entries friends calendar user info Previous Previous Next Next
suspends
pr0n star
mhmm, šodien biju aizbraucis uz jūrmalu pa rubika veloceliņu -  njaa, pāris gadus nebiju tur braucis, pa šo laiku veloceliņa stāvoklis ir palicis daudz sūnaināks.
Pats rubikceliņš likās tā īpaši neko daudz mainījies, bet līdz viņam no centra kādus pāris gadu nesenais (mhmm) nokrāsotais veloceliņš ir degradējies pamatīgi. Ekselentā tik daudzas štukas izmaksājusī  krāsa ir nodilusi pavisam, asfalts ir vēl lielākā dirsā kā agrāk, un bedres var izbraukt tikai ar kalnu velo.
Bet ne par to man ir šis stāsts :>
Starp Lielupes staciju un pašu Lielupes ieteku jūrā atklāju, ka tur ir uzbūvēta dabas taka ar dēlīšiem. )
essential knockout 2
mhmm, man iestājies reāls pļurkstāmais :D
Bik papļurkstēšu par to, ka drīz gaidāmajā eizentāļa brīvdabas pasākumā zaķusalā no neoficāliem avotiem pirms kāda laika bija dzirdams, ka iekš vienas stage būs Westbam ar savu setu, bet nu kā mēdz teikt Urāns - DIEMŽĒL... nesen uzzināju ka tomēr viņš nebūs.
Viņa vietā būs Dr. Motte, kuru laikam atceras tikai oldschool reiveri, es ar tik dažus gabalus atcerējos no techno hardcore un rave laikiem, bet kāds viņs kā  DJ un ko spēlēs, nav ne jausmas...
Žēl tomēr ka westbams nebūs, Sapņu fabrikā patika viņa oldskool seti mūsdienīgā aranžējumā. (kkgan es no mūsdienu klubu mūzikas esmu atpalicis, gan jau vecums, gan tagad vairāk tīk elektroniskā industriālā scēna)
rozā zaķis
Kkad RL man bija atsūtijis playlisti TV3 jāņu vakaram, lūrot tur potenciālos uzstājošos estrādes māksliniekus, atradu kautkādu man nezināmu grupu - Rozā zaķis.
Ielīdu traukos aplūrēt, kas tas īsti ir...
Ui vai man dieniņ, pablenžot tās beibes galerijas fotkas, gandrīz vai nogāzos no krēsla.
Visās bildēs ekstrēmais fotožops + viss rozā, rozā... nu zaķis.
Atzīšos, pēdējā laikā pats esmu sācis šancēt kā bilžu apstrādātājs žurnāliem, nereti nākas taisīt skin smooth beibēm ar celulītu, bet šis rozā zaķis pārspēj visas manu bilžu minimālisma/dabīguma ticamības momentu :D
Apsvēru domu mož dažas viiiii bildes aizsūtīt uz photoshopdisasters, bet laikam jau tur neņems.
Ar nepacietību gaidu Rozā zaķa elbūmu, it sevišķi tā noformējumu.

Wiiiii pics...rozais zaķis )
labākais komentētājs forever

Dagestānas komentators spārda dirsu, spējot nokomentēt pat apkopējas - sanepadstancija :D pārspēj pat Kreipānu.
mhmm, atcerējos ka Kreipāns, komentējot vienu futbola čempi, savā ierastajā stilā kārtējo reizi stāstīja kādu stāstu, bet nepaspēja pabeigt, jo beidzās mačs. Kreipāns neapmulsa un solīja turpinājumu nākošajā spēlē. Tā arī bija, nākošajā spēlē stāstu turpināja...

piezīme man
atcerēties šo tirgotavu, lai nomēģinātu hārdo skrūvju skrūvi :>

beidzot :>
yeahh, beidzot uzrāvos.
Līdz šim biju izštukojis, ka tā laime man kautkad noteikti pienāks, un tā būs kādā centra parkā vai ielās.
Reāli sanāca pavisam savādāk, par kuru nekādi nebiju iedomājies, jo uzrāvos diezgan negaidītā vietā - mežparkā pie Ķīšezera :>
Policisti mani apsveica ar veselīga dzīvesveida ievērošanu un izdeva goda rakstu 10 Ls vērtībā.


