entries friends calendar user info red Previous Previous
Friends
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
I was not ready for that. Viena mājsaimniecība my ass! Atlaist visus!
tvarj
[info]tvarj
Add to Memories
Tell A Friend
šodien meistars gāzes katlam uzstādīja termoregulācijas dačiku. tāda figņa, kas stāv kaut kur dzīvoklī, mēra temp. un pie vajadzības palaiž apkures katlu.

attiecīgi es pārliecinājos, ka mēs savu komforta temperatūru esam uzdzinuši kaut kur uz 23-24-vai pat vairāk grādiem, ko man ļoti negribējās atzīt. jo tagad dačiks ir uzlikts uz 22 grādiem (dienas laikā un 19 pa nakti) un man ir tā neomulīgi. nav īsti auksti, bet zeķes prasās un plediņi prasās.

tomēr vairs nedzird katlu slēdzmies iekšā/ārā, kas nozīmē gāzes un elektroenerģijas ietaupījumu. samazināt rēķinu neizdosies, tas skaidrs, bet cerams, ka izdosies nobremzēt pieaugumu.
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Luminor diezgan uzmācīgi sūta aicinājumus pieteikties hipotekārajam kredītam. Mēģināju aizpildīt pieteikumu. Mēneša ienākumi un darba devējs. Yeah, right! Varbūt Reira mobilo norādīt? Nez, krievu vai ukraiņu bandīti neaizdod naudu pret nekustamo īpašumu?
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Es iekšēji apzvērējos vairs cibā neko nelikt no Bo Burnham, bet galvā sāka skanēt "sexting". Bet jums palaimējās, JūTjūbē šī performance nav pieejama. Taču tā noteikti ļoti piestāvētu pašreizējai sajūtai: "All you will get in the near future is a digital substitute of the real thing, and it includes all types of interaction."

Lai gan viss notiek pēc galvā jau izspēlētā plāna, tomēr nepamet tāda neticības sajūta - kāpēc tieši tagad? Šo "vasaru" bija iespējams pavilkt vēl drusku garāku: vēl paspēt aizbraukt uz kādu festivālu, aiziet uz Noasu uz kādu koncertu, un noskatīties kādu festivāla filmu. Nein, nebūs. Un es nezinu, vai tā ir kaut kāda jauna spēja pieslēgties savām emocijām, bet pārmaiņas pēc ir tiešām dusmas. Man ir vairākas idejas, kā šo visu laiku pavadīt, bet es negribēju blānu "B", es gribēju neveiklus, bet tomēr soļus pretī normālībai. And it requires people. Not some, but all of them.

Fuck this shit.
tvarj
[info]tvarj
Add to Memories
Tell A Friend
mēs salūzām
aizbraucām uz Pļavniekiem "tikai paskatīties" un beigās tomēr izstāvējām rindu uz Lidl. tāpat regulārā iepirkšanās bija jātaisa un es jau pēdējās nedēļas to biju darījusi tikai rimi piegādē. katru reizi biju domīga par to, cik maz tomēr sanāk nopirkt iztērējot ap 50eur un es esmu personīgi ļ apvainojusies uz rimi par to, ka nereti iesvērtie dārzeņi/augļi nav tās jaukākās kvalitātes.

tagad gan mēs arī iztērējām stipri vairāk, bet es nevarēju turēties pretī lieliskajiem Lidl riekstiem. tur ir garšīga maize un brēceļi, un tās brokastu pilngraudu bulciņas kā Vācijā.

nostāvējām aptuveni 35 min, pat man niķīgais vīrs nepaspēja sapsihoties, greit saksēss!

