::ZEBRA:: STRĪPAS GLĀBS PASAULI [entries|friends|calendar]
Zebra

[ website | zebra's homepage ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

The time has come.. [08 Jul 2007|04:08pm]
Kaa maaca pretstresa rokasgraamata - ja pārmaiņas, tad visas uzreiz!! :) Universitaates bakalauri pabeigti, darbinji visvisaadi ir, magjistrantuuraa jaamaacaas, kaazas arii uz naakamvasaru norunaatas - tagad tik iemaaciities ar mashiinu braukt! =)

Taatad, kaadi ieteikumi autoskolu laucinjaa? Pozitiivaa un negatiivaa pieredze, klupshanas akmenji.. (zinu jau, ka tas prasiis 2x vairaak naudas, kaa saakumaa paredzeets :) )
Cik ilgi ir jaamaacaas teorija - teiksim, visintensiivaakajaa variantaa?
post comment

7. diena [03 Jun 2007|09:30pm]
Fiksaa veiklaa ideja, kas gan ilgi pa smadzeneem viljaata - taisiit ekskursiju uz leišu pusi - klaipēdu, palangu. Taa, uz savu galvu - 2diennieku ar sabiedrosko transportu. Izskataas, ka lielaakaa probleema shobriid ir atrast naktsmiitnes - kempingu. Gauzhaam leetu un max paaris km no juuras.. Atceros, ka dziljaa beerniibaa taadaa biju :) Bet visu dienu noseezhot netaa un ar guugli draudzeejoties, nekas paraatiigs taa arii nav atradies.. ;( Buutu feini, ja kaadam buutu personiigaa pieredze, kuraa padaliities vai ieteikumi mekleeshanaa? ;) turklaat jeediens camping vai camp site angliski apziimee arii vienkaarshi teltvietu..
bzz

Jaa, shaadi es gatavojos riitdienas maaksliigaa intelekta eksaamenam, malace.
2 comments|post comment

[03 Jun 2007|11:38am]
Par 6.dienu ieraksta nav, jo krīt ārā no konteksta. :)
Ideāla diena. Nostaigaajos bez sava gala - no Šampētera līdz Zoļikam un no Zoļika līdz Babītes tiltam (kur agšā pikniks) un atpakaļ līdz babītes stacijai (taalaak brauciens vilcienaa pa zaķi līdz maajaam). :D Mana veselība priecaajas par tik daudz svaiga gaisa un pozitīvām emocijām!
post comment

5. diena [01 Jun 2007|10:04pm]
5. diena - uzskaitījums mazliet sāk zaudēt jēgu, jo gluži par 5. vientulības dienu to nevar saukt. Tomēr esu dazhas reizes parunājusies šai laikā ar savu mīļumu, un pat vienreiz satikusi. Bet nu truuuuuuukst sava cilveecinja, ar ko vakaraa teeju virtuvee iedzert, kam dot savas salstoshaas pecinjas zem krekla sildiit, kam pieglausties, buuu... skumji, gribaas vinju sev blakus.

Vakar naktī peec feinaa pasaakuma Daugavmalaa izprnteeju kaadus n (kur n tiecas uz bezgaliibu) magjistru studiju programmu plaanus, guleeju gultaa un lasiiju. Nezinu, bet lielāko grūdienu deva ilziic izteiktais vienkaarshais teikums "Nāc pie mums!". Itkaa nekas liels, itkaa ieprieksh arii apsveeru domu mainiit instituutu uz staavu augstaaku, bet vienmeer bija kaut kaadas ieksheejas atrunas - neesu es programmeetaaja, negribu buut sistēmanalītiķe... Bet visam ir vairaakas puses. Seezhu, lasu maaciibu priekshmetus, taadus kaa 'programmatuuras drošuma teorija', 'programmatūras metroloģijas un plānošanas modeļi' un citus sviestus, un jautāju sev - KO ES GRIBU? Un taa vietaa, kad kaadreiz es buutu saakusi klaastiit par darba vietaam, lidostu, logjistiku utt. utjp, tagad es bez minstināšanas varu atbildēt 'es gribu vīru, savu māju, mierīgu un laimīgu dzīvi'. Kā to sasniegt? Ar labu darbu, kur piedienīgi maksā. Tāpēc varbūt jāatmet daļa sapņainu ideālu par to, ko es gribētu darīt, bet jāiemācās tas, ar ko vieglāk pie darba tikt. Protams, visam ir savas robežas, bet vairs es neskriešu apkārt ar saukli, ka negribu būt sistēmanalītiķe. Un zini ko? Kaut kaa vieglaak ap sirdi palika! :)

Bu bu bu.

