Uz nesatikšanos

Melnais Baisulis


30. Novembris 2020

Humpix 4 life_#zanaveska strong @ 18:50

Kuri humpiki piedāvā biezos aizkarus?

 

14. Septembris 2020

Iepirkšanās paradumi @ 15:39

Man šķiet, ka ikviens ir saskāries ar pārdevējiem, kuru uzdevums ir nevis palīdzēt izvēlēties piemērotāko preci, bet gan nodemonstrēt savas zināšanas sfērā, kuru pārstāv šis veikals, turklāt izdarīt to ar īgni izrādītu pārākumu. Mans pēdējais, bet nebūt ne pirmais gadījums notika 5dien. Biju nolēmis iegādāties dažas elektrokomponentes savam game boy labošanas un modošanas hobijam. Pirmais jautājums bija par termo caurulīšu diametriem. Pajautāju, kāds ir mazākais un kad saņēmu atbildi, noteicu "hmmm". Pārdevējs man īgni, "ko, hmm?" Es apmulsu, biju jau pieradis, ka šāda attieksme beidzās līdz ar kapitālisma iestāšanos.Bet nu ok, pateicu, ka vnk domāju, kādu tieši man vajag. Tālāk rādu viņam skrūvi, saku izmērus un piebilstu, ka vajag šādu, bet tik un tik mm garumā. Šis man (skrūvju diletantam) sāk lasīt lekciju par skrūvju tipiem. Es, nu ok. Beigās atnes skrūves, darījums notiek. Šon skatos, lohs ielicis skrūves ar citu vītni. Pipec.

 

3. Septembris 2020

(bez virsraksta) @ 17:07

Mūzika: Molly Nilson, Tender Surrender

Es gribētu būt Mollija Nilsone un Maiks Pattons vienlaicīgi.
 

28. Augusts 2020

Pearl Jam – Ten @ 21:16

Vakar pa ilgiem laikiem uzliku Pearl Jam Ten albūmu. Un, kāda sakritība, tas izdots 1991. gada 27. augustā.

 

8. Augusts 2020

(bez virsraksta) @ 07:51

Trūķūberis

 

4. Augusts 2020

Peter's Computer @ 10:40

30. Jūlijs 2020

Sir Clive Sinclair @ 20:56

Šodien Klaivam Sinklēram 80.

 

26. Jūlijs 2020

Packman @ 06:58

(.\/)

 

24. Jūlijs 2020

(bez virsraksta) @ 00:02

Jau kādu laiku esmu pamanījis plakātus, kas aicina bērnus un jauniešus neklusēt, ja dara pāri skolā (vai citur). Tas viss būtu labi, tikai tie pāridarītāji attēloti ar kedām un panku aprocēm – nezināju, ka subkultūru pārstāvji ir visa ļaunuma sakne :\/

 

20. Jūnijs 2020

(bez virsraksta) @ 16:29

nekonsekvenceris

 

18. Jūnijs 2020

Tā paiet @ 17:59

No vienas puses es neesmu arhitektūras eksperts, lai tā vienkārši pateiktu – nejauciet nost, tas ir arhitektūras piemineklis vai arī jauciet nost, tā ir skabarga pilsētas pakaļā. No otras puses, es tomēr negribu, lai nojauc to pasaules tirdzniecības ēku un būvē tur koncertzāli. Līdzīga situācija bija/ir Hāgā, kur vieglu roku jauc nost visādas ēkas, bet mans īpašais cepetis ir par Konservatorijas ēku, kas, manuprāt, ir (bija?) izcils brutālisma arhitektūras paraugs un kuru arī vieglu roku jaukšot nost, kad būs gatava jaunā konservatorijas māja kādu km tālāk. Nojauks ar visām vēsturiskajām telpām, kur viesojies Keidžs, Štokhauzens, kur mācījis Luijs Andrīsens un citi pasaules mēroga komponisti. https://www.flickr.com/photos/milov/8326337851

 

17. Jūnijs 2020

Paiet vasara pilsētā @ 17:43

Jūnijs jau pusē, draugu telefoni klusē

 

13. Jūnijs 2020

(bez virsraksta) @ 08:33

80 dienās apkārt šņabja bodei.

