DEBESIS · IR · SAJUKUŠAS · PRĀTĀ

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
2019. gada apņemšanās
Cita starpā, esmu sākusi pildīt paņemšanos numur vienu no augšgala- atsākt spotot un neatmest. Atsāku pirms 1,5 nedēļas, pagaidām turos krosiņu režīmā, motivācija pagaidām ir ok. 3x nedēļā 5km krosiņi. Šaubos vai pagarināšu distanci, 5km ir manējie.
MuSic:
Billie Eilish - Fingers Crossed
* * *
Anyone
Man iestājas panikāli neitrāla šausmu iekšējā lēkme, kas ir tik mierīga kā skatiens zilpelēkas jūras horizontā, kad es iedomājos par ļaužu nāvi, kas ir iestājusies laikā, kad es esmu dzīvojusi un turpinu dzīvot, bet viņi vairs nē, viņi palika tajā laikā un punkts.

Skatoties skolasbiedrenes bildes no viņas draugiem.lv profila, kur viņa lika bildes kā izbauda savu dzīvi, pamatskolas beigas, vidusskolu, dzer kokteiļus ar draudzenēm, satiekas ar ļaudīm, dzīvo parasta cilvēciņa dzīvi, bet tikai līdz 21.gadam, kad viņai dzīvību atņem asins vēzis, Tu redzi pēc bildēm, ka viņa dzīvoja līdz 2010.gadam un viss, viņa palika tajā gadā. Tik daudz kas ir mainījies, tik daudz dažādu dzīves notikumu, mēs nobriestam, apveļamies, aplīpam ar pieredzi un spriestspēju, mēs pieaugam un paliekam pieauguši, dzīve tik strauji mainās un ieved Tevi citā ceļā, bet mirušie ir spiesti palikt savā laikā, tajā, kas tiem bija atvēlēts. Es negribu nomirt nekad.

Iesaku noklausīties Irma Thomas - Anyone who knows what love is dziesmu no Black Mirror.

MuSic:
Irma Thomas - Anyone who knows what love is
* * *
mindfucks
Plakanās Zemes piekritējiem ir jauna teorija - Zemei ir virtuļa forma! Sūds par to rakstu utt, bet man patika komentārs, ka zemei vispār nav formas un mēs nemaz neeksistējam! Tas nu gan butu kaut kas, ne? Tā kā esmu Black Mirror dūda, tad man šī ideja liekas fascinējoša. Man vispār šķiet, ka mūs visus jau no bērna kājas apčakarē ar visu, tā kā tas nebūtu sliktākais variants.
* * *
superweird
Šis viss pēdējā laikā ir palicis max weird pasākums. Es pa nakti sapņoju turpinājumu dienai un man sapņi saplūst vienā lielā realitātē, un tizlums ir tāds, ka es sapņoju par darba lietām un personīgajām, piemeŗam, finanšu lietām. Es biju pārlieicnāta, ka manā kredītkartē šomēness kredīts man ir kādi 300 -400 EUR, sakarā ar visiem dz.d tēriņiem un jaunajiem pirkumiem. Šodien ar trīcošu roku klikšķinu apskatīt savu parādu- pf, 200 tikai. Ok, tas ir nais. Vēl epizode no svarīgas nedēļas (pagaišās), nodevu partneriem info par aktuālajiem jautājumiem baltijas partneru mītingā.. Nākamā dienā es braucu uz darbu un atceros, ka sapnī (zemapziņā) esmu atcerējusies vienu nesaskaņotu rēķina apmaksu no LT kolēģiem. No rīta aizrakstīju priekšniekam par šo jautājumu. Tādā ziņā paldies miega man par padomiem, šis bija labs. Skidrā un pie samaņas es to neatcerētos.

Vēl šodien atkal viens gļuks bija. Skatos savā rēķini 2018 tabulā es biju pārlieicnāta, ka esmu pārveidojusi to tabulu 2019 gada vajadzībām un ļoti skaidri atceros kā vilku ailes un visu kārtoju :jaunajam" izskatam. Šodien skatos tabulā, ņihuja tur nekā nav, neesmu neko tādu realitātē izdarījusi, noteikti tas bija kādos sapņos.

Vēl viens gļuks bija pagaišajā pirmdienā. Dienas beigas, domāju kāda vella pēc man neatnāca augļi uz biroju un saldumi, pieni un ūdeņi, zinu, ka piektdienā toč pasūtīju, lai pirmdienā būtu svaigi produkti utt. Meklēju e-pastā, nekā nav, nav apstiprinājuma vēstules, profilā arī nekarājās neapstiprināts profils. Zvanu piegādātājiem, izrādās es neko neesmu nemaz pasūtījusi.

Afigenna man tie sapņi vispār, ne naktī ne dienā nevaru tikt ārā no savas darba lomas. Tas ir ļoti skumji vispār. Bet mirkļos zemapziņa noder vispār.

* * *
Laika kapsula
Pēdējā laikā ārkārtīgi nāk miegs. Visiem apkārt te ir rotinieki, kas mani galīgi neiepriecina. Man jau tie vīrusi nelīp, bet šis ir kkāds iftīgais, jo nu svētdien Rihardam bija tā saucamais detox, un nu man blakus esot, skaidrs, ka tie baciļi man uzleca virsū. Tā kā esmu ļoti noturīga pret šiem vīrusiem, man nekas nebija, tikai vakar dūša bija slikta, vai nu placebo efekts no Riharda svētdienas detoxa vai arī pa īsto bija tas vīruss, tikai panesamā veidā.

Šodien maksāju algas visiem. Mēneša sākums, visos kontos limits iztērēts. Man patīk maksāt algas, tas ir nais.

MuSic:
OZOLS & TEHNIKUMS - Laika Kapsula/Ko Gribu, To Daru(Mash up)
* * *
BS
Nils Ušakovs medijiem paziņoja: "Liekot roku uz sirds, varu teikt, ka mana sirdsapziņa ir tīra. Pašlaik KNAB darbības es nekomentēšu un neredzu pamatu atkāpties no domes priekšsēdētāja amata."

Dirš.
Maijā kad būs ieviests svilpes pūtēju likums apsvēršu domu iepūst svilpi Ušaka virzienā, sava iepriekšējā darba ietveru pieredzi ņemot palīgā.

MuSic:
Ozols & Edavārdi - Situācijas
* * *
you are who you are when no one is looking
Darbā šobrīd tādas sūdainas lietas jādara, jādomā, jākustina smadzene lai aizpildītu finanšu reportus un vēl dažādus draņķa darbus, kas galīgi neiet pie sirds. Šobrīd nekaunēšos teikt, ka es dzīvoju darbam, diemžēl.
MuSic:
Billie Eilish - Bored
* * *
Vārds
Skaidrs ir tas, ka mūsdienu interneta offended individuālis ir visvarens un tādēļ cieš mūsu kultūra un vispār izklaide. Pašam jābūt ar sevi pietiekami pārliecinātam, lai Tevi neaizskartu stulbi joki, bļāviens. Pat karaļnamā klauns varēja teikt visu un viņam par to galvu nenocirta, jo tas ir klauns. Kāda velna pēc sāk ieviest cenzūru Family Guy? Whyyyyy? Pēc Kevina Harta skandāla, Family Guy ir aizliegti fag jokes. Ok, nav tā, ka tie ir mani mīļākie joki, tā ,protams, ka nav, bet runa ir par aizliegšanas faktu. Family Guy nozobo visus līdz pēdējam, bieži redzu arī sevi, un? Tie ir joki, nav uzreiz jāiet twitterī un jāliek kkāds #sooffended tēmturis. Internets ir pārvērties par meksikāņu seriālu, jo nu teorētiski, jau ir taisnība tiem cilvēkiem, bet no otras puses, vai tad jokot vispār vairs nevarēs? Ja es feisītī ierakstītu postu par to, ka es neuzskatu, ka vegāni ir normāli, kaut gan man ir dziļi vienalga, katram ir sava izvēle dzīvot tā kā pats vēlas, es varu derēt, ka sarastos gudrie komentētāji jūra un 10 minūšu laikā es būtu bad guy. Nē, man nav vēlme postot savu viedokli, tiešām nē, tas jau tagad izkalusās nogudrinoši, pārāk daudz drāmas :D Ok, es rakstu to vēstuli datu valsts inspekcijai beidzot un izbeidzu šo neizbeidzmo tēmu
* * *

Previous