DEBESIS · IR · SAJUKUŠAS · PRĀTĀ

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
thaanks
Paldies Dievam, ka cilvēki nāca pie prāta un vismaz man apkārtesošie atcēla savus bērnu brīvlaika ceļojumus. Man vispār izskatās, ka man septembrī uz USA arī laikam nespīd, bet nu vēl ir laiciņš, tikai svarīgi, lai Norvegian air līdz tam laikam nenobankrotē, lai es nepazaudētu savu sūri krāto kāpostu.

Brakus advokātu birojs no šodienas iet mēneša karantīnā un visi strādās no mājām. Tas ir pareizi. Es vispār visu doenu domāju, ka man ir korona, tas vakardienas veikala stress mani ir salauzis. Es jūtos sūdaini un uogurusi. Gribu brīvdienas un vieglu prātu. Šobrīd viss ir tik traki, grūti sakopot prātīgas domas. + kad es stresoju, mana uzmanība nav 100%, kas ir ļoti slikti.

Viss, laikam jādodas mājās un jābrauc uzmanīgi.

* * *
luņi
Palieciet mājas! Vai tiešām vienu gadu nevar izlaist savu tupo ceļojumu uz alpiem? Besij šitie bezatbildīgie dauņi. Man apkārt ir veci cilvēki, arī grūtnieces.... es esmu atbildīga, es uzmanos, mazgāju rokas. Kāpēc man jācieš no tā, ka mani kolēģi negrib, redz, pakāst savas sen nopirktās biļetes uz Ēģipti un Austriju? Un vai viņi pēc tam ievēros karantīnu? - nē... jo viņiem jau nekas nebūs. Un tas vīruss ir vnk ažiotāža. Ažiotāža my ass. Domā man gribas kā debīlai braukt uz veikalu un iepirkt tualtes papīru nenoteiktam laikam un tamponus? Man ir vienalga... galvenais ir neko nesaķert un galvenais ir nesaķert tajā posmā, kad slimnīcas un ārsti vairs nevar uzņemt. Sargi pats sevi un tad Dievs Tevi sargās! Un neesi losis, paliec mājās. Vai Tavas omes dzīvība maksā aviobiļešu cenu uz Austriju vai Ēģipti?
Gribi lai šis ir Tavs pēdējais ceļojums?

Nekādus like ceļojumu bildēm šobrīd variet negaidīt

* * *
corona
Iemūžināšu datus, lai pēc nedēļas liekas - un tas likās traki? pfff... tagad ir krietni trakāk.

Chi - 80.8 k, 3.17 k deaths
IT - 12.462, 827 deaths
Iran - 10.08 k, 429 deaths
S.Korea - 7.87 k, 67 deaths
Spain - 3.02 k, 84 deaths
France 2.28 k, 48 deaths
USA 1.36 k, 38 deaths

Vēl iespaidīgs inficēto skaits:
Šveice - 867
Norvēģija - 703
Japāna - 684
Zviedrija - 635
Dānija - 615
Nīderlande - 614
UK - 460
Austrija - 302

* * *
FREEDOM
Atziņa par dzīvi, ko esmu ieguvusi uzkrājot viedumu nu jau trīsdesmit vienu gadu:

* domās Tu esi brīvs kā putns. Tu vari domāt jebko- kāda noslepkavošanu, sadalīšanu gabalos, mazums, pārgulēšanu ar suni vai līķi, seksu ar kādu savu radinieku- vienalga, tas ir tikai tavās domās ( protam, ja tas paliek tikai Tavā galvā) un ok, par seksu ar savu radinieku, tas laikam bija too much, bet tāpat. Galvā Tu vari krāpt savu vīru, galvā Tu vari darīt jebko, tikai tas, protams, arī neko nenozīmē, bet tajā pašā laikā, varbūt tas nozīmē pietiekami lai savu iekārienu uz kādu aizliegto augli apmierinātu un ar to viss arī beigtos.

* * *
situācijas te, situācijas tur
Es nekad baigi neflirēju `n stuff, bet man šķiet, ka es šodien to darīju un kind of neapzināti-apzināti stilā. Tas ir galīgi slikti. Riktīgi, riktīgi slikti
* * *
Man likās smieklīgi
Klausījos dziesmu Wheatus - Teenage Dirtbag un iegāju komentāru sadaļā youtube un man lika uzsmaidīt viens komentārs: Now I'm a middle-aged dirtbag. Kas ir true :D
* * *
18
Šodien iešu uz vakuuma terapiju vakarā. šodien arī vajadzētu laicīgi izbraukt no rīgas, tā kā būs jāiet mājas pirms darba laika beigām. nekādi citādi nav svarīga info. šodien čekoju yosemite parku. Pagaidām šķiet sarežģīts un nesaprotams, jo neesmu vēl ieguvusi pietiekami daudz informācijas. Kas izgooglēšu visu, tad jau būs tā it kā jau reiz tur esmu bijusi. Bet vispār ceļojumu plānošana aizņem ļoti ļoti ļoti daudz laika.
* * *
.
Vakar norezervēju baigi skaistās naktsmītnes. Esmu diez gan excited par šīm rezervācijām. Gribētos vienkārši tur baseinā gulēt un čilot, bet nu tādi jau nav mani ceļojumi :D hike hike hike
* * *

Previous