Nepabeigtā dienasgrāmata


23. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 13:34

DELFI. Latvija nosoda nervu sistēmu paralizējošo vielu lietošanu
 

21. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 20:27

Šodien Getsbijs, pamatīgi izskrējies ar kociņu pa Lielajiem kapiem, vilkās, mēli izkāris, uz māju pusi, tad kaut ko saoda gaisā un, saslējies uz pakaļkājām, metās uz priekšu, kā senu un labu draugu ieraudzījis, tik pēc pārdesmit metriem izrādījās, ka tā ir Jaunā Rīgas teātra publika, kura sasmaržojusies nāca pa trotuāru pretim uz Cerību ezeru vai Procesu, ej nu sazini, bet uz rotaļām šī galīgi nebija noskaņota. Tagad nabags blakusistabā klausās, kā Zviedrijas Radio simfoniskais orķestris izpilda Ģērģu Ligeti, man slinkums piecelties un pagriezt klusāk to radio "Klasika".
 

(bez virsraksta) @ 13:31

DELFI. Likuma grozījumus par čaulu aizliegšanu jau 3. aprīlī skatīs valdība un 8. aprīlī tos sāks skatīt parlaments steidzamības kārtībā.

p.s. te viņi burkas grib aizliegt, te čaulas
 

20. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 07:48

NRA. Ģimene apēd Rīgas kafejnīcā pirktus kebabus un piedzīvo ko gaužām nelāgu.
 

15. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 11:11

DELFI. Glābēji Gulbenē izpestī dubļainā grāvī iestigušu cilvēku
 

14. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 14:05

DELFI. Jaunie dabasgāzes rēķini lielākoties nedaudz pieaugs.
 

13. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 13:18

DELFI. Ūdenssaimniecības pakalpojumu likums liek iedzīvotājiem pašiem rakt skatakas ārpus sava īpašuma, par ko sašutuši Smiltenē dzīvojošie pensionāri.
 

12. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 23:10

Šodien piemājas pļaviņā, kurā tuvējo kvartālu iemītnieki ved savus suņu kakāt, bija sācis nokust sniegs. Nē, es vēl saprotu, ja saimnieks paļaujas uz ūdens attīrošo spēku un atstāj suņa kaku dabas likumu varā, bet kāpēc ielikt to kaku polietilēna maisiņā un ierušināt sniega kupenā kā tādu neizdevušos Ēģiptes faraonu?
No rīta redzēju jaunus un spēka pilnus puišus dodoties uz darbu, es domāju, ka remontēt kādu dzīvokli, katram rokā pa mazajai fantas pudelei un "Bērnu Pasaules" RIMI pirkts papīra maisiņš ar uzrakstu "Mani gardumi", iekšā, to var redzēt caur plēves joslu maisiņa sānos, - maizītes ar biezpienu un rozīnēm, bet mājas durvīs viņi iesprūda, cenšoties būt pieklājīgi un palaist viens otru pa priekšu.
Pēcpusdienā samulsu, uz Marijas ielas ieraugot turku, kurš gāja un ar karoti ēda no tikko atvērtas bundžiņas... turku zirņus.
 

11. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 10:41

DELFI. Gandrīz puse pasažieru negatīvi vērtē labierīcību trūkumu vilcienos, atklāj SKDS
 

7. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 15:32

DELFI. Burkāns pieteiksies konkursā uz vēl vienu
 

(bez virsraksta) @ 11:10

DELFI. Kuldīgā bezvēsts pazudušais Renārs Ozols atrasts sveiks un vesels, otrdienas vakarā portālu "Delfi" informēja Valsts policija.

p.s. ziņā teikts, ka vīrietis ir "bezvēsts pazudis" 6. marta rītā, kad izgājis no mājām. ziņa par to, ka atradies, publicēta 6. marta 19:43
 

6. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 17:21

Šodien tramvajā ar mani sāk runāt kāds jauns puisis dzeltenā jakā. No sākuma piedāvājas iedot naudu biļetei, jo es stāvu pie automāta un tam nesavienojas kredītkarte. Pēc tam grib noglaudīt Getsbiju. Tad saka: "Man ir viens tāds jautājums, es visiem prasu. Manai mammai ir problēmas ar alkoholu. Varbūt jūs zināt kādu vietu, kur viņu varētu ielikt, varbūt kādu kristīgu centru? Es skatījos, ir viens Jēkabpilī, bet tikai vīriešiem. Vai nebūtu labi, ja būtu izveidots tāds tīkls, tāds saraksts internetā ar vietām, kur var iet šādos gadījumos, un lai katrs Latvijas iedzīvotājs zinātu par tām? Vai tā nebūtu laba dāvana Latvijai? Es domāju par to, ko varētu uzdāvināt Latvijai simtgadē. Kā jums šķiet, vai tā būtu laba dāvana?" Kādu brīdi mēs iegrimstam klusējošās pārdomās. Tad viņš pieiet pie automāta un mēģina nopirkt man to suņa biļeti ar savu kredītkarti. Tad atgriežas: "Jā, tiešām nesavienojas."

pēc tam mēs ar Getsbiju gājām potēties veterinārajā klīnikā, kurā tieši tobrīd bija ieradusies pārbaude no PVD un notika remontdarbi ar sienu urbšanu, sapotējāmies priekštelpā. pēc tam Getsbijs izvēmās uz ielas. es domāju, no uztraukumiem
 

27. Februāris 2018

(bez virsraksta) @ 17:59

No Rimšēviča mājas aiznests seifs. Tajā atradušās "Ģimenei svarīgas lietas - albumi, mūzika, videoieraksti," apgalvo Rimšēvičs.
 

(bez virsraksta) @ 15:12

DELFI. Rīgas pašvaldības policisti Avotu ielas apkaimē konstatējuši kādu skurbulī esošu māti.
 

26. Februāris 2018

(bez virsraksta) @ 18:49

"Laikā, kad produktu cenu kāpums ir tik straujš, vēlamies atgādināt patērētājiem, ka tomēr ir ieteicams izvēlēties kvalitatīvu un drošticamu alkohola zīmolu un tā ražotāju vai izplatītāju."
 

(bez virsraksta) @ 14:53

DELFI. Pārtikas uzraugi Grobiņā uziet pagrīdes gaļas produktu ražotni.
 

25. Februāris 2018

(bez virsraksta) @ 12:54

"Ir aiznesta vesela virkne lietu. Es nevaru stāstīt visas lietas, kas tur ir nozagtas. Katrā ziņā es visas tās lietas saistu vienīgi un tikai kopā ar visu šo te kampaņu, kas ir vērsta šobrīd pret manīm, un man ir tāpēc svarīgi šīs lietas izstāstīt." (Ilmārs Rimšēvičs)
 

24. Februāris 2018

(bez virsraksta) @ 11:10

Ja "Latvijas Banka" ir aizdevusi AB.LV 200 miljonus pret vērtspapīriem, "kurus jebkurā brīdī var pārdot par daudzkārt ielāku summu", bet AB.LV tiek likvidēta, jo tai pietrūkst 600 miljonu, kas aizplūduši, kopš "nedienām" ar ASV - vai man vienam izklausās, ka tas aizdevums ir vainīgs pie tā, kas notiek tagad?
 

23. Februāris 2018

(bez virsraksta) @ 14:49

DELFI. Rīgā apzog košera kafejnīcu
 

19. Februāris 2018

(bez virsraksta) @ 19:14

fascinē arī tas personāžs Saulvedis Vārpiņš - ko tik viņš nav aizstāvējis, protams, nevar noliegt, ka viņa profils ir īpašu bezcerīgu gadījumu aizstāvība, bet tomēr nesaprotu, kāpēc lai kāds izvēlētos tieši viņu - tas kaut kā uzreiz ieliek tevi vienā kompānijā ar šaubīgiem tipiņiem
 

(bez virsraksta) @ 15:35

DELFI. Būtiski pasliktinājies 'ABLV Bank' finansiālais stāvoklis
DELFI. 'ABLV Bank' situācija būtiski atšķiras no 'Parex' un 'Krājbankas'

IMHO, tās divas jau likvidētas, ABLV vēl nē, tā ir būtiska atšķirība
 

17. Februāris 2018

(bez virsraksta) @ 16:56

iet uz Kraftwerk vai neiet uz Kraftwerk?
 

15. Februāris 2018

(bez virsraksta) @ 10:36

Šis jāsaglabā gadījumam, kad kādam ienāks prātā runāt par mūsu izcilo aktieru un režisoru neveiksmēm:
 

14. Februāris 2018

(bez virsraksta) @ 12:58

DELFI. Pēc 36 gadu ilgas kalpošanas Juris Rubenis vairs nav LELB mācītājs. Viņš ir atdevis savu amata krustu arhibīskapam Vanagam, atdāvinājis savus kolārkreklus, albu un stolas draudzei.

