entries friends calendar user info Previous Previous
suspends
Labrīt, ši ir mana jaunā mājaslapa!
Hello world!!111one
essential knockout 2
hmmm, salīdzinot ar pagājšgada knockoutu tā īsti nevar saprast - labāks vai sliktāks.
Šķiet ka muzikāli tomēr bija labāks - patika Eric Prydz un Dr. Motte sets, kā arī daļēji paklausītais Brian Cross.
Skaņa teltīs začot, ja pagājšgad tā bija diezgan paklusa, tad šoreiz bija tā, ka tuvu pie tumbām labāk nestāvēt.
Bik jāpagaudo par negatīvo pusi. Un tā bija daudz.
Pie ieejas apsargi mani nez kāpēc izkratīja divreiz. Divreiz. Pirms ieejas un aiz. Izrakņāja mugureni,  lika visu izvilkt no kabatām, aplūkoja cik man makā daudz (maz) naudas utt. Saprastu, ja tā būtu vienu reizi. Bet nu pohh, nekas tāds illegal neatradās.
Tālāk šoks pie bāra - te nu jāsaka ahujetj, kā lai tādos pasākumos nelieto ripas un citus draņķus, ja bārā no alus ir tikai D-light mīzamalus mazā pudelīte, kura maksā 3Ls! Smirnoff sintētiskā kokča 0.275L 5% arī 3Ls (pagājšgad tā kokča maksāja 2Ls un par tādu pašu cenu arī bija kautkāds vācu 0.5 bundžu mīzalalus)
Savukārt šņabis 25 grami (kuru acīgie bārmeņi lēja glāzē pēc skata nevis mērglāzē) + redbull - 4Ls. 50 grami vodkas ar to redbull huiņu - 8Ls. 0.5L ūdens - 2Ls. Es bez maz vai apraudājos par šitik bezkaunīgu līko snuķi. Ieeja tā jau maksāja 20Ls (nu lab, man bija ielūgums) bet tik un tā. .
Nesaprotu, kā varēja izdzīvot tie, kas tur sāka tusēt jau no trijiem dienā - laikam jau zelta jaunatne.
Bļe rezultātā par dzeramo notērējos riktīgi - kādi 40Ls un nekā no šmigas, tikai sāpošs vēders no tām sūda gāzētājām kokčām. Ik pa laikam garīgo uzlaboja RL, nesdams no saviem krājumiem skrūves, bet tās samērā ātri izdzērās :>
Brr, pie tam visās teltīs vairākas reizes izrubījās elektrība, pazuda gan skaņa, gan gaismas - viss tumšs, pēdējo reizi pat uz pusstundu - nu afigetj. Gaidīju, kas būs, ja arī mainstage izrubīsies, bet nekā - skaņa gan dažreiz pazuda, bet uz dažām sekundēm. 
īss rezumē - Ogres estrāde par Essential cenu (izņemot dj)
Celle
Jauns industriaļņiku klubiņš @ bruņinieku 81.
Biju uz atklāšanu pagājušajā weekendā.
Maziņš jo maziņš pagrabs ar šaurām telpām, patiešām celle (pirmais reālākais nosaukuma pretendents bijis "Pūznis").
Kluba ietilpība iespējams kā leģendārajam "Next", optimāli ap 50 cilvēkiem.
Atnācu ap kādiem pusdivpadsmitiem vakarā, vēl nevienu nelaiž iekšā, jo esot problēmas ar skaņu.
Sound problēmas atrisinās un pa šaurām trepītēm maucam iekšā.
Pirmais pitstop - bārs.
Tālāk. )
siguldas rodeļi
Pagājšgad vasarā, braucot ar velo pa Siguldu, šito trasi biju ievērojis un sagribējās kautkad pa to arī nobraukt. Apskatoties mājaslapu un palasot lietošanas noteikumus/līgumu es afigel. 
OMG,  veselas četras lapas ar jurdiskiem murgiem; kur sākumā figurē kautkāds mistisks termins oferti, kuru šķiet zin tikai juristi. Es kā parasts bauris un renģēdājs, par tādu zvēru un ko viņš ziemā ēd, nekad neesmu dzirdējis.
Tālāk, visa atbildība un pienākumi ir tikai usera pusē, īpašnieks pilnīgi ne par ko neatbild, pat ja uz viņu apsaimniekotās trases no koka uzkrīt zars - vainīgs lietotājs, jo to iepriekš nebija paredzējis.
Tālāk vēl labāk - lietotājs spiests atteikties no jebkādām prasībām pret īpašnieku, tb var saprast ka īpašnieka vienīgais pienākums ir iespert ar kāju pa rodeli, aizzzziet, mauc lejā un tālāk kā būs, tā būs.
Punkts 8 - īpašnieka atbildība kicko ass, ne vārda par ko viņš atbild :D Rodas iespaids ka pohujs, trase salūzusi vai kāds cits tehnisks brāķis, vainīgs tik un tā būs nabaga lietotājs, kurš pa to ir iedrošinājies nobraukt.
Vobšim kārtējais līgums vienos vārtos, par ko PTAC imho varētu arī pamatīgi izdrāzt.
Nezinu, varbūt citām trasēm ar tāds marasms ir.
Katrā ziņā, ja nebūs pārāk liels slinkums, mēģināšu sakomunicēt ar PTAC, ko viņi par to domā. Lai gan laikam nav īsti jēgas.
Lai nu kā, tajos rodeļos gan nebraukšu, kā arī nez kā izskatās - vai pērkot biļeti, tev bāž sejā parakstīt šito līgumu, jo nosaukumā ir SIGULDAS RODELU TRASES LIETOŠANAS LIGUMA NOTEIKUMI nevis vienkārši elementāri lietošanas noteikumi, kurus būtu katram jāsaprot.
vieds stencils
Stencilus un grafiti (valodnieki saka - grafīti) atbalstu. Bet tos pokemonu taggerus gan ir jāsit ar sūdainu mietu, viss centrs nosēts ar tiem mēsliem, pzdjec.
Kādā pasākumā Andrejsalā ar vienu zvērināto tag meistaru bik aprunājos, viņam likās pavisam normāli notagot ne tikai vietējos kultūrvēsturiskos pieminekļus, bet ar piem. piramīdas un stounheidžas akmeņus. Godīgi sakot, pēc šā gribējās vienkārši zvelt pa purnu, bet atturējos dēļ sava sūda tolerances principa - citu viedokļa cienīšanas, ne man ar mācīt cilvēkus, lai izglītojas paši. Šis laikam tomēr bija pamanījis manu greizo ģīmi un sāka taisnoties, kas tur tāds īpašs - uzvelc savu ķeburu, (kurš ir atpazīstams tikai savu deģenerātu lokā) un krāsa noiešot pēc pāris gadiem, piemineklis necietīs. Šķiet, nemaz neiedomājās, ka tādi kultūras nesēji kā viņš, ir dahujā un visi tur gribēs atstāt savējo leimo ķeburu, ble. 
Žēl, ka neuzjautāju vai jamajam patiktu, ja citi notagotu viņa vecāku kapu piemineki, tas tač būtu kruta, ar krāsa ilgi neturētos, tā kā īsti nav par ko škrobīties...

