pilnībā ticu, ka Mairita aiziet no vardarbīgām attiecībām; kaut vai tādēļ, ka nekādus pierādījumus publiski nav jāķidā, tā bija tikai informācija sabiedrībai un potenciālajiem upuriem; ar bērniem prom tāpat vien neaiziet, palīdzību aiz gara laika nelūdz, turklāt vardarbība parasti tiek slēpta, īpaši, ja atpazīstama persona. Katra puse komentēt var visu ko, detaļās tāpat neviens neieslīgs, viss izteiktais aizceļos uz tiesu; skaidrs, ka tas paziņojums ir informatīvs un ka nav tur daudz nekā, ko varētu apspriest kāds no malas:-) Mūsdienās vismaz ir, kur vērsties, kaut vai pie tās pašas sabiedrības:-), kas ir ļoti dažāda un provocējoša savās izpausmēs un aicinājumos, katram savi tarakāni:-)) P.S.Vārdu “tarakāni” var droši likt pēdiņās:-), atkal sarunvaloda... Vēl viens P.S.Atzīšos - līdz šim pat īsti nezināju par grupu “Singapūras satīns”, minēto mūziķi iepriekš manīju, bet neko vairāk; tagad noteikti iepazīšos ar minētās grupas mūziku, paldies par reklāmu!:-)
- (Anonymous)Vēršanās pret vīrieti publiski viņu iespējams apmelojot ir informatīvā un emocionālā vardarbiba vienlaikus.
- umiuzskatīsim to par labu reklāmu grupai, sniedzot potenciālu iespēju pagriezt visu virzienā ar “+” zīmi, neskatoties uz laiku, kas tam nepieciešams:-)
- hederaJa viņa melo - tad jā, protams. Bet pagaidām mēs te neviens nezinām, kurš no viņiem melo. Varmākas, kas publiski dievojas un taisās par baltiem un pūkainiem, arī nav nekāds retums, tāpat kā manipulatores un apmelotājas. Kādēļ vienai pusei būtu jāvelta iztirzāšana un piesiešanās, kā vajadzēja vai nevajadzēja rakstīt un cik detalizēti izklāstīt situāciju, kamēr no otras puses to pašu nevajadzētu prasīt?
- umimanuprāt, publiski, piesaistot sabiedrību tik plašā mērogā, rezultāts būs dārgāks abām pusēm, vispār tā, gan emocionāli, gan jebkurā veidā, bet galvenais, ka traumēti tiek visi, t.sk. bērni.