P.S. es jau nez kuro reizi esmu aizmirsis, ka manām kedām ir atdalījusies zole un tās jau sen vajadzēja izmest, tā vietā atkal esmu uzvilcis un konstatēju to tikai jau darba dienas vidū
 

12. Februāris 2018

(bez virsraksta) @ 12:31

DELFI. Par Raiņa spalvaskāta un rakstāmmašīnas nozagšanu piespriež pusgadu cietumā.

No ambulatorās tiesu psihiatriskās ekspertīzes atzinuma izriet, ka vīrietis ar psihisku slimību nav slimojis, bet viņam konstatēti organiski personības un uzvedības traucējumi.
 

11. Februāris 2018

(bez virsraksta) @ 23:48

Pamodos vien, kad jau diena aiz loga, viss nokavēts
trīspadsmit rāda telefons, kuram atlicis nomirt, bet
dīvaini cilvēki sapnī man lika apēst delfīna sirdi
labi, ka pamodos, kakls jau notirpis smeldza
delfīna sirdi apēst uz vietas, padomā tikai, kur prāts,
kas uz nakti pārslēdzas citā režīmā, izstrādā jokus
mēs taču esam ar tevi, saka vēl pirksti uz rokām
delfīna sirdi, no iekšām uz āru izgrieztu, sarkanu sirdi
asiņu straumītes ūdenī izveido lokus, pamodos
tieši īstajā brīdī, kad pelēka diena aiz loga
tirpstoši pirksti un sega uz grīdas, ir vismaz
kāpēc piecelties stāvus un nokratīt redzēto
sapnī, bet diena aiz loga, diena, kas pelēko krāsu
pieprasa pieņemt un parakstīt līgumu asinīm
zinu, ko delfīni domā un jūt nu gluži kā cilvēki
taču, es esmu, es piederu, radu, cilvēks es taču
kāpēc ik rītu, kad diena aiz loga, kāpēc tā skatās
pamodos mazliet par vēlu, es zinu, kā cilvēks
kuru es gribētu redzēt sev līdzās no rīta
tāds cilvēks, kur gan tas ir, kur tas skatās, es zinu
 

(bez virsraksta) @ 22:54

Rīt intervēšu Madaru Dišleri, to sīko Idu no Emīla nedarbiem
 

(bez virsraksta) @ 22:43

Getsbijs šodien aprēja pārīti, kas gāja pāri ielai neatļautā vietā. Pirms tam viņiem vispār nepievērsa uzmanību, bet brīdī, kad šie metās starp mašīnām, sāka dusmīgi riet. Labs suns.
 

8. Februāris 2018

(bez virsraksta) @ 18:01

kā sauc šo novecot nobijušos vīriešu ģērbšanās stilu - samta žakete, melns t-krekls ar rebel popkultūras apdruku, apakšā (droši vien) džinsi? baidos, ka mani arī velk uz to pusi
 

6. Februāris 2018

(bez virsraksta) @ 09:24

Kāpēc sapņos nevarētu risināt normālas darba problēmas - izdomāt, ko rakstīt literatūras balvas pasniegšanas scenārijā, kā labāk pārtulkot kādu frāzi žurnālā? Izdomāt kaut ko dzīvē noderīgu vai pārdodamu? Kāpēc visu nakti jānodarbina smadzenes ar kaut kādu paralēlo realitāti - jādodas geju karagājienā uz Afganistānu vai jāglābj no mīlestības bada nāves nez kur atrasta izmirkusi vjetnamiešu, turklāt vēl apsolot viņu mīlēt līdz mūža galam, skaidri zinot, ka tie ir meli? Kāpēc man sapnī jāuzstājas kaut kādā Orbītas pasākumā ar uz vietas krieviski sacerētu improvizācijas poēmu atskaņās par ķīniešu prinča piedzīvojumiem, kurš atklāja, ka viņa māte patiesībā ir pārģērbies ārlaulības brālis, nodūra viņu un pēc tam arī savu tēvu un dzīvoja laimīgi divatā ar māsu savā plašajā ķīniešu pilī? Poēma bija lieliska, esmu pilnīgi pārliecināts, tikai neatceros ne rindiņas un kur lai arī es to liktu - tādu krievisku un par ķīniešu incestu? Nu, labi, tas geju karagājiens patiesībā bija jautras ballītes noslēgumā, kad mēs ar diviem pazīstamiem gejiem-cibiņiem iekūlāmies kaut kur, kur jau sāka šaudīties, es maskēšanās nolūkos nodzinu matus tā, ka palika tikai astīte uz muguras, gribēju jau paslēpt nogrieztos matus kaut kādos maisos ar visām pārējām mūsu klātbūtnes pēdām, bet tad viens no gejiem-cibiņiem sāka modināt guļošu afgāņu kaujinieku, tipa, baigi smieklīgi - šis pamostas un ierauga mūs sev apkārt. Nemaz nebija smieklīgi, skērī šit tas bija. Labi, ka es pamodos pirms tā afgāņa.
 