Ak, jaa - miiljums pieteicās riitaa ciemaa!! :) Buus ar ko vakaraa teeju dzert, pie kaa pekas sildiit un ar ko bubinaat! :) Ehh... dziive ir mazliet skaista.
2 comments|post comment

4. diena [31 May 2007|06:41pm]
Bridzhs diezgan stulbà kàrtà nenotika (jeb notika màrupé, ko trenerìtis bija aizmirsis pateikt, un tà kà ilzìc bij ar riteni, tad mùs ar mashìnu pakjert ar nevarèja). Nolémàm, ka uz tàm bédàm jàtpùshas pa studentiskam - Mo nopirka vìnu un devàmies pie DAugavas 3atà patusét.. Sen nebij izdevies ar shiem draugiem tà brìvi un no sirds patèrgàt!.. Uzzinàju arì sho to neglaimojoshu par sevi- viela pàrdomàm.
Ar viina pudeles attaisiishanu nonjeemaamies kaadu stundu - salauzaam daudz ko.. rezultaats - paspeejaam nosalt, Mo tika pie jaunas viina pudeles maajaam, kā arī devāmies uz tuveejo maksimu, lai iehevotu kaut ko vienkārši atskrūvējamu ;)
Vakars foršs izdevies.
P.s. Mobile opera rullz-posts celjà uz home
post comment

3. diena [30 May 2007|09:50pm]
[ mood | relaxed ]
[ music | ee.. nezinu ]

Gulēju ilgi.

Nodevu biblenēs universitātes grāmatas, lai pēc tam uzzinaatu, ka veel arii atskaites lapaa jaadabuu ziimogs no taa iestaadiijuma. rrrr. Veel chatojot ar lietvedi noskaidrojaas, ka virzienu, kuru buutu ar mieru maaciities savaa magjistratuuraa laikam taa kaa izsvieda no programmas. besis. Atkal aktualizeejas jautaajums ko taalaak studeet!? Un veel arii kur.. Ja varat, paarlieciniet mani, ka jaaiet uz LU datorikjiem.. Shobriid veelme palikt DITFos mazinaas ar katru briidi. vieniigais pozitiivais - viss, kas tur ir sviestains, jau ir paziistams, taadeelj varbuut arii mazaak svietains. Jaa, un darbu tur driizaak turpat uz vietas vareetu atrast, kameer veel studeeju.

Miiļums bija AI konsultācijā. Foršs un miiļš bez gala ;) Kaa taads var neatkauseet manu vaargo apnjemshanos par vinju nedomaat, kameer viss shis skolas beigshanas trakums paarskries!.. ;) Eh..

Bijaam ar maamikjiiti latviešu biedrības namā uz kaut kādu Lietuvas deju un dziesmu ansamblja koncertu. patiesībā pat interesanti (ne taa kaa 'kultuura' savā garlaicīgākajā nozīmē). Stilīgākās runas sākās beigās - Lietuvas vēstnieks pateicās Latvijai par 10 punktiem šī gada Eirovīzijā, un jo sevišķi par to, ka Šipkēvics jaunākais, paziņojot rezultātus, lietuviešus nosaucis kā 'braļukas'. Un pateicībā kaut kāds tur lietuviešu restorānu tīkls līdz Jānjiem piešķir 20% atlaidi visiem latviešiem un ir izkāris savos restorānos Latvijas karogu :) ;) Stilīgi.. Nu katraa zinjaa turpinaajaas veel braaliigas apsveicinaashanaas un lietuvieshu ansamblis dziedāja "Pūt vējiņi". Tīri tā ka silti ap sirdi palikās prom dodoties.

