Uz nesatikšanos

Melnais Baisulis


15. Novembris 2016

? @ 17:44

Garastāvoklis:: ?
Mūzika: ?
Tags:

?
 

9. Novembris 2016

Disnejlenda @ 11:12

Ekrāns balts un neparasts,
tagad dzīvot sāk,
atnāk Mikimausis,
atnāk Donalds Tramps.

 

6. Novembris 2016

Suņa sirds @ 17:50

- Если вы заботитесь о своём пищеварении, мой добрый совет – не говорите за обедом о большевизме и о медицине. И – боже вас сохрани – не читайте до обеда советских газет.
– Гм... Да ведь других же нет.
– Вот никаких и не читайте.

Te vārdu "avīzes" varat aizvietot ar vārdu "internets".

 

4. Novembris 2016

Principā viens un tas pats @ 22:45

Mūzika: Fakin' Stone Temple Pilots, bļaģ Core albums

Man nav ne rokgrupas, ne sievietes.
 

3. Novembris 2016

20. Oktobris 2016

Auseklīši mūsu acīs @ 10:09

Šodien ieraudzīju amatabrāļa postu par to, ka arī, lūk, kādā rietumeiropas pilsētā cilvēki pieprasa jaunu koncertzāli. Aizdomājos. Mums taču nekad nav bijusi tā labā koncertzāle, bet kliegšana par to ir aktuāla tikai kādus... pēdējos 5 gadus? Līdz tam ko? Nevajadzēja? Kā jau kultūras darbiniekam pienākas, arī man šķiet, ka jauna, laba koncertzāle ir kruta lieta. Tai pat laikā tas ir simbols un mēs kā traki esam uz simboliem un simboliskām izdarībām – vajadzēja uzspridzināt Skrundas lokatoru (principā vienkārši nojaukt milzīgu augstceltni, kura stāvēja tukša un nu jā, pielietojamība laikam tai nebija un diezvai būtu atradusies), vajadzēja uzcelt Gaismas pili (ir jau skaisti un labi, bet vai tāpēc cilvēki sāka vairāk lasīt?) un vajag jaunu koncertzāli. Bet kāds būs ieguvums no tās? Pa retam aizejam uz koncertu un tagad būs iespēja aiziet uz mazliet kvalitatīvāk skanošu koncertu. Un viss. That's it. Drīzāk ir jākliedz par algām. Kāda man daļa gar koncertzāli, kurā, visticamāk, jauno mūziku spēlēs ļoti reti, bet es turpināšu darboties savā profesijā kā blakusnodarbē/hobijā, jo nopelnīt ar to nevar pat minimālo algu? Jākliedz par to, ka cilvēki aug bez izpratnes par kultūras vērtībām, tātad par izglītības sistēmas trūkumiem. Mums tik daudz kas pūst saknē, bet mēs domājam par to, kā izskatīsies galotne. Citiem vārdiem, pirms būvēt bibliotēku, varbūt jāpanāk, ka cilvēki grib lasīt? Pirms būvēt zāli, varbūt jāpanāk, ka cilvēkiem rūp, kas tajā zālē notiek?

Mans ieraksts nepretendē uz nopietnu analītiku, bet savu viedokli noteikti izpaudiet.

 

16. Oktobris 2016

Sanusī vakars @ 10:03

4. novembrī Rīgā, Zunda dārzā. Sansusī replay. https://www.facebook.com/events/126068224526828/

 

7. Oktobris 2016

Latvijas ērģeļu katalogs @ 15:11

Mans absolūts fetišs: http://www.music.lv/lek/index_lv.htm

Jūs tikai paskatieties uz Piltenes ērģēlem, pilnīgi mentāla siekala notek. Pilnīgs Kurzemes baroks.

 

14. Septembris 2016

Night falls in Palermo @ 21:26

Spēle, par kuru man pastāstīja mans grieķu draugs Nikos: https://boardgamegeek.com/boardgame/178322/night-falls-palermo

Šo mums noteikti kādreiz ir jāuzspēlē.

 

8. Septembris 2016

Pļaķ, vot ir dirsā :( @ 19:08

"Ņemot vērā, ka ir sadalīti visi studējošā kredītam studijām ārvalstīs 2016.gadā paredzētie līdzekļi, pamatojoties uz Izglītības un zinātnes ministrijas komisijas kredītu piešķiršanai studijām ārvalstīs lēmumu, Studiju un zinātnes administrācija paziņo, ka tiek pārtraukta pieteikumu studējošā kredītam studijām ārvalstīs pieņemšana."

Ko iesākt, ko darīt? Biju licis visas savas cerības uz šo.

 

27. Jūlijs 2016

Mākslai vajag atelpu @ 09:39

Mūzika: Marģeris Zariņš – Concerto Innocente

Mākslai vajag atelpu.

(un naudu)
 

21. Jūlijs 2016

Pelnīta nopūta @ 19:09

Vakardienas makaroni = vakaroni

 

16. Jūlijs 2016

(bez virsraksta) @ 23:22

Notekcaurule ir nogurusi.

 

Volatīlais plurālisms @ 18:30

Jo tas ir andergraunds. Plurālisma saindētie mājāssēdētāju prāti. Rīgas pagalmu miskastes, februāra beigas, malkas apkure. Retrogradētie un reakcionārie paradumi. Sliežu posms starp Rīgas Centrālo staciju un Zemitāniem. Sociāli neremdināmas ilgas. Pēdējais gads augstskolā, pēc kura nekas nemainīsies. Slikta gramatika un ģimenes aptieka. Tava ģimene sastāv no Jāņa un Valtera, ar kuriem kopā tu īrē dzīvokli, kas kādreiz bija daļa no lepna 7istabnieka ar diviem kabineta flīģeļiem un madam Šarno, kura pasniedz privātstundas klavierspēlē un runā tikai vāciski. Tuvējā veikalā sirms komponists, kurš iesaka sajaukt vīnu ar brutu, tikai paģiras baigās esot. Jo tas ir andergraunds.

Par kuru Rīgas rajona ir runa?

 

15. Jūlijs 2016

Veiksmes stāsts @ 18:49

Jau apmēram 20 minūtes, atliektiem pleciem, iznesīgs un drošs, apņēmīgs un pašpārliecināts kā harizmātiskās draudzes vadītājs viņš runāja pilnīgas muļķības.

 

8. Jūlijs 2016

Aptauja @ 08:16

Kā jūs gūstat prieku no dzīves?

 

24. Jūnijs 2016

DJ Grēks @ 21:59

Mūzika: Juris Simanovičs – DJ Grēks

Reāli labs veikums. Mīļākais ieraksts šobrīd:

http://jurissimanovics.bandcamp.com/album/k-samierin-ties-ar-savu-nenoz-m-bu
 

3. Jūnijs 2016

France Gall @ 21:10

Mūzika: France Gall - Il Neige

Mans jaunākais atklājums mūzikā – France Gall. Atklāju, pateicoties Kārlim Vērdiņam, kurš pieminēja viņu kaut kur radio. Popdziedātāja, kas pati neraksta dziesmas. Parasti uz tādām skatos šķībi, bet viņas balsī ir kaut kas tik dievīgs, nesamaitāts, naivs un prieka pilns, bērnišķīgs un pat jūtami amatierisks. Nu tāds pops, kur nav nekāda blatošana un stilošana, vienkārši mūzika visiem labā nozīmē. Tas labākais ir 60. gadu albumi, kur rodami visādi interesantumi (interesanti akordi, skaistas melodijas, forši aranžējumi), 70. ir tāds kā tranzišonal periods (disko un tā), bet no 80. viņa kļūst par "nopietnu" dziedātāju ar izkoptu balsi un principā radio skonto repertuāru. Tomēr nevar prasīt, lai mūziķis iekonservējas un nemainās, tas vienkārši nav iespējams.
 

Stīgu kvartets nav nekāds joks @ 18:55

Rakstu stīgu kvartetu, kas būs tik skumjš kā P3+3r15 V45k5, kurš apmākušā pēcpusdienā brauc prom no Rīgas pustukšā vilciena vagonā, kaut kur aiz Krustpils vērdamies pa logu garāmslīdošā, pēlēkā ziemas ainavā ar ritošu asaru pār vaigu.

 

22. Aprīlis 2016

Petrichor – Trio Tendo @ 20:59

Pavēlu iepostēju, bet no otras puses – kas tur ko neaizšaut uz bibliotēku?

https://www.facebook.com/events/1710412062580134/?active_tab=posts

Kā es labdabīgi iesmeju – uzstāsies Trio ninTendo. Bet vispār – ļoti spēcīgs kolektīvs.

 

Uz nesatikšanos

Melnais Baisulis