Nebiju zinājis to, ka viņi arī piefiksē ko esmu dzēris, ašš sametās kauns par kvītī  ierakstīto - sākumā Aldaris, pēc tam Lāčplēša alus, būtu tad kodis vismaz tērvetnieku, lai piemiņai ir kvīts ar glanci. (Lāčplēsis man vislabāk iet uz pohām, gan arī  viņš ir bundžās, ar velo tad vieglāk pabraukt :>)

mhmm, un iekritu tik muļķīgi, mežparkā biju sastapis Ērmu un runājoties gājām gar ezera krastu. Es ar pivonu vienā rokā, ar otro stumjot velli, nemaz nepamanīju mentus.
Un tad sākās, viņu apgalvojumi ka mežparks ir parks, tātad sabiedriska vieta un man būs štrāfs.
Piekritu visam, īpaši daudz nedirsos, sākumā mēģināju sarunāt, bet viņi to pārprata tā, ka es gribu štrāfu samaksāt uz vietas :> Tādi jauni mentiņi, vēl nesabojāti.
Inflācija bļe, tagad uz vietas administratīvais sodiņš 10Ls jeb izraksta protokolu un pēc tam jāiet skaidroties mentenē ar iespēju tikt cauri ar brīdinājumu līdz sodam 10 - 100Ls apmērā.
Negribējās man čakaru, izvēlējos uz vietas sapiķot defaulto cēneri.
Dokumentu līdzi nebija, bet zināju no galvas savu personas kodu, kuru menti to uzreiz nočekoja, piezvanot kādam savam operatoram.
Kamēr viens ments gaidīja atbildi, ar otru sāku dzīt kļaču par tēmām, ja piem. es pivonu turētu  somā un dzertu no tās. Pēc menta teiktā tad tur sanāk interesants kāzuss, viņi nevar redzēt to ko es dzeru, tb etiķeti, bet ja viņiem rodas aizdomas, jamie var pieprasīt lai es parādu savu somu. Savukārt man ir tiesības nerādīt to somu, bet savukārt viņi to var traktēt kā nepakļaušanos policijas likumīgajām prasībām un aizturēt, kā rezultātā  nonāk pie tā paša alkohola lietošanas konstatēšanas fakta + vēl daudz lielāki sūdi. Noskaidroju arī, ka šis fakts neparādīsies nekādās datubāzēs, arī mentu un ja būtu dirsies, tad būtu gan.
Beigās saruna sanāca gandrīz kā tādām paziņām, pat iedeva tukšu papīra lapu no savas mentu protokolu mapes, lai es aizbāžu ciet bundzas caurumu, jo liekot mugurenē aliņš var izlīt (sākumā es neņēmu, bet viņš baigi uzstāja), līdz ieteikumam pēc formalitāšu nokārtošanas ielīst krūmos un izdzert aliņu līdz galam.
Ērms arī kārtīgi viņus noprašņāja par to, ko viņam darīt, ja kaimiņi regulāri reivo un trokšņo. Viņi atbildēja, ko darīt vadoties pēc likuma, bet beigās viens atzinās, ka viņam ir tāda paša probza un, citēju "Es, pat būdams ments, tur neko nevaru darīt"
Nja.
Pēc tam, braucot pa mežparku, redzēju dafigā tautas nēsājāmies bez maz vai ar alus kastēm, nodomāju ka laikam es esmu vienīgais idiņš, kuru noštrāfēja.
Kautkad būs jānopērk Bauskas Veselības vai Portera dzēriens, pudele tam kā aliņiem, jāpastaigā pa Vecrīgu. mhmm + man ierasts niķis ir no pudeles lēnām noplēst nost etiķetes. A mentiem kā tad pierādīt ka tas nav alco, shelj pieprasīt ekspertīzi :D
kritiskā masa
Pirmo reizi piedalījos un baigi nožēloju, ka nebiju līdzi paņēmis fočuku, jo biju iedomājies ka tā nedaudz pabraukāsies un āmen - nekas tāds sevišķs nebūs.
A pasākums izvērsās diezgan interesants.
Sākumā visi bija sapulcējušies pie Dailes teātra, pēc skata ap 600 ppl ar velo + blakus uz Brīvības ielas notika kautkāda skolnieku stafete.
Sākums bij paredzēts ap vieniem, gaidu gaidu, nekas nenotiek un pamazām sāku štukot ka jādodas uz mežparku pabraukāt pa mežu.
Ap plkst. 13.15 kāds bariņš sāk taurēt ar velo zvaniņiem un trubām, yeahh, pamazām visi sāk kustēties.
