DEBESIS · IR · SAJUKUŠAS · PRĀTĀ

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
ei
Kā Jums šķiet, vai uz ASV vēlēšanu laiku USD vērtība nokritīsies pret EUR, paliks tāda pati kā šobrīd vai augs?
* * *
no
Tad, kad nomirst trīsdesmitgadnieks no tromba ar meiteni 7.mēnesī stāvoklī, tad apdomājies, varbūt vajag tomēr ātrāk tos bērnus saorganizēt, bet no otras puses, gribās vēl vienā ceļojumā aizbraukt. Vispār šobrīd esmu lielās pārdomās, jo esot šajā darbā es nesaprotu, kur esmu iekūlusies. Šī nav mana vieta 100%. Vai man ir jēga turpināt? It kā laba pieredze un labs amata nosaukums, ķipa, bet ko es gribu pati?
* * *
PN
Ei yo. Strādāju jaunajā darbā un man te besij. Trešā nedēļa. Nevaru saprast kad man iet prom no tejienes. Esmu diez gaaaan pārlieicnāta, ka es šeit neturpināšu strādāt. #bardaks #negatīvavide #nekompetence #darbastils #valstsiestade
* * *
izdarīts
Biju pie Sanda šorīt un pateicu. Diemžēl nāksies pagaidām pašķirties, bet nu tad jau tālāk skatīsimies kas un kā notiks. Vismaz fantastiski ir tas, ka ja nu gadījumā man jaunajā darba vietā nebūs labi, tad es droši varu nākt pir viņiem. Kas ir cool.

Un mani pārsteidz tas, ka reāli visi kolēģi domā, ka es varētu būt laba juriste. Es gan neesmu par to tik ļoti pārliecināta.

* * *
mans lēmums
Jā un kā lai es Sandim pasaku, ka es nestrādāšu pie viņa?

man viņš pārāk patik, es nevaru fiziski to pateikt

* * *
hum
Mēs jau visu nedēļu mēģinām sarunāt tikšanos, bet kā nesanāk, tā nesanāk. Rīt ir tā diena, cerams.

Un es joprojām nezinu, kas mani sagaida. Vai man būs piedāvājums no otrās darba vietas? Vai nebūs? Ja nebūtu, tad man būtu vieglāk, man nebūtu jāizvēlas, bet ja būs, tad tas būs SUPER crazy. Vai mani nervi ir tam gatavi? Es jau tā īsti labi neguļu pēdējā laikā.

* * *
JAUKI
Emmm.... Lai arī ļoti dīvainā veidā, bet viņš man liek noprast, ka negrib mani pazaudēt.
* * *
mānīgs laiks
Joprojām nesaprotu delfu komentētājus. Nah man komentēt Jutas un Ginta šķiršanos.... ? Nah man apvainot kādu par kkādiem sūda stereoiidiem :D kas tas pa sviestu :D kuru unteresē kkā tāda komentēšana :D es laikam nekad dzīvē nepieradīšu pie tā, ka tie delfu komentētāji reāli eksistē arī dabā.
* * *

Previous · Next