DEBESIS · IR · SAJUKUŠAS · PRĀTĀ

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
2020
Es atvainojos sev, ka neesmu vēl uzrakstījusi savu 2020.plānu. Īsumā- mašīnu dabūšu, septembrī lidojums uz CA, mainīšu darbu ķipa mēneša laikā tam vajadzētu būt skaidram, ceru pelnīt vairāk, man būtu gana labi 1200 mēnesī, es turu pirkstiņus, lai tas vispār būtu iespējams, un jā, pa mani prognozē cīņu- tas ir ļoti glaimojoši. Sakrāt 5k līdz septembrim, dzīvot pozitīvi, ok atsākt skriet, bet nu būsim reāli- nesanāks. Iegādāties hiking ekipējumu, noraut pavasari tirgojoties, strādājos un izdzīvot. Svinēt svētkus, apmeklēt restorānus, festivālus, peldēties, bruakt at laivām utt, to pašu ko citus gadus. + būtu nais iegādāties virtuves skatīšus, koridora skapi.
* * *
šogad nav ziemas
P.s. man sestdien 31 paliek. Vakar novācu eglīti, šodien jāizmet eglīte un tā. Beidzās mans plezīrs ar brīvajām piektdienām darbā. Tā kā back to reality.
* * *
daydream
Man ir tiešām nopienti dienas sapņi par vienu no saviem kolēģiem. Šī nav pirmā reize. Manas interesantās jūtas nav konkrētas, dzīvē runājot man nav nekādu emociju, bet iedomās ir gan. Šis ir kaut kas interesants.
* * *
The day
Šodien bija pārrunas par jauno darbavietu. Šobrīd es vēl priecājos un jūtos īpaša, bet kad man vajadzēs rakstīt atlūgumu, es noteikti raudāšu. Tas būs smags mirklis, jo cilvēki ir tik forši. Nu gandrīz visi.
* * *
Protams, ka es neaizgāju skriet vakar. Reāli bija auksts un man negribējās. Es arī vakar vakarā apēdu 5 konfektes, kuras man tika uzdāvinātas Ziemassvētkos. Bet nu šodien es neesmu neko sliktu ēdusi, bet nu izbadējusies gan esmu. Vienā mirklī pat gāju rakāties par kolēģa atvilktņu bloku, bet man paveicās, ka viņš ir nedaudz jokains un slēdz ciet savu atvilktņu bloku, kad nav birojā. :D Esmu nostaigājusi šodien pagaidām 5k soļus, kaut kādi 8 h jau būs līdz dienas beigām, bet nu varbūt šodien es varetu saņemties aiziet uz stadionu?
* * *
1
Visu dienu dzeru ūdeni un cenšos nedomāt pa ēdienu. Man pat nav tukšs vēders, bet ēst tāpat gribās. Ja es šodien saņemšos un aiziešu uzskret, tad arī vakariņas es drīkstēšu ēst.
* * *
Jaunais
Laba diena! Katru gadu jauni solījumi utt, bet šogad nevis man gribētos, bet man reāli vajadzētu dabūt motivāciju un sportot un ēst pareizi!! Esmu izstaipījusi kunģi utt, es pat vairs nevelku debīlas drēbes, kas abilst manai personībai, jo esmu tukla. Stulbākais ir tas, ka es īsti savu resnumu nemaz tā neredzu, tikai esmu paanījusi, ka nākas vbalkāt vienu izmēru lielākas drēbes, kas nav nais. 2019.gadā esmu bijusi skriet 11 reizes, tas ir ļoti nožēlojami :D es šo rezultātu, ja es saņemtos varētu pārspēt viena mēneša laikā. Tā kā šovkar man ir nozīmēts 5km krosiņš, un pusdienās vajadzētu veselīgu ko ēst. Tā kā tā, 30.gados esot grūtāk zaudēt kg un vispār viss ir grūtāk un stulbāk, tā kā jāsaņemās kārtīgi un jāsāk beidzot kaut kas darīt! Šie tomeŗ ir labākie gadi manā dzīvē.
* * *
Merry Christmas!
Vakar paņēma kaķīti, ko rīt dāvināsim vecākiem! Mīlīga mazā peciņa!!! Ļoti skaista un gudra kaķenīte!
* * *

Previous