Journal    Friends    Archive    User Info    memories
 

Sviests

2. Nov 2005 10:05 kaut kads besis

Hmmm, sen neesmu te rādījusies.. Tik ilgu laiku viss bija tik labi, bet vakar kaut kāds besis uznāca, gan garīgais, gan kaut kāda slikta pašsajūta. Un es sevi nemitīgi par visu nosodu, kā man tas ir apnicis. Un es neesmu tāda, kā vajag.. Esmu kaut kas pa vidu starp tiem kārtīgajiem un pofigistiem, bet, diemžēl, mans variants no šiem abiem ir tas sliktākais, jo es nemitīgi mocos sirdsapziņas pārmetumos. Es nespēju visam uzspļaut, jo man ir kaut kāda pienākuma apziņa, bet tai pat laikā man riebj tas, kas jādara. Turklāt man šausmīgi nepatīk melot, bet bail teikt patiesību. Vēēēē... esmu galīgi garām.. gribas piedzerties (bet es to nedarīšu). Labi vismaz, ka ir cilvēki, kas mani mīl, atšķirībā no manis pašas.

4 raksta - ir ko teikt

25. Sep 2005 23:15 tumtutum

kas ir pats galvenais? šobrīd. nezinu, jo neko nezinu. galvenais, ka man ledskapī saldējums, ko kādam pietaupīšu! un tad vēl miegs mani sauc! haha
dažreiz ir tik labi, ka kāds cits tavā vietā kaut ko izdara, izlemj!

Garastāvoklis:: neizgulējusies

ir ko teikt

12. Sep 2005 00:10 saldus sapņus

kaut kad drīz jāiet čučā...
Viss ir ļoti labi, pagaidām! Ceru, ka jums arī!
Pēdējā laikā man ļoti iepatikusies mazā dzeltenā Ņevska baznīciņa. Tur ir riktīgi labi! Esmu starā! Un tad vēl reiki u.c. garīgas nodarbes! Mācos iekšējo harmoniju (nu ko gan citu es vēl varētu darīt?).. Un galvenais, ka visapkārt ir mīlestība! Jebkurš ir pelnījis, lai viņu mīlētu! Buch :***

Garastāvoklis:: happy

1 raksta - ir ko teikt

3. Sep 2005 22:41 tam-ta-tam..

jāuzbīda kāds bezjēdzīgs tekstiņš. Atgriežoties pēc vecā, labā Karlsona, atminējos pasaku Jūli.. :) iedvesmojoši un galvenais jautri :) nu labi - sviests..
Vēlos padarīt kaut ko! Kaut ko, lai nebūtu sajūta, ka es tikai eksistēju (nu tā jau gluži nav, jo man ir daudz "garīgo aktivitāšu"), bet apkārtējiem par prieku, varētu kaut ko fizisku pastrādāt, parosīties. Ai, es ir slinka.. tomēr
P.S. Protams, es viņu mīlu! Nudien nesaprotu, kas man todien bija iekodis!?

Garastāvoklis:: happy

ir ko teikt

31. Aug 2005 22:12 pēdējā diena brīvībā...

njā, rīt 1.septembris. skola... un tomēr negribu. vienīgais mierunājums, ka tas ir pēdējais gads.
Bet ko es tā vispā esmu sadarījusies pa šo laiku? Šķiet, pēdējās dienas dzīvoju ne-šajā realitātē.. vispār aizmirsies, ka eksistē kaut kas materiāls (izņemot picu :)).. tāpēc, ka tik daudz kas noticies - pat slinkums rakstīt. tāda sajūta, ka ne vien viens, bet pat vairāki soļi garīgās attīstības lauciņā pasperti uz priekšu. izmaiņas jūtamas. Bet ar picas palīdzību var labi piezemēties :)))
Bet es jau aizvakar atkal pacentos ar savu dzīvelīgo fantāziju - izdomāju, ka man vairs nav nekādu jūtu pret manu otro pusi. Raudāju un besījos, jo žēl sāpināt tik sirsnīgu cilvēku.. viņš ar juta, ka kaut kas nav kārtībā, bet es viņam nestāstīju (tas būtu pēc tam jānožēlo). Nolēmu nogaidīt līdz šodienas rītam. Secinājums - tie bija mana prāta radītie gļuki, jo nebiju normāli izgulējusies :)
Bet cerams, ka viss būs labi! Jācenšas būt optimistiskākai..

