DEBESIS · IR · SAJUKUŠAS · PRĀTĀ

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Mana diena
Šodien man ir svētki un esmu priecīga, jo man ir forši cilvēki apkārt, kas palīdz man, lai man viss izdotos. Šorīt saņēmu kurjersūtījumu ar končām no Elīnas- Latvijas pasta dūdas :D Kolēģi ar puķēm apdāvināja, brālis :) Viss jauki. Vakarā ieplānotas vakariņas četratā ar Rihardu un Perganent pārīti. Būs smeķīgi :)
* * *
USA 2017
Bišķi bail, bet ir palikusi tikai 1 nedēļa, līdz braucu prom uz USA California. Šodien pasūtīju dažas drēbes, lai neizskatītos pēc nabaga :D Bet nu jā, daudz kas ir jāizdara. Un stress vispār man arī ir. Bail par visu. Ekskursijas būs trakas.
* * *
Cita starpā
Taisot pie Žukiņa vakuumu lasījām kopistiski vecos Cibas postus, kur viņa mani komentējusi un es viņu. Bet lasot visus rakstus sapratu, ka nav jēgas rakstīt par jūtām. Pēc gadiem mani tas ne sūda neinteresēs. Tas ka ir aprakstīti dzīves konkrēti notikumi, tas ir reāli zelts.
* * *
Vimbas
Lieldienu brīvdienas bija patīkamas. Paspēju divreiz aiziet uz vakuumu pie Žukiņa, ar Andrīti un perganent Kristīni piekapāties sēžot pie galda- un kā reiz tieši āderē, pabūt Vimbu svētkos, Misas diskotēkā un Sabīnes Berezinas koncertā. Ar Andreju dzērām sēžot āderē, jo kaut kā ātri pielikāmies un youtubē klausījāmies ozolu un dejojām/repojām sēžus. It kā bija zoles vakars, bet nu izspēlējām max kādas 15 partijas varbūt :D Bija jautri, pēc tās reizes vēl šodien alkoholu negribas redzēt.
Biju skaistkalnē, pavadāju suni un tā.

Misā atvērās kaut kāds barčiks. Ievas radinieks atvēris. Tā nu braucām lūkot kādi brīnumi Misā notiek, paņemot līdzi Čiberu, Bauskas kingu :D Misā sniga sniegs milzīgām kupenām, Ievas Dēvijs tajā pašā laikā līgojās līdzi puteņa iespaidā. Es braucu mājās un atstāju visus tur. Dzirdēju, ka beigās viss beidzies Bauskas fēniksā, cik nais. Kāpēc nevar kaut kādu vietiņu kāds atvērt Bauskā? Tas ir diez gan nožēlojami, ka vienīgā vieta, kur pēc 22.00 aiziet ir Fēnikss. Tas ir reāli skumji. P.s. Kenārs pievēma Ivara mašīnu.

Jap. 2017, ne 2007.gads

* * *
Spring `17
Heloou. 17.02. nokritu, ejot uz darbu un tiku pie ģipša, mājas rēžīma utt. Jau otro dienu esmu back. Back ir labi. Un apkopojam spēkus trakajam pavasarim. Darbi un plāni ir ahūna daudz kā teiktu 2005.gadā. Čau!
* * *
Citāts no 2008.gada 14.februāra
10:49 pm
2/14/08
Valentīns Vendetta
Vai tiešām Valentīndiena ir domāta diviem mīlniekiem, lai viņi veltītu uzmaniibu tikai sev un pierādītu savu mīlestību, vai arī lai citiem ar asu nazi sirdī iedurtu un liktu skatīties Titāniku... ?
MuSic: titanic

Komentārs nākamajā dienā- Vairs nav Valentīns un variet atkal būt nežēlīgi un nelaimīgi.

Kas kinda arī tā ir :D Bildes ar savu rafaello un rozēm. Skaidra lieta, ja reizi gadā tiek pie puķēm gribās jau ielikt pa piemiņu bildi, bet nu piekritīšu savam bf par to ka ziedus puisis atnesīs kad vēlēsies, ne tikai valentīndienā, kas tā arī ir. Man patīk puķes un mans bf man nes ziedus bieži, kas ir vnk ļoooti nais. Bet nu vajag jau arī to no sākuma pateikt un dot tādu mājienu. Un ja tomēr ienāk runīna un puķes vairs boyfriends nenes, tad vai nu jāsamierinās un jāpērk regulāri pašai vai jāpamet čalis un jāatņem viņam tiesības uz bērnu aprūpi. CITU VARIANTU VIENKĀRŠI NAV!!! Puķes ir everything!

MuSic:
Valentīns Marazms Vendetta - Flower power
* * *
Vaļiks`17
Vaļiks vispār nebija slikti nosvinēts, kaut gan nekad man tie svētki nav patikuši, bet pārī tie svētki vnk ir vienaldzīgi, kad esi viens, tad jau Tu jūties kā tāds losis pie titānika. Divatā vienkārši ir pofig. Un tā kā mans boyfriends teica, ka neiegādājās man Aifonu septīto, 51 rozi un sirsniņu šokolādes, ko man nofotografēt un ielikt instragramā, tad viņš norukāja tā vietā ar masāžu- kāju, muguras utt - tas bija forši :) Es vienkārši izpildīju Valentīndienas pienākumu un uzdāvināju savas boyfriendam Valentīndienas kalmārus un divus aliņus. Jā, es zinu, ka esmu superīga. Tāds nu tas Valentīns 2017!
* * *
Hey you
Kad iesēdies autobusā, trolejbusā vai tramvajā, ieliec austiņas ausīs un ieslēdz šo dziesmu- viss apstājas. Šķiet, ka Tu klausoties šo dziesmu varētu noskatīties pats uz savu nāvi.* * *

Previous