DEBESIS · IR · SAJUKUŠAS · PRĀTĀ

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
time
Jo vecāka es palieku, jo man vairāk patik sandales. Tās ir tik ērtas, nopietni. Es pat apsveru iespēju iegādāties "dārgās" sandales, kas izskatās ne tikai ērtas, bet arī "modernas" :D un man ir tikai 30. Kas būs vēlāk? Haki šorti un safari cepure?
* * *
ELVIS
Es piemdien došos uz vienu veikaliņu un iegādāšos Elvisa Preslija plati un tad nākamajā weekendā klausīšos un dzeršu kādu kokteili. Yap.
* * *
Zion
Tikko iegādājos biļetes uz LAX nākamajam rudenim. Esmu gandarīta un gaidu jau nākamo ceļojumu!!
* * *
kārtoju galdu
Sūdains vibes birojā. Un man tas besij. Vakar pat man kāds uzbrauca virsū par to, ka es darījusi savu darbu. Ķipa pārāk daudz iedziļonos lietās. DA LABI. Jāsāk laikam krāmēt mantiņas.
* * *
dirsā
ā un starp citu, citādi viss ir dirsā. Es domāju darba lietās. Esmu visam pa vidu, ir tik daudz noslēpumu, sliktu ziņu, sliktu pavērsienu, viss ir dirsā. Ir jau 17.09 un nekas nav nokārtots un nekas nav skaidrs ar biroja nākotni. viss paliek tikai sliktāk. tagad ir sācies ari jau karšs starp īpašniekiem un nu tik būs. ļoti negribu šo piedzīvot, fiziski slikta dūša metas no šī visa. un mani vēl uztrauc,vai visiem kundziņiem ir spēcīga garīgā veselība, jo šīs pārmaiņas ir kinda hard
* * *
dji
Vai tas ir normāli, ka man, 30.gadīgai jaunai dāmai, neeeeeeereāli gribas dji dronu :D un dji pocket kameru. Sūds ar tiem hailaiteriem un faundeišanu, es gribu tehniku! Baigi dārgais tas drons vispār. To osmo pocketu es nopirkšu 100%, bet nu tie droni ir nedaudz pa dārgu..... 1200 .... nu mans bf mani nokautu, ja uzzinātu, ka savu krāto naudiņu es iztērēju dronā... :D būtu lētāks..... kaut lietots esesā.. tāpat jau dārgi, bet nu.
* * *
Help me lose my mind
Šodienas plāns ir doties uz KOYU pēc darba baudīt Rīgas pievilcību, kas ir naais. Vispār pieplānota nedēļa man ir. Rīt ar HLI jādodas pusdienās, parīt pēc darba kokteiļi ar JAN un AST. Tad jau ir sestdiena un festivāls un tad jau pirmdiena un darba pasākums un otrdien es lidoju prom. Un kopumā daudz ko neesmu izdarījusi.
MuSic:
Diclosure - Help me lose my mind
* * *
Gravitātei nē
Brīvdienas bija ļoti košas. Bijām Pozitivusā un tad divas pilnas dienas pa jūru ņēmāmies. Baigi forši un visi apmierināti. Bijām četratā un pozitivusā izdejojāmies kā 2004tajā. Disclosure bija fantastisks. Tik ļoti atgādināja mani tālajā pagātnē- to, ka es mīlu šādu mūziku, es pat nezinu kas tas pa žanru skaitās- klubu, tehni, drumnbass, elektroniskā mūzika?! Baigi labi varēja izdejoties!!! Un man sāp rokas no to plivināšanas visu koncerta garumu :D
Bet vispār Bauskas Taste tur līmeni un pirmo reizi izbaudot Positivus varu teikt, ka nav jēgas uz to braukt, ja nu vienīgi tur nav kaut kāda supergrupa.
* * *

Previous