Uz nesatikšanos

Melnais Baisulis


4. Marts 2018

Te eventuāls events rītdienai @ 09:21

3. Marts 2018

Stīgu kvartets koncertā @ 08:41

Te mazliet par koncertu, kurā starp citu komponisu darbiem tiks spēlēts arī mans Stīgu kvartets Nr. 1

http://klasika.lsm.lv/lv/raksts/pa-celjam-ar-klasiku/par-ljmd-koncertu-dveseles-stigam-vesta-kristiana-ozolina-un-pet.a100526/

Koncerts jau pirmdien, 5. martā, ja kas.

 

14. Februāris 2018

Oneohtrix Point Never @ 16:30

Mūzika: In a Shambles – Rhodo mixtape

Sāku iedziļināties Oneohtrix Point Never – tā ir mūzika, par kuru nevar saprast, vai tas ir kaut kas interesants un labs vai arī totāls gārbidžs. Es gan šobrīd vairāk sliecos uz pirmo variantu, īpaši uzrunā albumi R Plus Seven un Garden of Delete. Redzēsim, cik ilgi.
 

30. Janvāris 2018

Creme Puff (August 3, 1967 – August 6, 2005) – kaķis ilgdzīvotājs @ 09:20

The co-authors of at least one book have pondered whether the longevity of Perry's cats may have had something to do with an unusual diet of, among other things, bacon and eggs, asparagus, broccoli, and coffee with heavy cream, concluding that Perry "must be doing something right."[7]


Kaķis barots ar kafiju ar saldo krējumu?!?!

 

24. Janvāris 2018

Stulbo cepuru pētniecības institūta ziņojums @ 11:21

Mūzika: Andris Dzenītis – 4 Kamingsa madrigāli

Kas tā ir par muļu, ka poliklīnikā (un drošvien citās oficiālās iestādēs) sievietes nodod virsdrēbes garderobē, bet cepures patur galvā? Nostaļģija pēc piena piramīdas veida pakā?
 

23. Janvāris 2018

Ērģeļu iela @ 09:37

"E. Martina ērģeļbūves darbnīca ir atradusies Pārdaugavā, E. Dārziņa skolas tuvumā. Tagad tā ir Ērģeļu iela."

http://www.rigas7.adventisti.lv/?p=884

 

20. Janvāris 2018

Valodniecība @ 13:55

Ja ir višlistes, tad varētu būt arī pišlistes – tādas, kur uzskaitītas daiļākās Rīgas bāru meitenes.

 

19. Janvāris 2018

Es esmu cits tu @ 19:01

Mūzika: Anatoly Fomin - Vitrazhi

Šad un tad mēdzu domāt, kā izmainītos pasaule, ja visi būtu kā es – ar tādu pašu psihes struktūru, personības īpašībām. Vai ne visi, bet dominējošā daļa. Man šķiet, ka dominē kaut kāds noteikts tips, bet būtu interesanti pārmainīt akcentus.
 

17. Janvāris 2018

(bez virsraksta) @ 22:41

Klausīties mūziku fonā nozīmē to izniekot.

 

8. Janvāris 2018

Īres tirgus @ 17:20

Tikko (17:10) piezvanīju uz sludinājumu, kas ielikts ss šodien, plkst 14:00. Kāds jau tur esot iemaksājis drošības naudu un kā izskatās, dzīvoklis laikam ir tu-tū. Man lūdza zvanīt rīt pēcpusdienā, ja nu tas cilvēks tomēr pārdomā. Es zināju, ka ir traki, bet ka tik...

 

7. Janvāris 2018

Ringolds Ore – Kapteiņa Enriko pulkstenis @ 09:51

Garastāvoklis:: nerdy
Mūzika: Ringolds Ore – Kapteiņa Enriko pulkstenis
Tags: ,

Vakar, profesionālos nolūkos, noskatījos Kapteiņa Enriko pulksteni (un pareizi darīju). Aina, kur Tomiņš laižas no žuļikiem un viņus visādi čakarē ir pilnīgs "viens mājās" arhetips, bet ne par to es gribēju rakstīt. Estrādes/džeza komponists Ringolds Ore man vienmēr ir mazliet kaut kā paslīdējis garām, lai arī vārds nebūt nav svešs. Sākumā aranžējamā tēma (tā, kas skan sākuma titros), nelikās nekas pārāk interesants, sak' tāds viegls simfodžezs, bet tur ir viena tāda vieta, kurā sākas pilnīgi traks džezs ar līdz pat 6 dažādu nošu akordiem https://youtu.be/CjKEsFJAh6A?t=1m17s un pēc tam aizvien vairāk klausoties pārējo, nākas secināt, ka vispār ļoti skaisti uzrakstīts skaņdarbs un tā aranžējums. Bija atsevišķi sīkumi, par kuriem likās, ka to var izdarīt labāk, bet tie bija redzami tikai partitūrā (norģinālajā un diemžēl ar kļūdām), klausoties liekas, ka viss skan ideāli.
 

