entries friends calendar user info Previous Previous Next Next
suspends - Post a comment
suspends
vieds stencils
Stencilus un grafiti (valodnieki saka - grafīti) atbalstu. Bet tos pokemonu taggerus gan ir jāsit ar sūdainu mietu, viss centrs nosēts ar tiem mēsliem, pzdjec.
Kādā pasākumā Andrejsalā ar vienu zvērināto tag meistaru bik aprunājos, viņam likās pavisam normāli notagot ne tikai vietējos kultūrvēsturiskos pieminekļus, bet ar piem. piramīdas un stounheidžas akmeņus. Godīgi sakot, pēc šā gribējās vienkārši zvelt pa purnu, bet atturējos dēļ sava sūda tolerances principa - citu viedokļa cienīšanas, ne man ar mācīt cilvēkus, lai izglītojas paši. Šis laikam tomēr bija pamanījis manu greizo ģīmi un sāka taisnoties, kas tur tāds īpašs - uzvelc savu ķeburu, (kurš ir atpazīstams tikai savu deģenerātu lokā) un krāsa noiešot pēc pāris gadiem, piemineklis necietīs. Šķiet, nemaz neiedomājās, ka tādi kultūras nesēji kā viņš, ir dahujā un visi tur gribēs atstāt savējo leimo ķeburu, ble. 
Žēl, ka neuzjautāju vai jamajam patiktu, ja citi notagotu viņa vecāku kapu piemineki, tas tač būtu kruta, ar krāsa ilgi neturētos, tā kā īsti nav par ko škrobīties...

Reply

From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs your IP address when posting.
Vienmēr pohainais
suspends
User: [info]suspends
Name: suspends
Mēnešreizes
Back July 2012
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031