- 10/20/18 06:33 pm
- Cilvēkiem liekas, ka fake news ir moderns fenomens. Nē, vienkārši runāt par to ir moderni. Cilvēki vienmēr ir bijuši dumji un viegli manipulējami. Teiksim, šeit supposedly varam redzēt, kā centrālamerikāņi vēlas tikt Trumplandiā. Taču kas lai zina, cik aktuāls ir šis video, kur redzams, kā bēgļi laužas cauri ASV/Meksikas robežai? Varbūt materiāls filmēts pirms 5 gadiem, speciāli glabāts kādam sulīgam brīdim, kad, lai pamatotu kādu argumentu, politiķa/idejas pārstāvji video palaiž plašajās interneta ārēs (labi, tas nav tas labākais piemērs, bet ideja skaidra).
- 5 atstāja kaut koatstāj kaut ko
- 10/20/18 06:48 pm
-
Metode skaidra. Piekrītu, visi mēdz izmantot šo triku.
Attiecībā uz šo gadījumu gan, kā saprotu, nekādu triku nav, citādi NPCNN jau sen būtu uzbraukuši FAUXņūzam par sižetiem par šo ģēlu. - Reply
- 10/21/18 12:16 pm
-
Tādā apjomā un nekaunības pakāpē tas tomēr ir jauns fenomens, Vērojot attīstību Zviedrijā, varēja redzēt, ka sākumā bija tikai taustīšanās un pat pašu meinstrīma žurnālistu neticība, vai tiešām var melot par pilnīgi visu un tauta to norīs. Kad saprata, ka var, tad sākās pat 30+ tēvoču bildes blakus stāstiem, cik šiem "bērniem" gauži klājas utmlīdz.
- Reply
- 10/21/18 12:56 pm
-
Tā ir. Šobrīd esam postrrūthā to the max. Jebluru senciacionālu un pat ne tik ziņu jāpārlasa un jāapspriež kārtīgi. Un pat tad nevar būt pārliecināts.
- Reply
- 10/21/18 01:54 pm
-
Labā ziņa ir tā, ka novests līdz pārākajai pakāpei, tas aprij savus radītājus, ticība meinstrīma medijiem ļoti rūk, daži mediju varas apsēstie jau vairāk vai mazāk tieši atzinuši, ka melošana nepieciešama, lai ietekmētu procesus "pareizā un labā" virzienā.
Interesanti arī vērot, kas un kā šādu postpatiesības retoriku piesardzīgi, bet gana aktīvi implementē Latvijā. - Reply
- 10/21/18 06:16 pm
-
Viņi laužas cauri Gvatemalas/Meksikas robežai.
- Reply