alco deadline 22.00
muaaa, izrādas, ka kautkādu alco tomēr var legāli nopirkt peec 22.00.
5%, 0.3l par 1.35Ls.
Nez, vai tādus var izkost vairākus, lai nesamestos sūdīgi no salduma.
Tā kā pašlaik manos kraukļa krājumos vēl ir bik ukrainu šņabis, šis tad uz pohām būs rīt jāpamēģina kopā ar saldējumu.
Nez arī, ja šitādu visu izrij, vai var sēsties pie stūres.
mhmmm, savulaik pēc 22.00 veikalos nevarēja iepirkt pat bezalkoholisko alu, jo likumā alus ir alus, pofig ka tur nav grādu.
Nez kā tagad ir ar to alu bez grādiem, mož tas gļuks ir izlabots.
Savukārt pašreiz laikam tad nemaz nav paredzēts, ka var būt arī mērces ar grādiem, alco tirgoņiem nu jauna niša :D
Atcerējos, kādu laiku atpakaļ, kad pēc 22 bija aizliegts pārdot tikai stipros un sidrus, bet alu tad drīkstēja - alco tirgoņi uzreiz noreaģēja un parādījās visādi spirtotie alus kokteilīši ar labiem grādiem, a tagad tādus dabūt - skuju. Toreiz tos tā arī nemaz nenomēģināju, jo priekškam, ja veikalā ir nopērkams normāls alus. Un vēlāk šito alus kokču dēļ aliņu arī iekļāva sausajā likumā, šķiet ka dēļ tiem pašiem pokemoniem.

