
Ļoti ļoti patīk tās ulmaņlaiku mājas, kuru īpašnieki gribējuši padarīt savu māju īpašu un atšķirīgu no pārējām un panākuši to ar mazām detaļām, nevis ar pārmērībām pa visu perimetru, papildus stāviem vai murgatroniskajām detaļām- tas kas piem. šobrīd notiek virs Vīnogas pie Āgenskalna tirgus ir pilnīgi neaprakstāms sviests. Es domāju, vai tiešām neviens, kam bija pienākums skatīties uz Vīnogas "rekonstrukcijas" projektu nepateica - jūs ko, esat pilnīgi stulbi?
dzeina / 15. Februāris 2012@22:30 | |
Saki, fasāde saskanēs ar ēdienkarti? :D
wowow / 15. Februāris 2012@23:13 | |
kautkāda ļauna aronija tavā textā
vitals / 15. Februāris 2012@22:45 | |
A šajā bildē redzamā fasādes daļa ir no ulmaņalaika mājas, un tev patīk, jebšu murgatroniskā virs Vīnogas?
wowow / 15. Februāris 2012@22:56 | |
Šī patīk
vīnoga zem tās nastas tik bēdīga
Vīnogai cauri izdzīts liels stabs, kas murgatronu balsta.
Nez, man patīk, es vienmēr ar interesi noskatos uz šito projektu jau gadiem. Dažādībai jābūt un nekā tāda āģī vēl nebija :)
Stpc, ir visādi arhitektūras veidi, kuriem pārmērības pa visu perimetru ir nepieciešama sastāvdaļa. Tikai neprasi tagad, lai nosaucu :)
_re_ / 19. Februāris 2012@19:58 | |
apaļā loga spraišļojums ir afigenna. es nesaprotu, kā to varēja realizēt.
wowow / 19. Februāris 2012@20:28 | |
Vai ne?