suši
« previous entry | next entry »
Jan. 16., 2007 | 04:18 pm
posted by: within in pajautaa
Vai kāds būtu gatavojis suši mājas apstākļos? Kāds galarezultāts vidējam mājsaimniekam prognozējams, aptuvenās izmaksas (gabalā), izejvielu iegāde un apmierinājuma koeficients?
from:
str
date: Jan. 16., 2007 - 04:23 pm
#
izmaksas- dārgi, ja ņem visu:)
[ piem- ja gatavo regulāri- tad jau ir vērts nopirkt- gan wasabi, gan ingveru, gan rīsu etiķi, pareizos rīsus un visu ko:) , tad jau tas izmaksas samazina uz vienību]
bet apmierinājums milzīgs:)
Atbildēt