Krikumi Mani mīlīši :) Dienskaitis Par Žubi Sen tik sen... Sen tik sen... Tālāk...? Tālāk...?
Zhubitta
♥ tauriņa pēdējā diena ♥
Add to Memories
Tell A Friend
tieši šodien.
Bija tik fantastiski silts, ka likās - vasara nav nekur pazudusi. Viss joprojām zaļš, spilgtspilgtzilas debesis virs galvas. Biezie kapučdžemperi - pār galvu un iebakāti dziļi, dziļi somas stūrī. Tas īpašais saulaino dienu noskaņojums.... un skolā tikai 5 stundas, visas foršas un baig labās... veselas 3 stundas nenotiek... pasaka, ne diena!!!
Tik labi atkrist pie skolas sportlaukuma zālītē, gluži tāpat kā pavasarī pirms eksāmeniem. Atpūsties un izjust rudens pozitīvo pusi. Vnk pabūt kopā ar lieliskākajiem cilvēciņiem pasaulē.
Šādos brīžos es apjaušu, ka patiesībā tomēr mīlu pasauli un šo dzīvi. Jā, par spīti visam sliktajam! es to izbaudu no pilnas sirds.

Bet ja pat sejā nepārtraukti man ir smaids vai nievājošs smīniņš, dziļi iekšēji jūtos.... pamesta? varbūt drīzāk nepelnīti aizmirsta. Līdz piektdienai/sestdienai vēl tik tālu, tik neizturami tālu......

noskaņojums: atpūtings
Dzirdu: The Lawrence Arms - the raw and searing flesh

Add to Memories
Tell A Friend
bwaaah....
Mhmm. Esmu tik lielā nesaprašanā, ka pat nezinu, ko domāt un darīt.
Vai palīdzētu izrunāšanās ar Viņu? bet vai tas maz ir iespējams, ja Viņš visu uztver nenopietni, kā lielu joku? neatceros, kad pēdējoreiz dzirdēju kādu nopietnu frāzi no viņa puses. Katrā gadījumā - tas bija sen.

Man ir apnikusi šāda dzīve, es gribu savādāk. Bet nevaru.

noskaņojums: ~***~
Dzirdu: Oomph - Brennende Liebe

Add to Memories
Tell A Friend
Ak, šis rudens....
Manuprāt - visfascinējošākais gadalaiks. Vasara, ziema, pavasaris.... nedaudz tā kā garlaicīgi. Nē, varbūt ne gluži garlaicīgi, bet... nav īstie. Khhm.

Es nekad nebiju mīlējusi rudeni tā, kā šobrīd - tieši šodien. Turklāt visu, visu, kas saistās ar rudeni - drēgno gaisu, vēju, ābolus. Neskaitāmi daudz peļķu, samirkušas krāsainas kļavlapas, iemītas dziļi dubļos. Tam visam ir tik nereāla, īpaša noskaņa, ka diez vai to aprakstīt ir kādam pa spēkam. Skola. Fantastiska vieta, ja uz pavisam, pavisam īsu brīdi aizmirst tur valdošo nežēlību vienam pret otru. Smaids. Rudenī tas ir citādāks, nostaļģiskāks. Skumjš, bet laimīgs.

Rudens ir ilgu gadalaiks. Ilgas pēc siltuma, mīlestības un saules. Arī vientulības un lietus sišanās pret palodzi gadalaiks. Ja prasīsiet manu viedokli, teikšu, ka rudens ir vispateicīgākais laiks aizmiršanai. Pārdzīvoto sāpju un vilšanos nogrūšanai dziļi, dziļi zemapziņā, tai vietā pavēršot seju pret drūmajām debesīm un ļaušanās smalka lietus pieskārieniem. Vēl viens smaids. Un peļķe, hops! pāri. Meiteņu spiedzieni, kad garāmbraucoša mašīna nošļaksta mūs no galvas līdz kājām. Ak, cik teatrāli. Spiegšana un rupji žesti nopakaļus aizbraucošajai mašīnai, bet sejā joprojām dzīvojas dzīvespriecīgs smaids.

Rudens. Šis ārprātā drūmais gadalaiks ir laiks, kad mēs varam apzināties to, cik dzīve ir skaista. Ar visām tās nepilnībām un sūda būšanām, to VAR un VAJAG izbaudīt. Rudens, lietussargu jūra un aizlidojošo gājputnu kliedzieni. Skaisti.

Manuprāt.

noskaņojums: pfff....
Dzirdu: Underoath - a boy brushed red.... living in black and white

1 saka tā bet vari ko piebilst - Labi...? :)
Add to Memories
Tell A Friend
Back to school
Hehe. 1. skolas diena plus 1. diena vidusskolā. Jūtos melna un maziņa, bet tai pašā laikā - uhh, cik patīkami, ka sīkās noblenž ar tādu pazemības pilnu skatienu ^^
Vispār bija lieliski, jauki atkal satikt vecos labos klasesbiedrus un secināt, ka pa vasaru viņi gandrīz nemaz nav mainījušies. Joprojām sen piemirstās meiteņu gaudas "aaaaah, atkal tas pretīgais sports...!", kā arī nekad nebeidzamās klačiņas. Zēni? šķiet, kļuvuši pieaugušāki. Bet tikai mazdrusciņ. Ar to arī apsveicu ^^

Fizikas+vācenes skolotājs kļuvis vēl seksīgāks ^^ rrr....

bija arī pirmā kultūras vēstures stunda manā mūžā. a učene ta` kristiete, visu laiku borēja mums, ka dievs [Dievs] ir īsts, viņam jātic. Knapi valdījos, lai nesāktu smieties pa visu klasi, tāpēc aprobežojos ar cinisku smīniņu. Ak es, nolāpītais ateJists :DDDDDDDDD

pēc stundām devos pēc algas. Pēc naudas, savas sūri grūti nopelnītās! ^^ jutos lepna par sevi, hehe. beidzot tas 1 vasaras mokpilnais mēnesis atmaksājies, un tūlīt pēc tam devos uz veikalu & sapirku šo to garšīgu. Jummm ^^

Tas arī īsumā šodienai viss, pārmaiņas pēc - uzraxtīju savas dienas gaitas, nevis kko iz morālās pasaules.

noskaņojums: hmmh...
Dzirdu: Stone Sour - Through Glass

1 saka tā bet vari ko piebilst - Labi...? :)
Add to Memories
Tell A Friend
......mmhh....
Un jau atkal es neizturēju. Ienīstu savu raksturu, jeb pareizāk sakot - bezraksturu. Kā arī nespēju pateikt -nē, kad tas ir patiešām vajadzīgs.

Vai es tiešām nesaprotu, ka tādējādi es tikai bojāju sev dzīvi?! RRRRR..... esmu dusmīga uz sevi, kaut gan... bija labi. Lieliski. Atkal būt ar viņu, tik tuvu...

Laikam esmu krustcelēs, un neciešu to. Ļaut sevi pazemot, ļauties kaislībām un apmātībai, lai pēc tam atkal ciestu mēnešiem ilgi, vai reizi par visām reizēm pielikt tam punktu...? Bet negribas. Maita, es varētu tevi nolamāt visrupjākajos pasaules lamuvārdos, bet jau tūlīt pēc tam man sagribētos uzspiest bučiņu tev uz deguna un pateikt - piedod. Es tā negribēju. Un tu man nozīmē pārāk daudz, lai mocītu sevi neļaujoties tam, ko jūtu.

Kad es beigšu sevi mocīt? Un kad to beigsi darīt tu?

noskaņojums: panika....?
Dzirdu: The Used - Buried Myself Alive

1 saka tā bet vari ko piebilst - Labi...? :)
Add to Memories
Tell A Friend
kapē nav virsraksta?
hmhhmm. Tā dīvaini. Šodien kārtīgi noslinkoju un galvenokārt skatījos, kā viena darboholiķe padara darbu arī manā un citu slinkotāju vietā [strādāju vasaras darbu]. Bet ko citu man darīt, ja cilvēkam tik ļoti tīk strādāt un viņš ij nepadomā par atpūtu...? Hmmh. Atliek vien atpūsties viņas vietā :DDD

Ļauni? Nē. Mūsdienās izdzīvo stiprākais [agresīvākais izmantotājs]. Šo mācību es ātri apgūstu.

Nu dabūju jau es ar` nostrādāties, tāds viegls nogurums. Bet. Aldara D Light ir lielisks līdzeklis pret jebkādām tieksmēm uz gulēšanu ^^

Apnicis jau. Jā jā, mūsdienu samaitātā jaunatne, blablabla. PSC...!!!!!!!! Tā ir mana dzīve. BOJĀJU TO JA GRIBU, ja gribu, tad arī to varu izbeigt vienā mirklī. Pukš! - un es vairs neelpoju. Tas ir viegli, bet es to nedaru, jo negribu. Vispār esmu tāds kaprīzs bērns, tāpēc - nemāciet mani un necentieties mani izlabot. Neesat jau nekādas dzēšgumijas, ar kurām izdzēst kļūdas un nesmukos klekšus manā mājasdarbu burtnīcā. Protams, nekad neatsakos uzklausīt padomus, bet nepārspīlējiet, mīļie. Jums manu dzīvi nesagrozīt. Jā, un šajā brīdī es jūtos varena un stipra. Mēģiniet arī jūs tādi būt, PIE VELNA, nejaucieties svešās dzīvēs, ja jūsējā ir pilnībā sadirsta! Labāk parūpējieties paši par sevi un tad pārgudri runājiet....

JUMS MANI NEIZMAINĪT. Uzspļauju tādiem cilvēkiem :)))

Huuh. izliku visas sakrājušās dusmas. Diezvai šo izlasīs tie, kam to vajadzētu izdarīt, bet vienalga - palika labāk.

noskaņojums: dziļa vienaldzība
Dzirdu: Vika pa TV3 :DDDD

Add to Memories
Tell A Friend
Pamazām jūtu, kā viss noplok. Jūtu ziņā. Var salīdzināt ar jūru negaisa laikā, jā jā - zinu jau, ka banāli izklausās ^^

Bet vispār man šķiet, ka pārāk reti esmu mīļa un laba pret tiem, saviem mīļajiem cilvēciņiem. Bet to taču vajadzētu darīt pēc iespējas biežāk, jo ne viss ir mūžīgs, diemžēl arī tuvi cilvēki nedzīvo mūžīgi. Un tad jau iespējams būs par vēlu...
Nu, nekas. Vēl taču man ir laiks. Labošos :)

noskaņojums: "gan jau būs labi" noskaņojums
Dzirdu: "Mīlēt. Mirt. Un atgriezties". tv3, haha :DDD

Add to Memories
Tell A Friend
.starp citu.
***

This is the story of my life
These are the lies I have created....


***

It's time to forget about the past
To wash away what happened last
Hide behind an empty face
Don't ask too much, just say
'Cause this is just a game...

***

Iz 30 Seconds To Mars lyricām. Skaisti.

noskaņojums: sapņaini skumji
Dzirdu: Lifehouse - You And Me

2 saka tā bet vari ko piebilst - Labi...? :)
Add to Memories
Tell A Friend
rrrrhgrrrr.....
Varbūt viss tomēr nav tik vienkārši & rožaini, kā likās pirms pāris dienām. Joprojām sāp un joprojām ienīstu. Bet par spīti tam, zinu, ka esmu kļuvusi daudz stiprāka, un to izturēšu. Jo sevi vērtēju da-aaudz augstāk par dažu labu. Khmmm. Un nemaz nemēģiniet mani saukt par iedomīgu. Jo tā nav.

Well, look who`s dying now.... :) Jo, kā redzi, es joprojām smaidu un cenšos būt laimīga, atšķirībā no tevis. Un zini... man ir žēl noskatīties kā tu sevi pazemo un krīti pie jebkurām slaidām kājiņām. Tas ir nožēlojami, pretīgi. Un.... es nebūšu viena no viņām, nebūšu tava viena vakara meitene, nebūšu tava nakts izklaide uz izsaukumu.

Es zinu, ka tomēr spēšu kādreiz patiesi mīlēt. Bet ne tevi. Nekad vairs. Mans naivums, šķiet, ir vienkārši izgaisis :)

noskaņojums: melanholiskā harmonijā
Dzirdu: 30 Seconds To Mars - The Fantasy

Add to Memories
Tell A Friend
TāpatVien.
Pēc 10 min. jāauļo uz darbu, bet tas neliedz man drusku ieklabināt savā pāris dienas aizmirstajā klabā. Nu, nekas... piedosi, mīļum, manu klabiņ? Es, kā redzi, tomēr vēljoprojām esmu tev uzticīga ;)

Vispār jau jāsaka, ka esmu laimīga. Esmu tikusi tam pāri, esmu aizmirsusi viņu un šķiet, apmēram puse no tā milzīgā jūtu blīvuma ir nedaudz iesalusi. Cik labi dažreiz būt brīvai, bez jebkādām saistībām un dzelžainām jūtām. Un jā, ir tik dīvaini justies tik nepierasti labi, liekas, ka mīlu visu pasauli. Par spīti tam... jāsaka, ka no tevis man paliks skaistas atmiņas, pat ja arī tu biji tāaāāāāāāāāaaaaāaāāāds maita un kretīns. Paldies tev ;)))


Jūtu tonnām pozitīvuma strāvojam man visapkārt. Gribas smaidīt un smieties, man BEIDZOT IR LABI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))

noskaņojums: laimīga.... Jel...!!!!!:)
Dzirdu: Story Of The Year - Burning Years

Par žubi
zhubitta
User: [info]zhubitta
Name: zhubitta
Dienskaitis
Back January 2007
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031