Previous 20

Jul. 24th, 2012

Pareklāmēšu šeit elektroniskās mūzikas festivālu. Taisos doties un labprāt dzirdētu arī kādu atsauksmi no citiem gadiem.


Shine Cafe )

Nov. 17th, 2009

qunabu

qunabu ir globālā tīmekļa izdevniecība no polijas, kas specializējas minimal dub tech laukā. līdz šim izdotas 8 relīzes , 2 no kurām ir izlases. patiks visiem , kas skaisto saskata tukšajā un neizgreznotajā.
vilkt šeit


Jun. 30th, 2009

Mars Melons

Lūdzu, iepazīstieties: Mūzikas un mākslas izdevniecība Mars Melons

Oct. 19th, 2007

Virtual Server - Setup (2007)


Žanrs: Electropop, Dancepop
Valsts: Krievija


DOWNLOAD Cd 1
DOWNLOAD Cd 2 Pt.1
DOWNLOAD Cd 2 Pt.2

Oct. 13th, 2007

Labs vakars! :)
Vai gadījumā kādam nava Epidemic vs Brookat - tribal beijo?
Būtu neizsakāmi pateicīga!

Sep. 12th, 2007

Mike Di Scala - Turn my life around (E Squire Mix)
Varbūt kādam ir? :)

Jun. 3rd, 2007

Finvaders

Dec. 2nd, 2006

Rīgā notiks "TehnoKarnevāls"

Jau ceturto reizi 2006. gada 15. un 16. decembrī norisināsies kultūras festivāls "TehnoKarnevāls", kas šoreiz dārdēs Andrejsalā blakus vecajai termoelektrostacijai.

Tur pietauvojies tehnokarnevāla kosmosa kuģis aizvedīs mūzikas, video, vizuālo mākslu, kino un digitālo mediju naksnīgā ceļojumā starpzvaigžņu telpā. Divas dienas, dažādās vietās, risināsies vēl nebijusi maskarāde ar labāko elektronisko mūziku uz šīs planētas, ko nodrošinās gan prominentie viesi no Anglijas un Lietuvas, gan vietējie diskžokeji un mūziķi.

Zvaigznes šogad būs Paul 'Damage' Bailey no Lielbritānijas un viens no Londonas talantīgākajiem techno producentiem - Max Duley.

Un trešais viesis - Lietuvas tehno dīva Dj Anna Lua no Subtek.Unit priecēs ar setu sestdienas vakarā.   

Pasākuma muzikālajā programmā ir iekļauts arī t.s. minimal techouse bloks. Lai arī pasaulē šāda mūzika vairāk asociējas ar labākajiem Berlīnes un Frankfurtes klubiem, tomēr pēdējos gados šai kustībai ir izdevies iekarot stabilu vietu arī uz Tokijas, Parīzes, Londonas, Ņujorkas un citu pasaules metropoļu eklektiskākās deju grīdas.

Par pasākuma krāšņo vizuālo tēlu rūpēsies Rīgas vadošie videomākslinieki, kuri, ar speciāliāli šim karnevālam veidotajām videoinstalācijām, radīs karnevāla gaisotni.

Pasākuma laikā  tiks demonstrētas filmas, notiks izstādes un tiks izvietotas speciālas mākslas instalācijas un objekti, kā arī darbosies dažādas karnevālam piederošas atrakcijas un šovprogrammas.

Aug. 25th, 2006

meet you at the DISCOTEQGet ready 4 DISCOTEQ

DISCOTEQ sadarbībā ar C1113 piedāvā:
Sestdien, 2. septembrī, klubā C1113, Grēcinieku ielā 11a
Tiek veidota jauna apvienība DISCOTEQ, kas piedāvās augstākās kvalitātes electro house mūzikas baudījumu visiem tieši šī žanra cienītājiem. DISCOTEQ mērķis ir iepazīstināt Latvijas publiku tieši ar tādiem mūzikas žanriem kā electro house, minimal electro house, progressive house. Šo pasākumu var uzskatīt kā neoficiālu DISCOTEQ atklāšanu, kurā piedalīsies.

RATZ LUKAS (Discoteq, DM Crew, LV) - DJ un producents, kas ir viens no šobrīd pieprasītākajiem electro house Dj’iem Latvijā.
UPPFADE & DAFF (Ultramegaturbo, LV) – Uppfade - Latvijā jau pazīstams DJ un producents, kura darbi ir skanējuši daudzos Latvijas klubos un radio. Daffs – agrāk bija pazīstams kā DJ Charly no kluba Tonuss (Jelgava). Šobrīd apvienojušies zem nosaukuma ultramegaturbo.
DJ OIZOman & Oss (Partypeople.lv) Progressive house DJi kuri ieguvuši atzinību un cieņu Latvijas clubberu acīs.
DJ Eerms (Bermuds, LV) Daudzsološs un progresīvs DJ no Ogres, kurš tieši šim vakaram būs sagatavojis spēcīgu electro house setu.

