Vīpsnas Kakts -

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Septembris 9., 2015


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
17:48

I suck at charity.
Nē, pavisam nopietni. Man ir žēl, es gribu DOT, es mēdzu vilties, bet man ir žēl atkal..
Vakar facebook vienā labdarības lapā, kas organizējas palīdzēt veciem cilvēkiem, kas nelūdz naudu, bet cenšas kaut ko pārdot - info par tantuku, kam baigi vajadzētu palīdzēt ar paiku. Neviens nebija pieteicies palīdzēt. Un, kā izrādās, viņa dzīvo man pāri ielai, šorīt saliku paiku, bērnu vienā rokā, paiku otrā rokā, aizgāju tur. Neviena nebija mājās. Vēlāk, kad bērns gulēja pusdienslaiku, aizgāju atkal. Tantuks bija mājās. Durvis man vaļā netaisīja, runāja caur durvīm ļoti nelaipni, sūtīja mani prom, teicu, ka atnesu paiku, gribu palīdzēt. Bet nu neko. Noliku pie durvīm kasti, gāju prom.
Un zinkasi?
Pilnīgi nekāda prieka, nekādas labas sajūtas par to, ka esi ko labu izdarījis. Un te man nāca atklāsme :) Izrādās, ka neesmu tāds labs, sirdsskaidrs cilvēks, kas vienkārši grib kādam palīdzēt. Man vajag, lai man saka paldies.

(3 izteicās | m?)

Comments:


[User Picture]
From:[info]krii
Date:9. Septembris 2015 - 18:32
(Link)
Varbūt ne tik daudz paldiesu vajag, cik pārliecību, ka esi patiešām izdarījis ko labu un cilvēkam sagādājis prieku. Ja būtu pa gabalu redzējusi, ka večiņa, paņemot paiku, atplaukst smaidā, tad taču būtu priecīgāk, vai ne?
[User Picture]
From:[info]viipsna
Date:9. Septembris 2015 - 18:36
(Link)
Būtu gan.
[User Picture]
From:[info]shelly
Date:9. Septembris 2015 - 21:13
(Link)
Man gan liekas, ka šeit sūkā kāds cits, tu esi izpildījusies ļoti normāli.

> Go to Top
Sviesta Ciba