tagad gan, lūdzu, lai tas rindas beidzas un var uz turieni doties iepirkties cilvēcīgi.
lavendera
[info]pajautaa
[info]lavendera
Add to Memories
Tell A Friend
Vai kāda valkā moon boots?
Un kā ir?
f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
ka tevi jupis! vajadzēja pirmdien braukt pie dermatologa, bet dēļ šīs ārkārtējās situācijas uzmestajiem darbiem nācās pārcelt. un tagad gan jau simt punktu netikt nekur līdz 11. janvārim, jo, protams, solīt jau sola, bet mēs taču zinām, kā vīriešiem ar tiem solījumiem.
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Viss ir kārtībā
taču pagaidām cilvēki aicina draudzēties
viss ir kārtībā

https://krasa.bandcamp.com/track/viss-ir-k-rt-b

Tags:

black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Mēs saprotam, ka ir dirsā, ja visi Rimi drive-in laiki ir rezervēti. Būt Woltā jāpasūta kaste ar banāniem.
cimone
[info]par_velti
[info]cimone
Add to Memories
Tell A Friend
atdodu sulu spiedi
Lietota nu jau vairākus gadus, viss darbojas. Vēlos atdot, jo tiku pie citas. Modelis šis: https://www.princesshome.eu/en-gb/princess-202041-vitapure-juicer-01.202041.01.001
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Es iegāju Feisbukā, un man tagad fonā skan Prāta Vētra. Ne tāpēc, ka man baigi gribētos klausīties Prāta Vētru, bet man šobrīd ir vēlme pavērot cilvēkus, kas klausās Prāta Vētru. Vai arī kāds bijušais kolēģis liek bildes no makšķerēšanas čempionāta. Viņš bija kolēģis kādu īsu brīdi, bet tajā laikā iemanījās apprecēt citu bijušo kolēģi, kura pirms tam nodarbojās ar fotogrāfiju un kaut kādu cīņas sporta veidu, bet diezgan drīz ar lielu entuziasmu šo nomainīja ar būšanu par māmiņu diviem bērniem. Un sieva vīram, kurš brauc uz makšķerēšanas čempionātiem. Un lai arī man šī "bilde" šķiet ļoti jocīga, es mēģinu nekļūt iedomīgs, un nosodīt šo cilvēku izvēles. Lai gan tad, kad Prāta Vētra dzied par šokolādes saldējumu, tur ir īpaši jāsaņemas. Visādi citādi, kas es tāds esmu, lai apgalvotu, ka šo cilvēku izvēles ir ļoti savādas? Jo man ir kaut kāda ekspertīze gaišas un laimīgas dzīves veidošanā?

P.S. Btw, man šķiet, ka Kaupers savu dzīvi ir attaisnojies ar faktu, ka ir izpildījis Kalniņa "Visilgāk". Neskatoties uz Kalniņa dīvainīša statusu šobrīd, viņš ir daļa no latviskā koda, ko varētu ieaust Lielvārdes jostā. Pat klausoties grupu Krāsa, bija grūti ignorēt, cik latviski tā skan, un nesaklausīt tanī visā mazliet Kalniņu.
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Lai izvairītos no spoileriem, es neminēšu vārdus, bet vienam režisoram patīkot cilāt tēmu par to, cik nāve ir nezibēgama. Nu, gan jau nebūt ne vienam. Bet principā tēmai arī ir maz sakara ar kino, vienkārši kādas filmas recenzijā man patika viena frāze. Taču konkrētais režisors savās filmās to dara regulāri, bet es nebiju iedomājies, ka tas varētu izraisīt tādu skatītāju reakciju, ka pilnīgi ir jāiet ārā no kino zāles.

Bet par to neērto pozīciju, kur tevi kāds piespiež apzināties savu mirstību. Man nav bail lidot, nosisties ar mašīnu, es nebaidos no tā, ka man diognosticēs vēzi, un es sarakstu vēl ilgi varētu turpināt, bet es zinu, ka ļoti daudziem ir šādas bailes. Bet ja es dziļi, dziļi sevī ieskatos, arī man tā ir ļoti neērta doma, ka visus, ieskaitot mani, sagaida viens iznākums. Tīri racionālā un agnosticiskā izpratnē. Un tādā ziņā taisnība vien ir - tas ir ļoti nepatīkami, kad tevi visu tādu nesagatavotu iegrūž ar seju tajā peļķītē. Atšķiras vienīgi tas, cik emocionāla reakcija ir uz šo faktu.