1. Februāris 2018

(bez virsraksta) @ 15:02

DELFI: 'Brexit' pārejas posmā Lielbritānijā iebraukušie nesaņems tādas pašas tiesības kā agrāk iebraukušie
 

31. Janvāris 2018

(bez virsraksta) @ 10:03

Vakar Getsbijs izlūdzās, lai vedu viņu laukā ap četriem dienā, nekā ineteresanta tur nebija, Ziedoņdārzā aprēja visus suņus, izmēģinājām dresūras laukumu, bet to viņš nesaprata, paskraidīja pakaļ sniega pikai un tā. Šorīt astoņos aizvedu viņu uz Lielajiem kapiem, atradu vietu, kur varu palaist vaļā un koku ar diviem līkumiem katrā galā, sapriecājies, viņš spiegdams nēsājās pakaļ kokam, ņurdēja un grauza, nesa atkal un atkal atpakaļ kādu pusstundu, citi sunīši gāja garām un apsēdās, lai noskatītos ar sajūsmu vai skaudību, tiesa, kamēr tikām pa ielām atpakaļ līdz mājām, vēders melns no dubļiem. Tagad nogūlies man blakus, lai nepalaistu garām brīdi, ja nu es atkal kaut kur dodos uz izklaides vietām. Droši vien par to pirmdienu, ko viņš viens pavadīja dzīvoklī, domā, ka vienkārši nolohojās un tāpēc es viņu nepaņēmu līdzi.
 

29. Janvāris 2018

(bez virsraksta) @ 21:37

DELFI. Kristapa Porziņģa iekļūšana NBA Zvaigžņu spēlē ir pagrieziena punkts viņa karjerā

p.s. žēl, līdz šim tā kā gāja visu laiku uz augšu
 

22. Janvāris 2018

(bez virsraksta) @ 17:44

DELFI. Daugavpilī atsavina atpazīstamu smaržu viltojumus.
 

(bez virsraksta) @ 16:10

DELFI. Kristaps Porziņģis atkal sūkstās par vientulību.
 

(bez virsraksta) @ 16:06

DELFI. Veselības ministre Anda Čakša laidusi pasaulē mazuli, tādējādi kļūstot par māti.
 

21. Janvāris 2018

(bez virsraksta) @ 16:03

Mana mamma vakaros raud
Un es nevaru saprast, par ko
No rītiem jau viss ir kārtībā
Un mēs sēžamies brokastot

Pēc tam man ir jāiet uz dārziņu
Bet mammai uz darbu kaut kādu
Tad mazliet jāraud ir man
Es tikai to neizrādu

Tad viņa atnāk man pakaļ
Dažreiz - krietni par vēlu
Un saka auklītēm smiedamās:
Gandrīz aizmirsu šodien par dēlu!

Mēs ejam ar viņu uz veikaliem
Nopirkt man beidzot to Lego
Tikai naudas nekad mums nepietiek
Un lētāk jau arī nedod

Līdz mājām mēs aizejam klusējot
Bet arī vēl tad viņa neraud
Es reizēm atveru mammas aifonu
Varbūt tur atrast iemeslu cerot

Starp bildēm vien atrodu sevi
Taču īsziņu - vispār nevienu
Mājās mēs cepam tad pankūkas
Un padzeram tēju ar pienu

Bet pēc tam mana mamma raud
Tad, kad es esmu jau gultā
Es taču to dzirdu caur sienu
Tikai neuzdrošinos neko jautāt

Katru vakaru viņa raud
Un es nezinu, ko man darīt
Šodien atradu mammas feisbuku
Tur ierakstīts tikai #esarī
 

