entries friends calendar user info Previous Previous Next Next
suspends - Post a comment
suspends
kanalizācijas pārsteigumi
muah, kautkā nebiju šito ahtungu pamanījis pie mājas ziņojumu/kauna dēļa (kauna dēlis īres nemaksātājiem, liek pat ja ir 10Ls parāds).
Šorīt pie sevīm nolamājos, ka kārtējo reizi atkal nav ūdens, bet tā kā klozeta bačoks bija pilns ar ūdeni, paveicu visas rīta mazās un lielās vajadzības.
Vēlāk, dodoties ielās, pamanīju ka sētā baigi ož pēc sūdiem, pagalmā izraktas tranšejas un pie ārdurvīm pielikts ahtungs. Bet pēc smakas spriežot, šķita ka ne es vienīgais biju sagādājis pārsteigumu kanalizācijas rūķīšiem. Bik gan kauns sametās, bet nu par tik ellītu pasākumu būtu jābrīdina ne jau pašā darbu veikšanas dienā.
Vakarā aplūrēju kanalizācijas rūķīšu veiktos darbus, pagalmā izceltās vecās, emm mož pat cara laika trubas, biju iedomājies ka to iekšpuse būs ar laika gaitā uzkrātu pusmetru biezu sūdu kārtu, ņehujā - izskatījās relatīvi diezgan tīras, aš dzeramo ūdeni tur laist nevis izmest trubas.
Atcerējos, ka pirmā stāva kaimiņam pirms kāda gadu vai pat vairāk, visi mājas mēsli pa viņa klozetpodu dažreiz mēdza līst ārā, līdz šis izvācās, izteicoties ka nevarot vairs izturēt. Štopers esot trubās zem pagalma, a kooperatīvs saņēmās tās nomainīt tikai tagad, nja. 
 

Reply

From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs your IP address when posting.
Vienmēr pohainais
suspends
User: [info]suspends
Name: suspends
Mēnešreizes
Back July 2012
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031