velo: lielupe - buļļupe

Bij plāns aizbraukt pa rubikceliņu līdz Lielupei un tālāk gar viņu uz jūras pusi, pēc tam gar Buļļupi līdz Bolderājai un tad back uz centru.
Pats sākums izvērsās diezgan murgains, šito maršrutu nekad vairs nebraukšu.
Pašā brauciena sākumā no Priedaines pie dzelzceļa tilta iepisos kautkādā niedru plantācijā gar Lielupi, biju domājis pēc iespējas braukt tuvāk upei, bet beigās tā izrādījās pussala, bļe. Niedres garākas pat par mani, šaura, laikam makšķernieku iemīta, taciņa. Normāli pabraukt un izsturēt neiespējami - purvains, dažās vietās tajā zaņķī aizmugures rats iegrima gandrīz līdz zobratiem. Un beigās atklāt, ka tālāk ir tikai ūdens un jāgriežas vien atpakaļ. brrrr
Tālāk devos gar Lielupes labo krastu uz jūras pusi, kur manas ciešanas turpinājās :>
Lielupes krasts totālā pakaļā, afigenna smilšains, sākumā peros pa kraujas augšmalu, jo pie paša krasta visādi jahtklubi etc. Pa ceļam dažas nepabeigtas un pamestas mājas, mežs ar būvgružiem un saplēstiem stikliem etc, beigās sākas kautkāds māju rajons, kur starp sētu un upes kraujas malu ir tikai viena šaura taciņa.
Vai nu žauties upē vai censties kautkā izbraukt. Pēc kāda laiciņa šādu offroad neizturēju un nometot lejā velo, uz pakaļas nošļūcu pa to stāvo krauju. Mļin, būtu to darījis jau ātrāk, pie pašas upes ūdeņiem smiltis ir salīdzinoši mitras/cietas un var normāli pabraukt.
Aizpiļīju līdz buļļupei un tālāk gar tās malā esošo grants ceļu gandrīz līdz Bolderājai, samērā garlaicīgi. Novēroju ka visas buļļupes garumā notiek dafigā tusi - šašlikparty, alus un sauļošanās + visi pie pašas upes piebraukuši ar autiņiem. Mīkstie :>
Nobraucu kādus 6 km, noriebās jo palika garlaicīgi, visu laiku viens un tas pats grants un smilšains šaurs ceļš un regulāri jāuzmanās no garāmbraucošiem autiņiem.
Nezināju arī, kur īsti atrodos un cik tālu vēl Bolderāja, uz velogps pēc rubikceliņa nobrauktās routes izštukoju, kā man tikt uz Imantu un aizbraukt uz tuvāko alusdārzu :)
Vispār Garminam tā ir diezgan noderīga fiška, lai gan viņam nav karšu, bet ar viņu var diezgan labi noorientēties gan pēc kādas pirms tam nobrauktās routes, gan pēc manuāli iestādītā chekpointa.
Grūti tā izstāstīt, bet aptuveni ir tā, ka viņš zīmē tavu nobraukto ceļu, var arī uzlikt savu checkpoint, piem. porno taku, un nākošajā braucienā uzlikt to kā savu galamērķi, un tad viņš ar kompasa palīdzību rāda, uz kuru pusi ir jābrauc, cik km vēl palicis un, ceru ka nesamuldos, ja iepriekš tur ir bijis braukts, rāda arī ceļu.
Neesmu vēl visā iebraucis praksē, bet pārbaudīts gan ir tas, ka ja iepiļī dziļā mežā un nezini kā tikt atpakaļ, ar garmin palīdzību tikt atpakaļ var pa tām pašām iepriekš izbrauktajām taciņām. Vienīgais mīnuss, ka garmin spēj noorientēties ja esi kustībā (kompass šancē pēc GPS), piem. ja taciņa sadalās divās vēl mazākās, un kuras tālāk turpinās gandrīz paralēli, bet piebraucot pie krustpunkta uz garmina nav paspēts piefiksēt, kura tad ir īstā, jo pa mežu braucot nu nevar vislaik lūrēt uz aparātu (jāskatās ar tač uz priekšā esošam visādām saknēm un celmiem) un apstājoties, viņam sāk jukt debesspuses un sekojoši nerādīt pareizo virzienu un taku.

zb muldēt, iz brauciena dažas līkas HDR pics.
(btw tagad photomatix 3 daudz labāk šancē trīs shot aligns ar kustīgiem objektiem, otrajā versijā tas bij diezgan draņķīgi nostrādāts)
brr, kautgan tās pārspīlētās krāsas pašam ar tā ne visai.