Sekoju līdzi masām, un atskanot saucieniem lai netraucējot stafetes skrējējiem, visi anarhistiski nogriežas uz Šarlotes ielu, tālāk pa A. Briāna ielu uz Valdemāra, līdz Hanzas/Skanstes ielas krustojumā jau sākās pirmā nopietnā saķeršanās ar mentiem.
Un tad sākās... pirmie arestētie +  brauciena sākumgalā esošos padauzot ar stekiem un mentu teikto, ka neviens nevarēs pierādīt sišanu, līdz ar visas ielas nobloķēšanai ar mentu busiem, pastāvēju kādas 15 min., kamēr viss bars neorganizēti nogriezās tālāk pa Strēlnieku ielu. Tur pamanīju, ka mentiem palīgā ir arī devušies CP motociklistu ekipāžas, sākumā tie sekoja līdzi pa to vienvirziena ielu, līdz beidzot tur iebrauca mentu getzi un busi, skaļrunī kautko aurojot ka visiem jātbrīvo brauktuve un ir jābrauc pa ietvi. A ietve tur tik šaura + noparkoti vāģi, fiziski tur visi nemaz salīst nevarēja.
Kalpaka bulvāra/Elizabetes krustojumā visi Critical mass dalībnieki policijas spiediena dēļ sāka ievērot luksoforus, sagaidīja zaļo luksofora signālu un devās uz Kronvalda parku. Tur īsu brīdi atpūta, gaidot parējos - kuri nepaspēja uz pirmo zaļo krustojumā, dodamies tālāk uz Brīvības pieminekli. 
Braucot pa Raiņa bulvāri, man piebrauc klāt mentu buss, no kura sadzirdu saucienu "eu, paklau! kas te notiek?" Izlikos ka neesmu sadzirdējis un nogriezu parkā pa ceļu gar kanālu.
Tālāk pie Brīvība pieminekļa visi veic vairākus apļus, es apstājos lai palūrētu ko dara menti. Apstājušies ar migalkām pie pieminekļa, vēro.
Tūristi aktīvi fotografē.
Kāds nobļaujas "uz galeriju Centrs", un brauciens turpinās gar macdonald, pa vaļņu ielu līdz galerijas centrs okupētajai Rīdzenes ielai.
Visi sāk braukt cauri veicim, es apstājos pretējā ielas pusē un sāku pētīt, kur palikuši menti, jo pie mcdonalda ir salikti škēršļi, lai ar vāģi nevarētu iepiļīt Vecrīgā.
Diemžēl mentu motociklisti masas beigās brauc nopakaļus. Pēc brīža pamanu, ka audēju/aspazijas ielas krustojumā parādas mentu vāģu kolonna, kur čakarējas ar barjerām - sākumā nevērās vaļā.  Beidzot tiek iekšā, bet pamanot, ka visi velosipēdisti brauc caur t/c Centrs, sāka paši ņjirgt.
Izbraucu es arī cauri, nākošais pitstop - doma laukums. Bļin, ar velo braucējiem patiešām sanāca gandrīz pilns laukums.
Talāk, sekojot masai, akmens tilts un Uzvaras piemineklis.
Likās ka viss ir beidzies.
Njefigā, menti paņēma ciet visus fotogrāfus, kuri bija uzlīduši uz postamenta, lai nofočētu masu skatu visus dalībniekus ar virs galvas paceltiem velo.
Afigetj.
Pēc tam turpinājums, aiz Uzvaras pieminekļa skeitparkā velosipēdisti aplenc vienu mentu mašīnu un aurojot "eklēri, eklēri" kādu pusstundu nekur nelaiž, līdz atbrauc daži mentu busi un atbrīvo ceļu.
Konfliktos ar mentiem man īpaši negribējās iesaistīties, gan apnika un devos tālāk pabraukāt pa mežparku.
Bet rezumē: 
Menti uzvedās kā cūkas, piekasoties visiem, kas pagadījās pa rokai un nepaskaidrojot iemeslu, arestēja.
Mentu vāģi ielās brauca virsū velosipēdistiem, spiežot tos pie ietves malas un sekojoši izraisot vairāku velo crash.
Vakarā noskatījos gan LNT ziņas, gan Panorāmu -  LNT ziņās kautko pateica par tikai 200 dalībniekiem, kuri devās uz mežparku (!), bet panorāmā sižeta vispār nebija, tikai apakšā ziņu lentē īsene par to, ka velosipēdisti it kā esot traucējuši stafetes dalībniekus.
Nākošajā reizē noteikti piedalīšos atkal.
pleijera ausis