Izņēmu savas jaunās brilliites, riktiigaa zebru stiliņā (itkaa neapzināti, bet noteikti tas asiniis bija ;) ). Hi Hi. Ilgi nomocījos, kamēr saskaņoju savas vēlmes ar vajadzībām un iespējām. Itkā optikas veikalos piedāvājums plašs (biju vismaz 8 veikalos), bet kad saak skatīties - cik dioptriju, kas piestāv, ko gribās un kur 70% no cenas nepieliek brends... tad nekas daudz paari nepaliek.

Okey, diena nodzīvota. Veel viena.
Rīt iešu uz baseinu un beidzot sākšu mācīties eksāmeniem (Ha!). Tomēr jaanoliek šamie, lai pie bakalaura aizstāvēšanas pielaistu. Ar ideālu darbu vien nepietiek ;)

post comment

2. diena [30 May 2007|10:51am]
[ mood | excited ]
[ music | Mika ]

Vakarnakt nesanaaca uzrakstiit, bija vēls un negribējās traucēt guļošo māmiķīti.

No rīta biju uz baseinu, pabeidzu mājās tīrīt logus, tagad nu viss spīd un laistās :) Galvenais, ka tas jādara no rīta, savādāk acīs spīdošā saule kveldē ārā un darbs kļūs galīgi neciešams.

Atradu māksliniecisku nodarbošanos un laika aizpildīšanu sevis realizēšanai - apsveikuma kartīšu izšūšanu. Diezgan darbietilbīgs un piņķerīgs process, toties no sirds - iztēlojies, cik ilgi es, meklējot papīru, piegriežot kartīti, izvēloties zīmējumu, diegus un šujot šamo, domāju par cilvēku, kurš to saņems!! :) šajā etapā tie laimīgie būs tie draugi, kas teju teju beigs augstskolu. A pašai man būs ticis prieks to visu taisīt un dāvināt :)

Sāku skatīties 1. "Pamatinstinktu", jo otrais, jau pasen noskatīts, patika. Stilīga filmiņa, manā gaumē. Labās proporcijās mistika, sekss, trilleris, detektīvs.. Kaut kas bija jādara, nodabūju noskatīties līdz galam.

Kaut kad pa dienu mans mīļums deva par sevi ziņu, ka esot vēl daudz maz pēc cilvēka vēl. Tas priecē. Gan, ka vēl šams pie pilnas apziņas, gan, ka deva ziņu. Bija foshi, bet turpinam censties nedomāt par viņu. (Laikam slikti sanāk)

Vakarā pieteicās Kārlis ar vajadzību saprast "ievads operāciju pētīšanā" uzdevumus visa semestra laikā. ieteicos, ka šodien būšu uz 4iem universitātē, a nē - viņam eksāmens šai priekšmetā jau 10os no rīta... nc....
Tā nu žēlsirdīgi ļāvu pēc "Doktora Hausa" piekāpt. Cik nu ražīgi, cik nē, nosēdējām līdz pus1iem manā sutīgajā dzīvoklī (uznāca negaiss - aleluja! )man cenšoties atmiņā izvilkt Markova procesus un MAS. Ja viņš kaut ko no tās burzmas atcerēsies ( un, ja vēl uz 4nieku), būšu patīkami pārsteigta ;)

Dienas (nakts) nobeigumā pārcilāju sevī pārdomas, ka ir tāda vīriešu suga, kuri vienmēr izturās tā, itkā 'sistu tev kanti'. Ir tādi, kam tā ir kāda pārprasta draudzības izpauzme (nevis pārprastas draudzības izpausme), ir tādi, kam šāda izturēšanās gluži vienkārši ir asīnīs vienmēr un visur, un ir tādi, kas tiešām 'kanti arī sit'! Bet varbūt, ka es te vienkārši sašaurinu meklējumu loku, un tāda ir nevis kādā vīriešu suga, bet tādi ir visi vīrieši, es tikai esmu to aizmirsusi ! :)

post comment

1. diena [28 May 2007|09:43pm]
[ mood | okay ]
[ music | Putnu čivināšana aiz loga un radio Skonto blakus istabā ]

Šodien mans mīļotais darīja zināmu, ka turpmākās nedēļas nebūs pieejams/lietojams/runājams. Apstākļi tādi, ka nu tā vienkārši - jādzīvo bez viņa. Es negribu kā parasti šajās reizēs - mocīties un pinkšķēt, un domāt, ko es varētu darīt lai tā nebūtu. Šoreiz strāsts būs savādāks.
Zinu ka smēķētājiem, kas cenšas atmests, viena no palīdzības metodēm ir katru dienu rakstīt dienasgrāmatu. Varētu mēģināt arī es pārvarēt savu atkarību šādā veidā. Mērķis - man šī cilvēka vienkārši nav. Izdzēsts. Dzīvoju tikai savu dzīvi un ļauju viņam dzīvot savējo, kamēr viņš ar saviem darbiem tiek galā.