20. Janvāris 2018

(bez virsraksta) @ 14:54

Bija tāds sapnis, nu, pēdējā laikā bieži gadās sapņi, kuros būtiska loma ir jaunajām tehnoloģijām, bieži atkārtojas motīvs, ka es sapnī nevaru kaut ko uzspiest vai ievadīt datorā vai telefonā, bet šis sapnis bija interesants ar to, ka es gāju pa ielu un kaut ko fotografēju ar mobilo telefonu, bet pēc tam skatījos telefonā un konstatēju, ka esmu to turējis rokās un nejauši uzspiedis vai nu nepārtrauktu fočēšanu vai filmēšanu, citiem vārdiem sakot, tur bija fiksēts viss mans ceļš un te sākās tāds motīvs kā Antonioni filmā "Blowup", es biju kaut ko nofilmējis un varēju iezūmot, paskatīties, kas tur patiesībā bija, no sākuma es atklāju fantastiskus vizuālus efektus, apsarmojušas koku lapas un zarus, sarmas pārklātus ziedus un augļus koku zaros, tad bija aina uz tilta un kāds vīrs apakšā meta pret mani tādu kā dzelzs stieni vai kabeļa galu, bet, mēģinot piezūmot un ieraudzīt viņa seju, es ieraudzīju, ka tur lejā, kur viņš sēdēja, upes krastā, viņam garām skrēja smilšu krāsas žurkas, tas tagad neizklausās pārāk iespaidīgi, bet sapnī tas man bija liels pārdzīvojums - ieraudzīt tās nelaimi nesošās žurkas kā Kamī "Mērī", vispār, es kādu laiku sapnī nodarbojos ar atpakaļtīšanu un iezūmošanu, tāds sapnis.
 

19. Janvāris 2018

(bez virsraksta) @ 22:10

Jūs gribētu zināt, kā jūs nomirsiet?
Man šķiet, es zinu, kā es nomiršu.
 

17. Janvāris 2018

(bez virsraksta) @ 15:07

Dienas citāts no feisbuka
Kaspars Vanags: es gribētu, lai LNMM direktors būtu homoseksuāla kokerspaniela kucīte, bet VKKF vadītu gumijkoks.
 

15. Janvāris 2018

(bez virsraksta) @ 21:48

Blakus istabā skan Radio Klasika ar Šostakoviča klavierkoncertiem, bet tāda sajūta, it kā tur rādītu "Bonifācija brīvdienas". Tagad speciāli paskatījos - nekā kopīga. Dīvaini. Te ir tas Allegro no Otrā klavierkoncerta.
 

10. Janvāris 2018

(bez virsraksta) @ 22:22

vēl cīņa nav galā un nebeigsies,
tev, Rokpelni, pietiek.com palīgā ies!
 

(bez virsraksta) @ 09:05

Vēl es tagad varu darīt to, ko nedrīkstēju, kad biju precējies - klausīties divas mūzikas vienlaicīgi. Vakar uzliku viesistabā CD ar Frenka Zapas "Man From Utopia", bet darbistabā sagribējās pēkšņi paklausīties Genesis "Three Sides Live" uz datora. Tā arī sēdēju un kādu brīdi klausījos abus. Produktīvi.
 

9. Janvāris 2018

(bez virsraksta) @ 21:08

Uzcepu kartupeļus (ar koka lāpstiņu tas ir daudz vieglāk un pannai draudzīgāk, nekā bakstīt ar dakšiņu vai nazi), apēdu ar skābu kāpostu salātiem, tagad dzeru balto tēju, bet dzīves kvalitāti man šodien vēl uzlaboja Getsbijs, kurš parkā gandrīz nemaz neaprēja suņus, tikai ļoti brīnījās un ar trijiem pat saostījās un saluncinājās. Man gan būtu žēl, ja tas būtu tikai tāpēc, ka es viņu visu dienu biju atstājis dzīvoklī vienu pašu (no deviņiem līdz septiņiem ar pusi). Vēl es sapratu, ka Getsbijs atklājis nišu aiz durvīm gaiteņa galā, kur nomestas dažas vecas tvīda žaketes (pirktas Liepājas humpalā par 1 latu gabalā), un labprāt tur ieritinās, lai pagulētu. Tikai nezinu, vai tas tāpēc, ka viņam nepatīk viņa jaunā gulta, vai arī viņam vienkārši ļoti patīk manas vecās tvīda žaketes. Vēl, protams, nišas faktors. Sava niša vienmēr ir cool.
 