Bet kāpēc tas būtu tik svarīgi apzināties savu mirstību. Un nevis vienkārši apzināties, bet patiesi pieņemt šo faktu. Un te vietā ir jau pieminētā frāze: "Now he faces life with courage." Ļoti neoriģināla doma, bet kaut kā es esmu iemanījies līdz šim misot pointu. Jo indīd, tā varētu būtu nenormāli kruta sajūta - nebaidīties dzīvot. Pat tad, ja tas viss ir spektrs, un "apgaismību" sasniegt nevienam nekad nav izdevies, ieskaitot Tibetas mūkus.
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Nu, fak! Es ceru, ka man tagad nevajadzēs olimpisko treniņa programmu, tikai lai spētu pagulēt.
kakjux
[info]kakjux
Add to Memories
Tell A Friend
man ir jautājums: kāpēc ar vāgenu aizbraukt ārpus savas mītnes pilsētas tīri tā pastaigāties tajā galā, piesēst konkrētā barčikā, tad tajā pašā dienā braukt mājās skaitās norm un ok, tā dara, bet, ja brauc ar sabiedrisko, tad vairs nē?
es saprotu Latvijās vlaki netiek uzskatīti īsti par sab tr. jo nu.. viņi nekur īsti neved :D bet nu ir citi tak starppilsētu transporta līdzekļi. kāpēc tas ir tik abnormāli, ka man gribētos aizbraukt ar vlaku uz Dečīnu, pastaigāties, piesēst pie Karla un tad tajā pašā dienā braukt mājās? vai kā tur Brno visi frīkojās, ka es atbraucu uz vienu ballīti - ierados ar vlaku tās dienas vakarpusē, sataisījos, uzballēju pa sūdīgākā ever ķiņa pirmizrādi un nākamajā rītā braucu mājās. piezīmēšu, ka ar vlaku aizbraukt uz Dečīnu varētu būt ātrāk, energoefektīvāk un lētāk nekā ar vāgenu.

also, ballītes orgkomiteja atkal kaut ko definējusi dienās te bija.

VZ: Nu – tagad mēģina apēst, arī samērā neizbēgams brīdis
kaķ: es nez. have you tried running away from being eaten? :D
...
VZ: Vot, tur nav skaic, vai tu skaities aizbēdzis, vai nē. Vai tie ir atsevišķi bēgšanas instances, vai viens bēdziens ar slēpšanās elementiem :D
kaķ: nu jā, tur paliek tā tricky saprast, kurā brīdī tas resetojas un kļūst par atsevišķu notikumu jau. hmmm.. moš, kad izlien no aizbēgtuves un kaķītis nemetas uzreiz virsū, bet kaut kād vēlāk sāk rotaļu no sākuma? jo kakbe kaķītis ir the game master te, ne?
VZ: Jā, tur laikam atkarīgs, vai kaķītis ir joprojām on a mission, vai distraktējies un dara kaut ko citu, un pēc tam nāk ēst no jauna :D
kaķ: vot. man liekas, ka that's kind of the def of success for slēpšanās / aizbēgšana. vai tavs ķērājs ir izbeidzis konkrēto ķeršanas procesu vai nē :D
VZ: O, tas arī kakbe laikam nodefinēts. Mazums noder definīcija :D
kaķ: nu! ļ norm def imo :D tiešām, ja nu noder :D kaut kur bezmaz jāpieseivo :D

un vēl pēdējā lieta, aizvakar bija pirmā diena šajā rudenī, kad es uzvilku zeķbikses ejot ārā.

Tags: , , ,
Current Mood: samiegojos graizot matus
Current Music: Nadine Shah - Place Like This

kisswithafist
[info]pajautaa
[info]kisswithafist
Add to Memories
Tell A Friend
Datorserviss attālināti
Iesakiet datorservisu attālināti! Skatos, ka daži tādu pakalpojumu piedāvā, kādam ir pieredze?