Aizbraucu uz jūru. Viena. Draudzenes visas bija savās gaitās aizņemtas, bet nu arī tas OK. Nospriedu, ka labāk mācīties mākslīgo intelektu jūrmalā kā piekarsētajā dzīvoklī. Patiesībā neslikti - protams, smiltis un karstums nav labi sabiedrotie, bet no otras puses - ne ar vienu nav jaarunaa, nekas cits iisti nevar noveerst uzmaniibu. Jaa, es vienīgi vēroju cilvēkus. Neapzināti, pat negribēti. Varbūt kāds noķer manu skatienu un domā, ko es tur luuru. Bet es nespēju dažbrīd neskatīties un necensties izprast, kas ir šis cilvēks. Pārsvarā meitenes.
Pirms mājās braukšanas pastaigāju pa jūru (ledusauksta) un paskatiijos nu jau raamaakajos saules staros. Daudz sportisku jaunieshu pludmalee. Muskuljoti, paardegushi viirieshi stringos. Nevar saprast - tik lieli babnjiki vai geji.
Tagad lasu "mistakes u make at bridge". Vispār spēlēju sūdīgi, bet nu vismaz teorētiskās zināšanas papildinu. Var jau būt, ka palīdz.
Rīt no rīta iešu uz baseinu - sāksim dienu sportiski un veselīgi.
Pagaidām turos gaužām labi un pozitīvi. Tā turpināt - mīlēt sevi.

1 comment|post comment

[05 Jan 2006|08:32pm]
omg. dziive nav taisniiga. it sevishkji saistiibaa ar anglju valodas eksaamenu. brrr, bet nu ko laikam var gribeet. taisniiga taa nekad nav bijusi un nebuus. varu vieniigi es veel sevi nemociit ar domaam par netasiniibu.

[Ilzhuu, spuduuksh atpakalj pie anglenes vai diskreetaam struktuuraam datorzinaatnees!!!]
6 comments|post comment

hmm [04 Jan 2006|02:46pm]
[ mood | blank ]
[ music | kaut kas iz RW "Intensive Care" ]

kaadu muuzhiibu te neesu bijusi un sviestu dzinusi..kaut kaa tas svests bija mainiijis savu konsistenci. ja sviests ir taads, ka par vinju var runaat, izbljauties, izlamaaties, izbesiities, aprakstiit, mekleet paliidziibu pie citiem, sajust atbalstu..tad tas veel nav galiigs sviests! Ar taada sviesta kulshanu nodarbojas sviesta cibaa. Mans sviests nav staastaams liidz galam nevienam, taapeec katrs ljautinjsh no manis dabuu pa druscinjai no taa gabala, ko es uzskatu par iespeejamu vinjam uzticeet..vislabaak buutu seedeet vienai un tikt galaa, bet neizdodas, tomer prasaas uz aaru, un tad jau atkal jauni sviesti meedz sanaakt. Visvairaak no taa laikam var atklaat nry un mammai, paareejie neaparatiis, nosodiis, noveersiisies, neatziis..un sviestainaakais ir tas, ka shis sviests manii pat nav taa iisti noformuleejies! bet vai tad sviests nav sviests arii tad, ja tu nezini, ka to sauc par sviestu? ir imho.

life is brutal. shit happens.

post comment

[23 Oct 2005|03:13pm]
Vakar mistiskā kārtā iepēros milzīgā second-hand angārā, kādiem parasti metu līkumus, jo no tās veco apģērbu smakas man vien rauj uz augšu, nerunājot vēl par skatu un domām, no kurienes tās parpatas nākušas un kam mugurā bijušas. Bet nu ar zināmu pārsteigumu atklāju, ka šamējais iestādījums ir arī sava veida antikvariāts, jo lielā daudzumā atrodamas arī visādas aizvēsturiskas grāmatas, interjera pirekšmeti, tonna ar indiskas pieskaņas natslamiņām, kasetes, diski, arhaiski datordzelži..teixim, izņemams un ieliekams cietais disks,taa teikt, savā sulā!! :) diemžēl bija jāsecina, ka monitori ,kas ir no aizpagājušā gadsimta, ir gaužām tādi paši, kā datorklasē, kur mums C programmēšana.. Iekritusi azartā sāku rakties pa cd kastēm, atrodot lielu daudzumu apskambātu, no UK nākušu singlu..nevarēju neatturēties nepiesitusi 2 no 3 atrastajiem Boyzone singlinjiem..kaut tagad taa jau ir mana muzikaalaa pagaatne daudz vairaak, kaa tagadne, un jebkuru muuziku varu dc++ dabūt, sentiments uz 1. vinju singlu(10 gadus vecs!), šo diska formātu, kas pie mums nav pieejams un arī senatnīgi nobružāto diska vācinju lika man atljauties to 50snt. gabalaa .. :) Vispaar jau padaargi, peec buutiibas, jo jauns un neskaadeets pirms 10 gadiem Anglijaa maxaaja latu, ja nemaldos..
Inčīgi. Pāvarot parastos aizspriedumus izdevās ko jaunu un interesantu arklāt. Nu jā, citur tas laikam tā pierastāk - Prāgā, piemēram, defaultā grāmatveikali ir apvienotie ar antikvāru preču novietnēm!
Katrā ziņa, ir vērts šādu vietu atcerēties, kas nākamās iesvētības vai karnevāls nāks virsū! :)
4 comments|post comment

[07 Sep 2005|09:24pm]
[ music | RW ]

And I know you'll find your freedom
Adventually
For eternity

1 comment|post comment

[31 Aug 2005|10:30pm]
[ mood | good ]

Riit laikam vecais labais joks ar 1. septembri! =) Kaut kaa pavisam miermiiliigs fiilings, atshkjiriibaa no pagaajushajiem 13 gadiem, kad, dilstoshaa progresijaa, kaut kaads nemiers un stresinjsh tomeer bija. Shogad taadu pat vispaar nepamaniitu, ja vien pashpaarvaldes darbiibu ietvaros nenaaktos riit tvarstiit pa Kjiipsalas aareem jaunos DITFu pirmkursniekus un vest shameejos aiz rocinjas uz savu fakultaati, lai tur tie taptu iesvaidiiti ar sveetsviniigaam runam un savaam studentu aplieciibaam. Un peec tam - tradicionaalais 1. septembra arbuuzs maajaas (toists - neviena reize nav par skaadi lai sho ogu iehevotu!). Btw, kaads zin konkreeti kaadu pasaakumu, kur sabiedriski aiziet riitvakar patuseeties, veel bet muusu universitaates 'kapitaalaa tusa' ieksh LaRocca ?!?

3 comments|post comment

[11 Aug 2005|01:06pm]
Eh, kad shoriit pazinjoju - 'man apnicis lietus; gribu sauli un iet sauljoties', maamikjitis taa skumji paskatijas uz mani un pazinjoja - 'tu tieshaam esi slima.'

Buu, piebesijis shitais druumums aiz loga, kad es tikai seezhu istabaa un maacos "Delphi" vai lasu "Veejiem liidzi". Un gauzhos par agusta alergjijaam vai savu saapiigi augosho gudriibas zobu. Eh. Bez maz vai peec studijaam atkal saaku ilgoties - vismaz kaut kaada konstanti mainiiga nodarboshanaas. Nupat ar prieku uzzinaaju,ka peec sava bakalaura pabeigshanas, peec latvijas likumiem, man nemaz nebuus augstaakaa izgliitiiba, jo taa esot tikai peec 4 augstskolaa pavadiitiem gadiem, neskatoties uz programmu vai graadu..inchiigi!
7 comments|post comment

