- 2009.03.06, 16:29
- Kā tad tur īsti ir ar "nepatiesu ziņu izplatīšanu" par Latvijas finanšu sistēmas stāvokli? Bija Ventspils augstkolas lektors, kas pauda savu viedokli.
Tagad atkal savu viedokli pauž, bet nu tas vairs nav kautkāds lektors, bet gan plaši pazīstams disidents, Latvijas Republikas Drošības Policijas vajāts skandalozais ekonomists-ekstrēmists, pret kuru ir ierosināta krimināllieta - tiek turēts aizdomās smagu noziegumu izdarīšanā, un notiek kriminālvajāšanas process.
Par saviem uzskatiem viņš jau vienreiz ticis arestēts un turēts izolatorā, un lai no Latvijas aizbrauktu uz konferenci Igaunijā viņam nākas prasīt prokuratūras un izmeklētāju īpašu atļauju. - 12 rakstair doma
- 6.3.09 20:46 #
-
sorry, sorry, paskatījos, nekādu briesmu šai frontē nav - http://klab.lv/users/maita/595508.h
tml?thread=1356340#t1356340 . nomirsim badā pakāpeniski, kā Hodžas Nasredina ēzelis. - Atbildēt
- 6.3.09 21:09 #
-
Vienmēr labāk skatīties pirmavotus, ja kas ;-)
Bet es nesapratu par miršanu badā. Kāpēc jāgatavojas mirt, ja var kaut ko mēģināt darīt? - Atbildēt
- 6.3.09 21:25 #
-
ko tieši darīt? kam darīt?
kā rakstīju (neatceros, vai šeit vai citur) izdevumus samazināt var un vajag, bet tas ir īstermiņa risinājums. galvenais ir saglabāt vai (labāk) palielināt ieņēmumus. galvenie ieņēmumu ģenerētāji, kā smejies, ir uzņēmēji, kurus atbalstīt var samazinot nodokļus (anybody heard anything about that?), darot pieejamus kredītus attīstībai (kredīts mūsdienās, what?), uzsākot valsts infrastruktūras projektus, lai palielinātu biznesu un nodarbinātību (nu nepatīk jau man arī gaismas pils koncepts, bet ekonomiku tas veicina, bet vai tam ir nauda? un cik no tā nozog?), devalvējot latu, lai veicinātu vietējo ražotāju konkurētspēju iekšzemē un eksportā (mmm... no comments), nu hotj bi izglītības sistēmu piepucējot (kurš ir redzējis sakarīgu izglītības ministru ar vismaz kaut kādu vīziju pēdējo 19 gadu laikā?), nu zinātni un inovācijas, es domāju, būtu nepieklājīgi pieminēt.
bizness un uzņēmēji, protams, ķepurojas arī paši un tiem arī vajag ķepuroties, bet bieži vien neliels stimuls var pieplusēt vismaz dažus procentus pie kopprodukta, kas nemaz tik maz arī nav. - Atbildēt