Uz nesatikšanos

Melnais Baisulis


11. Jūlijs 2019

Gada trīsdesmit trešais ieraksts (auto, auto, autombīli, tevis dēļ mums vajag spēt) @ 17:24

Sniedziet padomu – kur jūs ieteiktu iegādāties lietotu auto? Kur jūs iegādājāties savējo?

 

20. Jūnijs 2019

Gada trīsdesmitais ieraksts @ 21:52

Mūzika: 19 gadi pirms sākuma – Singapūras vējš

Bāc, man tik ļoti patīk 19 gadi pirms sākuma
 

18. Jūnijs 2019

Gada divdesmit devītais ieraksts @ 20:06

Šon negribēju gaidīt vilcienu gandrīz 40 min, bet iet uz autobusu. Šajā sakarā atcerējos gudrību no The Slacker - standing on the corner of the street and waiting for nothing - that's power. Tā nu sapratu, ka nav man power šodien. Beigās tāpat aizgāju uz Stockmann un neplānoti nopirku zaļās kafijas pupiņas.

 

9. Jūnijs 2019

Gada divdesmit septītais ieraksts (я умный, а потом разберемся) @ 10:05

Vakar ciemos bija vīri, par kuriem jau kaut kad rakstīju, ka nebiju saticis un runājis ar viņiem ~ 20 gadu. Ļoti sirsnīgi ietusējām. Sarunājoties par lietām, ko darām un iespējamiem kopprojektiem, Alex daļēji jokojoties par mani teica "un mūziku uzrakstījis pieaicinātais tāds un tāds ģēnijs" uz ko es skromna protams atbildēju, kāds nu tur ģēnijs (jo tomēr zini, kādi ir paša trūkumi, pie kā vēl jāstrādā, un nedzīvo ar neveselīgas pašpārliecības rozā brillēm). Alex teica, ka nevajag kritizēt sevi un izmeta vienkārši ģeniālu (!) frāzi, ko sakot viņš pats: "я умный, а потом разберемся!".

Nu lūk, draugi, jūs esat lieliski, bet pēc tam jau redzēsim, kā būs! ;)

 

6. Jūnijs 2019

Gada divdesmit sestais ieraksts (īgns un konservatīvs) @ 19:44

Garastāvoklis:: annoyed

Visas mūsdienu mašīnas izskatās pēc augstajām 80'gadu reperu botām.
 

4. Jūnijs 2019

Gada divdesmit piektais ieraksts (8 bitu laime) @ 20:54

Ir tāda sajūta, ka varētu mierīgi pavadīt atlikušo dzīvi, skatoties youtube video par zx spectrum aktualitātēm un spēlējot Jagged Alliance 2 uz mana senā PC.

Vēl man ir doma uzrakstīt review par OPN jaunāko albi AGE OF, bet diemžēl tas albums nav tik labs, lai vēl gribētos veltīt laiku apskatam.

 

1. Maijs 2019

Gada divdesmit ceturtais ieraksts (Sapņu arhitektūra) @ 09:47

Šonakt sapņoju par dīvainu ēku, kas it kā celta sen (drošvien 1920ie or so), kurai nebija palodzes, visi logi pēc plānuma atgādināja autobusu logu stilu, kaut gan izskatījās pavisam citādi – ēka bija liela (redze'ju to tuvplānā un tāpēc nebija iespaids par ēkas kontūrām kopumā), it kā ieapaļa (nebija taisnas plaknes sajūta). Daži logi bija jau pārtaisīti, kaut kādas palodžu iezīmes. Nu ziniet, kaut kas, ko varētu būt radījis Le Korbizjē.

Tad sapņoju (vai biju jau mazliet pamodies?), ka ir ēka, kurā attālumi (virs zemes) starp dzīvokļiem izkārtoti pēc virsskaņu rindas principa (tiem, kas nezina – virsskaņu rindā skaņas pēc sava augstuma pamazām pietuvojas viena otrai augšupejošā virzienā). Tas nozīmē, ka kaut kādā brīdī dzīvokļi sāk saplūst kopā, kamēr tie beidzot ir tik tuvu, ka principā viedo vienu dzīvokli – tas ir, komunalku, hehe.

Ja tagad atgriežas pie idejas par virsskaņu rindu (tas ir, šajā nomoda realitātē), tad attālumi starp dzīvokļiem varētu kļūt par dzīvokļu augstumu – iedomājieties, pirmā stāva dzīvoklis pats ir 12 stāvos (oktāva), bet šaurs, otrs dzīvoklis 7 stāvos (kvinta), bet jau mazliet platāks, trešā stāva dzīvoklis 5 stāvos un vēl platāks, sestā stāva dzīvoklis 4 stāvos un tā tālāk, kamēr pēdējā stāva dzīvoklis ir vienstāvīgs, taču pavisam plats (12 stāvi pa horizontāli). Tālāk ir kādas bēniņu vai palīgtelpas, jo vertikālais augstums nu jau ir mazāks par vienu stāvu. Visu dzīvokļu kubatūrai būtu jābūt vienādai.

I dare you, architect, I double dare you!!!