Pēc tikai dažu mēnešu lietošanas nočakarējās Creative Zen defaultās ausiņas, protams, ka šaize bija standarta - ieplīsis vads pie minijack štekera un attiecīgi skan tikai viena auss.
Jāmeklē nu ir jaunas, bet nu problēma - kādas. Agrāk fanoju tikai par lielajām ausīm un in-ear riebās, bet ar laiku pie tām pieradu ejot ielās dēļ mazajiem gabarītiem, un devos uz vietējiem veikaliem meklēt tā saucamos puļķus.
Pirmais leišu Topo centrs, visādi noname un panasonic puļķi līdz 7Ls, nelikās tie pārāk nopietni, devos uz 636 - tur lielā izvēlē Philips puļķi, bet Philips man likās ne visai labs audio brends, lai gan neesmu baiss audiofils.
Atnācu mājās un bik pagūglojot pa vietējiem forumiem, izvēlējos ka Sennheiser CX500 būs nu tās optimālās, bet ar tas tā  ir uz sitiena - izlasīju tikai pirmās atsauksmes, un ar slinkums iedziļināties visādos sīkumos un priekš kam to vajag, man vajag labu produktu un viss.
Aplūrot headphone.com es afigel vispār, daži puļķi maksāja vairāk par 1000 zaļajiem.
Pohuj, meklēju LVnet veičos CX500, ble - pavisam niecīgs piedāvājums un maksā ap 60Ls (mans max budžets 30Ls)
Čekoju ebay, yess - ir un ar vidējo cenu ap 25GBP.
Skatos ka ir vairākas izsoles ar sākumcenu kautkādi 5GBP, piedalos.
Pirms tam ebay esmu pircis visādus sīkumus par buy it now cenu, bet šajā gadījumā ir tikai izsoles.
Nu ko, mēģinu iebraukt sistēmā, ir divas izsoles ar time left 30 min. piedalos pirmajā un uzlieku max likmi 12GBP.
Pēc kāda laika paskatos, kāds ir pārsolījis, uzlieku 15GBP.
Līdz izsoles beigām palikušas kādas dažas minūtes un, žāvājoties paskatoties pa logu, pamanu ka no pretējās mājas logiem kūp dūmi.
Protams, ka jāiet blenzt un pafotografēt.


Kamēr izbolījos, izsole jau bija beigusies un es pakāsis :D
Nu ko, ņemu nākošo, bet tur burtiski pedējās sekundēs atkal pārsolīja. Apvainojos un mācība.
Atrodu atkal vienu, tur jau, būdams bik gudrāks, uzlieku max solīšanas likmi 20GBP.
Nolemju tagad noteikti nenogulēt izsoles beigas, bet apnika sēdēt pie kompja un sāku lūrēt TV, kur vienā kanālā atradu rādam nez cik vecu Poļe čudess spēli un pašausminājos par spēlētājiem no pāķiem, kuri tam tur ūsainim vadītājam bij kā dāvanas tādu sviestu sanesuši, ka es viņa vietā uzreiz ielīstu zemē.
Ble un atkal nokavēju izsoles beigas, bet paveicās ka neviens nebija pārsolījis.
Samaksāju caur maksā pālī (paypal) un tikai tad sāku štukot, vai tik neesmu nopircis feiku, jo ir pārāk lēti lai būtu ticami (17GBP vs 60Ls)
Palasīju pārdevēja feedback, it kā neviens tur nelamājās par feikiem, nu hvz - kad atnāks, tad jau redzēs (dzirdēs).
+ klāt būs vēl viens skills ebay lietošanā.

