.:kaķa ņaudamlapa:.

anima_de_nera ind. emotional side


June 26th, 2020

(no subject) @ 03:16 am

Kā? Kā lai es viņus mīlu, lai viņi tiktu glàbti? Man nav tam spēka, bet mīlu es viņus kā māku!
 

June 10th, 2018

(no subject) @ 04:57 am

Current Mood: Positivus

Man šķiet, vīriņš šodien mazliet izbijās no mana paziņojuma, ka man nav bail no nāves. Man šķiet, ka no tās reakcijas es vairāk nobijos nekā no fakta apziņas.
Man protams ir bail, ka nāve man var uzglūnēt aiz kāda stūra vai no kādas pretim braucošas mašīnas, bet tā ir vairāk vēl šī brīža šoka, sāpju, pēkšņuma baile.
Bet man nav baiļu par to, kas būs pēc tam. Es zinu, ka Tiesa būs taisnīga, un tas ir galvenais, kas man rūp. Es zinu, ka es pati cietīšu par to, ko citiem esmu nodarījusi. Bet es arī zinu, ka, kamēr esmu dzīva, man ir iespēja to nožēlot un varbūt pat labot, un ir iespēja neko vairāk nesadarīt. Un tas būs Mīlošs Tēvs, kas mūs visus tiešās.
 

April 27th, 2017

(no subject) @ 11:00 am

Current Mood: Bolgar
Tags:

Nikolajs ir blakus, un kāds cits besās un mēģina mūs izbesīt.
 

February 15th, 2017

(no subject) @ 12:26 am

Tags:

Pāris dienas atpakaļ sapņoju, ka kaimiņienes Petriks aizmucis un es viņu atradu Deglava un Pērnavas ielas stūra skvēriņā. Sapnī atmiņā uzausa, ka mamma ir kā to būtu saukusi par mauku parku. Karoče es Petriku baroju ar žāvētu vistiņu, kuru mēs grauzām abi divi katrs no savas puses. Un vēl es viņam devu padzerties ūdeni ar piparmētru lapām, kuru viņš visu izdzēra. Tad es satiku kaimiņieni, bet viņa teica, ka Petriks esot mājās un viss ir kārtībā. Un vispār viņa tā kā dzīvoja pie tā skvēra Deglava ielā tajā koka mājā. Un man liekas, ka mēs arī, bet tā kā to māju vairāk pieskatījām, kamēr īstie saimnieki prom. Un tā māja bija krietni remontēts kultūras piemineklis ar neaiztiekamām gleznām, grāmatām kā pie Indras un veciem, pāraugušiem kaktusiem un citiem augiem. 
 

February 3rd, 2017

būtu neticama dāvana @ 01:06 pm

Current Mood: going nuts
Current Music: Spiridon

atypical 2 days, though not the first
 

February 2nd, 2017

(no subject) @ 10:51 am

Current Mood: waiting
Current Music: Молитвы
Tags:

Sapnī šorīt biju teātrī, balkonā, kurš bija kustīgs un kuram no apakšas specefektiem tika liets ūdens uz skatītājiem. vīriņš pēc tam atnāca arī un viņam bija bail no tā augstuma.
un vēl kāds ilgi neredzēts cilvēks mani sasveicinoties apskāva un iedeva nokosties kanēļbulciņu :)

(To dream that you are in a theater signifies your social life. Consider how the performance parallels to situations in your waking life. Observe how the characters relate to you and how they may represent an aspect of yourself. You may be taking on a new role. Alternatively, the dream is a metaphor that you are being too theatrical or too melodramatic. Are you being a dream queen?
To see or dream that you are on a balcony refers to your desire to be seen and noticed. You are searching for prestige and higher status. It may also mean that you are on your way up the social ladder. If the balcony is clean, then it indicates that you are looked up to by others. �Alternatively, the balcony could signify your ambivalence regarding a situation.�You are feeling torn or undecided.
To see water in your dream symbolizes your subconscious and your emotional state of mind. Water is the living essence of the psyche and the flow of life energy. It is also symbolic of spirituality, knowledge, healing and refreshment. To see a waterfall in your dream is symbolic of letting go. You are releasing all those pent up emotions and negative feelings. Alternatively, the dream represents your goals and desires. In particular, if the waterfall is clear, then it represents revitalization, regeneration and renewal.
To dream that you are frightened signifies temporary and fleeting worries. To dream that you are afraid of heights denotes that you are striving for goals that seem beyond your reach.

To dream that someone is hugging you suggests that you need to let down your guard and allow your true feelings to show. It also means that you need to allow yourself to heal emotionally. To see or eat a cinnamon bun in your dream represents the Self, wholeness, and completion. Alternatively, it symbolizes the sweeter things in life.)
 