Pics )

kanalizācijas pārsteigumi
muah, kautkā nebiju šito ahtungu pamanījis pie mājas ziņojumu/kauna dēļa (kauna dēlis īres nemaksātājiem, liek pat ja ir 10Ls parāds).
Šorīt pie sevīm nolamājos, ka kārtējo reizi atkal nav ūdens, bet tā kā klozeta bačoks bija pilns ar ūdeni, paveicu visas rīta mazās un lielās vajadzības.
Vēlāk, dodoties ielās, pamanīju ka sētā baigi ož pēc sūdiem, pagalmā izraktas tranšejas un pie ārdurvīm pielikts ahtungs. Bet pēc smakas spriežot, šķita ka ne es vienīgais biju sagādājis pārsteigumu kanalizācijas rūķīšiem. Bik gan kauns sametās, bet nu par tik ellītu pasākumu būtu jābrīdina ne jau pašā darbu veikšanas dienā.
Vakarā aplūrēju kanalizācijas rūķīšu veiktos darbus, pagalmā izceltās vecās, emm mož pat cara laika trubas, biju iedomājies ka to iekšpuse būs ar laika gaitā uzkrātu pusmetru biezu sūdu kārtu, ņehujā - izskatījās relatīvi diezgan tīras, aš dzeramo ūdeni tur laist nevis izmest trubas.
Atcerējos, ka pirmā stāva kaimiņam pirms kāda gadu vai pat vairāk, visi mājas mēsli pa viņa klozetpodu dažreiz mēdza līst ārā, līdz šis izvācās, izteicoties ka nevarot vairs izturēt. Štopers esot trubās zem pagalma, a kooperatīvs saņēmās tās nomainīt tikai tagad, nja. 
 
brīvības ielas aleja


Afigetj, kas par koku brāļu kapiem, ne?
Paskats toč tāds kā kādos kapos.
Apkārt Brīvības piemineklim visi koki ir šitā apzāģēti, cerams ka nākamgad viņi tomēr izplauks, nevis nokaltīs kā tie pie Bērnu pasaules pēc zaru apzāģēšanas. Tiem ir jau totāls pzdjec, šogad pavisam nokaltuši :(
paviršs vasaras barčiku apskats

Braucot ar velo, protams, ka es neiztiku bez uzpildīšanās.
Lielupē kādā vasaras kafūzī izlejamais 0.5L Užavas maksāja 1.10Ls, laikam gandrīz kā Statoilā pudele, začot, atzīmēju šito krogu iekš veloGPS.
Savukārt Rīgā pie Raiņa pieminekļa Esplanādē vasaras krogā kauss užavnieka maksāja 2.50Ls, argh.
Atceros šito krogu no pagājušās vasaras, tad laikam bija ap 1.50Ls.
Bet tagad ble, serviss - pīti krēsli, skan džeziņš, pie būdas Viasat šķīvis un LCD teļuks ar viasat sport 2 vai 3, kur neko interesantu nerāda.
Apkārt skraida oficiantes glītās formas, tjipa pervī klass - a man ir pie pakaljas šitas aristokrātiskais serviss, dēļ kura man par alus kausu jāparmaksā divas reizes, daudz labāk jutos tajā jūrmalas krogā + tur vēl bija lokāls ūdenskritums .
Izmaucu aliņu esplanādē un devos uz vienu no mīļākajiem krogiem - vecrīgas Pūt vējiņi, a ble ciet -  kaput und bankrot.
Domās pie sevis novēlēju to pašu esplanādes kafūzim, braucu uz vērmnaņdārza āra kafūzi ievērtēt cenas.
Biju domājis, ka šiem būs arī uzkrutjīts ceņņiks, bet nekā - aldara zelta 0.5 maksāja 1.30Ls.
Laikam tomēr seko līdzi ekonomiskajai krīzei un pieprasījumam.
Izkodu to zeltu alu, un bik vīlies aizmaucu uz tērbatas ielas pablo, yeah - tur tērvetnieks no 1.20 jau ir uzcelts uz 1.50Ls.
No visa šitā nosecināju, ka ja grib, izlejamo alu var var pārdot arī par sakarīgām cenām un pārāk lielus kampējus ātri noēdīs mums tik drīz gaidāmā ekonomiskā krīzīte.Vienmēr pohainais
suspends
User: [info]suspends
Name: suspends
Mēnešreizes
Back July 2012
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Pēdējie: