![]() | |
|
mhm.
Man nebija randiņa vispār. (middlefinger to KĀMIS) |
|
![]() | |
|
Organ
Tā. Nu tieši tā arī ir. Neko jaunu nepateikšu, šodien braucu uz Ventspili. Rīt ateju, svētdien jātirgojas un pēc tam ātrumā mans sapņu randiņš. |
|
![]() | |
|
:*
Kā jums šķiet, es esmu sastapusi savu dzīvesbiedru? Man ir dienassapņi par Kāmīti un mūsu svētdienas randiņu un jau jūtu sajūtas... Jā :) esmu priecīga un vispār lidoju pa mākoņiem. Tie ziedi, ko viņš uzdāvināja... tik skaisti. Negribās laist no rokām ārā :) |
|
![]() | |
|
"Garmataina blondīne ar puķēm ;) Man patīk. Es, piemēram, braucu uz garu un garlaicīgu treniņu tā vietā, lai kaut kur brauktu ar Tevi... idiots, ne? :D :D :D" Saņēmu vienkārši superfantastiskus ziedus. Paldies Kāmīšu kungam... ar kurjeru man tika atvests tik skaists pušķis, ka tā sapriecājos, ka pilnīgi ibankai paroli aizmirsu. Un ar Kurjeru man tika atsūtīta bloombox kastīte no draugiem.. super!! Ļoti ideali.. Bet nu Kāmītim.... <333 ai... ļoti priecīga esmu.. :) Un uz svētdienu runājam otro randiņu :) Bet bļāviens, tas pušķis gan ir ļoooti skaists :* |
|
![]() | |
|
Svētki.
Es jau esmu ar sirsniņām acīs. Mans Kāmītis raksta tik skaistas lietas un rīt uz maniem svētkiem izskatās, ka es dabūšu ziedus <3333 Vai var būt vēl skaistāk? Bļāviens, es nedrīkstu šito sačakarēt. Man tik ļoti patik Kāmītis, jēziņ. Vienkārši jāspēlē - cool dūda, viss ir mierā, nevar parādīt, ka man viņš nenormāli patīk un es jau praktiski esmu viņa ķetnās.. vajag atļaut viņam pamedīt.. Gribās viņu satikt. Viņš ir smuks. |
|
![]() | |
|
mīļie cibas vīrieši..
Un arī dāmas.. Kā uzlikt vīrieti uz makšķeres āķa un nozvejot profesionāli? Kas ir tas, kas vīrieti padara traku sievietes dēļ? Kādu padomus lūdzu no jūsu dzīvēm.:)) paldies! |
|
![]() | |
|
miu piu
Ziņas ir labas. Ir piektidenas gandrīz seši un Kāmīša kungu es esmu savaņģojusi bišķi <3 saņēmu skaistu ziņu, iecitēšu, lai paliek atmiņā : Nu zini.....šitā nevar. Man sāk likties, ka Tu esi tik laba, ka es vienu reizi Tevi redzot..... otro jau braukšu ar rozēm un gredzenu ;) :D :D :D Ai kā man patīk, ka kāds vismaz grib mani precēt :D :) pasmaidīšu un pasapņošu :) |
|
![]() | |
|
psc
Kaut kāds narkomānlohs mani tinderī šodien nosauca par resnu muciņu. wtf :D pirmo reizi kaut ko tādu dzirdu. Es biežāk esmu dzirdējusi, ku Tu tieviņa esi palikusi utt murgus, kam es varbūt neticu. Bet nu vienu dienu čatojot ar kkādu lohu, kāpēc kāds vispār kko tādu teiktu? Es nekad neko vispār tādu neteiku, kaut man likos, ka cilvēks ir nesmuks, tizls un idiots, es to tā neteiktu. vienkārši nerakstītu vairs. Visi jau nevar būt vienādi tievi un gaumes jau atšķiras. Es esmu tāda kāda esmu, es pie sevis strādāju, sportoju, daru skaistuma lietas un nekādi nejūtos neglīta vai resna. Tur tam čalim nebija visi mājās, pēc sarakstes arī izklausījās kukū- ko Tu? Tiekās? Un pa vārdam utt. Es domāju, ka kurzemnieks vienkārši, bet nē, izrādās, ka prosta lohs no mārupes. Labrīt! |
|