Garastāvoklis:: apcerīga vai šāda ne tāda

4 raksta - ir ko teikt

27. Aug 2005 00:09 lodāju atkal..

Esmu īsts mājāzis, kam patīk figurēt. Nu labi - atkal atminējos veco labo Karlsonu :) Bet vispābā sen te neko neesmu rakstījusi. Nu iet jau labi, bet ir dažādi sīkumi, kas jānogludina, lai viss būtu ideāli. Lai gan.. ja tā padomā - vai ideāli būtu interesanti? Man nē!
Daudz kam zūd nozīme. pēdējā laikā... daudz ko jau te varētu uzrakstīt, bet esmu sapratusi, ka negribu gremdēties atmiņās (lai cik labas tās arī nebūtu), kā arī nevēlos kalt nākotnes plānus, jo jāizbauda mirklis. Un, ja to izbauda - tad debesīm vārti vaļā :) un sirdī miers..

3 raksta - ir ko teikt

18. Aug 2005 21:26 kaut kā tā..

Vakar kaut kas dīvains bija uznācis. Kaut arī jau 24os baigi nāca miegs, sēdēju līdz 6iem rītā un raudāju, kamēr nolūzu. Ai sviests. .es visu tā protu sarežģīt. Labāk nekur atkal neiedziļināties!
Gribu siltu pienu ar medu. Un lai man nekož odi! :)

6 raksta - ir ko teikt

15. Aug 2005 23:44 hehe, garīgā diena!

Šodien ar Valēriju un Dāvi visu dienu runājām un ēdām :) Vakarā ar Dāvi taisījām eksperimentu! Tas bija jautri, bet pagaidām slinkums rakstīt!

ir ko teikt

14. Aug 2005 15:07 esmu atgriezusies! :)

Vakar ap pusnakti atgriezos no dejošanas nometnes Mazirbē! Mazirbe baigais miests: dzīvojām lībiešu kultūras namā, blakus viens mazs veikaliņš, telefona būda, pasts un lauku mājeles. Katru dienu jau no rīta pie veikala stāv vietējie veči un dzer līdz vakaram.. Atpūtai bija salīdzinoši maz laika, jo trenējāmies un mācījāmies 6-7 stundas dienā... bija pamatīga slodzīte, nogurums, sāpēja muguras utt. Tad vēl rīra un vakara joga, uz kurām beigās vairs negāju, jo nogurums bija mani salauzis.. bet igauņu jogas skolotāja bija vairāk kā dīvaina - man tur kaut kas nepatika.. Toties iemācījos 2 jaunas dejas! 3.deju nespēju - mana atmiņas karte bija pilna, turklāt tā bija priekš manis pagaidām par sarežģītu, jo tā bija Pilles horeogrāfija. Toties koncerts bija labais! Bija daudz skatītāju, arī vietējie mazirbieši. Dejoju 3 dejās. Vēl mēs 5 meitenes lēno drum solo. Tajā es vismazāk uztraucos, jo biju pārliecināta - zināju, ka neko nevaru sajaukt. Kopumā bija 21 priekšnesums. Bija indiešu dejas un flamenko arī! Esmu ar visu ļoooti apmierināta, jo mans līmenis šīs nedēļas laikā ir krietni pacēlies, esmu tik daudz ko apguvusi. Tikai žēl, ka tagad nedēļu nebūs dejošanas, nespēšu pierast, ka nav fiziskās slodzes, bet kaut ko jau vajadzēs saštukot.. Vot tā! :)))

