DEBESIS · IR · SAJUKUŠAS · PRĀTĀ

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
es gribu dronu, ne donu
* * *
Drīz cibā varēšu piefiksēt tikai lielos dzīves faktus. Kas nomiris, kas piedzemdējis un kas apprecējies.
* * *
2
Kāda jēga ir no maniem šīdienas rakstiem?

Pilnīgi nekāda.

* * *
Man ir ko teikt
Vēl piefiksēju. Mēs kropļojam totāli valodu. Drīz jau mēs sarunāsimies angļu valodā ar latviešu izloksni.

Bieži pīpējot kaut kā ausīs iecērtās citu cilvēku bazars, ko tie grupā runā- nevar nedzirdēt, pilnīgi tu pat noklausies to viņu sarunu. Konkrēti atceros sarunvalodā iepītus tādus vārdus kā - negribas nofeilot, Tu vari šo galdiņu iepleisot reālajā telpā, es pati lietoju arī daudzus šos anglicismus, vai kas tas tāds ir- ieheitot, kreizij, ou em džī, lol, wtf. Tas jau arī viss no interneta iedarbības.

Bet ir jau cilvēki, kas ir max kaitinoši ar saviem angļu valodas parazītvārdiem/izsaucieniem/stila elementiem vai whateva. Ir viena drauga draudzene, kas nonsītī lieto tādus vārdus tekumu galā, kā "tas ir legit"- kas ir manā heita topā numur viens izteiciens. Ir arī tie so awesome, dope u.c. sviesti. Un ir cilvēki, kam tas izklausās ņireaļna kaitinoši. Kur palikuši mūsu mīlētie krievu valodas papildinājumi ? :D kā ņireaļna un citi? Tepāt jau vien ir.

Cik pulktens, jāiet mājās

* * *
Kamēr vēl rakstu..
Cik tupi ir tas, ka jo vairāk atrodies feisbukā, insītī un ar draugiem "ierēc" par mēmēm un citiem stulbiem prikoliem, vai vienkārši tupi skaties kaut kādus kaķu video, jo mazāk radošās domas Tevī ienāk. Tu pats mazāk vari izdomāt, Tev ir mazāk izteiksmes valodā, jo viss ir epic, lol un ou em džī.

Tik daudz iespēju mūsu laikmetā un tik truls pauris paliek savā ziņā. Ne visās, bet īstās emocijas ir mazāk. Gluži kā no ilgstošas narkotiku lietošanas.

Varbūt tas ir tikai man. Varbūt konkrēti es palieku tupāka uz vecumu. Es jau pat atmetu feisbuku, jo nu kā es ieeju tajā attopos pēc pus stundas skatoties tos kaķu video. Nu ievelk kaut kādā informācijā, kas vispār nav svarīga. Forši jau ir tie kaķi.

* * *
Izolētība
Es esmu izolēta no visu veidu bulšita. Neskatos tv un nelasu ziņas. Tā kā rīt ziņošu, vajadzēja sagatavoties. Ņēmu savu mīļāko tēmu- tehnoloģijas un zinātne- tur arī starp citu ļoti daudz bulshita, bet nu kaut ko izdabūju. Ja godīgi, es nezināju tādas daudzas inovatīvās lietas. Visi to sen jau zināja? Par tiem igaunijas robotiem/kurjeriem un jau no 7.septembra Latvijā iespēju maksāt ar telefonu? Laikam jau jālasa tās ziņas biežāk.

Dīvaini apzināties, ka mana oma bērnībā pie sveces mācījās, kamēr man būs dzīves laikā iespēja viedierīcē norēķināties par manām mīļākajām smaržām, kuras man nogādās līdz manīm robots lol