Pagaidām zem nosaukuma DISCOTEQ slēpjas jau pazīstami pasākumu organizatori Ratz Lukas & Freedis, kas nesen aizgājuši no organizācijas - (organizācijas nosaukumu nez kāpēc palikušie dalībnieki aizliedz publicēt). Šie organizatori ir organizējuši tādus pasākumus kā „Samsung White Nights”, „Roof Off 2005; 2006 „ un daudzus citus skaistus pasākumus...

TIEKAMIES 2. SEPTEMBRĪ, GRĒCINIEKU IELĀ 11A, PLKST: 22:00

Aug. 24th, 2006

Dear summer, cheers 2 uDārgie atpūtnieki!
Jau otro gadu pēc kārtas aicinam Jūs uz vērienīgu vasaras atvadu pasākumu, kas notiks Priedaines Jahtklubā 2. septembrī.
Pasākumā Jūs sagaida 3 "skatuves" kurās tiks pārstēvēti visdažādākie muzikas žanri - no house līdz drumandbass caur hiphopu un regeju.
Savas performances sniegs kluba Nautilus rezidenti - Dj Rise, Crash un Gustavito, kā arī citi Latvijā pazīstami Dj-i. Kā galvenie chill out zonas kustinātāji atzīmējami DJ Krūms un Crystral DJ's, kas parūpēsies arī par video projekcijām.
Pasākuma teritorijā darbosies 2 bāri.

Ieeja no 18 gadu vecuma.
Biļete - ar flyeri 3Ls, bez - 5Ls
Sākums 21:00
Tiekamies Priedainē!

Jul. 26th, 2006

sākuma datums/laiks: 4. aug 22:00
norises vieta: v/m "Gobas Sala", www.gobassala.lv,
Sigulda
apraksts: Jau otro gadu pēc kārtas piedāvājam jums skaistāko un pozitīvāko vasaras pasākumu 04.augustā “ROOF OFF 2006” Siguldā, viesu namā “Goba salas”. Mēs aicinām pavadīt pēdējās siltās vasaras naktis kopā, iespaidīgas house mūzikas, gaismas, un video instalāciju varā. Īpašu atmosfēru radīs skaistā daba, svaigais gaiss, ugunskuri un telšu
pilsētiņa.

Pasākumā spēlēs:
DJ Shi3o (jauna un progresīva māksliniece, kas būs tieši šim vakaram sagatavojusi īpašu saulrieta setu)
DJ Ratz Lukas (Latvijā jau popularitāti ieguvušais DJ un producents. Kā vienmēr daudz enerģijas un pozitīvisma).
DJ Scotty Lummes & DJ Dan Tickler (Latvijā pirmo reizi viesojās pludmales pasākumā Beach House, Lapmežciemā. DJ’i satricinājuši tādus Londonas elites klubus kā The Egg, Telegraph, Pacha, White House, regulāri Ministry of Sound ).
Dj Dep (Viens no līderiem progressive un moon music žanros. Spēlēs speciāli sagatavotu saullēkta setu.)

Pagājušā gada Roof Off pasākums pulcēja apmēram 300 klubu mūzikas cienītājus, šogad plānots šo skaitli dubultot. No strēlnieku laukuma 21:00 aties partybuss. Tikai 3,-Ls un jūs aizvedīs līdz pasākuma vietai un no rīta atpakaļ.

Ieejas maksa pasākumā: 5 LVL

:)
plakāts )
Tags:

Houseworx Night @ Club "C1113"

Un atkal pēc neilga pārtraukuma kārtējais „Houseworx™” pasākums, kurš sadarbībā ar naktsklubu „C1113”, notiks piektdien 4. augustā, pašā Vecrīgas centrā, Grēcinieku ielā 11A.

Speciāli šim pasākumam mēs esam parūpējušies par divu Dj`u uzstāšanos no Londonas:

Dj Kirk Watson (Beach bar in Sheppey),

Dj Chewy (Pacha, Ministry of sound, SPACE (We love Sundays), Eden, Es Paradis, Amnesia, Kanya, Savannah, Café Mambo, London Like Turnmills, Cross, Canvas, Key and Egg , u.c.), uzstāsies arī Latvijā jau pazīstamaiss:

Dj Crash /Nautilus/, kā arī pasākuma īpašais viesis:

Dj Jus Joss (Kanya, Love Formerly Kiss Club, Eden Rooms, Plastik, Orange Corner) no saulainās Ibizas!