(Dators regulāri aiziet pilnīgā dedlokā un līdz tikai cietais restarts. Bišķiņ apnicis jau, neko TĀDU es ar šamo nedaru, 3 tabi atvērti un vords, dators gadu vecs, kur pirku, nenesīšu, nav laika un draņķis pēdējais)
arkls
[info]pajautaa
[info]arkls
Add to Memories
Tell A Friend
windows printscreen
pēc 13 gadu pārtraukuma daļēji jāsāk darboties atkal windows vidē. Nu jau kādus trīs mēnešus jūtos tā, kā ar kreiso roku visu darītu.

Interesē ērta aplikācija priekš printscreen ar nosacījumu (diezgan identisku mac versijai CMD+Shift+4 ):

1. ar shortcut palīdzību uzreiz ir iespēja iezīmēt daļu ekrāna (win+shift+s)
2. automātiski tas saglabāts datorā faila formātā (iebūvētā app tikai piedāvā clipboard)
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Your subscription is about to end
Omg, palidies Apple, ka tu pabrīdināji, ka mans izmēģinājuma subscription tūlīt beigsies, nevis novilki savus sešus eiro no mana konta! Who does that nowadays?
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Man sāk rasties sajūta, ka eksistē kaut kāds kompetences caurums.

Kaut kādu skatu no malas neapšaubāmi palīdz iegūt sarunas ar draugiem. Dažādu perspektīvu summa kaut kādā mērā pretendē uz objektivitāti. Dīlot ar saviem iekšējiem demoniem un sajūtām palīdz psihoterapija. Veidot attiecības ar savu partneri var palīdzēt pāru terapeits.

Bet gribētos aiziet pie kāda, kas palīdzētu atrast atbildes uz jautājumiem, kam vispār ir jēga. Es pieņemu, ka tāpēc reliģija vispār eksistē. Sajūtu līmenī šķiet, ka šis cilvēks varētu būt kaut kas līdzīgs mācītājam. Vienīgā problēma, ka es neticu mācītāju kompetencēm vai visu reļiģiju uzstādījumiem kā tādiem. Man pietrūkst kaut kādu objektīvo divine zināšanu, kas spētu salāgot vispārīgo ar individuālo. Kaut kas līdzīgs vecmodīgai aptiekai, kur zāles taisa individuālam pacientam, nevis ražo masveidā.

Visdrīzāk šī ir absurda vēlme, kas vienlaicīgi varētu būt arī universāla, es tikai neesmu izvēlējies savu veidu no jau izgudrotajiem, kā to ir izdarījuši citi.
f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
jāteic, ka šo ārkārtējo vilni darbā uztveram daudz mierīgāk, lai arī briest nenormāla izmēra problēma ar nevakcinētajiem antivakseriem, kurus nāksies atstādināt no darba un kuriem nāksies atrast aizvietotāju, kas droši vien nebūs iespējams, un tā var palikt skolas bez skolotājiem, ok, tas jau zināms bubulis, un var palikt katlu mājas bez kurinātājiem. ahā, bet kas tad ir tā daļa, kas ir mierīgāka? nu, laikam pati lēmumu pieņemšana iekšēji vairs netiek tik ļoti sasteigta. vai arī tas tikai mans personīgais viena cilvēka burbulis? izstrādājies iekšējais zen? this is weird. no kurienes gan tāds man netipisks miers?
extranjero
[info]pajautaa
[info]extranjero
Add to Memories
Tell A Friend
grāmatu skenēšana
Vajag noskenēt pāris grāmatas. Cik saprotu, vislabākais ir šāds rīks. Diemžēl, šaubos, vai Amazon paspēs piegādāt līdz laikam, kamēr vēl būšu Latvijā, un arī pāris grāmatu dēļ diez vai ir vērts tādu iegādāties.

