā aizvelkas ciet.
es pirms neilga laika arī atrāvu asfaltu uz ceļgala - nedzija kkādu nedēļu, kgan smērēju katru vakaru ar Eviju/bepantenu uc, i tavo uz vienu nakti pieliku pie brūces slapju kumelīšu tējas maisiņu un no rīta visas dzeltenās kakas, kas gribēja augt bija nost un visu dienu cīnījos ar tādu niezi, ks parasti uz dzīšanu. nu un pēc nedēļas jau ir palikusi tikai rozā rēta 3x3cm

Atbildēt