DEBESIS · IR · SAJUKUŠAS · PRĀTĀ

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
izdarīts
Biju pie Sanda šorīt un pateicu. Diemžēl nāksies pagaidām pašķirties, bet nu tad jau tālāk skatīsimies kas un kā notiks. Vismaz fantastiski ir tas, ka ja nu gadījumā man jaunajā darba vietā nebūs labi, tad es droši varu nākt pir viņiem. Kas ir cool.

Un mani pārsteidz tas, ka reāli visi kolēģi domā, ka es varētu būt laba juriste. Es gan neesmu par to tik ļoti pārliecināta.

* * *
mans lēmums
Jā un kā lai es Sandim pasaku, ka es nestrādāšu pie viņa?

man viņš pārāk patik, es nevaru fiziski to pateikt

* * *
hum
Mēs jau visu nedēļu mēģinām sarunāt tikšanos, bet kā nesanāk, tā nesanāk. Rīt ir tā diena, cerams.

Un es joprojām nezinu, kas mani sagaida. Vai man būs piedāvājums no otrās darba vietas? Vai nebūs? Ja nebūtu, tad man būtu vieglāk, man nebūtu jāizvēlas, bet ja būs, tad tas būs SUPER crazy. Vai mani nervi ir tam gatavi? Es jau tā īsti labi neguļu pēdējā laikā.

* * *
JAUKI
Emmm.... Lai arī ļoti dīvainā veidā, bet viņš man liek noprast, ka negrib mani pazaudēt.
* * *
mānīgs laiks
Joprojām nesaprotu delfu komentētājus. Nah man komentēt Jutas un Ginta šķiršanos.... ? Nah man apvainot kādu par kkādiem sūda stereoiidiem :D kas tas pa sviestu :D kuru unteresē kkā tāda komentēšana :D es laikam nekad dzīvē nepieradīšu pie tā, ka tie delfu komentētāji reāli eksistē arī dabā.
* * *
Pārrunas vakar bija nais. Nopļāpājām 1,5 h. Pēdējās pārrunas, kas man ir bijušas, un uz kurām es neesmu sagatvojusies, ir bijušas vienkārši izcilas. Prieks par to. Un jā, deals man ir rokā, šodien priekšniekiem arī pateicu, ka eju prom, vēlams ar 3.07. un tagad atlicis izrunāties ar otro savu piedāvājumu, kas šobrīd ir spēkā. Man šis laiks ir morāli grūts, nepatīkami. Pārmaiņas ir nepieciešamas!!! Bet nu bljin cik nepatīkami
* * *
Ei yo
Vakar biju ciemos pie Daces. Viņa ir trīs bērni un vispār jocīgi satikt kādu pēc 10 gadu vai pat vairāk nesatikšanas.

Un tūdaļ pēc stundas man ir pārrunas.

Un es esmu apmulsusi, jo deals būs labs, bet vai es to gribu?!!!!!!!!!

* * *
mānīgs laiks
Tāds mānīgs laiks. Kovids un bezdarbs un tā, bet pēc šīs karantīnas esmu sapratusi, ka es ieheitoju savu darbu un nahuj negribu vairs strādāt. Bišķi raustos spert soli, bet nu it kā man ir jau nodrošināta nākamā darba vieta + man vēl ir 2 opcijas ķīiiiipa... Tagad man būtu plāniņš pasēdēt 2 mēnesi vai 2 nedēļas bezdarbniekos, jo nu skaidrs, ka drīz atvaļinājumā netikšu, bet nu........ tāds mānīgs laiks.
* * *

Previous