DEBESIS · IR · SAJUKUŠAS · PRĀTĀ

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Tā sajūta
* kad apzinies, ka nemīli savu draugu
* kad apzinies, ka mīli savu ex, jo viņš ir tavs soulmeits
* kad apzinies, ka ar savu ex nekad nevari vairs būt kopā, jo tas ko viņš izdarīja ir nepiedodami un diem žēl principi un pašcieņa to neatļauj.
* kad zini, ka ja viņš mani bildinātu, es tāpat teiktu jā.
* kad zini, ka viņš mani nebildinās lol un es palieku kopā ar savu draugu, kuru nemīlu.
* kad apzinies, ka viss ir dir sā.

sviests kaut kāds pamatīgākais.

* * *
Bachelorette
Tā bija labā. Gaidam video. Viss bija smuki.
* * *
adult life is lame
Brīvdienas.
Piektdien krosiņš + pelde becenē. Pēc tam Rihis atbrauca pie manis un mēs iabraucām āra, paņēmām picu un ēdām to poligonā. Braucām mājās, gājām gulēt. Sestdien notirgojos, šogad iespējams pat pēdējo reizi. Tad mājās aizbraucu izkrāmēt preci + ilze ar sofi pie manis paciemojās un tad devos mazgāties un pie Kritīnes & Andrjū ciemā. Dzērām alkoholu un ballējamies, bet nu jau citādāk. Ar bērniem un adultlife iu. Iu kā man negribās sev šo visu un tajā pašā laikā gribās :( Gribās vnk sakārtot dzīvi.
* * *
bucket lists mazais
*aiziet pie acu ārsta un iegādāties lēcas ļoti ļoti drīzā drīzumā
*iegādāties džinsenes ar piķītēm
*tapetes virtuvei
*izmodelēt vistuves lampai dizainu arī steidzami un atrast materiālus tā pagatavošanai
*Vajag money folksvāgen lupo ar patēriņu 4 litri uz 100 km
*Ja ir izdevība, aizšaut rudenī tripā uz kādu afigenno zemi, vai ziemā uz taizemi vai meksiku, bali kaut ko tādu, labi, ok, der arī Itālija. Vienalga kur!
*Es gribu dronu
*jāatsāk gleznot
*skriešanas game jāuztur strooong
*jāved tas dzīvoklis kārtībā arī vispār
*un lielākais bucketlistā ir fiksi tikt ārā no saviem USA ceļojuma parādiem, nav smuki tādi iu.

Pagaidām viss

* * *
jūnijs
uh. Darba dahuj, parādu dahuja, vecmeitu ballītei visu rīkoju, nav dažu lietu, kas man uzdzen stresu na. :@:@:@ kaitinoši. un šobrīd vēl netieku pusdienās.
* * *
aliais
Vakar runājot ar saldo pārīti un viņu dzīvesstilu apskatot sāku vērtēt sevi, kas man īsti ir, ko es daru un kādi ir mani sasniegumi. Nekādi. It kā jau slikti nedzīvoju, viss kārtībā, bet tāpat. Alga ir ok, bet nu gribētu vismaz 3x lielāku, lai kaut ko normālu ar to algu es arī varētu izdarīt.
Gribu mašīnu, gribu māju, gribu veiksmīgu karjeru. Tagad es te sēžu siltā beņķītī un daru pa lielam darbus, kurus jebkurš idiots var izdarīt. Es zinu, ka mani darbadevēji gluži tā nedomā, viņi mani novērtē, esmu laba viņiem, bet nu es zinu savas spējas, potenciālu un zinu, ka es viņu neizmantoju pat uz 10%. No-žē-lo-ja-mi. Tā tas arī ir.
* * *
Bīdu tekstu
Čau!

Skatos esesā mašīnas. Man vajag kārtīgu mašīnu, kas maz tērē degvielu. Man gribās nissan quaskai vai arī kā to raksta, kaut kādi 5-6k sanāk, bet ja ņem kaut kādu līzingu, tad mēnesī ap 100 eur, kas nav nemaz tik traki, tik jau varu pavilkt. It kā neesmu par kredītiem utt, bet nu ai, nav jēga pirkt sūdīgu vāģi, ar nissanu es zinu, ka tas ir labs un man ļoti patīk, tikai gribētos mehānisko kā jau normālai čiepai.

*Vakar biju pie Ievas un Devija, iedzērām vīniņu pirmdienas dienā. Beigās divatā gandrīz trīs pudeles izplēsām un noslēgumā spēlējām pingpongu - riktīgi sūdīgi pie tam :D nevar tak atsist to bumbiņu pālī.

* * *
Sveista meita
Vispār zināšanai aizvakar piedzima Kristofers :) Neticami, grūti vispār aptvert, ka tagad šis pārītis vairs nav divi kodēji un vieglprāši, tagad viņi ir trīs un viens ir enģeļis no tiem :)

Esmu jau nedēļu atpakaļ un joprojām neesmu saņemusies izšķirot savas 3000 bildes un 70 video. Bet viss tik skaisti :)

MuSic:
Kendrick Lemar - Humble
* * *

Previous