DEBESIS · IR · SAJUKUŠAS · PRĀTĀ

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
1
Tad kad vairs nekrāšu ceļojumam naudu, tad gribu pirmkārt jaunu: ledusskapi, veļasmašīnu, dīvānu, skapīšus lielajai istabai, televīzoru, skapi koridoram un mašīnu vajadzētu, bļāviens man arī gribās to zemesgabalu pa 5k iegādāt, bet tad nu gan es gribu skrejceļu nopirkt, bet tādu normālu, līdz 1k.

ledusskapis - 250/300
Veļasmašīna - 250/300
TV - 700
Skapis koridoram - 250
dīvāns - 500
kumode - 100
skapīši TV- 300
mašīna -2500
zeme - 5000
tredmils - 900
Total:10850

Džīzas, bet nav nereāli.

* * *
Jāsaņem sevi rokās
Man tik ļoti gribas izskatīties lieliski, bet esmu uzkāpusi uz kaloriju korķa. Tik ļoti garšo ēst visādas gardas lietas- kartupeļus, picas, suši utt. Tagad mēģinu saņemties un sportot, jo nu dieta ir mans bieds. Man garšo ēdiens, kāpēc man no tā atteikties? Ok, es saprotu šokolādi, burgerus un kaut kādus saldumus, dzirkstošos saldinošos dzērienus, čipšus utt- protams, bet karbenādīte ar kartupeļiem un mērcīti, vai šķiņķa omlete, nu no tādiem proguktiem es nevaru atteikties. Tāpēc- jāsāk regulārs sports. Kamēr vēl ir pārāk auksts lai dotos ārā skriet, tad nu dodos uz sporta zāli mazo, kur kāpju kalnā 50 minūtes un notērēju 600 kcal. Nu mēģinu 1-3x nedēļā aiziet tagad pēdējo mēnesi. Galvenais ir nepadoties, ja arī kādu dienu nesanāk, nu nekas, iešu, kad sanāks laiks. Mērķis jau būtu 3x ned regulāri + vēl, kad sanāk + vēl aktīvi pavadīts laiks brīvajā laikā. Mēģināšu jau arī kko veselīgāk ēst. Gribas jau nomest 10 kg līdz jūlijam. Tas būtu satriecoši. Es laikam te dokumentēšu. Sit mani nost, bet šeit Kima Kardašiana ir mana iedvesmotāja- viņa 6.00 taisa treniņus katru dienu un savos 37 gados ir ar lieliskāko figūru. Tā ir apņēmība. Es arī gribu būt ar skaistu augumu, tātad ir jāstrādā, ir smagi jāstrādā un neko citu.
* * *
baby
Tā kā es nemāku runāt krieviski, tad nu es iešu kolēģa pusdienām pakaļ par to, ka viņš mani izručī.
* * *
Vispār esi pozitīvs
Es nezinu kas, vai nu mans pohujisms, vai nu uzkrātās zināšanas, dzīves mācības, varbūt vide mani ir radījusi pozitīvāku, nosacīti. Es noteikti neesmu tas cilvēks, kas ieiet delfos uziet uz kāda raksta un izgāž savu žulti. Es pārsvarā pa visiem priecājos un man viss patīk, viss ir naaaaaais. Dažreiz jau es protams kādu aprunāju un tādā garā, kā jau mazpilsētās pienākas, bet kopumā, viss ir cool un man viss patīk. Cik patīkami apzināties, ka es uzlabojos kā būtne :)
MuSic:
Cardi B - tā spāņu dziesma galvā skan
* * *
Pozitīva lieta mūsdienās
Gribēju izteikt savu viedokli nedaudz. Cik lieliski ir tas, ka mūsdienu pasaule sāk atteikties no dzīvnieku kažokādām? Tā ir viena lieliska ziņa un pavērsiens. Modes nami atteikušies izmantot īsto kažokādu, kā arī virkne cilvēku. Virkne, protams, izmantot mākslīgo kažokādu arī tādēļ, ka nevar atļauties īsto- kā piemēram es :D Bet cik forši ir tie kažoki dzeltenā, violetā un zaļā krāsā? Tik fun fun fun. Ja man nebūtu mans uzvalka autfits diendienā jāvalkā, es arī būtu manāma dzeltenā kažokā.
* * *
ai dī
Kārtējā vecmeitu ballīte. Organizēšana nav palikusi vieglāka. Bet man feeinga nav, galīgi nav. Negribas neko tādu darīt. Vakar čekojot Havasū falls sapratu, ka nesanāks. Pārāk dārgs prieks. beigās ar viesnīcā ieiešanas fee 90 dolāru apmērā utt sanāk vienai personai pie 300 soķiem šī padarīšana. Baigi sālīti. Kā arī ieeja The Wave ir vnk amazing.... Tu vari piedalīties maksas loterijā, lai varētu mēģināt izlozēt iespēju maksāt par ieiešanu kanjonā.
* * *
.
Šogad Britnijas Baby one more time paliek 20 gadu :D Un vēl pagaišnedēļ autobusā klausījos Britnijas veco kolekciju. Man patīk Britnija.
* * *
Havasupai falls
Šodien iečekoju cenas, lai tiktu uz šejieni - Havasupai falls. Baigi sālīti. 140 doļi no personas par atļauju ieiet + 10 miles haiks vienā virzienā, obligāti tur ir tajā galā jāpaliek ciematā pa nakti, kas uz četrām personām maksā vēl kaut kādi 140 EUR + taxes, kas ir 10%. Beigās sanāk, ka gandrīz 200 dolāri par palikšanu tur + vēl ēdiens, ūdens, kas arī tādā ekskluzīvā vietā maksā diez gan. Bet nu bļāviens pēc paradīzes tur izskatās. heštegs #ļotigribuuzturieni #navtikdaudznaudasvisamkogribas #jāēdroltoniturpmākos4mēnešus


* * *

Previous