entries friends calendar user info Previous Previous Next Next
suspends - Post a comment
suspends
siguldas rodeļi
Pagājšgad vasarā, braucot ar velo pa Siguldu, šito trasi biju ievērojis un sagribējās kautkad pa to arī nobraukt. Apskatoties mājaslapu un palasot lietošanas noteikumus/līgumu es afigel. 
OMG,  veselas četras lapas ar jurdiskiem murgiem; kur sākumā figurē kautkāds mistisks termins oferti, kuru šķiet zin tikai juristi. Es kā parasts bauris un renģēdājs, par tādu zvēru un ko viņš ziemā ēd, nekad neesmu dzirdējis.
Tālāk, visa atbildība un pienākumi ir tikai usera pusē, īpašnieks pilnīgi ne par ko neatbild, pat ja uz viņu apsaimniekotās trases no koka uzkrīt zars - vainīgs lietotājs, jo to iepriekš nebija paredzējis.
Tālāk vēl labāk - lietotājs spiests atteikties no jebkādām prasībām pret īpašnieku, tb var saprast ka īpašnieka vienīgais pienākums ir iespert ar kāju pa rodeli, aizzzziet, mauc lejā un tālāk kā būs, tā būs.
Punkts 8 - īpašnieka atbildība kicko ass, ne vārda par ko viņš atbild :D Rodas iespaids ka pohujs, trase salūzusi vai kāds cits tehnisks brāķis, vainīgs tik un tā būs nabaga lietotājs, kurš pa to ir iedrošinājies nobraukt.
Vobšim kārtējais līgums vienos vārtos, par ko PTAC imho varētu arī pamatīgi izdrāzt.
Nezinu, varbūt citām trasēm ar tāds marasms ir.
Katrā ziņā, ja nebūs pārāk liels slinkums, mēģināšu sakomunicēt ar PTAC, ko viņi par to domā. Lai gan laikam nav īsti jēgas.
Lai nu kā, tajos rodeļos gan nebraukšu, kā arī nez kā izskatās - vai pērkot biļeti, tev bāž sejā parakstīt šito līgumu, jo nosaukumā ir SIGULDAS RODELU TRASES LIETOŠANAS LIGUMA NOTEIKUMI nevis vienkārši elementāri lietošanas noteikumi, kurus būtu katram jāsaprot.

Reply

From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs your IP address when posting.
Vienmēr pohainais
suspends
User: [info]suspends
Name: suspends
Mēnešreizes
Back July 2012
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031