DEBESIS · IR · SAJUKUŠAS · PRĀTĀ

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Bad thoughts
Neko īpašu nevēlējos teikt. Tikai to, ka ārā ir reāls novembris- ir auksts, līst lietus un pūš auksts vējšs, kas iet caur kauliem.
MuSic:
LSD - Mountains
* * *
Kalni
Dzīve, ne?
Sestdien uzzināju ļoti pretīgas ziņas. Stāsts par vienu manu draudzeni. Situācija:
Šķiet, ka bija vasaras sākums, kad viņai notika tāda neparasta lieta ar sieviešu dienām, kaut kas neordinārs. Viņa aizgāja pie ārsta nodot analīzes un Jelgavas ārsti pateica, ka viņai ir ļaundabīgs dzemdes vēzis. Meitene, kurai nav puiša un kura pa dzīvi grib bērnus un viņai ļoti, ļoti, ļoti patīk bērni. Es to uzzināju pa kluso, tas bija noslēpums. Tāpēc arī nevarēju neko īsti aprunāties utt. Uzriz kā uzzināju, atausa atziņa- bļāviens dzīve ir tik īsa, daram kaut ko, tiekamies, veidojam atmiņas, tajā vakarā sarīkoju meiteņu pasēdēšanu, nav ko sēdēt vieniem mājās. Tad pagāja laiks, viņa bija vnk sašauta, noraudājusies, šokā. Viņa nodea vēl kaudzi analīžu visās iespējamajās vietās, pēc laika viņai pateica, ka nu nav ļaundabīga vēža, nav nekā, nevar saprast kāpēc tādas analīzes bijušas. Visi jau nopūtāmies, domājām kas par $#&%^ ar to Jelgavas slimnīcu, varbut sajauca analīzes ?! Tā kā viņa turpina visas analīzes, šo piektdien vai sestdien viņai daktere pateica, ka viņai esot pirmsvēža slimība kaut kāda, un viņai viss tur tomēr būs slikti. Ir divi varianti, vai nu uzsākt ārstēšanu uzreiz tagad, vai arī izņemt dzemdi. Pēc konsultācijām ar draugu ārstiem, tomēr viņi iesaka izņemt dzemdi, lai nebūtu nekāda riska neizdzīvot. Viņa raud un ir šokā un domāju gan, jo tas ir PILNĪGS PIZĢETS!!!! Es nezinu, man visa šī situācija iedzen izmisumā, ok tas nav man, paldies Dievam, bet par ko viņa to būtu pelnījusi, tas ir tik negodīgi!
Vēl piektdien uz šosejas bija smaga avārija, kurā mira 25. gadu veca meitene- kolēģe manam BF, mašīnā bija arī viņas bērna tēvs un bērns, frontāla sadursme ar citu mašīnu, tai mašīnai arī nav labi, bet vismaz šoferis ir izdzīvojus, bet nu tā kā braucu garām avārijai un redzēju to sašķaidīto Toyotas priekšu- nu nekas spīdošs nevarētu būt arī ar tā spēkrata šoferi. Vismaz dzīvs. Tas viss ir tik negodīgi, tas viss ir briesmīgi. Dzīvība ir tik neizsakāmi svarīga un neparedzama, jāsargājas
MuSic:
LSD - Mountains
* * *
Ideja
*Pamēģināt uztaisīt mārketingu jūlijas rotām prikola pēc
*You can do anything
MuSic:
Sia - Angel By The Wings (Lyrics)
* * *
Labsrīts!
Braucot ar brāli uz Rīgu kopā, klausījāmies SuperFM, kur atskaņo mūsu laika hītus :D Un es jau dzirdēju LMFAO- Partyrock un pie sevis nodomāju- džīzas, easy bārs un atmiņā- šī ir Uģa dziesma. Pēc tam sāka skanēt laikam G-project- infinity.. dziesma skan un brālis saka, ka atcerās kā pie šitās dziesmas dejojis pilskalna putu ballītē pilnigā pālī :D un ejot mājās visas kājas žļurkstējušas no tām putām:D tas ir rēcīgi. Tā kā es uzsāku čatā šo nostaļģisko tēmu par īpašām dziesmām pie kurām ir kādreiz "rauts nost jumts" dejuzālē :D Tagad jau vairs neviens neiet weekendā trakot uz deju zāles, tā kā tas ir smieklīgi.
Vēl ļoti labi atceros stāstu par Smokemachine dziesmu- labākā uz kādiem 3 gadiem stabili. Bijām ar Lauru kaut kādā lauku diskotēkā ar kori, probably Krimuldā un gājām dīdžejam prasīt Smokemachine dziesmu, bet nu viņš nelikam gājām trešo reizi atgādināt lai viņš uzliek, bet viņš saka, ka jau lika. Mēs 100% zinām, ka viņš nelika, līdz beigās sapratām, ka viņš domāja, ka gribam, lai viņš pūš tos dūmus dejuzāle- daa smokemachine- smoke?! Tas bija smieklīgi, viņš nezināja, ka ir tāda dziesma.
Vēl protams ir daudz dziesmas kas asociējas ar trakiem vakariem, nostaļģija patīkama.
Kāda ir Tava atmiņu dziesma dejuzālē, kas noteikti apvīta ar apkaunojošiem notikumiem?
MuSic:
Cortez - What you get is what you see
* * *
LSD
Kā jau katru dienu, domāju par to, kāpēc es nedaru ko citu. Es sēžu birojā, vilcinu laiku, saņemu algu, tērēju algu.... #sausiņadzīve
Es gribu laiku sev- vienatni, mūziku, papīru, otu, bezlaika telpu, piecus rītā, atpūtuša cilvēka garu, možumu, laiku interesei un informācijai. Laiku iedvesmai.

Kaut gan tagad pēc atvaļinājuma, kad ņihu*a nedaru darbā, tikai būtiskāko, jo nav iedvesmas rukāt pēc šāda gada, tad nu skatoties Seth Macfarlane interviju video esmu nonākusi pie dažiem quotes, kurus dzirdot man bija tāda- mhm, wow, labi teikts. Piefiksēju twitterī. Nevaru aprastīt ko tie vārdi man nozīmē, bet tie ir labi. Gribas vairāk atklāsmes atrast, piedūrienus, vārdus, idejas.

Šobrīd jūtos pretīgi, jo viss mans radošums ir apslāpēts ar biezu segu noguruma un slodzes.

Pēdējā laika dvēseli iekustinošās dziesmas - LSD - Audio, Mountains, Thunderclouds, SIA vecās un jaunās dziesmas, In my mind, Florence- šobrīd man ir tāds SIA sirdiplosošās balss vaibs

MuSic:
Sia - Angel By The Wings
* * *
inspo

* * *
I`m the biggest Seth Macfarlane fan
I love doing things that scare me
I`d like to think there are no dumb ideas
* * *
Par jauniem virsrakstiem
Mirkli atpakaļ uz jautājumu: kāda ir tava mīļākā dziesma, man vienmēr bija atbilde. Varbut arī kāds kādreiz tādus jautājumus uzdeva un tā, bet tagad.. #adultlife, kad Tu neklausies vienkārši tāpat mūziku un nedzīvo līdzi tai, nu daļēji, tas paliek jocīgi. Jocīgi, jo mainās prioritātes un ļaudis notrulinās, nejūt vairs bijušo sevi. Vajag sev laiku, lai būtu tā, ka vari vienkārši sēdēt istabā un klausīties Hey jude
* * *

Previous