- 24.9.15 16:57
- Nomīzu un nespēju uzkāpt pa stalažām pie fasādes detaļām, tagad sēžu lejā kā vistu māte, kam pīlēni peldas. Drusku žēl, bet tā fizioloģiskā augstuma nepanesība arī nav pārāk kontrolējama. Cik garš tik plats.
- 5 rakstair doma
- 24.9.15 17:40
-
Jūtu Tev līdzi, jo stalažas IR pielīdzināmas šaurai nedrošai taciņai Everestā.
- Atbildēt
- 24.9.15 18:18
-
Īsti jau nevar gan to salīdzināt, šis galīgi nebija obligāts pasākums ne profesionāli ne personiski.
Drīzāk brīnos par savām strauji progresējošām bailēm no augstuma. - Atbildēt
- 24.9.15 18:29
-
es jau arī tikai par tām augstuma bailēm... :)
- Atbildēt
- 25.9.15 01:17
-
same here. uz basteibrücke (noguuglee) saksijas shveicee reaali sastingu un, tiekot no taa tilts nost, izraudaajos triicot. tiesa, peec tam divreiz nogaaju tiiri ok, lol - exposure therapy :) bet jaa, agraak taa nav bijis.
- Atbildēt
- 24.9.15 18:05
-
Bija tā doķene par Hansu Holeinu, ko mēs visi pirms gadiem desmit skatījāmies, un bija, kas ierēca par epizodi, kurā arhitekts pārbijies kāpj augšā paša projektētas augsceltnes karkasā. Tipa, nav ko projektēt to, no kā pašam bail. Tipa, intelektuāls negodīgums kaut kāds sanāk. Un es atceros, ka tāpat domāju par sevi, baidīdamies kāpt uz parasta plakanā jumta pieņemt seguma ieklāšanas kvalitāti. Bet nav tam nekāda sakara ar profesionālo godīgumu. Arhitektūra pirmām kārtām ir abstrakcija, un spēja šo abstrakciju nokomunicēt, nekādās stalažās nekāpjot, ir tas, kas skaitās.
- Atbildēt