Sloka
Vakar bik ietusēju Slokā pie krievu laiku monstra - Slokas papīrfabrikas. To, kā viņa piedirsa visu Lielupi un nevarēja peldēties pat jūrā, atceros joprojām. Labi vien ir, ka tas sūds deviņdesmitajos aizklapējās ciet un delfi profesionālo komentētāju gaudošana par itkā iznīcināto LV rūpniecību man galīgi nerūp.
Bet nu apkārtne, industriāla tā ne pa jokam, bik atgādināja Černobiļu.
Pabraukājot tur bik apkārt, baigi biju pārsteigts par tur esošo lielo čigānu daudzumu, izskatījas kā kādā hārlemā, mājas - grausti un uz katra stūra kā bandas iz amīšu bojevikiem tusē čigānu bari treniņbiksēs un bija arī pat šķībacainie. Sajūta diezgan neomulīga - visi baigi lūr un atskatās. Salīdzinoši ar papīrfabrikas kraju, maskačka tad šķiet kā kultūras oāze.
Vēl ievērtēju, ka tur čigānu ģimenes standarts ir vismaz 10 sīkie, bļin vairojas kā truši, bārdainajam kampējam no TP tāds ģimenes modelis pat sapņos nerādītos.
Pēc skata nelikās, ka sīkajiem būtu liela gadu starpība, ja jaunākajam ap 3 gadi, tad vecākajam tā ap 10-12. Šķiet, tiklīdz čigānmāte piedzemdē sīko, tā uzreiz atkal ir stāvoklī ar nākošo un tā visu laiku.
mhmmm, lāga neatceros, bet laikam tā bija arī žurkām :>
Bet tāds nu tur valdošais bezcerības fīlings likās diezgan reāls, atsauca atmiņā deviņdesmito gadu sākumu - fabrikas nav, darba nav, $$$ nav, nemanīju arī ka kāds kostu, jo laikam nav par ko.
Njaaa

alus cenas

nu jau pavisam ahujeļi - Vecrīgas krogos alus cenas tiks paceltas līdz pat 3 Ls par kausu.
Iz TvVemtnes.
Un kā tad būs, kad alusdarītavas pašam alum pacels cenu par 10-20% (kautko viņi gaudoja par inflāciju) + ja kautkāda vecu kazu apvienība piespiedīs saeimu alum uzlikt lielāku nodokli, jo redz - jaunieši nodzeras ar alu. Idiņi, jau tagad ir tā, ka rēķinot 6 aliņi vs pusstops, pēdējais sanāk krietni lētāks.
Bļē, un jāsāk jau lamāties, ar kuru galu krogu īpašnieki domā, jo ar tādām cenām pat angļu sextūrists te vairs nerādīsies.
mhmm, dilemma - par 30Ls uz vakaru paņemt mauku vai izlakt 10 aliņus krogā...
Savukārt Pablo krogā Tērbatas ielā izlejamais tērvetnieks un piebaldzēns joprojām maksā kā pirms ES laikiem - 1.20Ls. Pie tam krogs nemaz nav gadušņiks a ļa 4 promiles pie latgalītes tirgus, bet tā nu kvalitatīvs standartkrogs. Iespējams ka viņi dempingo, bet pagaidām tas man ir iecienītākais krogs dēļ demokrātiskajām cenām un no mājām attāluma ziņā :>

Vienmēr pohainais
suspends
User: [info]suspends
Name: suspends
Mēnešreizes
Back July 2012
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Pēdējie: