Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Jūnijs 27., 2026


missalise
12:46
Klau, cibiņi, varbūt no pieredzes varat ieteikt kādu foršu radošo meistarklasi? Manai brāļameitai ir vārda diena nākošajā dienā pēc manas dzimšanas dienas un ienāca prātā, ka varbūt būtu laba doma kopā ar abām brāļa meitām aiziet uz ko tādu. Lai ir kaut kas kopīgs interesants piedzīvots.

(ir doma)

Jūnijs 25., 2026


methodrone
11:04
"picky bits for tea is now the law of the land for the oven is too cruel a beast to awaken"

(ir doma)

Jūnijs 24., 2026


shelly
19:00
Kā lai tagad saņemas izpakot koferi.

(1 raksta | ir doma)

methodrone
16:12
Ok heatwave life is definitely worse in the city. Jo aaraa ir little solace - vareetu nosleepties parka eenaa zem koka tajos 35C un priecaaties par veesminjaam, bet tad ir sviedrainais celjsh maajup, kur uzacis izraucaas cauri galvaskausam no dusmiigaas raukshanaas pret sauli (jaa, es neneesaaju saullesbrilles jo esmu Aleks Dzhouns). Plus beernus aaraa palaist nevar, jo vinji nesaprot, kas ir heatwave, liidz vienaa briidii vienkaarshi attapsies vemjot no heatstroke (me as a child).

Bet dziivoklis.. dziivoklis ir cita velna vobla..

Pashreizeejaas temperatuuras:

Dziivojamaa istaba: 29.6
Gaitenis: 28.4
Vannasistaba: 27.3
Virtuve: 27.1
Guljamistabas 27.5 and the day is not over yet.

Liidz ko tu izsleedz ventilatoru, taa kjermenis paarklaajas ar sviedriem, kas nenozhuust, tu vienkaarshi leenaam kuusti un vaaries kaa varde katlaa. Tad katru riitu tu pamosties ceriibaa, ka aaraa gaiss buus pietiekami atdzisis, lai atrautu visus logus valjaa un izlaistu sho saatana dvashu. Bet shoriit piemeeram, aaraa laikam bija kaadi 25C par spiiti tam ko Alexa vai BBC apgalvo, un iekshas temperatuura nokritaas tikai liidz 25-26C. Tad saulleekts knapi aktualizeejies un tev jau jaataisa ciet visi logi un visas zhaluuzijas, lai Mordoras acs tevi nepamana. Tad tu taads sviedrains un bezmeerkjiigs visu dienu seedi maajaas un refresho BBC Weather London simts reizes ceriibaa, ka kaads graads buus panjemts nost, vai kaadam no naakotnes maakoniishiem paraadiisies lietuslaase apakshaa, bet protams nee - the heatwave gets unlimited extensions. Tad ap 4-5pm kad saule aiziet aiz maaju bloka, tad es varu beidzot attaisiit zhaluuzijas un redzeet, ka aaraa iisteniibaa ir zalji koki un zilas debesis - looks kinda nice. Tad naivaa miiliibaa es atveru loga shkjirbinju un izbaazhu pirkstu just to check - well, fuck me.

(ir doma)

methodrone
10:47 - When it comes to God and his design.
Kaapeec gan cilveekiem vajadzeetu veel ko vairaak par Jauno Deriibu prieksh ticiibas? Kaapeec klausiities tuukstoshos vaardu un teikumu, kas naakoshi no Dieva iedvesmotiem kritushajiem, ja var vienkaarshi uzklausiit un paklausiit pashu Dievu?

Labi dazhas lietas, ko Jeezus teica ir mazliet kriptiskas, bet pat tad es neuzticeetos citu cilveeku tulkojumiem, bet gan ieklausiitos dabiskajaa gaismaa caur sirdi.

Just don't trust any humans guys.

(26 raksta | ir doma)

Jūnijs 22., 2026


methodrone
12:46
Hello heatwave (hence darkness, as you cannot possibly simply keep curtains open when eye of Sauron wants to burn through) my old friend. Peedeejo reizi tuvu 40C sheit bija 20goddamn22. gadaa - it was hell.

(7 raksta | ir doma)

dienasgramata
11:29
No reklāmas plakāta: “Meklē jaunas idejas uzkodām?”

(ir doma)

dienasgramata
08:13
no ieraksta Cibā pirms 20 gadiem:

"būt nesabiedriskam arī ir labi - vismaz neviens nepiesienas iedzert alu"

(1 raksta | ir doma)

Jūnijs 19., 2026


missalise
14:52
Mūsu kaimiņi ilgu laiku bija kāds pensionēts pāris - Nellija un Zigfrīds. Viņu mazbērni bija mani īstākie bērnības draugi, ar kuriem mēs sirsnīgi draudzējāmies un tikpat sirsnīgi ik pa brīdim plēsāmies un naidojāmies. Un tad pēc kāda laika atkal tikpat sirsnīgi salabām. Nellija bija smalka kundze, kurai piemita kaut kas no pirmskara Latvijas laiku elegances, viņā bija kaut kas aristokrātisks. Tas, cik skaisti viņa bija iekopusi savu dārzu, atstāja uz mani tik lielu iespaidu, ka laikam pat pirmā vēlamā profesija - kļūt par dārznieci, man radās tieši viņas iespaidā. Viņas vadībā mēs kādreiz kopā ar viņas mazbērniem lasījām jāņogas un vārījām ievārījumu, es arī dabūju tādu mazu burciņu, ko pēc tam aiznesu savai mammai. Nellija bija mazliet atturīga, bet ļoti jauka sieviete un nekad neizturējās pret mani nejauki, viņa vienmēr bija ģērbusies ļoti akurāti un viņai bija mazliet sirmi, cirtaini mati līdz pleciem. Viņai bija skaista un moderna virtuve ar baltām flīzītēm, reizēm viņa mēdza cept vafeles tajā padomju laiku vafeļu pannā. Kas visu darīja īpašu - pirms tam viņa iepilināja mīklā kaut kādu šķidrumu no mazas caurspīdīgas pudelītes, ko viņa bija dabūjusi no radiem ārzemēs - laikam no Vācijas, pēc kā visā virtuvē izplatījās burvīga smarža. Ar tagadējo prātu es saprotu, ka tā, visticamāk, bija vaniļas esence.
Es tikai nupat sapratu, ka viņa, iespējams, ir atstājusi visai lielu iespaidu uz mani. Tas, kā viņa ietekmēja manu uztveri. Jo viņai bija sakārtota māja un sakārtota vide un tas man likās kas tāds, uz ko man gribējās tiekties. Tāda klusa elegance. Un ar viņu es laikam pavadīju daudz vairāk laika - vēl jo vairāk - jēgpilna un piepildīta laika, nekā ar saviem īstajiem vecvecākiem.
Tags:

(2 raksta | ir doma)

Jūnijs 18., 2026


dienasgramata
22:55
DELFI. Varas pozīcijā esoši pieaugušie nedrīkstēs veidot intīmas attiecības ar nepilngadīgiem jauniešiem
DELFI. Goda ģimenes bez maksas varēs nodot azbesta šīferi

(1 raksta | ir doma)

methodrone
12:31
Honestly, deelj muusdienu pasaules es nezinu kaa audzinaat beernus - as nice, flowery christian sweeties, or combat ready tough dudes? Like, what am I supposed to do God.

(35 raksta | ir doma)

Jūnijs 16., 2026


methodrone
12:32
"The mass of men lead lives of quiet desperation, and go to the grave with the song still in them."

(ir doma)

Jūnijs 15., 2026


missalise
12:30
Kaut kādā sakarā nejauši man lentā parādījās informācija par Kibbes tipiem (tā tika radīta, lai palīdzētu sievietēm ar dažādiem skaistuma tipiem veidot savu tēlu tā, lai maksimāli akcentētu savu skaistumu).

Palūdzu ChatGpt uztaisīt manu vērtējumu un tas man atbildēja, ka es esot Teatrālais Romantiķis - ļoti sievišķīgs tips, bet ar nelielu dramatisma akcentu. Palasīju to aprakstu un sapratu, ka jā - veiksmīgākie mani apģērbi ļoti atbilst tiem apģērbiem, par kuriem es esmu saņēmusi visvairāk komplimentu un kuros esmu jutusies visvairāk es pati. Un tas, ko neiesaka vilkt, patiešām man izskatās briesmīgi - piemēram, oversize apģērbi, sportiskie apģērbi un apavi, gludas frizūras.

Jūlija Burdā izskatās, ka varētu būt visai daudz apģērbu piegrieztņu, kas man varētu likties interesantas. Gribētu atkal sev kaut ko uzšūt, jo modē īpaši daudz no tā, kas man piestāv, nav. :( Vienīgā bēda, ka man trūkst iemaņu šūšanai ar elastīgiem audumiem (vienpadsmitajā klasē, kad es pabeidzu labus šūšanas kursus laukos) vēl tādu elastīgo audumu īsti nebija, tāpēc man nav pieredzes, kā ar tiem apieties. Tad elastīga bija tikai trikotāža un to tad šuva ar overloku. Kaut kad meklēju meistarklases šūšanai ar overloku, bet kaut kā nesakrita īsti laiki. Bet varbūt būt jāpamaklē vēl.

(1 raksta | ir doma)

Jūnijs 13., 2026


shelly
16:21 - Overthinking
Poll #21753 Dress Code
Open to: All, results viewable to: All

Ko man labāk ņemt līdzi uz Amsterdamu?

View Answers

Kleitas
7 (43.8%)

Šortas vai bikses
7 (43.8%)

Cits variants
2 (12.5%)


(12 raksta | ir doma)


> Go to Top
Sviesta Ciba