Garastāvoklis:: happy

6 raksta - ir ko teikt

6. Aug 2005 22:51 raud debesis, raudu arī es..

Šorīt piemostos, paskatos spogulī un šausmās saraujos - aukstumpumpa uz lūpas... Draugam pateicu, lai neskūpsta mani.. bet viņš mīļš un labs :) Jauki padzīvojām.. Vecāķos satikām vēl vienu draugu, kuram līdzi bija draugs :) Visi 4atā spēlējām basketbolu.. tad gājām uz pludmali.. izlijām.. Vēlāk ar mīļo gājām mājās.. bijām nosaluši.. sēdējām dīvānā, ēdām šašļiku un skatījāmies multenes.. Viņš mani samīļoja.. Pēc 21iem braucām mājās.. Izlaidām viņu tieši pie mājas.. Ļoti līst lietus.. un man arī parāva uz pinkšķi, kaut kā skumji palika, jo rīt braucu prom uz veselu nedēļu, uz dejošanas nometni Mazirbē..Veselu nedēļu bez sakariem, bez mīļuma :( turklāt pusslima.. jācer vismaz, ka lietus pārāk nelīs, jo nespēju iedomāties, ka visu laiku būs jāsēž kultūras namā.. Zinu, ka gribēsies pabūt vienai.

Garastāvoklis:: mazliet skumja :(

3 raksta - ir ko teikt

5. Aug 2005 18:48 manc ir pusslims

Šorīt klepoju. Tadad ar kakls kasās. Galva sāp un nedaudz slikti ap dūšu.. Kad vēl ieraudzīju, ka kaķis uz galda izvēmies, palika pavisam slikti.. ha-ha, jautrība :)
Toties uzcepu baigi garšīgās auzu pārslu pankūciņas..
Tagad mēru temperatūru.. Paskatāmies, cik ir 37,2 *C.. normāli.. nu labi - priekš manis normāli ir 36,6. Tagad pie viena lieku reiki savai sāpošajai galvai. Jē - 1dien arī onkulis saņems reiki!

Garastāvoklis:: but, it's o.k.

4 raksta - ir ko teikt

5. Aug 2005 00:01 kas man apkārt?

tukša glāze uz palodzes, kurā pirms tam bija paniņas,
šķībi elektrības vadi
kaitinošs ods lidinās
tumsa
nedaudz gaisma no monitora
lietus pakšķ
logs atvērts
saldā medus garša
nejauks (pavisam nedaudz) garīgais

2 raksta - ir ko teikt

4. Aug 2005 21:38 lietusvīriņš

Tik pa peļķēm un pa peļķēm... kā vienmēr ar plikām kājām. vakarā gan ar kedām! Bijām ar draudzeni pie draudzenes.. Labākajai draudzenei baigās traumas krītot no velosipēda.
Vakarā ar 2 meitenēm gājām uz kaut kādu bezmaksas indiešu mūzikas koncertu. Ilgi tur nepalikām, jo kaut kā dīvaini tur bija.. Man arī nedaudz galva griežas un nelabi ap dūšu.
Ejot mājās, kaut kāds itālis centās ar mani iepazīties. Prom netriecu, jo viņam vajadzēja vietu zem lietussarga :)) Bet atteicos no kopīgas iedzeršanas.. Pateicu, ka man ir boyfriend. Viņš pateica, ka viņam ir kādas 10 latviešu girlfriends :))))) haha...
Māte ar brāli arī šodien saņēma reiki iniciāciju! Jē! Nu mēs mājās būsim aplis :))))

Garastāvoklis:: rainy, but good :)
Mūzika: lietus pakšķēšana

3 raksta - ir ko teikt

3. Aug 2005 21:34 mmm... :)

Šodien ap 13iem aizbraucu pie mīļuma! Atbraucu tikai ap 20iem.. Mežā nošmulējāmies - izvārtījāmies pa mellenēm un skudrupūzni :))) ehhh, bija tik tik labi....... :)))))

Garastāvoklis:: happy

4 raksta - ir ko teikt

2. Aug 2005 23:43 bailes...

nezinu no kā... Ai, kārtējais sviests gan jau galvā! Un to nevajag ņemt galvā! "Ļoti loģiski" - to sviestu, kas galvā - nevajag ņemt galvā :)))
Bet vispār sagribējās uz vienu mazu mirklīti būt rudenī! Un ziemā!

