- 2016.04.04, 18:42
- Njā, finansu shēmas ir kā tāda tvaika dzinēja izgudrošana: tikko ieraugi kā tas darbojas, saproti principu, tā skaidrs, ka var līdzīgu shēmu piemērot visur kur.
Ir divas firmas. Viena tipa vietējā, otra tipa ofšors. Vietējā firma noslēdz līgumu ar ofšoru, kā pārdos kautkādas akcijas. Kontraktā iestrādāts iestrādāts līgumsods. Tad, vietējā firma it kā "nespēj" izpildīt nosacījumus, un "tāpēc" maksā ofšora firmai līgumsodu - 750 tūkstošus, piemēram. Vietējā firma noraksta ienākumus (tipa strādājam ar zaudējumiem), ofšora firmele saņem "tīru" naudiņu un paslēpj koferos.
Viss it kā likumīgi un it kā leģitīma komercdarbība. - 5 rakstair doma
- 4.4.16 21:12 #
-
Aprakstītā shēma ļoti vienkārša, kuru katrs var droši papildināt.
Piemēram. Ir divas firmas - ofšors, vietējā. Ofšors aizdod naudu. Aizdod, teiksim, jaunas viesnīcas būvniecībai/darbības uzsākšanai. Vietējais iet uz vietējo banku - saka rekur man legit ofšors dod naudu pusviesnīcai – dodat jūs man otrai pusei. Banka iedod. Viesnīca tiek uzcelta par pusi no bankas naudas. Viesnīcai neiet - bankrots. Banka itkā varētu savu daļas naudu piedzīt – bet nekā – priekšroka ir pirmajam aizdevējam (ofšoram), kurš, protams, piedzen visu, kas kontiņā palicis. Bankai paliek tikai daļa viesnīcas ēkas, kuru, vienojoties ar otru īpašnieku – ofšoru, liek izsolē. Tikmēr piedzītā nauda izmazgājusies un jauns uzņēmums nopērk viesnīcu izsolē par smieklīgu naudu. Beigās mums ir svaiga viesnīca un nekādu kredītsaistību. Voala. - Atbildēt