Pasākuma dresscode: Houseworx -  Tas nozīmē to ka visiem apmeklētajiem ar oriģinālajiem Houseworx T-krekliem ieeja brīva!

Pasākumā Jūs sagaida vissaulainākā Ibizas un Londonas klubu atmosfēra, speciāli šim pasākumam paredzēta uzlabota skaņas sistēma, Go Go dejotājas, videoprojekcijas.


Biļetes cena: 4 Ls
Ar Flyer 3 Ls.
Dalībniekiem ar oriģinālajiem Houseworx T-krekliem ieeja brīva.

Pasākuma sākums: plkst. 22:00
Beigas 6:00Tags:

Jul. 19th, 2006

Planet Funk - The Illogical ConsequenceReleased: 11 Apr 2005
Genre: Electronic
Style: House, Breaks, Downtempo, Synth-Pop
Quality: 192 kbps
tracklist )

Jul. 18th, 2006

Industrial Solar Piknik, Sunday, July 23, 2006 At 13:00

Tags:

Jul. 14th, 2006

LĪVU ALUS BEACH DANCE HOUSE21. un 22. jūlijā Liepājas pludmalē jau sesto gadu pēc kārtas norisināsies vērienīgākais vasaras muzikālais pasākums Latvijā – ”Baltic Beach Party”, piedāvājot apmeklētājiem plašu izklaides programmu ar dažādu valstu populāru mūziķu un dīdžeju piedalīšanos!

”Baltic Beach Party” – tā ir iespēja vienā vietā satikt savus iecienītos māksliniekus, kā arī divu diennakšu garumā baudīt lielisku vasaras atpūtu Liepājas pludmalē, piedaloties dažādu veidu izklaidēs un sporta aktivitātēs. Šogad festivāls solās būt vēl iespaidīgāks, jo visas muzikālās un izklaides darbības norisināsies uz 4 skatuvēm.

tālāk... )
Tags:

Jul. 12th, 2006

SUNSET VIBES '06

SUNSET VIBES '06Šo sestdien, 15. jūlijā, Saulkrastu pludmales bārā ”Mare” (bilde te un te)
(Ainažu ielā 13a) startē ”open-air” deju pasākumu sērija
”SUNSET VIBES”, kuras ietvaros uzstāsies pazīstami Latvijas un kaimiņvalstu House mūzikas dīdžeji.

Bārs ”Mare” atrodas pie pašas pludmales – kāpās, ar brīnišķīgu skatu uz jūru! Ikdienā tajā var ieturēt garšīgu maltīti un izbaudīt atspirdzinošus dzērienus, savukārt nedēļu nogalēs, ”SUNSET VIBES” pasākumu laikā, bāra terase pārtaps par deju placi ar kvalitatīvu skaņas sistēmu, ”disko” gaismām un īstu vasaras pārtijas atmosfēru!

Pirmajā ”SUNSET VIBES” naktī - jau šo sestdien - visus dvēseliskas deju mūzikas cienītājus ar vasarīgiem House ritmiem priecēs DJ Beat (House Of Love / H55) un
Mixmaster Raitis (Soul Power / Tumba Rec.).

Sākums plkst. 20:00. Ieeja – bezmaksas.

Organizatori: Atmosferix un Oval Management.
Atbalsta: XTC, Captial FM, Draugiem.lv un TvNet

Plakāts )

Jul. 10th, 2006

Matmos - The Rose Has Teeth In The Mouth Of The Beast (2006)

Tālāk )

Jul. 6th, 2006

Elektroniskās mūzikas festivāls „Save the Vinyl 2006”Turpinot 7 gadus ilgušo tradīciju, radošā apvienība „Zero Defect” šā gada 14. un 15. jūlijā Kuldīgas pilsētas svētku ietvaros rīko elektroniskās mūzikas festivālu zem klajas debess - „Save the Vinyl 2006”. Šī gada pasākums noritēs zem saukļa-„Draudzības spēks”.

Pateicoties festivāla ģenerālsponsoram - I.Zeberiņa Grāmatnīca; sponsoriem - LatMet group, Rukki express, K-Rauta, Baltijas īpašumu serviss un Coca-Cola HBC Latvia, kura rūpēsies par vip zonas veldzēšanu; atbalstītājiem – Kuldīgas pilsētas dome, Jaunie Demokrāti, Nekac, Bārs-klubs Stenders; kā arī informatīvajiem atbalstītājiem - Kurzemes radio, Saldus radio, Radio Naba, Draugiem.lv, 808.lv, Rave.lv, Sub.lv, Notikumi.lv, Ilovetechno.lv, Mikseris.lv, Discomania.lv, Clubbers, Houseworx, Drum`n`Bass, Dance Box, Djstore.ee, Drummandbass.ee, Frekvence festivāls notiks jau 8. gadu, saglabājot vienu no savām rakstura iezīmēm, tas būs bez maksas!