 

9. Jūnijs 2020

(bez virsraksta) @ 14:52

Ar nepacietību gaidu, kad kādas divas autoritatīvas Latvijas mūzikas personības nodibinās ansambli ar nosaukumu "2 metri". Piemēram, Brauns un Baušķenieks varētu.

 

5. Jūnijs 2020

(bez virsraksta) @ 21:53

Tehniskas piezīmes. Šodien pusdienu noņēmos, lai izjauktu un iztīrītu savas midi klavieres. Kaut kad ziemā ielēju viņās miežu kafiju (kas gan tās darbību neietekmēja), kā arī skaļāk par citiem skanēja pirmās oktāvas do taustiņš, bet nedaudz klusāk par citiem tās pašas oktāvas sol diēz (vai la bemol, kā no kuras puses skatās). Atjaucot vaļā izrādījās, kā karājas pāris nesasprausti spraudņi, gandrīz esmu gatavs apzvērēt, ka tā jau bija un es viņus neizrāvu. DīvAini, kaut kāds nerealizēts projekts? Kaut gan ir dzirdēts par video kartēm, kas ir pilnīgi vienādas, taču uz vienas tiek bloķētas kaut kādas fīčas, lai var tirgot kā lēto galu, kamēr ar visām fīčām tirgo kā dārgāku variantu. Karoč izdarīju visu godam un tagad nestrādā divas oktāvas. Kafija gan bija smuki karamelizējusies.

Jauns: Nu labi, vēlreiz visu pārliekot un saliekot rezultāts ir labāks, šur un tur nestrādā taustiņi, kas pirms tam strādāja, bet oktāvas kopumā atdzīvojās. Viens interneta manuālis mierina, ka tā esot, vajagot tik kādi dieniņu vai divas pagaidīt. Nu nez.

 

27. Maijs 2020

(bez virsraksta) @ 19:49

Mūzika: Ariel Pink - Beverly Kills

Vispār Stokholma bija baigais veiporveivs. Skaisti cilvēki, vientuļi urban exploring ar riteni, Ariel Pink austiņās, pat iepirkšanās lētajos supermārketos un dzīve mazā istabiņā ~ 60. gados celtā ēkā. Lively. Lovely.
 

Ariel Pink @ 19:25

Mūzika: Ariel Pink's Haunted Graffiti – Bright Lit Blue Skies

Es patiesībā neesmu baigais Ariel Pink fans, bet albums Before Today mani savulaik un joprojām aizķer tik ļoti, ka pat biju uz viņu konci Stokholmā (nē, es nepēros uz turieni no Latvijas, es toreiz dzīvoju Stokholmā). Un es nezinu vai tas ir baigi ģeniāls albums, bet es jūtu kaut kādu radniecisku saiti, nu ķipa, tas esmu es. Es varētu viņu iesildīt vai atsildīt.

Karoč paklausieties gabalu Fright Night, tad ar šitādu noskaņu iedomājieties mani ar Game Boy spēlējam bitpopu Aleponijā.
 

23. Maijs 2020

(bez virsraksta) @ 22:22

Tikai salīdzinoši pēdējos gados sāku pieņemt Sonic Youth un Joy Division. Man ir sajūta, ka tieši mūzikas izglītība man to ir palīdzējusi (sajūta, ka tīri fiziski dzirdu daudz dziļāk un niansētām) un drošvien zināms artistic maturity . Īstenībā līdzīgi ir ar Nirvanu, tomēr vismaz virspusēji Nirvana ir visai pievilcīga nenobriedušām ausīm, un lai arī neesmu bijis aktīvs klausītājs, tomēr spēju to uztvert. Bet kas par brīnumiem bija ar tiem maniem tīņu draugiem toreiz, kad viņi spēja digot SY un JD?

 

20. Maijs 2020

(bez virsraksta) @ 08:57

Ja šobrīd ir ok saukt torti par Napoleonu, tad gan jau pēc gadiem 100 būs arī ok saukt par Staļinu vai Hitleru.

 

12. Maijs 2020

(bez virsraksta) @ 19:46

Sintiņiezis

 

Uz nesatikšanos

Melnais Baisulis