* * *
Oktobris
Dzīve mainās.
Pagaišnedēļ mūsu mazās pilsētas viens diez gan pazīstam vīrs uztaisījas pašnāvību. Kāpēc? To neviens nezin.
Lasvegasā šaušalīgs terorakts. Tas gan mani ir aizķēris. Trīs dienas sekoju līdzi šiem notikumiem, un nu baigi. Tā kā jau gadus neesmu domājoša persona, grūti kaut ko apsmadzeņot, jo manu māksliniecisko dvēseli ir ieskāvis melnais lietišķuma un banāluma kaut kas (bee), bet nu viens izvirzītais domu gājiens par motīvu bija loģisks apmēram 1,2 %. Trampa nīdējs demokrāts, kas izteikti protestēja pret prezidentu izdomāja viņa cilvēkiem - idiotiem, kas viņu ievēlēja- republikāņiem, ieroču mīlētājiem, country mūzikas faniem atriebties un mēģināt iznīcināt viņaprāt "idiotus"? Tāpat tas šķiet pārāk banāls iemesls, lai darītu ko tādu. Kā arī pārāk detalizēti plānots uzbrukums emocionālam cilvēkam, kas varētu satrakoties par globāla mēroga lietām.

Vēl šodien prātā man ienāca vēl nereālāka versija.

Ok, viņš pāris dienas iepriekš bija rezervējis istabiņu citā vietā, arī ar skatu uz 3 dienu citu koncertu. Kāpēc tad viņš neko nedarīja? Varbūt tad viņš saprata, ka tomēr no šitā dzīvs aizbēgt nevarēs, it kā ļaudis lēš, ka bija viņam doma aizbēgt, bet varbūt tad viņš saprata, ka šī ir viņa pēdējā dzīves misija. Un nolēma nogaidīt līdz nākamajam festivālam, varbūt tur vairāk cilvēku, vai tas manadley bey hotelis ir lielāks un vienkāršāk no tāda būs ilgāk šaut.

Versijas par viņa pašīti arī man nav vēl līdz galam skaidras, tur dažādas variācijas pavīd. 1) nošāvās, kad policija mēģināja iekļūt istabiņā 2) pats nošāvās uzreiz pēc tām 11.minītēm šaušanas. Man šķiet, ka tā otrā ir īstā versija. Tad w h igrek viņš neizšāva visus tos savus 23 ieročus? Tā tak varētu vēl tur nošaut vairāk, ja tāds bija mērķis. Interesanti, ko viņš rakstījis tajā savā zīmītē, kas nav atzīta kā pirmsnāves vēstule. Tātad otra nereālā versija, kas ieskrēja prātā- varbūt aiz šī stāv kāds superminds, kas visu ir pamatīgi izplānojis, visreālāk līdzdalībnieks. Abi kopā būtu visu realizējuši un beigās atstātais mironis nolikts kā vienīgais vaininieks. Tomēr bija divi caurumi logos. Labi, supermainds kā trešā persona to nevarēja izplānot. Un kā viņa čiksa mīlot viņu un dzīvojot kopā nepamanīja to ieroču arsenālu? Labi, tur jau arī katram otrajam vnk patīk šaujamie un kolekcijas tiek veidotas prieka pēc.

Katrā ziņā, mani interesē motīvs. Kāda velna pēc kāds ir spējīgs nogalināt tik daudz cilvēkus? Mazas meitenes..... jaunus cilvēkus. Protams, tas nav normāli, tur bija jābūt 5 baltajām lapām, bet ja tur nebija neviena lapa? Kāda loģika tad tur darbojas?

Ok, arī tas 18.gadīgais čalis, kas Ķīpsalā nogalēja divas sievietes. Nav jau izskaidrojamas šādas lietas, lielākajai daļai tas ir nereāli pat iedomāties ko tādu darām, viņam vai nu tas likās normāli, vai arī ir saskatījies kkādus slepkavu cs. Varbūt nav realitates izjūtas, vai ir kandidē uz Latvias next maniak

* * *
.
Hjū Hefners vakar nomiris. Neesmu nekad baigi pa viņu interesējusies pastirpināti, vai apbrīnojusi sasniegto vai vispār viņa dzīvesstilu, bet kaut kā žēl, nezināmu iemeslu dēļ es viņu tomēr uztvēru kā savējo- tēlu, gan kas manā iedomā nekad nerunā- sēž halātā, vai staigā apkārt un nerunā. Ai Hjū. Vieglas smiltis! Kā arī how cool is that, ka viņš dzīves laikā iegādājies atdusas vietu blakus Merlinai Monro? Ekstrevaganti. Labi, tas kā kuram. Man gribētos tomēr gulēt blakus saviem radiem. Visa saime kopā tomēr.
* * *

Previous