(bez virsraksta) @ 12:36

Kas šodien varētu uzlabot manu dzīves kvalitāti? Nopirkt koka lāpstiņu pannai vai jaunu katliņu? Vai kā uzlabot dzīves kvalitāti, neko nepērkot?

UPD. nopirku koka lāpstiņu. 0.65 eiro
 

8. Janvāris 2018

(bez virsraksta) @ 12:57

Man jaungada apņemšanās, tiesa ar gandrīz nedēļas nokavēšanos, būs - katru dienu izdarīt kaut ko tādu, kas uzlabotu manu dzīves kvalitāti (atvainojos par šo klišeju). Sākumā pietiks ar mazumiņu - aizbraukt ar suni uz Mežaparku, izskrieties gar ezeru, tad pārstāt bezjēgā dzert, to es izdarīju sestdien, iztukšojot pēdējoās brendija paliekas, vakar izsmēķēju pēdējo cigareti (nē, pēdējo vienā paciņā es atstāju, lai nebūtu tās sajūtas, ka, ak, mans Dievs, man nav cigarešu un tā gribas uzsmēķēt! nē, man ir cigarete, es to vienkārši pietaupīšu), paņēmu no dēla indukcijas plītiņu un tagad varu jau uzcept olas brokastīs, atnesu arī mājās Modra Brasliņa gleznu ("Vētras tuvošanās", tāda milzīga izmēra - 115 reiz 150 CM)), tā tagad aizsedz nelīdzenumus sienā, bet šorīt atsāku savu kuslo jogas vingrojumu kompleksu un, redz, uzreiz arī saule uzspīd starp mākoņiem, bet pa ceļam uz darbu dabūju buču Jaunajā gadā no senas draudzenes.
 

6. Janvāris 2018

(bez virsraksta) @ 20:14

Man nepatīk veikals ELVI, dārzeņi tur vispār sūds, apkalpošana bēdīga, tagad ieviesuši kafijas automātu un "svaigi ceptas maizītes", tās tiešām atnes karstas, nu, tas ir, sākumā, pēc tam viņas tur atdziest pārdevējas nomācošā skatiena iespaidā, bet buljona pīrādziņš bija kaut kas prātam neaptverams, šis, viens no visprimitīvākajiem padomju mīklas izstrādājumiem ar raksturīgu pelēcīgi irdeno, gaļai tuvu stāvējušo masu iekšā, šeit tas sevī bija paslēpis glumu pusjēlu kotleti, kuru tūdaļ izspļāvu, tad vēl bija gadījums ar vakuumā iesaiņotu gaļu, tipa latviešu vītināto šķiņķi, nezinu, kas tur varēja noiet greizi, bet atverot iepakojumu nosmakoja (es vēl nodomāju, kā dažkārt tie salāti, kas ir iesaiņoti kaut kādā inertajā gāzē) un pirmais kumoss garšoja tieši tā - "gāzēti", ja spējat iedomāties, kā pavītušas gaļas šķēle var garšot "gāzēti", norīt nespēju, jo prātā apsvēru visādas versijas par to, kas tieši ar šo gaļu varētu būt nogājis greizi, derīguma termiņš vēl bija kādas 18 dienas, ja ne vairāk. Tad šodien - maize "Kaņepju", saprotams, bio eko un visādām sēkliņām iekšā, saprotams, plēves maisiņā, bet mitrums sašķēlētā kukulīša centrā bijis tik liels, ka tas izpelējis cauri ziliem ziediņiem, vienīgais, kas tajā ELVI ir labs, ir uzlejamās nūdeles Oyakata, kas rada pārliecinošu iespaidu, ka tiešām no Japānas, lai gan visdrīzāk tās ir poļu, bet katrā ziņā - maz kopīga ar Roltoniem. Arī tehnoloģija cita - uzlieto ūdeni nokāš caur caurumiņiem glāzes vāciņā, bet uzbriedušajām nūdelēm uzspiež speciālā paciņā ievietotu visai kvalitatīvu mērci. Starp citu, par Ojakatām Japānā sauc pensionētus sumo cīkstoņus.

 

4. Janvāris 2018

(bez virsraksta) @ 14:15

atšķiru Delfus
 

3. Janvāris 2018

2. Janvāris 2018

(bez virsraksta) @ 05:52

Šis jānoglabā:
 

Nepabeigtā dienasgrāmata