3. Janvāris 2018

Mario Batkovic un tava mūzikas gaume @ 11:30

Pamanīju feišukā, ka Zemlika piemin kādu Mario Batkoviču, kurš esot nonācis Rolling Stones "20 best avant albums" topā. Noklausījos vienu skaņdarbu un nodomāju – kārtējais tonālais repetitīvais lūpsteris (loopster ir labs vārds, lai raksturotu visus tos anoying minimālistus, kuri īsti nesaprot, ka minimālisms varētu būt kaut kas vairāk par neinteresanta materiāla daudzkārtēju atkārtojumu, turklāt bez jebkādu procesu/attīstības iesaistes). Bet, spriest par mūziķi pēc viena gabala ir nepieklājīgi, tāpēc uzliku vēl vienu gabalu. Atkal tas pats. Trīs lietas labas lietas, es nenodomāju, tomēr uzliku arī trešo gabalu. Ok, Rolling Stones apskatnieks ir nekompetents lohs, kurš neko nesaprot no mūzikas. Varbūt paklausīšos citus topa dalībniekus un mainīšu viedokli. Un ja mēs runājam par apskatniekiem, man tik ļoti ir apnicis, ka par mūzikas ekspertiem uzstājas cilvēki, kuriem ne tikai nav mūzikas izglītības, bet vienkāši nav pieredzes un izpratnes par to, kas jau ir izdarīts un vispār – kas ir kas.

Varbūt šis gads ir labs, lai beidzot beigtu klusēt un sāktu runāt to, ko es domāju par mūziku sev apkārt. Es taču esmu nozares speciālists, kāpēc man kautri klusēt, ja apkārt notiek leimums? Īstenība man ir arguments, kāpēc. Jo tas viss pārsvarā būs negatīvi un kam gan patīk cilāt sūdus?

 

2. Janvāris 2018

2. janvāra ieraksts @ 20:05

Uzcepu milzīgu bļodu ar piparkūkām. Brauc ciemos!

 

25. Decembris 2017

Ziemassvētku laiks @ 18:50

Vai tu zini, kā ir būt garlaicīgākajam cilvēkam pie dzīves viesību galda? Es zinu.

 

Retrīts @ 15:15

Biju izbraucis uz dažām dienām uz laukiem. Pavadīju divas naktis tukšā lauku mājā ar visu tai piederošo atribūtiku – krāsni, kuru sakurinot tāpat istabā ir dubars, pelēm virtuvē, nekādu iespēju normāli nomazgāties un atkal jau aukstumu. Viss jau būtu kruti, tikai sagatavoties vajadzēja labāk. Kaķis bija stresā, to nevajadzēja ņemt līdzi, tā vietā vajadzēja paķert sildītāju. Kronis visam bija aizmirsts telefona lādētājs, tas gan mani darīja bažīgu, it īpaši tāpēc, ka pašam nav auto. Nācās apgrūtināt draugus, kuri nebija starā par maniem gājieniem, bet tāpēc jau draugi ir, vai ne? Pastaigājoties, lauka vidū piegāju pie akmeņu kaudzes, no kuras izlīda milzīga (kā man likās) lapsa. Uz brīdi saskatījāmies un lapsa laidās mežā iekšā. Vienu gan šādas vietas izdara labi – pazuda stress un trauksme. Mierīgi kurini krāsni, lasi vecu Rīgas Laiku, jebkas cits ir nesvarīgs un tāls.

 

18. Decembris 2017

Dzīve mazpilsētā @ 21:28

"Pēc runas domes deputāts nodziedāja vienu no savām jaunajām dziesmām."

 

11. Decembris 2017

Parpalas un pritoni @ 11:31

Mūzika: Mihaels Pretoriuss

Nespēju noticēt, ka nāksies iet cauri SS ellei.
 

8. Decembris 2017

Mēs ar kaķi vēlamies īrēt 1-istabas dzīvokli Rīgā @ 18:34

1. Decembris 2017

Bezprincipiālie kristieši @ 17:27

Vietējā kristiešu labdarības veikala grāmatu plauktā atradās grāmata, acīmredzot veltīta reliģijas kritikai no zinātnes skatu punkta, tajā, piemēram, figurēja nodaļa "Kā izaudzināt ateistu", kamēr pāris grāmatas tālāk atradās grāmata "Kā saglabāt ticību". Bet es nopirku Aīdu un Traviatu platēs par vienu eiro.

 

27. Novembris 2017

8-BIT CONCERTO @ 10:56

Orchestral manoeuvres in the bitspace

beidzot nobriedu publicēt bez atslēdziņas

 

Uz nesatikšanos

Melnais Baisulis