Šogad festivāls sāk uzņemt starptautisku raksturu, starp 21 Latvijas elektroniskās mūzikas DJ iekļaujot DJ no Igaunijas (VXN) ar Drum`n`Bass setu un Somijas (Tritium) ar Hard Style mix mākslu.

DJ pārstāvēs gan underground, gan klubu kultūras skatuves. Festivāla ietvaros tiks atskaņoti trīs lielākie elektroniskās mūzikas žanri – House, Techno un Drum`n`Bass, tos papildinot arī citiem elektroniskās mūzikas virzieniem un sakausējumiem.

Elektroniskā mūzikas festivāla „Save the Vinyl 2006” mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar elektroniskās mūzikas virzienu daudzveidību, tajā apvienojot galvenos tā novirzienus; pulcēt underground elektroniskās mūzikas fanus, interesentus un DJ, tādejādi katram DJ un apmeklētājam dodot iespēju ņemt dalību pie muzikālā brīnuma radīšanas. DJ dalība ir neatkarīgi no tā, cik viņš ir atpazīstams un kādu muzikālo virzienu pārstāv. Visa pamatā ir plašu (vinyl) spēle un no tā izrietošās emocijas, kas ir elektroniskās mūzikas pamats! DJ sava seta laikā rada ko tādu, kas otrreiz nav atkārtojams, tas ir vienreizējs priekšnesums, kur liela loma ir festivāla apmeklētājiem-klausītājiem. DJ + plate (vinyl) + klausītājs = elektroniskās mūzikas spēks!

Sīkāka informācija par festivālu festivāla mājas lapā:
-+> savethevinyl.net.ms 
plakāts )
Tags:

DEEP SESSIONS

DEEP SESSION:01, Mixed by DJ DARZNIEX/DEEPHOUSE.LV

tracklist )

::enjoy::


DEEP SESSION:02, Mixed by LARS BEHRENROTH / DEEPERSHADES.NET / USA
tracklist )

::enjoy::

DEEP SESSION:03, Mixed by E.DEEP AUDIOGROOVES.NET/GROOVELAND.BR.COM
tracklist )

::enjoy::

SUN DANCE MUSIC FESTIVAL 2006, TALLINA

No 14. līdz 16. jūlijam Tallinnā notiks viens no nozīmīgākajiem elektroniskās mūzikas festivāliem Baltijā - Sun Dance Music Festival. Jau tagad DJi tiek aicināti pieteikt savu dalību šajā festivālā, kas spriežot pēc line-up pirmās info, pamatā balstīsies uz diviem elektroniskās mūzikas vaļiem - house un drum'n'bass.

Ne Lietuvā, ne Latvijā d'n'b scēna nav tik spēcīga kā Igaunijā. To pierāda šī gada Sun Dance Music Festival (SDMF) pieteiktais DJu sastāvs, starp kuriem ir tādi prominenti vārdi kā EZ Rollers (live!), Grooverider, SS, Distorted Minds u.c..

Igauņi jau ilgāku laiku veiksmīgi sadarbojas arī ar vienu no pazīstamākajiem house mūzikas leibliem- Defected, par ko liecina regulārās Defected in the House pārtijas Tallinas klubos. Atgādināsim, ka Defected pasākumi ir beidzot nonākuši līdz Rīgai, un klubā Essential tiek aicināti spēlēt plašākai publikai vairāk vai mazāk zināmi Defected leibla DJi (pagājušajā weekendā klubā Essential spēlēja viens no Defected jaunajiem, bet daudzsološajiem DJiem- Andy Daniell). Saules Deju Mūzikas Festivālā savu līdzdalību ir apsolījuši vismaz četri Defected pārstāvošie mākslinieki- Copyright, DJ Spen, Marc Evans un pats Defected "boss" Simon Dunmore.

Un tas vēl nav viss. Iespējams, ka SDMF spēlēs viens no Čikāgas house leģendām Derrick Carter un Detroitas techno leģenda Derrick May!

Kā jau minēts, ikvienam DJam ir iespēja piedalīties elektroniskās mūzikas maratonā, aizpildot reģistrācijas formu šeit http://www.sundancemusicfestival.com/djregistration.php . Tomēr ja vēlies pieteikties spēlēt- ņem vērā, ka Tev pašam vajadzēs parūpēties par nokļūšanu Tallinā un nodrošināt sev naktsmājas.Tags:

July 2012

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Syndicate

RSS Atom
Powered by Sviesta Ciba