- 2006.07.03, 18:44
- Par smēķētājiem atkārtošu ko saka citi: nepatīk ka pēc pasēdēšanas krogā, vai tusiņa klubā, nenormāli smird drēbes pēc cīgām. Tā ka jāsatin sainī, jāiebāž plastmasas maisā, un jānogrūž steidzami uz mazgāšanu.
Pīpmaņi jau nejūt, bet "rauchfrei" dzīvoklī tāda smaka ir krietns akords.
P.S. Ja brīnās par tolerances trūkumu pret smēķētājiem, paskaties tikai transporta pieturās - viss aizdirsts ar cigarešu galiem. Cik nav redzēts - transportam tuvojoties, pīpmanis ievelk dūmu, un cigareti tur pat zemē nomet (pat nenodzēš). Smirdošas, degošas miskastes, kur benčiks uz papīra uzkritis, un viss aizdedzies.
Jūrmala, kur cigarešu galu skaits uz kvadrātmetru pludmales smiltīs krieni pārsniedz 0 (vispretīgākā no drazām, starp citu). - 14 rakstair doma
- 4.7.06 14:16 #
-
Anonīms
gribēju tik piebilst, ka nav gluži tā, ka smēķējošie nejūt piesmirdušās drēbes un matus. jūt gan, un dara tieši tāpat kā tu - liek maisā vai uzreizēm met veļmašīnā. es gribēju teikt ko citu. varēja drīzāk piespiest krodziniekiem ieviest kvalitatīvu ventilācijas sistēmu un, manuprāt, problēma būtu atrisināta. nu, protams, ja problēma bija iekš tā, ka kāds smēķē un kādam tas varētu traucēt.
- Atbildēt
- 4.7.06 18:25 #
-
teorētiski problēma ir ne tikai pasīvajā smēķēšanā, bet arī tajā ka par nesmēķētāju naudu tiek lāpīta smēķētāju veselība. Ja ierubītu atsevišķus tarifus medicīnā vai smēkētājiem papildus nodokli, kuru novirzītu medicīnai, ticams, ka ilgtermiņā tas darbotos. Smēķēšana kā ekstra, lai ne tuvu katrs to varētu atļauties. Easy. Tieši tāpat kā izdarās ar lielajiem SUViem un jahtām, nu, citās valstīs.
Galvenais ir nedarīt visu uzreiz un veikt izmaiņas pa soļiem un pēc katra soļa izpildes novērtēt, vai izmaiņas sistēmas darbībā vērtējamas kā pozitīvas vai nē. Vot, tiktu es pie ruļļiem :) - Atbildēt