 

25. Aprīlis 2019

Gada divdesmit trešais ieraksts @ 20:53

Šodien vilcienā pretī apsēdās meitene, "skaista tā kā sakura, viņas dēļ no zārka es pieceltos kā Drakula"*

*aptuvens citāts no Ziedu vijas daiļrades.

 

17. Aprīlis 2019

Gada divdesmit otrais ieraksts @ 18:47

Augšamcelšanās direktors

 

22. Marts 2019

Gada septiņpadsmitais ieraksts (kopdarbs ar Reini) @ 22:19

Pankroka grupa "Zuzāns pērk gleznas"

 

Gada piecpadsmitais ieraksts @ 12:38

Stabat doesn't mater

 

20. Marts 2019

Gada četrpadsmitais ieraksts @ 14:17

Visu laiku labākais stoner albums ir Nirvanas Bleach ar atskaņojuma ātrumu 0.75

 

12. Marts 2019

Gada divpadsmitais ieraksts (jauna varoņa dzimšana) @ 16:24

Laiku pa laikam man ienāk prātā neeksistējošu cilvēku vārdi/uzvārdi. Šoreiz tas ir Krumholcs Fīdings.

 

6. Marts 2019

Gada vienpadsmitais ieraksts (Tērbatā 19. gs. beigās) @ 20:28

Mūzika: Cienījamie lasītāji. Fricis Bārda. Dzejas izlase

Vakar nopirku riekstu un rozīņu maisījumu "Studentu brokastis". Katru reizi, kad ieraugu šīs studentu brokastis, cenšos iztēloties vidējo studentu, kas stumj sejā riekstu-rozīņu maisījumu par padsmit eiro/kg un turklāt vēl dara to brokastīs.
 

5. Marts 2019

Gada desmitais ieraksts (mazā jubileja) @ 14:57

Mūzika: Aiz sienas strādnieki bombī ar urbjiem un āmuriem

Ārstniecības iestādē, ko apmeklēju, vienmēr vienā no stāviem skan muzaks – tāds pēc saldās brunetes plastmasas šķīvī smaržojošs ņuage easylistenings. Tāds viegli ritmisks dažādos tempos, gan mundrs, gan kontemplatīvs. Muzaka funkcija, vismaz oficiāli, ir mazināt stresu un uz mani tas pat mazliet strādā. Sēžu tur, gaidu savu kārtu pie daktera un iekšā dungoju līdzi – tādada, tātata, tādada, tātata ta ta ta ta, utt. Un galvenais, ka eju tur gadiem un tas muzons nemainās. Vislaik gribēju noskaidrot, kas tas ira, tad vienreiz vienā kabinetā redzēju disku čupiņu, no kuriem izlobīju vārdus Sandro un Bovary, bet internetos neko neatradu un nav jau teikts, ka tie bija tie diski, kas skanēja. Kādreiz, kad nīgri smejos, ka pasaule var iztikt bez mākslas, jo cilvēki var mierīgi dzīvot kioskos un klausīties radiodžinglus, neesmu tālu no patiesības: KMART TAPES Un ziniet ko? Ja uz to skatās caur vaporwave prizmu, tad dažkārt tas nemaz nav slikti.
 

17. Februāris 2019

Gada devītais ieraksts @ 17:17

Mūzika: The Smiths – The Queen Is Dead

Pagalmā izmētāta visāda draza, tostarp šprice. Toties no zemes izspraukušies sniegpulkstenīšu kušķīši.
 

9. Februāris 2019

Gada astotais ieraksts (materiāls zobubirstu reklāmai) @ 06:05

Šonakt sapņoju, ka spēlēju uz akustiskās ģitāras pavadījuma akordus YMCA. Kāds vai kādi arī dziedāja (varbūt es pats arī). Spēlēju, kājās stāvot, turot ģitāru vertikāli kā čellu un lociņa vietā man bija zobubirste. Sapnī akordi skanēja labi, bet man liekas, ka tur piedziedājumam nav kaut kas apmēram tāds kā A, G, A, H.

Nočekoju piedziedājumu – yep, tur ir citi akordi.

 

22. Janvāris 2019

Gada sestais ieraksts (lūgums pēc padoma) @ 16:34

Kur jūs pērkat smārtfonus?

 

Gada piektais ieraksts @ 14:29

Tikmēr pie miskastēm eglīšu līķi.

 

18. Janvāris 2019

Gada ceturtais ieraksts (Shock Diamonds) @ 21:12

Šodien pabeidzu skaņdarbu un jūtos neparasti priecīgi. Tā viegli un brīvi. Tā tas šķiet ir vienmēr pēc pabeigta skaņdarba. Domāju, būtu forši izjust šo high sajūtu gadiem ilgi pēc skaņdarba radīšanas. T.i. piemēram vēlaizvien izjust šo jauko apdolbījumu pēc jau paša pirmā skaņdarba, ko uzrakstīju kaut kad deviņdesmitajos. Tas apziņas stāvoklis nebūt nenozīmē apstāšanos attīstībā, ja nu kāds tagad gribēs tā argumentēt. Īstenība varbūt pat otrādi.

 

Uz nesatikšanos

Melnais Baisulis