печально быть антисоциальным - kvadrāti jeb ar ko mēs darbā nodarbojamies

Jan. 22nd, 2007

02:45 pm - kvadrāti jeb ar ko mēs darbā nodarbojamies

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry

Parādīšu vienu ainiņu no kvadrātu spēles, atvainojiet par bildes slikto kvalitāti.Šoreiz katrā laukumā ir 3 spēlētāji. Parasti laukumā ir viens vai pa retam divi. Attēlota standarta spēles situācija.

Interesanti novērot, kā tiek spēlēts aizsardzībā un kā uzbrukumā. Kreisajā apakšējā kvadrātā, divi uzbrūk, viens aizsargājas. Labajā apakšējā aizsargājas aktīvi un ja spēs - pāries uzbrukumā. Pārējie aizsargājas gan sedzot zonas, gan individuālus potenciālos uzbrucējus.

Tiem, kas ir trenējušies karate un taekwondo ir savādāka stāja nekā tiem, kas trenējušies futbolā.

Manuprāt, labākais kvadrātu spēlētājs vispār stāv ārpus laukuma. Šajā situācijā straujš pretuzbrukums draud tikai tad, ja partneri kļūdīsies. Viņš ir nesteidzīgs un resns, bet parasti atrodas pareizajā vietā. Arī aizsargs kreisajā apakšējā stūrī, dara ko līdzīgu, bet nostājies tā, ka lielāko daļu laukuma nepārvalda neviens - un, kā par brīnumu, tieši tur tiek bīdīts uzbrukums.

Vēl šī spēle parāda, kuri kompānijā noliedz konkurenci par dominējošā tēviņa statusu. Kurš ir sīksts, uzmācīgs un veikls, un cenšas aizskriet līdz savai izdevībai. Kurš garš, nekaunīgs, cilvēkus saprotošs un bīda traucētāju prom ar savu pakaļu. Kurš gaida savu brīdi, lai precīzi un neganti skõrotu, un kurš skõro. In your face!

Reklāma: datorspēle Squares 3D, kas izstrādāta šajā kompānijā, ļauj TO darīt neatejot no monitora! Pagājušā gada Indago konkursa uzvarētāja.

(4 comments | Leave a comment)

Comments:

[User Picture]
From:[info]antuanete
Date:January 22nd, 2007 - 03:34 pm
(Link)
Antropoloģiskais pētījums Tev ir varens, bet - ko īsti tai spēlē dara? :)
(Reply to this) (Thread)
[User Picture]
From:[info]silko
Date:January 22nd, 2007 - 06:31 pm
(Link)
normālā variantā viens otram riebj, un riebj visādi - ar celīti, ar pēdu, gamakā, vnk ar kāju, ar vienu atsitienu, diviem, caur centru, punktus var arī uzssist, tad citi skaita :), katram ieriebtajam, ja bumba pēdejoreiz bija tavā kvadrādā saņem kaučkādu noteiktu punktu skaitu līdz sakrājot noteiktu (parasti 21, šeit varbūt jau21x3), līdz paliek uzvarētājs, pēc spēles visi iet spēlēt karaļavrata :))))
(Reply to this) (Parent)
[User Picture]
From:[info]laacz
Date:January 22nd, 2007 - 05:18 pm
(Link)
+∞
(Reply to this)
[User Picture]
From:[info]magda
Date:January 22nd, 2007 - 07:13 pm
(Link)
:) Jā sevišķi par tām stājām tev labi sanāca
(Reply to this)