4 raksta - ir ko teikt

1. Aug 2005 22:20 kaut kā jau kuļos pa to dzīv'

Šodien biju uz Balto apli pie dziednieces. Šoreiz arī bija salīdzinoši daudz cilvēku - laikam 13! Bija sirds meditācija. Un interesanti, ka visiem tieši vairāk izteiktas bija fiziskās sajūtas. Ar apziņu es biju uz vietas, bet ķermenis jutās tāds kā.. nu patiesībā es viņu nejutu :) Kā arī ieelpojot, uz galvu gāja spēcīgas vibrācijas.. Pēc tam lidinājos, bet negribās nolaisties.. Kaut gan nejūtos harmoniska. Cenšos tikt galā ar kašķīgumu un dusmu! Bet pieļauju, ka reiki iespaidā notiek strauja attīrīšanās.. Arī visas malas sāp.. Saprotu, ka attīros, jo šādas sāpes neliecina par slimību..
Un vispār viss tik strauji notiek.. Tīri globāli.. Un ar mani. Ar visiem..

4 raksta - ir ko teikt

31. Jul 2005 22:50 indigo tuss5!

Šodien bija 5.tuss! Veselas 8 stundas - gandrīz visu dienu! Bija baigi labi! Paldies tiem kas bija :)))) bija baigi inčīgi! Cerams mums kādreiz iznāks sanākt kopā visiem :)

6 raksta - ir ko teikt

28. Jul 2005 20:44 vakar

Vakar biju pie dziednieces. Pārsvarā tikai runājām par viskaut ko. Pati ar šo to tiku galā - pastrādāju. Viņa mani apsveica ar reiki. Viņa man teica, ka principā esmu jau gatava saņemt 2.līmeni, bet nu kādu mēnesi varu nogaidīt!
Vakar mātei uztaisīju reiki seansu. Pati jutu viņas problēmzonas. Uztaustīju, kur man spēcīgāk "deg" rokas. Dažbrīd tiešām traki dedzināja.. Bet šodien viņa pateica, ka pēc tā reiki nejutās tik ļoti nogurusi (kā parasti jūtas) un šorīt arī esot piemodusies bez noguruma.
Tagad man pietiek ar 2 nelielām ēdienreizēm dienā! Un svars arī iet nost!

5 raksta - ir ko teikt

27. Jul 2005 22:53 laime :)

Laimes sajūta sēž iekšā sirdī. Kāpj augšā. Pipilda mani un visu plašo pasuli!

Garastāvoklis:: happy

ir ko teikt

26. Jul 2005 20:41 joprojām pārmaiņas!

Arī šodien tas lielais nogurums - domāju, ka kauč kas nav kārtībā. Izlasīju reiki grāmatiņā, ka tas ir pat ļoti labi, jo pēc tam notiek enerģētiskā attīrīšanās. Daži varot pat saslimt. Man gan tikai galvā spiediens kaut kāds. Kad uzlieku rokas, paliek labi.
Jūtu, ka cilvēki arī uztver manas jaunās vibrācijas - visi tik jauki! :) Man draudzene tāpat vien uzdāvināja rozīti :) Pat ne pārāk pazīstami cilvēki par mani ļoti priecājas :)))
Es nekad neesmu jutusies TIK laimīga!
Kā arī gaļu vispār negribās (izlasīju, ka ieteicams šajā periodā atturēties no gaļas, saldumiem u.tml.) - re kā, organisms pats jūt, kas ir un kas nav vajadzīgs! Un ēst arī ēdu mazāk, jo enerģiju iegūstu citā veidā! Turklāt izlasīju, ka reiki miegs ir īpašs - pat, ja esi gulējis dažas minūtes, jutīsies pilnvērtīgi izgulējies (šī lietiņa noderēs skolas laikā :))).. Tik daudz kā laba!
Rīt iešu pie savas dziedniecītes - varēsim parunāt par visu, visu, visu!

Garastāvoklis:: happy
Mūzika: ķeltu mūzika

4 raksta - ir ko teikt

Back a Page