pajautaa

Dzija cimdiem & veikals.

« previous entry | next entry »
Okt. 11., 2011 | 03:39 pm
posted by: far_away in pajautaa

Gribu uzadīt sev bezpirkstu cimdiņus, kādu dziju izvēlēties, lai cimdi ir silti, bet nav ļoti "kodīgi"? Un kur vislabāk un lētāk Rīgas centrā (vai Ķengaraga rajonā) šādu dziju un adāmadatas nopirkt?

Paldies!

# | jā, ir doma! | Add to Memories


Comments {14}

honeybee

from: [info]honeybee
date: Okt. 11., 2011 - 04:56 pm
#

Ķengaragā aizej uz Doli, tur 2. stāvā ir dziju veikals ar diezgan plašu izvēli. Ja gribi, lai pārdevēja kaut ko iesaka, tad vislabākā pieredze man ir bijusi GC "Kumodē", kur no tās tantes atkauties nevar, kā viņa visko iesaka un palīdz izvēlēties (un normāli iesaka).

Siltumam droši vien ar merīnvilnas, lanas vai kašmira sastāvdaļu vismaz 60 procentu - mākslīgā šķiedra īpaši nesildīs. Mīkstumu nosaka uz tausti. Jautrībai vari paņemt t.s. "zeķu dziju" (vairākās krāsās nokrāsota) - tad būs automātisks raksts.

Neaizmirsti pareizās adatas, kas ir norādītas uz iepakojuma :)

Atbildēt | Diskusija


Pelēks krauklis

from: [info]far_away
date: Okt. 11., 2011 - 05:02 pm
#

Dikti izsmeļoši, liels paldies! :)

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


honeybee

from: [info]honeybee
date: Okt. 11., 2011 - 05:18 pm
#

btw, ja gribi pa smalko un pēc mustura,
http://www.vogueknitting.com/free_patterns.aspx - paskrollē, ir pāris paterni par brīvu (tos tad izvēlies, pirms pērc dziju, jo, protams, vislabākie rezultāti būs ar līdzīgu dziju - šeit izšķirošais moments ir metri uz 50 g / 100 g plusmīnus 5/10 metri, pieraksti uz papīrīša, šito tu aizmirsīsi - un uzadi paraudziņu kā debīlajā darbmācībā, lai pārliecinātos, ka ir okei... lai arī bezpirkstaiņiem jau principā vienalga, ja sanāks par lielu, valkāsi virs jakas)

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


Pelēks krauklis

from: [info]far_away
date: Okt. 11., 2011 - 09:34 pm
#

ā, to lapu zinu, bieži izmantoju, bet šoreiz spiedīšu uz cimdu siltumiņu (par spīti tam, ka bezpirkstu cimdi), tāpēc adīšu pa vienkāršo vai ar pīnēm, man kaut kā vienmēr tie, ar smalkajiem rakstiem sanāk plānāki, bet varbūt vaina dzijā, ne rakstā.

Atbildēt | Iepriekšējais