DEBESIS · IR · SAJUKUŠAS · PRĀTĀ

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
...
I am sooooo depressed
* * *
Majesty
Pirmkārt, esmu tik ļoti iztukšota. Pēdējās 3 nedēļas bijušas īpaši smagas, strādāju līdz asarām, besim, riebumam, pacietības mērs piepilējis pilnībā pilns. Vienu šo 3nedēļu projektu plānoju pabeigt šodien/rīt. Es būtu tik happy.

Neesmu vēl nevienam priekšniekam pateikusi, ka gribu iet prom. Tagad šķiet, ka ja izturēju šīs 3 nedēļas un arī darbs būs izdarīts, tad es varu jebko, bet atkal vnk jānosprauž mērķi. Atvaļinājums jāsagaida, jānorauj, tad varētu aktīvi pakrāt pēc tam un tad, kad redzēšu ko varu un ko nevaru, tad arī jārunā. Bet pagaidām esmu atlikusi šo lēmumu uz pending mode. P.s. Nikijas jaunais albūms laikam ir bomba, neesmu gan visu noklausījusies, bet tajā vienā dziesmā baigi ieķēros.

Pārējais ar tā so so... nav privātās dzīves. lame

MuSic:
Nicki Minaj – Majesty Ft. Eminem & Labrinth
* * *
Par darbu
Pēc atvaļinājuma atgriezties... ujj.. tas bija PSC. Es jau atvaļinājuma 6 dienā visu dienu besijos par to, ka man nav dzīves un viss ir psc, ka šādi vairs nevar. Vakar pirmajā dienā jau biju gatava jau nu teikt, ka viss.. vsjo,.. Derdzas visi tie darba sūdi, ķipa manus nervus ēd kkādi draņķi, kas vispār necik nav svarīgi man personīgi. Bet nu ok, nākamais termiņš ir izturēt 2 mēnešus līdz nākamajam atvaļinājumam. Vai es to izturēšu? Ja arī nē, nekas, vismaz viss būs iesākts. Un es tāpat zinu, ka mani nepalaidīs no tejienes, vienkārši izdomāsim citu alternatīvu, es tā domāju, ka tā būs.
* * *
Dārznieks
Atvaļinājums bija lielisks. Uzreiz aizbraucām uz Liepāju, tur palikām lieliskā vietā pa nakti- kempingā pie karjera, nākamā dienā čilojām Jūrkalnē un palikām pa nakti Ventspilī, kur aizbraucām pie mana pusbrāļa ar ciemos un tad pēdējo vienu pa Kuldīgas ventas rumbu dauzījāmies. Svelme ir spēcīga un ūdiens prieki ir max lieliski :)

Tad bijām ezerā, tad ciemos, tad ar laivām braukt pa upi, tad atkal mazās ballītes, tad uz Skaistkali ar suni pastaigāt un nobeigumā visam svētdien aizgāju uz krosiņu 20.30 vakarā, kad gaisa tempertūra bija 28 grādi... 3,5 km tikai pievarēju un visu vakaru biju sarkanā krāsā un turpmākās 3 h turpināju svīst. Baigi grūti šajā karstajā laikā tomēr...

Biju baigo domu izdomājusi, nezinu vai ir reāli. Man atnāca atklāsme, ka gribu būt kā The Rock un celties no rītiem 3.50, aiziet uz krosiņu, kamēr ir samērā vēss, aizskriet nopeldēties, tad nomazgāties mājās, izmazgāt matus, paēst brokastis un 6.30 doties uz darbu. Izklausās jau forši, bet tas būtu vairāk "expextation" vs "reality", kad nevarēšu tik anormāli agri piecelties, tad man paraus sliktu dūšu skrienot, jo es tukšā dūšā neesmu nekāda baigā skrējēja, tad man mīzīs iet peldēties, jo gan jau tādā stundā tikai bomži kkur apkārt tusē un iespēja man būs sastapt kkādu alkānus un narikus un es pēc krosa visu klemmīgi darīšu, nomazgāšanos nočakarēšu, brokstis tās būtu ok, bet tad es aizbraukšu uz darbu 8 un gan jau būšu izpumpējusies un neko vispār negribēšu darīt :D un tad mājās tikai 20.00, baigi garā diena sanāks. Varu derēt, ka tā arī saākumā būs, bet pie visa var pierast, tikai ne pie tās agrās celšanās. Man jau 5.20 ir nereāli piecelties, kur nu vēl 4.00. Bet kas nemēģina, tas nemaz nezin kā ir. Tā kā tāda atklāsme man ir atnākusi, varbūt būs jāizmēģina. Tikai jāsaņemas. #grūtijautoiedomāties

MuSic:
Prāta vētra - Dārznieks
* * *
flow er
Dilemma.

Es vairs nevaru izturēt savu darbu. Ko man darīt? Līdz kuram laikam davilkt?
1) teikt tagad, ka man ir līdz kaklam un lēnā garā meklēt citu darbu.
2) pagaidīt vēl nedēļu, aiziet atvaļinājumā un tad varbūt ar svaigu aci visu izvērtēt?
3) atpūties atvaļinājumā, ieviltk elpu, norukāt līdz oktobrim- otrajam atvaļinājumam un tad ja viss nav štokos, tad mest plinti krūmos un tad runāt par iešanu prom un jauna darba meklējumiem?
4) Neiet prom no darba un neveltīt laiku savai personīgajai dzīvei līdz kapam

* * *
Mental health
es neesmu pārliecināta vai mana darba slodze ir veselīga manam garam un fiziski man. Un man šķiet, ka tas nav veselīgi, ka Tev visu dienu visi ir zajebal un ar kāju gribas sašķaidrīt ekrānu. ordinary sercretary`s wednesday. Huļi es nepienesu kafiju kā man tas pienāktos un nevīlēju nagus? Huļi man vajadzēja parādīt ka es varu vairāk? Tas nav veselīgi, es zinu
* * *
Brīvās nebrīves dienas
It kā trīs brīvdienas, bet manā kontā ir tikai palikšana pie draudzenes pa nakti, sakārtota istaba, smazgātas drēbes, kokteiļu malkošana pie citas draudzenes, pastaiga ar suni, ogu lasīšana n tas arī viss. + iesāku skatīties shameless, draudzene ieteica, ir ok.
* * *
The Rock Clock
Jā, es nokačāju The Rock Clock aplikāciju par kuru esmu vnk sajūsmā. Mans elks Dveins The Rock Džonsons izveidojis motivējošu alpkāciju, kurā vari ievadīt mērķi, kuru vēlies sasniegt, termiņus, bet nu galvenokārt tas ir modinātājs un ikdienas motivātors, jo katru rītu pieceļoties Tevi sagaida Dveina motivējošā ziņa, tas ir stilīgi, kā arī Tu vari celties kopā ar viņu- 3.50, bet nu ok, tas ir pārāk agri priekš manis, bet man patīk šī aplikācija. Kā arī modinātāja zvanu toņus Tu vari izvēlēties no Dveina ierunātajiem vai iedziedātajiem.. So cool.
* * *

Previous