Varbūt ir zināms, kur tādu lietu Latvijā var paņemt uz nomu. Vai varbūt ir pieejams pakalpojums ar grāmatu ieskenēšanu?
f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
nopirku ledusskapi. pirmo savā mūžā. nēn, man arī iepriekš bija ledusskapji, bet kaut kā nekad nebija nācies pašai pirkt. viņi vienmēr kaut kā jau bija. citiem vārdiem sakot - pamazām, pamazām tuvojas pārvākšanās brīdis. ar katru nedēļu, ar kuru nāk tuvāk, kļūstu nepacietīgāka.
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Par kāpnēm un vecumdienām
This is going to be far fetched, bet es vienā dizainam veltītā Instagramā redzēju kāpņu un plauktu apvienojumu. Vēl bez tā, ka tas ir kruta, un es tādu gribu, es padomāju, ka kāpjot pa "trepēm", būtu viegli kaut kam uzkāpt, vai kaut ko nogāzt. Then again - es esmu diezgan uzmanīgs kāpējs, un tā varētu nebūt problēma.

Un tad es atcerējos nesenu sarunu, ka ir mazliet riskanti pirkt dzīvokli augšējā stāvā mājā bez lifta, jo kaut kādā brīdī varētu rasties problēmas ar kāpšanu augšā. Tad es sapratu, ka mani tādas domas nekad nav piemeklējušas. Vēl vairāk, tagad es secināju, ka savu veiklumu un fiziskās spējas es turpinu uztvert kā pašsaprotamas, lai arī tam nav objektīva pamata. Nez vai es sev šādā veidā nešauju kājā, un tas neliecina par infantilumu? Es varbūt esmu iemācījies lietot šalles, cimdus un cepures, bet arī tas pārsvarā aiz tā, ka man besī tās negulētās naktis, un viss pārējais fiziskais diskomforts, kas ir saistīts ar saaukstēšanos. Tas nekad nav par to, kādas sekas tas atstās uz manu veselību nākotnē. Tai pat laikā man galīgi nevar pārmest neveselīgu dzīvesveidu. Bet veselīgs dzīvesveids (miegs, uzturs, fizkas aktivitātes) man šķiet tik pašsaprotams kā tīrīt zobus, līdz ar to tas pat nešķiet kaut kas tāds, ar ko es baigi varētu lepoties.
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Letting the pressure go
Beidzot saņēmos, un atgriezos pie The Headspace Guide to Meditation otrās epizodes, un no ekrāna man uzreiz tika paziņost: "Today we will learn to let go."

Pirms dažām dienām bija epizode, kur es skaidri izjutu, cik ļoti smadzenes ir ieslēgušas izdzīvošanas režīmu. Tā gan bija tīri objektīvi stresaina situācija. Tomēr ir mazliet vieglāk to pieņemt, ja es saprotu notiekošā mehāniku. Lai gan es zinu, ka nekas nekur nav izgaisis, tomēr es nenojautu, kādā tieši stāvoklī ir prāts ir šobrīd. Tad, kad es jau trešo teizi tinu atpakaļ video, lai vēlreidz dzirdētu to, kas tur tiek teikts, es sapratu, ka haoss galvā ir diezgan nopietns. Arī tagad gandrīz katru teikumu es pārrakstu trīs reizes.

Bet meditācijas praksei es redzu lielu potenciālu, lai arī cik visu mūžu es esmu bijis skeptisks. Kad es sajūtu to, ko balss no ekrāna man stāsta, tas izraisa lielku aizkusinājumu. Brīžiem pat līdz sajūtai, ka tūlīt būs asaras acīs. Un tas ir ļoti īpatnēji.

P.S. Man jāiemācās ciba rakstīt "es" formā. Nez kādēļ visu laiku iezogas tādas formas kā "tu saproti", "tu dari" un citi "tu", kad patiesībā es rakstu par sevi.

Tags:

black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Skatījos NIN dzīvo uztāšanos, un iedomājos, ka tas būtu diezgan kruta, ja es varētu atgriezties bērnībā, kur es mācītos spēlēt klavieres, un nodzīvotu dzīvi vēlreiz ar šīm iemaņām. Tad es iedomājos, cik krutai ir jābūt tavai dzīvei, ja tu bez minstināšanās un nožēlas būtu gatavs to visu sākt no sākuma.
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Wilder vs Fury III
About last night.

https://youtu.be/qzi9e-4OcxM

Tags:

[info]udensroze
Add to Memories
Tell A Friend
wizzair un uk government lapa ir pinīgā pretrunā :(

Tags: ,

black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Liriska atkāpe par boksu.

