alerģiska reakcija pret odiem

« previous entry | next entry »
Aug. 31., 2011 | 10:04 pm
posted by: zero_weirdness in pajautaa

Šķiet, ka pēdējo divu vasaru laikā esmu kļuvusi alerģiska pret odu kodumiem. Agrāk nekas tāds nav bijis, metās briesmīgas, niezošas pumpas/izsitumi.

Kā jūs ar to cīnaties? Ko varat ieteikt uz viņām smērēt? Nekādas tabletes īsti nevēlos dzert. Esmu dzirdējusi, ka palīdz tējaskoka eļļa, kādam varbūt ir viedoklis?

Paldies! (:

# | jā, ir doma! | Add to Memories


Comments {13}

from: [info]petro
date: Aug. 31., 2011 - 10:52 pm
#

Kaut kur lasīju, ka sakarā ar vairākajām siltajām vasarām pēc kārtas Latvijā no dienvidu zemēm (Ungārija, Bulgārija, Čehija u.c) esot ieceļojušas citas odu un knišļu pasugas, pret kuru kodumiem vietējiem ļautiņiem paaudžu un gadsimtu gaitā nav izveidojusies imunitāte un tāpēc arī pampst, niez un sāp vairāk nekā parasti no odu kodumiem.

Atbildēt | Diskusija


from: [info]petro
date: Aug. 31., 2011 - 10:56 pm
#

Varētu tikai ļaut kost un pēc kāda desmittūkstōšā koduma teorētiski vajadzētu just ne vairāk kā parasto oda kodienu, bet pieļauju, ka dažam labam šī ideja neliksies simpātiska.

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


from: [info]zero_weirdness
date: Aug. 31., 2011 - 11:31 pm
#

tik daudz atkal to odu nav.. vasaras sākumā tā darīju, pļaujot zāli laukos..kādas 2 ned man odi netraucēja, jo biju norūdījusies. bet tad atkal.. un esot ārzemēs neilgu laiku imunitāti nevar dabūt. meh

Atbildēt | Iepriekšējais