January 31st, 2017

Wakey, wakey! Rise and shine! Show a leg, the weather's fine. @ 10:23 pm

December 1st, 2016

(no subject) @ 10:48 am

Current Mood: acedia

when we have frittered away the morning, letting ourselves be distracted from the task in hand, and when it hardly seems worth trying to salvage the rest of the day; when our energy levels are low, the Lenten fast is irksome and we are tempted to break it by foraging in the fridge; when we are facing the monotony of the daily routine and when a creeping spiritual inertia and indifference starts to undermine us (none of this is personal, you understand) – that is when the noonday demon strikes. And that is the moment we must grab a rosary, go for a walk, force our minds out from this slough of despondency and reclaim the friendship[]. It is the only remedy.
 

November 30th, 2016

purpose @ 04:07 pm

Current Mood: uncomfortable
Tags:

ko dara un kā dzīvo cilvēki bez mērķa? kā secināt, ka cilvēkam patiesi nav mērķa? kā tādu atrast?
 

September 6th, 2016

A Sigh @ 04:02 pm

Current Mood: sore
Current Music: Lacrimas Profundere

Disregard your wounds
We will get there soon
Before our hopes come tumbling down
And crash in tears
I'm sure we can escape
Before it is too late
To return to our lives and ourselves

When it's over we can walk on water
There won't be a sigh to find in our hearts
I can promise everything gets better
And can we wipe away our gloom for now

Please ignore my cries
I will stop them soon
Before I break and I give up my trials
Please be sure that I will
I will always be here
To return to your side and to your arms
 

February 16th, 2016

(no subject) @ 12:24 am

Ir tādas dienas kad jāvelkās virs galvas tumši tumši mākoņi. Bet nelīst. Liekas, ka tūlīt līs, bet nelīst. Un sen jau nav lijis. Mākoņi tikai velkas un atkal paklist, sašķīst mazākos, lielākie, draudigakie atkāpjas kkur pamalē. Bet nepazūd. Saulīte uzspid, padzenā tos mākoņus, bet dažreiz pati samācas, pašai aiziet mākoņi priekšā. Būtu varbūt mazliet vieglāk, ja uzlitu, izmirktu visi līdz ādai. Bet varbūt labāk nē.
 

December 10th, 2015

(no subject) @ 03:28 pm

Current Mood: numb

šīs nedēļas izklaide bez-darba laikā - sēžu un ķiķinu! laikam vajadzēs pasūtīt arī grāmatuplauktam šo!
 

September 25th, 2015

March 22nd, 2015

(no subject) @ 11:39 pm

Vot dziļums - tagad mūsu dāvināto ziedu naktsmītne būs WC - prasiet paskaidrojumus par svaigi mazgāto nelakotā koka galdu Čiepim!
 

January 25th, 2015

(no subject) @ 02:11 pm

 

August 8th, 2014

Sperts brīnums @ 09:59 pm

Current Music: Frailty mēģis
Tags:

_____________
poslaķ kavota nakui - eta ņe iskustvo. on možet poiķī, možet ņe poiķī, možet poslaķ v otvet... iskustvo - eto samomu uiķī tak, čtobi vokrug čeloveka vozņik okružajuščij evo so vseh storon.

Sperts no kāda autoforuma.
 

April 28th, 2014

(no subject) @ 02:07 pm

Current Mood: jubilant

done. 7arpus gadu etaps drīz būs beidzies.
 

February 8th, 2014

(no subject) @ 03:08 pm

С кем и с чем вам приятнее работать?
Человек-знак

В эту группу включены профессии, касающиеся создания, изучения и использования различных знаковых систем, например лингвистика, языки математического программирования, способы графического представления результатов наблюдений и т.п.
 

(no subject) @ 03:03 pm

Профориентационная анкета
Направленность на себя

Больше всего в вас проявляется ориентация на прямое вознаграждение и удовлетворение безотносительно работы и сотрудников, агрессивность в достижении статуса, властность, склонность к соперничеству, раздражительность, тревожность, интровертированность.
 

(no subject) @ 02:48 pm

Реалистический
Склонность к работе, требующей силы, ловкости, подвижности, хорошей координации, практических навыков. Трудом профессионалов этого типа ощутимы и реальны — их руками создан весь окружающий нас предметный мир. Люди реалистического типа охотнее делают, чем говорят, они настойчивы и уверенны в себе, в работе предпочитают четкие и конкретные указания. Придерживаются традиционных ценностей, поэтому критически относятся к новым идеям.

Близкие типы: интеллектуальный и офисный.
Противоположный тип — социальный.
Пройти тест: Какая профессия вам подходит?
 

.:kaķa ņaudamlapa:.

anima_de_nera ind. emotional side