DEBESIS · IR · SAJUKUŠAS · PRĀTĀ

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
hey hey hey
Es gribu laikam izveidot savu bloga lapu. Jāiemācās tikai pareizi rakstīt un tad būtu makten stilīgi aprakstīt katru savu ceļojumu. Nav jau daudz, bet tas būtu smalki :)))

Šorīt devos darba darīšanās un man pagadījās ļoti glīts šoferīts, tā kā bija patīkami pabraukāties kopā :)

* * *
6204
Šodien biju bankā. okrt
* * *
Par Baltijas prezidentu vizīti Baltajā namā
Ok, man nepatīk Tramps utt, bet tas ir lieliski, ka Latvijai ir labas attiecības ar ASV, tas ir satriecoši. Protams, ir pieklājības, ir pienākums, bet lai ar kādu palīdzību, mums ir vismaz drošības sajūta. Būt tik ietekmīgas valsts sānā ir nais, tas gan neizstumj dažādus citus riskus, bet ir labi. Latvija un latvieši jau ir gana apķērīgi, darbīgi ļaudis, varbūt, ja mums būtu mazāk alkohola mēs būtu vairāk kā norvērģi vai būtu paši ar savu paraugu citiem. Ja valsts vairāk domātu par kādu jaunu projektu kā cilvēku izglītošanu, tad tas būtu vispārējs ieguvums mums visiem.
Vispār skatoties uz visu kas ir, kas bijis, ir prieks, ka dzīvoju šajā laikā, tik daudz kas ir laika gaitā mainīts. Pirms tikai simts gadiem mēnesi varēja dzīvot uz miltu maisu astoņbērnu ģimene, tagad jau visi palikuši tik ekstravaganti un izlepuši, ka pat savus suņus pa vegāniem taisa un baro ar humusu un kinzu. Samērība, tai šeit būtu īstā vieta. Ko es gribu pateikt ar visu šo savārstījumu? Mums jāizglītojas, jābūt gudriem, neesam daudz, bet varam tak būt mazi un viedi, tikai tādam būtu jābūt vismaz vairākumam, ne kā ir tagad. #manupriekšniekuparprezidentu

Varbūt ir vērts uzstādīt sev mērķi kļūt ietekmīgai un tad palīdzēt savai tautai, jo bez ietekmes būs švaki. Protams palīdzība uz valstiska fona no vienas personas ir kā asara jūrā, bet labs darbs ir labs darbs. Ja es būtu maljonāre un man būtu lieki pāris miljoni, (protams ar tiem jau vairs ar neko lielu nevar izdarīt), bet es gribētu ziedot kādu daļu sos bērnu ciemtatiem, tie cilvēki dara grūtu darbu, kā arī varbūt ne pašai izglītībai ziedotu, bet dažkārt labāks solis būtu izveidot izcilu mārketinga projektu, smadzeņu slakošanu, jaunu trendu par to, ka cilvēks ir spējīgs uz ļoti daudz ko, ņem dari, Tev palīdzēs kāds (vids piemēram :D) mācies, esi gudrs, esi kārtīgs pionieris no varianta.

Šorīt manā kāpņu telpā atkal gulēja bomzis. Jauns, bet nu smird pēc velna x 100. Pretīgi.

* * *
šausmu stāsti
Zini, kad paklausās tos stāstus par jūrnieku ģimenes dzīvēm, par slimībām, kuras jūrnieks saķer paņemot brazīļu maukas, un tad aplaiž ar tām savu sievu, vai kā sieva mājās gaidot apgājusi visai Baltijai apkārt, tad varbūt šķiet labi, ka tomēr neesmu uzņēmusi uz sevis to nastu. Agrāk domāju, ka es to varu, un nav problēmu man sagaidīt savu puisi no jūras mājās, bet tagad šķiet- cik labi, ka kāds ir visu laiku tepat un uzticīgs :D

Ā un pē es. Izdomāju baigo biznesa ideju starp citu. Nu banāla jau bezgalīgi, bet zinot mūsdienu mārketinga spējas + interneta spēku, bļin reāli- tikai jāstrādā pie tā. Jānoskaidro patenti kādi jau ir saistībā ar produktu iepakojumiem, vispār lieliski, ka strādāju advokātu birojā, legal advice for free. Vispār man nav skaidri zināms, kā oficiāli bītīd to štelli, kas man ir prātā.

Baidos sākt, bet nu atkal, ja var pārdot flattummytea un fittea - vnk zaļo tēju ar 300% uzcenojumu, tad es uzskatu, ka var jebko izdarīt :D

Un starp citu- mana ideja nemaz nav tik liela hņa. Tikai vajadzētu arī bioloģijai pievērsties un sadarboties ar kādiem darboņiem.

* * *
Pārmaiņas
Visu laiku saskaros ar sevī ieraugāmām pārmaiņām. Dīvaini, jo uzskatu, ka cilvēki nemēdz mainīties, bet kopš vidusskolas manī ir konkrētas pārmaiņas, peobably pat maģiskas. Konkrēts fakts ir tas, ka agrāk es biju ļoti tizla sportiste, bet valodas, literatūru, matemātiku lieliski zināju. Tagad šķiet, ka viss ir sagriezies kājām otrādi, nekādos treniņos es neesmu gājusi, bet spēlēju dažādākos sporta veidus ar lielisku pārliecību un spēlēju labi, nav problēmu, bet ar latviešu valodu man sāk parādīties problēmas, aizmirstu ko kā raksta utt. Varbūt manās smadzenēs ir noteikta kapacitāte zinībām/prasmēm, kā iegūstu jaunas, tā vecās izspiežu ārā? :D tas nu gan nebūtu forši. Zinu, ka vēsture man vienmēr bijusi vājā puse, nenoliedzami. Man gan tā vienmēr ir ļoti interesējusi, bet nu galvā neturas necik. Principā visa mana augstskola bija balstīta uz pagātni, es jau arī, protams, to visu iemācījos, bet nu šobrīd, pilnīgi neko neatceros.

Vispār no augstskolas atceros dažas lietas tikai konkrēti. Psihoanalīzes pamatlicējs ir Freids, kas ārstēja savus klientus, izrakstot tiem kokaīnu, kā arī pats šādā veidā ārstējās. Edipa komplekss + viņa meita Anna Freida turpināja tēva gaitas darbojoties psihoanalīzē. Edgars Po- no literatūras vēstures. To debīlo anekdoti par Renē Dekartu atceros, zinu, ka pilnīgi neko neatceros no mākslas vēstures... es reāli nezinu nevienu mākslas darbu, kas ir vnk kauna traips manā sejā, izņemot Munka kliedzienu un vēl dažus nu max zīmīgus darbus. Nožēlojami. Za to ir bakalaurs.

* * *
okrokrokr
Miegs nāk. Šodien nekam lielam klāt negribas ķerties. Šodien pieteicos kredītkartei - 3 min laikā atnāca apstiprinājums.. Laikam varu lepoties ar savu kredītvēsturi, jo man tādas nav.

Paldies

MuSic:
21 Savage, Offset, Metro Boomin - Ric Flair Drip
* * *
Stir fry
Gatavojam vecmeitu ballīti Ievai :)
MuSic:
Migos - Stir fry
* * *
Man jau galvā pavasaris- IR
* * *

Previous