[10 Jul 2005|02:07pm]
Ir vasaras vidus, karsta diena, bet no atveertaa balkona uzveedii patiikami dzesinosha veesminja;
Es staavu uz virtuves galda ar pinzeli rokaas un kraasoju istabas griestus..baltaa kraasa pa laikam nopil uz griidas vai kaadas ekstremitaates, izraisot gan vieglu sashutumu, gan smieklus.
Un mani paarnjem milziigs ieksheejs prieks, ka dziivoju, ka esmu sheit un tagad, ka esmu es!
post comment

[07 Jun 2005|03:03pm]
Kaut kas nav laagaa. Miiljie, mani vieniigie eedamie salaatinji garsho peec siena un juutas taadi iesiksteejushi, miiljajaam ceptajaam vistu kaajinjaam apstaajos jau otraa stilbinja pusee, spagetti ar sieru rauj uz augshu..vairs nekas nab negarsho peec eediena..buu..
2 comments|post comment

[06 Jun 2005|03:42pm]
[ music | blaa ]

Manu sesijas laika aktivitaashu top 3:

1. eating
2. sleeping
3. making love

7 comments|post comment

And so it is.. [13 May 2005|11:14am]
[ mood | blank ]
[ music | Savage Garden "Love Can Move You" ]

Dienasgraamatu man peedeejos meeneshos aizvieto (pareizaak sakot, nevis aizvieto, bet tieshi taas funkcijas pilda) mesidzhu pieraksti ar savu miiljumu daargumu un e-pasti narayanai.. Pirmie hronologjiski datee visu manu emocionaalo dziivi (faktus, kad noticis kaads tusinjsh vai noskatiita kaada filma es taapat plaanotaajaa jau esu pierakstiijusi), savukaart tie otrie ljauj izbljauties, sakartot domas, darbus un realizee ieksheejo brainstormingu. Pietiekami.

Riitinjaa uz bridzha nometni teshos. Veel viensviikends nojaanjots..;) Taapeec tagad studiju darbu datu struktuuraas saaku cept..a nevaru pat izmantojamo mainiigo tipu nodefineet! Blaa. Paskaalaa kopaam var iebarot vienkaarshus datus - skaitljus, burtus..a kaa man iebraot kopas elementu- rekordu,kas sastaav no vairaakiem laukiem?! sintaktiski nenjem pretii..un 100 superbiezaas gramataas universitaates biblenee taa arii neatradu, tieshi to skiimu vajag..

post comment

[07 May 2005|05:48pm]
Biku atziimeejaam vaadradienu kaadam draugam..paaris rezes shkjeersojot viesuljveetras Džordžs marshutu pabijaam vakar Mangaljsalas juurmalaa. Saulrietu gan nokaveejot par kaadu krietnu pusstundu, bija ljoti skaisti tik un taa. Juura gandriiz melna, debesiis mijaas zilaa kraasa ar dazhaadu tonju sarkano..
Iepaziistot puishu dabu un vinju savstarpeejaas attieciibas, tapu iepaziistinaata arii ar vinju galveno tostu jubilejaas..Mans daargums gan centaas man aiztaisiit ausis, bet galu galaa beidza lausties un taa nu es ari dzirdeeju no vinja mutes saukli,veltiitu muusu vaardadienas gaviljniekam, kas saakaas ar "Shtob huj stajal..!" Kopumaa arii pashi secinaaja, ka viirietim laimei daudz nevajag. Lai ir nauda, un staav, kad vajag. Nu taa. Mans miiljums apkodaas no shampaniesha un sidra, kaa izraadas, dazhiem daudz nevajag.. Katraa zinjaa patiikams vakars. Pretii manas maajas stuurim 2 dzheki veel pamaniijaas aiziet atviegloties, kameer shoferiitis uzpiipeeja kadu 5to cigarellu shajaa vakaraa un klachojaas ar mani. No way, funny.
3 comments|post comment

[28 Apr 2005|09:00pm]
juhuu!! riitaa uz 3 dieninjaam nesos uz Saaremu!! =) tomeer viss nokaartojaas, bet negribas priecaaties - ka atkal viss nenoiet greizi..bridzhs, daba, piedziivojumi, juura, veeja gjeneratori, igaunji - es naaku!! ;)) pareizaak sakot shoreiz - mees naakam!
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]