Lieliem puikām ir lielas mutes, bet pēc absolūti crazy cīņas šonakt, šķiet, pagaidām nav dzirdēts, ka kāds kādu ir apsaukājis sliktiem vārdiem. I mean, izskatās, ka uzvarētājs saprot, ka tik pat labi viņš šovakar varēja būt zaudētājs, kamēr zaudētājam... nu jā, pieklātos paklusēt. Kas priecē.

Ok, I take it back. There are some sore losers tonight.

Bet tad es ieraudzīju video ar iznācieniem pirms cīņas, un what a fuuuuuuuck? I love the sport, un neapšaubāmi tas ļoti daudziem ir šovs, bet ir ļoti grūti stāstīt, ka bokss nav dolbajobu sporta veids, kad tu redzi ko šādu. Kas ir šīs skolas ludziņas mērķauditorija? Abu cīnītāju bērni? Ja kāds no viņie iznāktu, piemēram, Spandžboba kostīmā, to vēl varētu uztvert ironiski. Cringe, cringe.

https://youtu.be/Ar_qqRShHHU

Starp citu, es nezinu, kā tas iet kopā ar mūsu pasaules došanos ziemas miegā, bet nākamajā vīkendā Arēnā Rīgā atkal cīnīsies Briedis. Palasot pasākuma aprakstus, sajūta ir tāda, ka latviešu sirdīm būtu jāplēš krūtis uz pusēm aiz lepnuma par mūsu čempionu. Nenonivelējot Brieža panākumus, manipulācija ar vārdiem ir apbrīnojama. Cringe once again. Tai pat laikā ņemot tīri objektīvo cīņas nozīmi boksa reitingos, tāda sajūta, ka pasākumu organizē kaut kādi čomi no guļamrajona, kuri ir palaiduši garām to, ka pasaulē jau kādu laiku ir internets. Tā vien šķiet, ka šo cīņu varēs redzēt tikai klātienē. Laikam tad tas nav liels zaudējums to neredzēt.

Visādi citādi, apsveicu visus ar pasaules gala iestāšanos.

Tags:

ululate
[info]pajautaa
[info]ululate
Add to Memories
Tell A Friend
Varbūt kādam ir praktiska pieredze, nevaru brīvdienā atrast servisu, kam piezvanīt un pajautāt -

nopirku indukcijas plīti ar elektrisko cepeškrāsni (electrolux, ja tas ko maina) , man ir 0 pieredzes ar šādiem aparātiem. elektriķis pieslēdza, kamēr pati nebiju mājās - tagad izmēģinot secinu, ka cepeškrāsns darbojas, bet indukcijas plīts nedarbojas. izmeklējos pa google, izlasīju produkta manuāli simts reižu, nekādu padomu.

Help! Es dzīvoju kā vecpuisis jau vairāk nekā nedēļu bez silta ēdiena, gribas cept un vārīt :)
arkls
[info]pajautaa
[info]arkls
Add to Memories
Tell A Friend
Biezpienmaizes Liepājā
Pirms 7-10 gadiem Liepājas konditorejā vai maiznīcā ēdu lielisku biezpienmaizi un kaut kādu krēmīgu plātsmaizi. Atceros, kā pa miglu, bet bija lieliskas. Varētu būt max 10 min gājienā no Fontain. Iespējams blakus kāda baznīca vai bruģēta iela. Kas ir šī par vietu?
[info]udensroze
Add to Memories
Tell A Friend
tad rītdien uz klātienes pulciņu vairs nedrīkst?

Tags:

profile
noguris, taču laimīgs
Name: noguris, taču laimīgs
Website: red
calendar
Back April 2007
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930