DEBESIS · IR · SAJUKUŠAS · PRĀTĀ

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Dzimšandienas ieraksts
Apsveica mani ļoti daudzi. Tinderboyfriendi īpaši lielā daudzumā, laikam silts atmiņas sirdī palikušas par mani. Kolēģi arī ļoti jauki apsveica :) A īpaši daudz jauku vārdu veltīja + vēl labās īpašības manas :)

Jā, šodien pie manis brauks Rihards, sveiks mani. Nevaru iedomātos, ko viņš man taisās dāvāt. Es vēlētos ziedus skaistus :) Tikai ne gerberas vai orhidejas.

Sestdien būs baigā ballīte pie manis :) Tā kā būs noteikti jautri :) nav rakstāmais. miegs nāk

* * *
Vakar 19.30 aizgāju gulēt. Man nogurums ir neizmērojams. Bet nu morāli jāgatavojas šodienas vakaram, kur man ir jāpagatavo kūka un jāsadara viss priekš manas dz.d.

Un vēl man jāizdomā atkal savs skriešanas plāns... 3x nedēļā offic. Citādāk es reāli neiešu uz absolventu vakaru. Jēziņ, esmu tukla.

* * *
Starp citu
Cita starpā es neesmu kā Dainis. Sniegs ir pārāk skaists, lai to nefotogrāfētu.


* * *
Par brīvdienām
Par brīvdienām
Vēsturei.
Piektdien es & R, Andrejs ar Kriksi aizbraucām uz Mūzu paēst. Paēdām, padzērām vīniņu, papļāpajām. Aizbraucām mājās čučēt. Nākamā rītā R uz darbu brauca, es cēlos un braucu uz Lietuvu. Uz lidlu. Nu man ir lētie tīrāmie līdzekļi un pilns ledusskapis ar dārzeņiem. Pakārtoju kaut ko. Konstatētju, ka dz.d. nevaru sasēdināt 9m2 26 cilvēkus. Nezinu ko darīšu. Vakarā 6dienas aizgāju pie A&K uz mājām. Kamēr K ir perganent un nevar ar mums dropēt, tikmēr es ar A normāli kaut kādu konjaciņu labo iemalkojām. Beigās sanāk tā pamatīgāk. Bija man doma aiziet pie viņiem un kādas nu 4 h līdz 12.00 pasēdēt. Beigās mēs ar A abi mēģinam dziesmas :D Viņam ir jauna ģitāra un tā nu mēs kādas 2h noteikti Aināru Mielavu spīdzinājām :D Ai jel manu vieglu 'prātu, Labradotu un vēl max vienu dziesmu :D Bija smieklīgi. Arī baigais pālis kkā paķēra no tās dziras. Arī pa pālim sastādija viņš man ēšanas plānu, lai nomestu 10 kg.

Svētdien ar R devāmies pastaigā pa mežu. Nohaikojām nedaudz vairāk kā 5 km nu kādu 2 h laikā. Jā. Parasti es šo noskrēju 30 min laikā. Bet piekusām, bijām nogājuši līdz upei, tā bija aizsalusi. Gribējām iet atpakaļ pa upi, bet nedaudz palika bail, ka neielūztam. Iebraucām veikalā un iepirkām ēdienu vakariņām. Pagatavojām vakariņas, pasnaudām diendusu un tad nedaudz pastrādājām. Tad bija kopā romantiskā upeņu bumbas vanna ar svecēm un tad jau devāmies pie miera :)

Jaukas brīvdienas.* * *
Trumpe
Nu man patīk Donalds. Ja vajag to sienu, tad vajag! Apmaksās Meksikāņi. Sniega meksikāņi arī.
* * *
* * *
* * *
no
Wow. pagājušas max 4 minūtes un man jau ir afigenna grūti. Bet esmu dzirdējusi, ka pirmās 4 minūtes ir visgrūtākās.
* * *

Previous